![]() |
Tak, bramka samobójcza Fojuta. :-/
|
No 3:3, Slask strasznie frajerska koncowka...
|
Na razie w Warszawie remis. W ramach zwiadu:-D zajrzałem na forum Legii i pisali tam, że pykną ŁKS jak Cracovie. No coś im nie idzie.
|
Iwańskiemu anulowali żółtko...
|
Panowie nie ma co robić sobie i innym nadzieji.
Jak Legia nie wygra dzisiaj to będzie cud. Mimo,iż Łkas bardzo dobrze gra, to Legia gra u siebie!!! Gra lksu na legii i w amcie utwierdza mnie w przekonaniu ze wyjazde do łodzi będzie najcięższym z 4 pozostały meczy. O tej kolejce trzeba zapomnieć i walczyć do końca w innych meczach! |
Czy macie wrażenie, że Legia w pierwszej połowie grała gorzej z ŁKS jak my z Piastem wczoraj? ŁKS zasługuje na prowadzenie...
|
A jak będzie bezbramkowy remis, to się nie obrażę. My i tak musimy grać swoje do końca!
|
spoko bez podniety. Jeszcze jest druga część meczu. Myśle ze Łks tanio skóry nie sprzeda, ale Legia mimo wszystko powinna wyjsc bardziej zmotywowana na drugie 45 minut. No nic pozyjemy zobaczymy.
a co do Śląska. patrzyłem jakis czas temu na relacje 3:1, a tu piszecie 3:3, szkoda;/ |
Najciekawszy moment z udziałem zawodników Legii jak do tej pory to żółta kartka Rzeźniczaka.
Borysiuk w wywiadzie z dziennikarką C+ się odgrażał, że się "muszą rzucić" na ŁKS... :lol: Szkoda, że Śląsk tak spitolił.. ;/ |
Cytat:
|
Ja myśle, że wyjazd z ŁKS 'em nie bedzie taki trudny, ponieważ ŁKS w roli gospodarza jest najsłabszą drużyną w lidze, tak więc statystycznie nie powinnismy miec problemów. Odnośnie mecze to oglądam wyrównany mecz...
|
Hahaha, Choto żółtko!!! ; D
Out: Rzeźniczak, Choto Obronę już mają rozsypaną, jeszcze tylko atak ^^ |
Choto i Rzezniczak nie zagraja z nami, jak bedzie remis jeszcze to elegancik :)
|
Choto i Rzezniczak z nami nie zagrają, dostali żółte kartki :) A poza ty ŁKS niezle się broni, mogą im urwac punkty
E: Już mówią w c+ że choto raczej będzie mógł zagrac z Wisłą bo się im kartki nie zgadzają |
I nie będzie Choto w meczu z Wisłą :)
|
mysalem ze Choto karta nie grozi pauza w kolejnym meczu.. a tu prosze
|
''′ Choto przy walce o piłce lekko odpycha Djenicia, sędzia daje mu żółtą kartkę. Na szczęście to dopiero 3 kartka naszego obrońcy...''
z relacjii live |
http://www.90minut.pl/bilans.php?id_...71&id_sezon=73
Chyba się c+ pomylił. |
Ludzie, a co będzie jak się Legia przed szlagierem odwoła, tłumacząc, że sędzia specjalnie polowal na legionistow? Oni takie rzeczy potrafią:-/ Ale osobiście się także cieszę z herbatników.
|
DickSon jednak z nami zagra (te 5 kartek to ze wszystkich rozgrywek, tutaj szczegółowo: http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=2654&id_sezon=73)
|
Sprawdzili statystyki, niestety nie, dopiero 3 : /
|
Chyba jednak choto nie bedzie pauzowal... Ale jeszcze niepewne, podobno mial 2 kartki
|
Zawsze może dostac jeszcze jedna i będzie miec 4;D i Chinyama tez;)
|
Nawet jakby miał to mu anulują z jakiegoś niewiadomego powodu :)
|
Choto nie był zagrożony...
|
Mistrzem w tym roku nie będzie drużyna najlepsza, ale najmniej nieudolna... Tyle w temacie (ekstra)klasy
|
**** amacskdnaldkjas
|
jak pech to pech
|
Legia fartem : /
|
Jak LEch w 93 min... ale szkoda :/
|
nie no to są jaja... znów to samo
|
Do przewidzenia <lol2>
|
No to Legia zagrała Amikę:/ 94 samobój:/
|
i jak tu sie nei zmiazdzyc....
|
lech w koncówce,Legia w koncówce!!a my ni huhhuhuh boszeeeeeeeeee!!!
|
i powiedzcie mi ze nie mamy pecha........, legia gra piach cały mecz:) a my gnieciemy ile sie da i nic
no za tydzien wygrywamy i tyle:) |
I Legia po beznadziejnym meczu wygrywa 1-0 no coz ...I tak trzeba bedzie pyknac w przyszla niedziele.
|
John Terry lepiej by tego głową nie uderzył niż ten sierant cały;/................
nie ma co płakać.jakby był remis to tak bysmy musieli z nimi za tydzien wygrac. wiec w naszej sytuacji nic to nie zmienia.jutro jest wazniejszy mecz ... |
Nie do wiary...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
****a nie ma słów na te .......one fuksy! jak nie amica to znowu te buce z warszawy
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl