![]() |
|
KUPIE FIFE 10 NA PC
najlepiej oryginalną. |
sprzedam nowĄ gre w foli left 4 dead 2 na xbox360 oferty priv
|
|
Sonduję możliwość sprzedaży koszulki meczowej Wisły Kraków z sezonu 2004/2005. Oryginał, zakupiony w oficjalnym sklepie Wisły Kraków. Stan bardzo dobry. Ślady użycia widoczne na kołnierzyku (sprane logo nike oraz znaczek 90) oraz na logo TF KABLE (pęknięty napis). Zapewne łakomy kąsek dla kolekcjonerów koszulek piłkarskich.
http://i45.tinypic.com/23j28nl.jpg Ewentualna cena jest kwestią dogadania się prywatnie. |
Mam 1 niepotrzebny voucher na mecz Wisła-Lech sektor E15, jeśli ktoś jest chętny to priv ;)
|
sprzedam nowy softszel The North Face. Puszcze go wiślackiej braci za 130+ koszt wysyłki. rozmiar L
jak cos priv http://tinypic.com/view.php?pic=3149u9x&s=6 |
Witam!
Sprzedam kolekcjonerską wersję gry FIFA 10 na PC - oryginalną w idealnym stanie. Na okładce piłkarze Wisły: Rafał Boguski, Arek Głowacki i Patryk Małecki. Jest to wersja limitowana. Dodatkowo widnieją na okładce podpisy "Głowy" i "Bogusia". Cena 100 zł. Zainteresowane osoby proszę o kontakt WYŁĄCZNIE mailowy: [email protected] |
Siema,
Jako, że okres zimowy już "w pełni" postanowiliśmy wydać czapki. Motyw przewodni to "Good night left side". Motyw mówiący to czym się ce.....my, my jako grupa, my jako kibice, my jako patrioci, my jako ultrasi. http://i49.tinypic.com/fo2g7.jpg http://i46.tinypic.com/2dtcbyb.jpg Nigdy nie szliśmy za głównym nurtem i teraz też tego robić nie będziemy! GOOD NIGHT LEFT SIDE! W razie pytań mail lub PW. Pozdro! |
Cytat:
|
Mam do sprzedania gry na Ps3
oto lista gier: - Fight Night Round 3 - Fight Night Round 4 - Infamous - Motorstorm - Assasin's Creed II - Uncharted 2 among thieves - Uncharted: Drake's Fortune - Resistance: Fall of Man - Ratchet & Clank Future: Tools of Destructions - Killzone 3 - Assasin's Creed: Brotherhood - Motorstorm: Pacific Rift - Midnight Club: Los Angeles - Resistance 2 - Metal Gear Solid 4 - Demon's Souls - Ratchet & Clank Future: Quest for Booty oferty na pw |
|
SONY ERICSSON X10 XPERIA BEZ SIM 8GB !JAK NOWY!
http://allegro.pl/sony-ericsson-x10-...729792837.html |
Kupię Kurtkę Śląska, Wisły Lechii rozmiar s/m pw gg 1401310
|
Gdyby miał ktoś dostęp do tańszych biletów MPK to niech pobije na priv.
|
|
Nowa koszulka patriotyczna z naszego sklepu patriotycznego Styl Trybun. Gramatura koszulki to 205g/m2, wykonana została na koszulce Fruit of the Loom. Wysokiej jakości nadruk SITODRUKIEM :)
Cena 40zł wraz z przesyłką (przelew) Zamówienia można składać na stronie http://www.styltrybun.pl http://i50.tinypic.com/1e6s5k.jpg http://i47.tinypic.com/wvy690.jpg |
!!!! ZAPRASZAM NA PROFIL NA ALLEGRO !!!!
http://allegro.pl/my_page.php?uid=20876544 KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE: -GRY -MONETY -MP4 -KSIĄŻKI -SPORTOWE -PIŁKARSKIE -ELEKTRONICZNE -UBRANIA -GALANTERIA I INNE!! |
Sprzedam CYTOCELL Cytogenixu 675g. Pucha nowa,zafoliowana.
Cena do uzgodnienia foto http://i47.tinypic.com/2mxpymg.jpg |
Witam, aukcje na prośbę znajomego, 3 RÓŻNE ŁĄCZONE SZALE ŚLĄSK - WISŁA. Zapraszam.
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25125077 WARTO ! |
|
Witam mam do sprzedania oryginalne rzeczy Wisła Adidas!!!!!
http://imageshack.us/a/img51/3732/dsc01144xq.th.jpg http://imageshack.us/a/img513/333/dsc01148d.th.jpg http://imageshack.us/a/img35/8352/dsc01150dw.th.jpg http://imageshack.us/a/img443/7529/dsc01152q.th.jpg Wszystko rozmiar L jak cos to pisać na priv |
Właśnie ruszyła nowa odsłona naszego sklepu internetowego na stronie http://www.StylTrybun.pl/ w związku z tym oprócz tego pojawiło się kilka zmian:
Darmowa przesyłka jest tylko dla zamówień powyżej 75 zł, jednak aby zrekompensować stratę wprowadziliśmy kupony rabatowe dla stałych klientów. Za każde 10 zł wydane w naszym sklepie otrzymujesz 1 pkt. warty 50 gr. Kupony można wykorzystywać przy zamówieniach powyżej 50 zł. Oprócz tego niedługo pojawi się możliwość płatności poprzez paypal, natychmiastowe przelewy internetowe oraz wysyłka kurierska w bardzo atrakcyjnej cenie. Aktualnie w ofercie : http://styltrybun.pl/img/p/14-61-thickbox.jpg http://styltrybun.pl/img/p/18-72-thickbox.jpg http://styltrybun.pl/img/p/17-71-thickbox.jpg Oraz inne gadżety. serdecznie zapraszam do zakupów :) |
Vlepki Patriotyczne i Acab
http://allegro.pl/vlepki-patriotyczn...770233774.html |
Kupię jakieś fajne ekonomiczne autko do 4000 zł :):)
kontakt priv |
Poszukuje
Poszukuje tych smyczek: http://szaleswl.strefa.pl/Smyczki/11sHutaWita.jpg
http://szaleswl.strefa.pl/Smyczki/20sZlotyWiek.jpg |
Szukam , by kupic koszulke Umbro wydana na 100-lecie w rozmiarze XL ......
|
http://allegro.pl/integral-usb-3-0-f...777066985.html USB Integral 3.0. Wisła i zgody 10% taniej :)
inne aukcje: sandisk 8gb 20zł sanidsk 16gb 50zł sandisk 240gb 750 usb 180zł mam też samsung SSD 830 seria Sata 6gb/s 256 gb za 7 stów ceny poza allegro dla braci po szalu, wysyłka na mój koszt, lub odbiór osobisty w Tarnowie. (odbiór osobisty tylko przez tydzień aktualny) jak ktoś chętny prosze o priv. |
Sprzedam
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl