Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

mitmichael 23.10.2016 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1455588)
Ja tam akurat problemu nie widzę. Zawsze będzie można kupić "czystą" koszulkę.

No oby bo zamierzam przed meczem z Gornikiem Łeczna takowa nabyc.

foxtrot_green 09.12.2016 18:25

Zapewne wszyscy już wiedzą, ale z kronikarskiego obowiązku należy o tym wspomnieć:

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...1843107215.jpg

Cel szczytny, księdza Jacka Stryczka poznałem osobiście gdy przygotowywał mnie do bierzmowania, także jak najbardziej popieram.

Z drugiej strony uwagę zwraca informacja umieszczona obok tego zdjęcia:

Cytat:

Śladem wielu uznanych klubów i w oczekiwaniu na finalizację rozmów z potencjalnymi sponsorami koszulkowymi, Wisła Kraków SA postanowiła wykorzystać przestrzeń na trykotach piłkarzy Białej Gwiazdy i zrobić coś dla innych. W derbach i w spotkaniu z Ruchem Chorzów na koszulkach meczowych Wiślaków znajdzie się bowiem… Szlachetna Paczka!
Z kolei na weszlo natknąłem się na sponsorowany artykuł, który opatrzony został taką grafiką:

http://weszlo.com/wp-content/uploads...-1-700x175.jpg

Jak myślicie, zwykła reklama, czy coś jest na rzeczy?

Maciek17 09.12.2016 18:44

O kurde... co najmniej dziwny zbieg okoliczności.

jonaf 09.12.2016 18:54

Nic nie jest na rzeczy. Betsson to jedno ze źródeł finansowania Weszło.com. Wystarczy kliknąć na artykuł i zobaczyć
http://weszlo.com/2016/09/03/betsson...jalnej-oferty/

A zdjęcie wziętej jest z tego artykułu
http://weszlo.com/2016/12/09/boguski...ch-bez-ryzyka/

Dla większych niedowiarków tag z betssonem na stronie weszło:

http://weszlo.com/tag/betsson/

Biroman 09.12.2016 19:00

Hmm tylko czemu logo "betsson" jest na koszulce Wisły a nie np też na koszulce sąsiadki? To tak wolno sobie dodawać logo na koszulce komu się podoba?

Maciek17 09.12.2016 19:10

Zasadnicze pytanie - umieścili w jakiejś wcześniejszej reklamie logo w ten sam sposób?
Bo jeśli takie reklamy to norma, to nie ma tematu.

jonaf 09.12.2016 19:15

Bo na "pasiastej" koszulce wszystko wygląda źle i chujowo ;)

R33 09.12.2016 19:35

No właśnie zrobiłem taki szybki ,,research" i nie znalazłem niczego podobnego:
http://programsportowy.com/wp-conten...99-322x212.jpg

https://www.mrbet.se/images/spelbola...er_615x254.jpg

http://media.affiliatelounge.com/dat...gif/213973.gifhttp://media.affiliatelounge.com/dat...gif/213973.gifhttp://darmowe-spiny.pl/wp-content/u...on-638x250.png

http://sportbonusowy.pl/wp-content/u...sson-sport.jpg

http://www.mingo.net/wp-content/uplo...ds-600x112.jpg

http://www.typosfera.net/grafika/sla..._niedziela.jpg

http://programsportowy.com/wp-conten...16-322x212.jpg

http://pl.pokerbreak.net/wp-content/...016/11/PLN.png

Arkadiusz.Czerepach 09.12.2016 21:57

jest i Jacek

http://weszlo.com/wp-content/uploads...55-640x416.png

lukaszsz86 10.12.2016 00:15

według mnie ewidentnie jest coś na rzeczy

foxtrot_green 10.12.2016 10:59

Wrzuciłem tę grafikę, bo w tego typu reklamach albo nie umieszcza się reklam na koszulkach, albo wszystkie postacie mają ten sam napis. A tutaj nowość. Zobaczymy, sprawa pewnie się wyklaruje po świętach.

master17 10.12.2016 11:07

Może celowy zabieg aby zrobić sobie darmową reklamę poprzez takie spekulacje i domysły ?

St Yabol 10.12.2016 11:28

A takie coś jest legalne? Użycie czyjegoś wizerunku do reklamowania za darmo? Mamy tutaj na 100% wizerunek Wisły (Gwiazda), na koszulce żydka nie ma herbu

JrQ- 10.12.2016 12:45

Tak, bo znak białej gwiazdy nie jest zastrzeżony. Dlatego na pasiastej koszulce nie ma żadnego loga.
Generalnie szukacie sensacji, a niestety chyba nawet prawnie Betsson nie może nas sponsorować.
Niestety ;)

Arkadiusz.Czerepach 10.12.2016 15:56

o wchodzeniu na koszulki to nie może świadczyć ze względów chociażby na przepisy antyhazardowe , ale na wykorzystywanie wizerunku Wisły np w tego typu reklamach w internecie musieli jakis hajs sypnąć - inaczej nas ciężko wyruchali

spytam tak każdy może sobie wziąść koszulke Wisły i wrzucić tam logo swojej firmy ? i np wrzucić tai baner na swojego fejsa lub wydrukowac billboard ?

to ja też może sobie zrobie taką reklame w fotoszopie , co ja sie bede z Wisłą zresztą szczypął , wrzuce np na koszulke Realu M.

R33 10.12.2016 16:14

JrQ-
Na początku też mi to przyszło na myśl, ale też weź pod uwagę całość (chyba, że prawnie nie ma to znaczenia). Są barwy Wisły, element z jej koszulki (na co dzień też gramy z BG), obok nazwa klubu, mecz którego dotyczą zakłady, nazwa rywala z którym gramy i który też jest na grafice w jak sam to określiłeś ,,zastrzeżonej" koszulce (chyba, że źle zrozumiałem).

Gandi 10.12.2016 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1459134)
Tak, bo znak białej gwiazdy nie jest zastrzeżony. Dlatego na pasiastej koszulce nie ma żadnego loga.
Generalnie szukacie sensacji, a niestety chyba nawet prawnie Betsson nie może nas sponsorować.
Niestety ;)

moze jednak jest cos na rzeczy? :)

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/...azardowej.html

JrQ- 10.12.2016 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1459146)
to ja też może sobie zrobie taką reklame w fotoszopie , co ja sie bede z Wisłą zresztą szczypął , wrzuce np na koszulke Realu M.

Myślę, że oni ogarniają to prawnie i widocznie mogą tak zrobić. To jest zwykła czerwona koszulka, a nie koszulka meczowa Wisły. Ekspertem nie jestem, ale wg mnie doszukujecie się na siłę i trochę życzeniowo pewnych rzeczy ;)

szprotson 11.12.2016 09:31

odbiegajac od tematu betsona i innych sonów/

Nie wiem czy zwrociliścię uwage ale w pucharze polski gralismy z całkowitą inna czcionka na koszulkach.
Jak dla mnie w angielskim stylu i spoczko to wygladalo.

foxtrot_green 11.12.2016 13:37

W przeciwieństwie do Lecha mieliśmy osobny komplet strojów na Puchar Polski i mamy osobny na Ekstraklasę. :)

R33 11.12.2016 14:35

Było już pisane. W lidze każdy gra z taką samą czcionką bo jest to wymóg regulaminowy (paradoksalnie ten ,,nieangielski" styl jest na wzór Premier League :) ). W pucharach już czcionka jest taka jaką stosuje producent koszulki, dla przykładu Legia też ma inne czcionki z tyłu koszulki poza ligą.

jackieboy 11.12.2016 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez foxtrot_green (Post 1459075)
...

Czy można gdzieś kupić koszulkę z reklamą szlachetnej?

Dariook 11.12.2016 21:22

Pewnie bedzie na #12zawodnik. Trza obczajac.

Ejdzbiol 12.12.2016 11:10

Strasznie fajnie z tą akcją ze szlachetną, aż się prosi o stałą współpracę ��

Arkadiusz.Czerepach 12.12.2016 20:37

prawie jak Barcelona z Unicefem onegdaj :)

Rafee 02.02.2017 17:17

I teraz koszulki dużo ładniej wyglądają (bez białego tła sponsora na ramieniu)
http://www.wislaportal.pl/photo/uplo...ski_llonch.jpg

brylant17 02.02.2017 18:22

Może jest sponsor z drugiej strony skorą są już gotowe :P

krzaq12 02.02.2017 18:33

Duży plus, zdecydowanie bardziej widoczne jest logo Lyoness.

Cytat:

Może jest sponsor z drugiej strony skorą są już gotowe
Myślę, że w oczekiwaniu na sponsora (zarząd zapewne wie za ile się pojawi) zawodnicy dostali nowe komplety koszulek z normalną reklamą Lyoness. Nie będzie już problemu z widoczną reklamą TF, zdzieraną na szybko.

ps Lechia do tej pory ma reklamę Lyoness w formie plastra co nie oszukujmy się wygląda tragicznie, Lech i Legia o niebo lepiej, tak jak my.

szprotson 12.02.2017 09:36

wczoraj znowu gralismy w starych koszulkach tj. ze starym nadrukiem Lajones.
Nie chcemy brudzić nowych czy czekamy w nowych na komplet sponsorów by pozniej z pompą wejść na okłądki.
Jak myslicie?

brylant17 12.02.2017 10:13

Pewnie tak będzie, zobacz wyżej na prezentacji logo Lyoness jest ładnie "wtopione" w koszulkę zapewne pojawi się na nim też logo sponsora LVBET chyba,że ktoś jeszcze inny


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl