Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

MałyTSW 11.10.2016 08:28

:D
Zdzierali, acetonem to schodzi konkretnie, tylko zostają ślady po kleju.

MaLk 11.10.2016 09:42

Niby minęło już parę tygodni, ale cień Telefoniki ciągle kładzie się na Wiśle... :D

Herbi1303 11.10.2016 09:49

Nie przesadzajmy znowu, że jest aż taka bieda, że nie stać nas na zakup nowych koszulek bo w to nie uwierze

wiesniak842 11.10.2016 09:57

Mi akurat taka polityka oszczednosci bardzo by sie podobala. Lepiej poczekac na nowego sponsora i wtedy klepac nowe koszulki.

St Yabol 11.10.2016 10:53

Oczywiście, że tak. Koszt kilku kompletów dla całej drużyny to pewnie koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych.

kolarz90 11.10.2016 14:44

A w oficjalnym sklepie też takie sprzedają?

Herbi1303 11.10.2016 16:09

W oficjalnym chyba są jeszcze z TF, przynajmniej takie są reklamowane na oficjalnej stronie.

krzaq12 11.10.2016 16:29

Nie, sprzedają już bez loga sponsora.

Dariook 12.10.2016 00:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1454931)
Oczywiście, że tak. Koszt kilku kompletów dla całej drużyny to pewnie koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych.

To jak jest rola naszego sponsora technicznego, czyli firmy Adidas?

szprotson 12.10.2016 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1454951)
To jak jest rola naszego sponsora technicznego, czyli firmy Adidas?

taka jest rola tzn?
Znasz zapisy ze tak twierdzisz? Jeśli tak, to przedstaw na forum publicznym.

p.s. temat kto robi nadruk i kiedy był juz poruszany.

Dariook 12.10.2016 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1454962)
taka jest rola tzn?
Znasz zapisy ze tak twierdzisz? Jeśli tak, to przedstaw na forum publicznym.

p.s. temat kto robi nadruk i kiedy był juz poruszany.

Jak bym znal to bym sie nie pytał...czytaj koleś ze zrozumieniem.

szprotson 12.10.2016 12:32

oj widzisz, za mało czasu i za szybko przeczytalem.

Rola sponsora byla opisywana wiele razy.
Sponsor techiniczny dostarcza nam "towaru" na umówioną kwotę. Po przekroczeniu tej kwoty klub płaci normalnie.
Biorąc pod uwage, to kiedy była podpisana umowa, i to, ze oficjalnie było podane ile jesteśmy dłużni adidasowi - sam wywnioskuj dlaczego żelazkami ściagamy reklamy z koszulek....

Dariook 14.10.2016 15:44

Chelsea podpisała kontrakt z Nike na 15 sezonów. Wartosc kontraktu ...900 milionow funtów :shock:

I jak my mamy gonić europę :D

domin_czyzyny 14.10.2016 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1455060)
Chelsea podpisała kontrakt z Nike na 15 sezonów. Wartosc kontraktu ...900 milionow funtów :shock:

I jak my mamy gonić europę :D

piniądz robi piniądz. Gadanie o gonieniu bogatego przez biedaka można włożyć między bajki... ;-)

Dariook 14.10.2016 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1455062)
piniądz robi piniądz. Gadanie o gonieniu bogatego przez biedaka można włożyć między bajki... ;-)

U nas był piniadz i nie zrobil piniądza :lol:

Patryko 15.10.2016 00:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1455064)
U nas był piniadz i nie zrobil piniądza :lol:

Bo nasz "piniadz" był konsumowany nie inwestowany.

cancer 16.10.2016 17:21

Lyoness chyba nie ma na koszulkach, czekają na głównego, żeby razem dać czy co?

JrQ- 16.10.2016 19:15

Może nie zdążyli koszulek przygotować.

Prezydentowa 16.10.2016 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cancer (Post 1455106)
Lyoness chyba nie ma na koszulkach, czekają na głównego, żeby razem dać czy co?

Jeśli i Lyoness i główny sponsor mieliby być nadrukowani, a nie klejeni, to miałoby to sens.

krzaq12 18.10.2016 19:27

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6625715085.JPG
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6625701546.JPG
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6625696183.JPG
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6625702766.JPG

Jak widać nie wszyscy piłkarze mają zrywane logo TF z koszulek. Pewnie zostało im kilkanaście sztuk i głupotą byłoby to wyrzucać, w sklepie pewnie sprzedają czyste.

Matejas_ 19.10.2016 06:16

Dlatego Popović nie strzelił karnego, ciąży na nim jeszcze klątwa Cupiała :)

WislaFan123 19.10.2016 09:55

Ale to jest logiczne dlaczego czekaja do grudnia z logo Lyoness - W grudniu zostala podpisana umowa z Impelem ktory jest na rekawach, zapewne nie zostanie przedluzona i tam wskoczy Lyoness

Pero 19.10.2016 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaFan123 (Post 1455229)
W grudniu zostala podpisana umowa z Impelem ktory jest na rekawach, zapewne nie zostanie przedluzona i tam wskoczy Lyoness

Z impelem to chodziło o dług jaki miała Wisła w stosunku do nich za ochronę. Pytanie czy teraz im płacą czy nie.

St Yabol 19.10.2016 11:04

Co za problem kilku sponsorów na rękawie? Przykładowo taka amica ma najebane chyba 3 na jednym.

Edit:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6625698661.JPG
Proszę bardzo: lyoness, poznan, inea

Pero 19.10.2016 12:19

Mają 3 na jednym a jest to bardziej przejrzyste i czytelne niż nasz Impel.
A już nie wspomnę o tym co już go nie ma a był na spodenkach. Przecież to się nie rzucało w oczy...

WislaFan123 19.10.2016 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1455240)
Co za problem kilku sponsorów na rękawie? Przykładowo taka amica ma najebane chyba 3 na jednym.

Edit:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6625698661.JPG
Proszę bardzo: lyoness, poznan, inea

Pewnie jeśli już Impel sie zgodzil za dlugi, to zeby byc na rekawku na wylacznosc.

Odkad TS jest wlascicielem, nie ma juz Impela na stadionie - jest Solid

Adrio 23.10.2016 15:31

Nie wiem jak Wy ale ja uważam ze koszulka piłkarska to nie miejsce dla 10 0 sponsorów, nie bądźmy bannerem reklamowym! Wystarczy że reklamy sa na bandach.....

krzaq12 23.10.2016 15:54

Owszem nie jest to miejsce na reklamy ale masz prosty wybór.
Sprzedać kilka miejsc na stroju meczowym i mieć w rocznym budżecie 8-10 mln więcej lub ich nie mieć.
Jeśli ich nie będziemy mieć to pewnie nie przetrwamy.

Wybór jest mega prosty.

rafaello56 23.10.2016 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1455577)
Owszem nie jest to miejsce na reklamy ale masz prosty wybór.
Sprzedać kilka miejsc na stroju meczowym i mieć w rocznym budżecie 8-10 mln więcej lub ich nie mieć.
Jeśli ich nie będziemy mieć to pewnie nie przetrwamy.

Wybór jest mega prosty.

Dokładnie ten pusty plac w centralnym miejscu koszulki musi zarabiać, a nawet dodatkowo jeszcze powinni sprzedać miejsce na reklamę na plecach piłkarzy i spodenkach a nawet getrach, mimo pogorszenia wizualnego strojów meczowych to jest niezbędne i niestety konieczne aby istnieć. Wielu chyba dalej myśli, że te długi można bagatelizować jak miało to miejsce za czasów TF

PhantomRanger 23.10.2016 19:24

Ja tam akurat problemu nie widzę. Zawsze będzie można kupić "czystą" koszulkę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl