![]() |
:D
Zdzierali, acetonem to schodzi konkretnie, tylko zostają ślady po kleju. |
Niby minęło już parę tygodni, ale cień Telefoniki ciągle kładzie się na Wiśle... :D
|
Nie przesadzajmy znowu, że jest aż taka bieda, że nie stać nas na zakup nowych koszulek bo w to nie uwierze
|
Mi akurat taka polityka oszczednosci bardzo by sie podobala. Lepiej poczekac na nowego sponsora i wtedy klepac nowe koszulki.
|
Oczywiście, że tak. Koszt kilku kompletów dla całej drużyny to pewnie koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych.
|
A w oficjalnym sklepie też takie sprzedają?
|
W oficjalnym chyba są jeszcze z TF, przynajmniej takie są reklamowane na oficjalnej stronie.
|
Nie, sprzedają już bez loga sponsora.
|
Cytat:
|
Cytat:
Znasz zapisy ze tak twierdzisz? Jeśli tak, to przedstaw na forum publicznym. p.s. temat kto robi nadruk i kiedy był juz poruszany. |
Cytat:
|
oj widzisz, za mało czasu i za szybko przeczytalem.
Rola sponsora byla opisywana wiele razy. Sponsor techiniczny dostarcza nam "towaru" na umówioną kwotę. Po przekroczeniu tej kwoty klub płaci normalnie. Biorąc pod uwage, to kiedy była podpisana umowa, i to, ze oficjalnie było podane ile jesteśmy dłużni adidasowi - sam wywnioskuj dlaczego żelazkami ściagamy reklamy z koszulek.... |
Chelsea podpisała kontrakt z Nike na 15 sezonów. Wartosc kontraktu ...900 milionow funtów :shock:
I jak my mamy gonić europę :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Lyoness chyba nie ma na koszulkach, czekają na głównego, żeby razem dać czy co?
|
Może nie zdążyli koszulek przygotować.
|
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6625715085.JPG
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6625701546.JPG http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6625696183.JPG http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6625702766.JPG Jak widać nie wszyscy piłkarze mają zrywane logo TF z koszulek. Pewnie zostało im kilkanaście sztuk i głupotą byłoby to wyrzucać, w sklepie pewnie sprzedają czyste. |
Dlatego Popović nie strzelił karnego, ciąży na nim jeszcze klątwa Cupiała :)
|
Ale to jest logiczne dlaczego czekaja do grudnia z logo Lyoness - W grudniu zostala podpisana umowa z Impelem ktory jest na rekawach, zapewne nie zostanie przedluzona i tam wskoczy Lyoness
|
Cytat:
|
Co za problem kilku sponsorów na rękawie? Przykładowo taka amica ma najebane chyba 3 na jednym.
Edit: http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6625698661.JPG Proszę bardzo: lyoness, poznan, inea |
Mają 3 na jednym a jest to bardziej przejrzyste i czytelne niż nasz Impel.
A już nie wspomnę o tym co już go nie ma a był na spodenkach. Przecież to się nie rzucało w oczy... |
Cytat:
Odkad TS jest wlascicielem, nie ma juz Impela na stadionie - jest Solid |
Nie wiem jak Wy ale ja uważam ze koszulka piłkarska to nie miejsce dla 10 0 sponsorów, nie bądźmy bannerem reklamowym! Wystarczy że reklamy sa na bandach.....
|
Owszem nie jest to miejsce na reklamy ale masz prosty wybór.
Sprzedać kilka miejsc na stroju meczowym i mieć w rocznym budżecie 8-10 mln więcej lub ich nie mieć. Jeśli ich nie będziemy mieć to pewnie nie przetrwamy. Wybór jest mega prosty. |
Cytat:
|
Ja tam akurat problemu nie widzę. Zawsze będzie można kupić "czystą" koszulkę.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl