Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

Stavanger 02.05.2009 15:42

Tak, bramka samobójcza Fojuta. :-/

FredzIo 02.05.2009 15:44

No 3:3, Slask strasznie frajerska koncowka...

Stavanger 02.05.2009 15:48

Na razie w Warszawie remis. W ramach zwiadu:-D zajrzałem na forum Legii i pisali tam, że pykną ŁKS jak Cracovie. No coś im nie idzie.

piter116 02.05.2009 15:51

Iwańskiemu anulowali żółtko...

lucekj 02.05.2009 15:52

Panowie nie ma co robić sobie i innym nadzieji.

Jak Legia nie wygra dzisiaj to będzie cud.

Mimo,iż Łkas bardzo dobrze gra, to Legia gra u siebie!!!

Gra lksu na legii i w amcie utwierdza mnie w przekonaniu ze wyjazde do łodzi będzie najcięższym z 4 pozostały meczy.

O tej kolejce trzeba zapomnieć i walczyć do końca w innych meczach!

eMTe 02.05.2009 15:52

Czy macie wrażenie, że Legia w pierwszej połowie grała gorzej z ŁKS jak my z Piastem wczoraj? ŁKS zasługuje na prowadzenie...

Stavanger 02.05.2009 15:54

A jak będzie bezbramkowy remis, to się nie obrażę. My i tak musimy grać swoje do końca!

buczo1985 02.05.2009 15:54

spoko bez podniety. Jeszcze jest druga część meczu. Myśle ze Łks tanio skóry nie sprzeda, ale Legia mimo wszystko powinna wyjsc bardziej zmotywowana na drugie 45 minut. No nic pozyjemy zobaczymy.

a co do Śląska. patrzyłem jakis czas temu na relacje 3:1, a tu piszecie 3:3, szkoda;/

Aro1234 02.05.2009 15:58

Najciekawszy moment z udziałem zawodników Legii jak do tej pory to żółta kartka Rzeźniczaka.
Borysiuk w wywiadzie z dziennikarką C+ się odgrażał, że się "muszą rzucić" na ŁKS... :lol:
Szkoda, że Śląsk tak spitolił.. ;/

donPedro23 02.05.2009 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 718859)
Jak Legia nie wygra dzisiaj to będzie cud.

Mimo,iż Łkas bardzo dobrze gra, to Legia gra u siebie!!!

Hehe, ciekawe czy o Wiśle też tak pisali jak przyjechał ŁKS:P

FredzIo 02.05.2009 16:13

Ja myśle, że wyjazd z ŁKS 'em nie bedzie taki trudny, ponieważ ŁKS w roli gospodarza jest najsłabszą drużyną w lidze, tak więc statystycznie nie powinnismy miec problemów. Odnośnie mecze to oglądam wyrównany mecz...

eMTe 02.05.2009 16:21

Hahaha, Choto żółtko!!! ; D

Out: Rzeźniczak, Choto

Obronę już mają rozsypaną, jeszcze tylko atak ^^

FredzIo 02.05.2009 16:21

Choto i Rzezniczak nie zagraja z nami, jak bedzie remis jeszcze to elegancik :)

konrad1991tsw 02.05.2009 16:21

Choto i Rzezniczak z nami nie zagrają, dostali żółte kartki :) A poza ty ŁKS niezle się broni, mogą im urwac punkty

E: Już mówią w c+ że choto raczej będzie mógł zagrac z Wisłą bo się im kartki nie zgadzają

jaitylkoja 02.05.2009 16:21

I nie będzie Choto w meczu z Wisłą :)

lucekj 02.05.2009 16:22

mysalem ze Choto karta nie grozi pauza w kolejnym meczu.. a tu prosze

Buczy 02.05.2009 16:23

''′ Choto przy walce o piłce lekko odpycha Djenicia, sędzia daje mu żółtą kartkę. Na szczęście to dopiero 3 kartka naszego obrońcy...''
z relacjii live

piter116 02.05.2009 16:24

http://www.90minut.pl/bilans.php?id_...71&id_sezon=73
Chyba się c+ pomylił.

Stavanger 02.05.2009 16:26

Ludzie, a co będzie jak się Legia przed szlagierem odwoła, tłumacząc, że sędzia specjalnie polowal na legionistow? Oni takie rzeczy potrafią:-/ Ale osobiście się także cieszę z herbatników.

donPedro23 02.05.2009 16:27

DickSon jednak z nami zagra (te 5 kartek to ze wszystkich rozgrywek, tutaj szczegółowo: http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=2654&id_sezon=73)

eMTe 02.05.2009 16:28

Sprawdzili statystyki, niestety nie, dopiero 3 : /

FredzIo 02.05.2009 16:28

Chyba jednak choto nie bedzie pauzowal... Ale jeszcze niepewne, podobno mial 2 kartki

Grisza1 02.05.2009 16:30

Zawsze może dostac jeszcze jedna i będzie miec 4;D i Chinyama tez;)

wisl@k_TS 02.05.2009 16:31

Nawet jakby miał to mu anulują z jakiegoś niewiadomego powodu :)

Proud 02.05.2009 16:36

Choto nie był zagrożony...

felipe 02.05.2009 16:51

Mistrzem w tym roku nie będzie drużyna najlepsza, ale najmniej nieudolna... Tyle w temacie (ekstra)klasy

FredzIo 02.05.2009 16:54

**** amacskdnaldkjas

diablo885 02.05.2009 16:54

jak pech to pech

eMTe 02.05.2009 16:54

Legia fartem : /

WislakWloszczowa 02.05.2009 16:54

Jak LEch w 93 min... ale szkoda :/

gromaders 02.05.2009 16:54

nie no to są jaja... znów to samo

wisl@k_TS 02.05.2009 16:55

Do przewidzenia <lol2>

Grisza1 02.05.2009 16:55

No to Legia zagrała Amikę:/ 94 samobój:/

AS82 02.05.2009 16:55

i jak tu sie nei zmiazdzyc....

losiu2001 02.05.2009 16:55

lech w koncówce,Legia w koncówce!!a my ni huhhuhuh boszeeeeeeeeee!!!

lucekj 02.05.2009 16:55

i powiedzcie mi ze nie mamy pecha........, legia gra piach cały mecz:) a my gnieciemy ile sie da i nic

no za tydzien wygrywamy i tyle:)

Tobi1906 02.05.2009 16:56

I Legia po beznadziejnym meczu wygrywa 1-0 no coz ...I tak trzeba bedzie pyknac w przyszla niedziele.

rocco_1906 02.05.2009 16:56

John Terry lepiej by tego głową nie uderzył niż ten sierant cały;/................

nie ma co płakać.jakby był remis to tak bysmy musieli z nimi za tydzien wygrac. wiec w naszej sytuacji nic to nie zmienia.jutro jest wazniejszy mecz ...

Jazda 02.05.2009 16:56

Nie do wiary...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pbciderek 02.05.2009 16:56

****a nie ma słów na te .......one fuksy! jak nie amica to znowu te buce z warszawy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl