Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

licoo 05.08.2011 22:11

Ok, ja pisałem głównie o Szymku, podoba mi się to że dalej sympatyzuje z Wisłą (doszukuje się przynajmniej pozytywów, dużo o niej mówi, czasami w komentarzach nawet broni ) , w przeciwieństwie właśnie do Węgrzyna, czy by było dobrze czy źle to nigdy dobrego słowa o Wiśle nie powie.

westersyl 05.08.2011 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 1141460)
Ok, ja pisałem głównie o Szymku, podoba mi się to że dalej sympatyzuje z Wisłą (doszukuje się przynajmniej pozytywów, dużo o niej mówi, czasami w komentarzach nawet broni ) , w przeciwieństwie właśnie do Węgrzyna, czy by było dobrze czy źle to nigdy dobrego słowa o Wiśle nie powie.

Najlepszy jest ten nowy Piotr Dziewicki.
"Świetnie na pozycje wychodził Ivica Iliev, dobrze, że Wilk go nie dostrzegł."
Sorry za off topic.

bkl 05.08.2011 22:24

Ale Łobo się stoczył z reprezentacj do II-ligi

Wojciech Łobodziński negocjuje z Miedzią
http://.................../viewtopic.php?t=6626

Usulovski 05.08.2011 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1141263)
Łobo to raz, a Baniak to dwa.

Ciągnie swój do swego, krzyżyk na drogę... .

Co ciekawe sama Miedź też jest nieźle umoczona, tutaj parę ciekawych informacji:

http://pilkarskamafia.blogspot.com/2...z-legnica.html


A co do Węgrzyna to w pełni się zgadzam, facet najwyraźniej ma jakiś uraz do Wisły, wielokrotnie dawał powody takiego do przyjęcia takiego założenia.

tomo 06.08.2011 00:52

Węgrzyn to zwykły wieśniak myślący że jest ekspertem. Pograł u gumiorów pograł w żydach i pograł u nas, na topie jest Wisła więc jej można w.......ić szpileczkę bo każda wypowiedź "pod prąd" może być odebrana lepiej. Dla mnie Węgrzyn jest nikim i gdy zdarzy mi się posłuchać tego pajaca to zawsze wyciszam TV, jego dyrdymały można puszczać bokiem i widowisko nie straci zbyt dużo na swojej atrakcyjności.

jova 06.08.2011 05:02

Przesadzacie z krytykowaniem Węgrzyna. On jest trochę jak Weszło - zauważa główne negatywne aspekty gry zespołu, ale najczęściej jest obiektywny. Do tego lubi drużyny waleczne, zdeterminowane, stąd w meczach Wisły, Lecha lub Legii ze słabszymi zespołami często pochlebniej wypowiada się o tych słabszych drużynach, jeśli podejmują walkę z ligowymi potentatami i nie oddają punktów łatwo.

tomaszw 06.08.2011 08:47

A ja mysle, ze relacje bylych zawodnikow Wisly zwiazanych z mediami sa troche jak rodzic nauczyciel - dziecko wlasne i obce dziecko. Gdzie taki komentator zawsze bedzie "wymagal" wiecej od "swoich" bedzie w obec nich bardziej krytyczny. Moze tez po to aby nie posadzono go " a ty grales w Wisle to komentujesz pod nich". I moze to tak mocno tkwi w ich (komentatorow) glowach, ze przesadzaja w druga strone

HEDu 06.08.2011 12:41

Kosa 2 asysty juz, mimo ze z rzutow roznych, ale jednak.

Juz 3 asysta.

4 asysta hahaha : D

serek.c2 06.08.2011 13:58

Czwarta asysta Kosy... Ciekawe, jak mu ta runda wyjdzie. Szczerze mówiąc nie zastanawiałbym się nad sprowadzeniem go do Krakowa skoro był wolnym zawodnikiem. Kose brałbym w ciemno.

Karherop 06.08.2011 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1141746)
Czwarta asysta Kosy... Ciekawe, jak mu ta runda wyjdzie. Szczerze mówiąc nie zastanawiałbym się nad sprowadzeniem go do Krakowa skoro był wolnym zawodnikiem. Kose brałbym w ciemno.

przeciez to ' najsłabsza Wisła od lat " Kosowskiemu Melikson może buty czyścic :rotfl:

śmieszne że po pierwszym meczu wszyscy gnojili Kosę , zas po drugim wychwalają jego gre pod niebiosa . Równie dobrze można upatrywac Popka jako głównego kandydata na króla strzelców ekstraklasy :rotfl:


popatrzcie sobie co robi Podbeskidzie przy rożnych , Wisła czy Legia wbili by dzisiaj takiej drużynie nie 6 , a nawet więcej bramek . Nawet MKS Sławków zagrał z nami ambitniej , niż Podbeskidzie z GKSem.


co do byłych zawodników to zastanawia mnie , jak nisko musiał upaść Łobodziński , że szuka szcześcia w II lidze . To nie do wiary że nie może sobie znaleźć klubu w I lidze , już nie wspominając o ekstraklasie , gdzie dla wielu klubów przeszłość korupcyjna nie ma znaczenia .

Chrisman 06.08.2011 14:20

Kosa ma nawet lepsze wrzutki niz Patryk Małecki

Zwierze 06.08.2011 14:21

Tak
Trzeba go było zabrać i przywiązać do chorągiewki bocznej żeby daleko nie było w razie rzutu rożnego. A jednego z naszych obrońców wymienić na Popka żeby miał kto strzelać. I jeszcze jedno, nich zawsze naszym przeciwnikiem będzie zespół z bramkarzem i obrońcami Podbeskidzia.
Pozdrawiam

serek.c2 06.08.2011 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1141767)
przeciez to ' najsłabsza Wisła od lat " Kosowskiemu Melikson może buty czyścic :rotfl:

śmieszne że po pierwszym meczu wszyscy gnojili Kosę , zas po drugim wychwalają jego gre pod niebiosa . Równie dobrze można upatrywac Popka jako głównego kandydata na króla strzelców ekstraklasy :rotfl:

Myślę, że Kosa oceniał Wisłę na podstawie rundy wiosennej poprzedniego sezonu. Zapewne chodziło mu też o najsłabszą "mistrzowską" Wisłę (o Meliksonie Kosa się nie wypowiadał). Szczerze mówiąc moje odczucia oglądając Wisłę w zeszłym sezonie były podobne - to dla mnie w tamtej chwili była najsłabsza mistrzowska Wisła od lat.

Po pierwszym meczu nie napisałem o Kosie ani słowa, po drugim zauważyłem cztery asysty i dodałem, że ciekawi mnie jak wyjdzie mu cała runda. To nie jest wychwalanie pod niebiosa ;)

Kosę jako piłkarza cenię bardzo, dlatego gdybym miał jakiś wpływ na transfery podpisałbym z nim kontrakt na 1 rok. Jako, że wpływu na transfery nie mam to sobie piszę co myślę na forum.

skeba 06.08.2011 15:41

Dziś Kosowski przeszedł samego siebie. 4 asysty - trochę punktów w fantasty lidze mi nabił :)

IncognitoTSW 06.08.2011 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1141768)
Kosa ma nawet lepsze wrzutki niz Patryk Małecki

Ameryki nie odkryłeś, wrzutki Małeckiego to jego słaba strona, za to Kosa zawsze dobrze dośrodkowywał.

Proud 06.08.2011 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 1141829)
Ameryki nie odkryłeś, wrzutki Małeckiego to jego słaba strona, za to Kosa zawsze dobrze dośrodkowywał.

Taa...

Pamiętam jak kiedyś ktoś na sektorze powiedział, że Kamil któregoś dnia strąci kibica siedzącego w najwyższym rzędzie starej C :D Jednak było to na początku Jego gry w Wiśle. Jak jeszcze występował jako obrońca. :) Potem wyglądało to znacznie lepiej.

sevenheaven 06.08.2011 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1141768)
Kosa ma nawet lepsze wrzutki niz Patryk Małecki

żartujesz czy piszesz serio ?
od niego to ja lepiej dośrodkuje z rogu np.

MłodePokolenie 06.08.2011 16:33

Ahhh ten Franek... :) Ładna bramka sztuczką techniczną.

89' minuta 2:1 dla Jagielloni.

R33 06.08.2011 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1141854)
Gdzie są Ci "znawcy" co pisali "Na co nam Kosa?" Kamil nie zapomniał jak się gra w piłkę i uważam , że nawet taki "leśny dziadek" by nam się przydał. Tym bardziej , że był za darmo i nawet taki Bełchatów na niego stać.

A jakby grał u nas to za co by dziecku pampersy kupił?

Lysy 06.08.2011 16:35

Gdy przed sezonem pisałem, że Kosowski by nam się przydał , to mało mnie dzieciarnia nie zjadła , że "Stary", "Będzie jak z Żurawskim" , "Na co nam on" - pisałem wtedy by nie wrzucać wszystkich do jednego worka, bo jeden piłkarz starzeje się szybciej, inny nawet w wieku 35-37 lat może dużo wnieść do zespołu. Dziś Kosa pokazuje, że dalej jest w formie, a tak dobrze dośrodkowującego zawodnika jak Kamil to my długo mieć nie będziemy.
Tym bardziej żal, że nawet taki Bełchatów było stać by zapłacić mu na "pampersy" . Oj Przydałby nam się taki konkurent o miejsce w składzie z Kirmem, uważam , że jak na dzień dzisiejszy KOSA jest lepszy.

jova 06.08.2011 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1141873)
Oj Przydałby nam się taki konkurent o miejsce w składzie z Kirmem, uważam , że jak na dzień dzisiejszy KOSA jest lepszy.

Chciałbyś, żeby konkurował z Kirmem o miejsce na ławie?

krzywy 06.08.2011 20:46

Franek Franek łowca bramek - najlepszy piłkarz w historii występów w Wiśle szkoda, że niedoceniany przez myślących inaczej....

licoo 06.08.2011 22:17

Nie chcę znów zaczynać tutaj dyskusji na temat Franka, ale kim w takim razie dla przeciwników Franka jest teraz Baszczu? Jak dla mnie gorzej się Marci zachował, mowił że nie pójdzie do żadnego polskiego klubu prócz Wisły, a tu przechodzi i to jeszcze do naszego wroga, gdzie śpiewają na nas k... i że Cracovia rządzi w Krakowie.

Dodam od siebie, że gdy Franek odchodził oczywiście smutno mi się zrobiło, ale już w następnym meczu bez Franka pomyślałem, że z wszystkich zawodników Wisły ( którzy wcześniej już odeszli ) to jemu najbardziej należało się odejście i dobrze że odszedł. Gdyby Frankowski był zdrajcą to nie tłumaczyłby się z własnych wyborów, bo miałby to wszystko gdzieś, a widocznie nie miał. Wyjaśniał nawet sprawę tutaj na forum.

Dlatego pytam, skoro dla Was Frankowski jest zdrajcą, to kim jest teraz Baszczyński? Dla mnie i jeden i drugi jest legendą.

1q2 06.08.2011 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 1142097)

Dlatego pytam, skoro dla Was Frankowski jest zdrajcą, to kim jest teraz Baszczyński? Dla mnie i jeden i drugi jest legendą.

Dla mnie bardzo dobrym ex Wiślakiem.Nie mam nic co do jego przejścia do Polonii, zresztą chciał grać w Wiśle tyle że Wisła go nie chciała.
Gdyby poszedł do kauflandu..jasne, ale Polonia, klub jak każdy inny a że ma niby zgodę z parchami...bez przesady.

_ukoL 07.08.2011 09:00

Legendą to jest Reyman.

Mateusz91 07.08.2011 09:29

No i co z tego, że Frankowski był dobrym piłkarzem, jak jest patologicznym frimonem i fletem. Płaczkiem, zakładającym tematy na forum i szlochającym do dziennikarzy, bo dzieczynce zachciało się nagle odejść, zaczął szantażować klub i właściciela, a Ci wszyscy radykałowie nagle stali się tacy źli i wredni ... bo Tomuś tylko 160 000 euro zarabiał mając wokół siebie reprezentację Polski na boisku... itp, itd

Czytajac to forum można dojść do wniosku, że gdyby koszulke Wisły załozyli liderzy Jude Gangu i strzelili bramki w eLM to zostaliby bogami trybun.

Znacie chociaz tego Frankowskiego, że tak mu dupę liżecie?

4fan_player 07.08.2011 10:59

Borek w Cafe futbol pyta Kosowskiego o słabe strony APOELu - Kosowski odpowiada coś w deseń " nie będę za darmo ułatwiał sprawy Wiśle. Wisła ma mój numer niech zadzwoni" oczywiście nie cytuje go słowo w słowo ale takich był wydźwięk tej wypowiedzi.

Komentarz zbędny..

Mateusz91 07.08.2011 11:01

A co do Baszcza.

Chciał wrócić do Wisły i podobno zaakceptował go trener holenderski, ale powrót zastopował ktoś u góry.Być może jest to związane z widoczną polityką pozbywania się ze składu Polaków, którzy przez tyle lat LM nie potrafili zdobyć (wyjątek potwierdzający regułę to Sobol).

Baszczu nigdy nie szantażował właściciela, Wisły i nigdy nie grał preciwko zagorzałym fanom, jak robił to Frankowski.

Zresztą Baszczyński to charakterny facet, a Frankowski to dobry napastnik o psychice nawt nie kobiety (płaczek, focher, skarżypyta, w dodatku uważający się za pępek świata)

Kluvi 07.08.2011 11:05

Mateusz91 co Ty w ogóle wypisujesz o Franku chyba w innym świecie żyjesz.. A Ty znasz Frankowskiego tak dobrze ?? 91 w nicku to Twój rok ur?

R33 07.08.2011 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 1142213)
Borek w Cafe futbol pyta Kosowskiego o słabe strony APOELu - Kosowski odpowiada coś w deseń " nie będę za darmo ułatwiał sprawy Wiśle. Wisła ma mój numer niech zadzwoni" oczywiście nie cytuje go słowo w słowo ale takich był wydźwięk tej wypowiedzi.

Komentarz zbędny..

Może nie chciał aby potem cytowano go w prasie i informacje poszły w świat.

Pablo84 07.08.2011 11:35

Może ledwo co mu starcza na pampersy, dlatego chcę sobie dorobić :)

Mateusz91 07.08.2011 11:35

Znam i jestem pewien swoich racji.

I kiedyś z całego serca wrzeszczałem "Franek, Franek łowca bramek" i po każdej bramce dołaczałem do tych co uzmysławiali janasowi, że to błąd, że nie powoływał go do kadry.

I nagle w 2005 roku zwariowałem, że ten mój idol okazał się takim szmaciarzem i byłem na Odrze w Wodzisławiu jako malolat i widziałem jak jako jedyny Frankowski ma w dupie to, że te 300 osób mimo tej klęski w Atenachjechało na tą wiochę, by pokazać że nadal mimo wszystko jesteśmy z Wisła (obraził się na cały świat i nie podszedł pod sektor jako jedyny).

A potem szlag mnie trafił, że pupil Cupiała szantażuje mój ulubiony klub i to jeszcze jako ktoś, kto zawsze miał u właściciela fory i miał pchane do dupy.

I bylem dumny, że ktoś wywiesił transparent może mocny w słowach, ale jednak prawdziwy. Byłem dumny, że ktoś z ruchu kibicowskiego pokazuje, że zawsze na pierwszym miejscu powinno być dobro i interes Wisły a nie rozkapryszonego grajka.

A potem te jego płacze, szlochy, logowania się na forach i obwinianie przez niego wszystkich, tylko nie samego siebie.

I zdania mimo wieku nigdy nie zmienie, bo zawsze będę walczył o dobro Wisły.

I wkur... mnie, że zamiast przekładać potencjał ABG na wygrywanie rywalizacji z Żydami w realu, to niektórzy wyspecjalizowali się w mędrkowaniu na internecie.

Srama na konfidenta Stachowiaka, gdyby miał trafić do Wisły, bo jest konfidentem, sram na Frankowskiego bo jest judaszem i zdrajcą.

Liżcie mu dupę dalej i beczcie na takich jak ja w wirtualnym świecie, a my na to mamy wyjeb... bo damskie się nie liczy.

Bez odbioru

TymonPRO 07.08.2011 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 1142213)
Borek w Cafe futbol pyta Kosowskiego o słabe strony APOELu - Kosowski odpowiada coś w deseń " nie będę za darmo ułatwiał sprawy Wiśle. Wisła ma mój numer niech zadzwoni" oczywiście nie cytuje go słowo w słowo ale takich był wydźwięk tej wypowiedzi.

Komentarz zbędny..

Brak słów i tyle,niech się wypcha frajer jeden,Wiśle pomoże jak mu kasę da i dlatego ten frajer ostatnio dłużej u nas nie pograł,i pomyśleć że kiedyś był moim idolem :evil:

IncognitoTSW 07.08.2011 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1141832)
Taa...

Pamiętam jak kiedyś ktoś na sektorze powiedział, że Kamil któregoś dnia strąci kibica siedzącego w najwyższym rzędzie starej C :D Jednak było to na początku Jego gry w Wiśle. Jak jeszcze występował jako obrońca. :) Potem wyglądało to znacznie lepiej.

Fakt, może przesadziłem z tym, że od zawsze ;]

Niemniej jednak Małecki to zazwyczaj puszcza takie balony jak Alvarez swego czasu.

ChG 07.08.2011 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1142242)
Brak słów i tyle,niech się wypcha frajer jeden,Wiśle pomoże jak mu kasę da i dlatego ten frajer ostatnio dłużej u nas nie pograł,i pomyśleć że kiedyś był moim idolem :evil:

Wydaję mi się, że Kosowski żartował, no ale może się nie znam.

TymonPRO 07.08.2011 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 1142244)
Wydaję mi się, że Kosowski żartował, no ale może się nie znam.

No przez chwilę też tak pomyślałem ale coś mi mówi że on taki typ jest.Nawet od Wisły by kasę brał i to za co

Marszałek 07.08.2011 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateusz91 (Post 1142215)
A co do Baszcza.

Chciał wrócić do Wisły i podobno zaakceptował go trener holenderski, ale powrót zastopował ktoś u góry.Być może jest to związane z widoczną polityką pozbywania się ze składu Polaków, (...)

Baszczu nigdy nie szantażował właściciela, Wisły i nigdy nie grał preciwko zagorzałym fanom, jak robił to Frankowski.

Baszczyński, z calym szacunkiem do jego zasług ale nie jest w stanie obecnie nic zagwarantować Wiśle. Zgodnie z logiką jak przez tyle lat zaciąg co lepszych Polaków nie dawał rady w walce o LM,ba nawet o LE,to należało to zmienić. Proste. Czy ktoścoś zaakceptował, zablokował. Tego nie wiemy na 100%. A wracając do samego Baszczyńskiego, to wole Lameya, zdecydowanie. Baszczyński w ataku poza zejściem do środka na 16 metrze nie ma nic do zaoferowania. Lamey ma dobre wrzutki, przegląd pola, taktycznie dobrze wygląda. I o takiego gościa przez tyle lat nam chodziło. Nie ma w jego grze żadnego przypadku. I mam wrażenie im więcej będzie grał tym będzie w stanie więcej nam dać niż Baszczyński. Na tamtem czas gość był dobry, na ligę, bo na puchary poza jednym wyjątkowym sezonem tak sobie. Teraz gra w Poloni i obecnie to poziom w sam raz dla niego.

tomasz_19 07.08.2011 12:35

też usłyszałem ten komentarz Kosy i w ogóle nie brzmiało to jako żart... może zbiera na pampersy tudzież inne waciki?

fcb4 07.08.2011 12:38

Przecież potem powiedział żę jak by co to jego telefon jest czynny przez 24h dla Maskaanta

Kocur 07.08.2011 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcb4 (Post 1142280)
Przecież potem powiedział żę jak by co to jego telefon jest czynny przez 24h dla Maskaanta


A może to raczej telefon Maaskanta powinien być czynny dla Kosowskiego ??
Chyba się komuś pop ... kto do kogo ma przyjść i prosić o grę


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl