![]() |
http://www.youtube.com/watch?v=wvX3x...ayer_embedded#
komentator po golu dla Romy (Juve 1:2 Roma) w 93 min |
|
http://www.weszlo.com/news/4389
Nie żebym pałał jakąś szczególną miłością do Weszło, ale to im wyszło :lol: |
W klimacie .......
Zima, stok. Na stoku narciarz w pełnym ekwipunku, gogle, kask, fajny ubiór. Jedzie... nagle na muldzie podskakuje, obraca go, wlatuje w drzewo.... Wstaje... kijki zgniecione, narty polamane, strój rozpieprzony, gogle rozbite,cala twarz we krwi, paru zębów brakuje... Otrzepuje sie, patrzy do góry i mówi: "Ku.., i tak lepiej niż w pracy!!" |
|
|
|
|
|
Cytat:
co on skrzeczy po bramce? taa taa taa czy gool gool gool ? |
|
Szali, co było na tej aukcji, bo jużusunięta?
Ale mi sięw beret wryło - ukradli mi pół składaka i uciekli na bosaka :) |
|
Cytat:
|
|
Tacie zachciało się sexu, więc idzie do syna i mu mówi:
-Idź synu do lekarza i poproś o tabletki, ale wiesz na co? Syn odpowiada: -Wiem Syn jest u lekarza i mówi: -Panie doktorze tata chciał tabletki, żeby mógł coś jeszcze z mamą porobić? Lekarz odpowiada: -Proszę, ale 1 niebieska tabletka dziennie.Dobrze. -Dobrze panie doktorze. Idzie syn chodnikiem i mówi: -1 tabletka dziennie,1 tabletka dziennie,1 tabletka dziennie... Wchodzi do domu i tata sie pyta: -Masz te tabletki? -mam tato. -Ile tabletek dziennie? Syn odpowiada że 2. Tata odpowiada: -Dwie to dwie. Mija tydzień,dwa,trzy,a nagle lekarz spotyka tego dzieciaka i się pyta: -I co pomogło tacie? Dzieciak na to: -Panie doktorze lepiej nie mówić? -A co? -Matka w ciąży, siostra w ciąży,a krowa jak tate widzi to na dupe siada Sasza po ślubie przyjeżdża do Ojca! - Nu i szto Sasza, poruchał? - Niet! - Paczemu? - Nie wchodit! - Kak nie wchodit? Maslił? - Niet. - No to paproboj! Po tygodniu przyjeżdża Sasza do Ojca. - Nu i szto Sasza, poruchał? - Niet. - Paczemu? - Nie wchodit! - Kak nie wchodit? Maslił? - Da maslił! - Slinil? - Niet. - No to paproboj! Po kolejnym tygodniu przyjechał Sasza do Ojca. - Nu i szto Sasza, poruchał? - Niet. - Paczemu? - Nie wchodit! - Kak nie wchodit? Maslił? - Da maslił! - Slinił? - Da slinił! - A w słoj z tawotam wkładał? - Niet. - No to paproboj! Po jeszcze jednym tygodniu przyjeżdża Sasza do Ojca. - Nu i szto Sasza, poruchał? - Niet. - Paczemu? - Nie wchodit! - Kak nie wchodit? Maslił? - Da maslił! - Slinił? - Da slinił! - A w słoj z tawotam wkładał? - Nie wchodit! Idzie 2 kolesi przez polane.Jeden pyta drugiego: -Widzisz to drzewo? -Widze. -Pod nim pierwszy raz uprawialem sex... -Wow... -Nagle zobaczylem, ze nad nami stoi jej matka i sie patrzy na nas...- -I co powiedziala? -Meeeeeee....... Czasem, kiedy jesteś smutny, nikt nie widzi twojego strapienia.... Czasem, kiedy płaczesz, nikt nie widzi twoich łez... Czasem, kiedy jesteś szęśliwy, nikt nie widzi twojego uśmiechu... Czasem, kiedy się śmiejesz, nikt nie widzi twojej radości... Ale weź tylko pierdnij... Siedzi trzech gości w łodce na środku jeziora. Połowy nocne, wędki w wodzie, spokój, sielanka, powoli zaczyna się rozwidniać. Jeden z wędkarzy zagaja: - Słońce wschodzi. Drugi mówi: - Faktycznie, dawno nie widziałem takiego wschodu. Nagle trzeci wędkarz szybkimi ruchami ramion wypycha dwóch pozostałych z łódki. Ci, przerażeni, machając gorączkowo rękoma wołają do pozostałego w łódce: - Odbiło ci!? Za co? Ten mówi: - Pierwszego za offtopic, a drugiego za flooda. Na to wściekli wędkarze w wodzie: - A ty to co, cwaniaczku jeden!! Ten w odpowiedzi chwyta za wiosło i wpychając końcem dwóch pozostałych pod wodę mówi: - A za niepotrzebne dyskusje Ban!!! Wędrujący turysta spotyka chłopa: - Hej! Daleko do wsi? - woła do spotkanego. - O, nie. Trzeba iść ścieżką prosto, potem skręcić w lewo, przejść przez pole konopi. Dalej będzie mówiąca rzeka... |
Chlopak odprowadza dziewczyne poznym wieczorem do domu. Przed brama po
ostatnim buziaczku, nagle mowi do niej : - Sluchaj, chodzimy ze soba juz cztery miesiace. Chodz na pol godzinki do mnie. Mam wolna chate... - Nie moge... - odpowiada panna. - Chodz prosze, prosze, prosze... - No dobrze, ale musze na trzy minutki wpasc do domu i powiedziec rodzicom, ze wroce pozniej. - Dobrze, tylko sie pospiesz ! - zgadza sie radosnie chlopak. Dziewczyna wbiega do klatki, po trzech minutach wraca, caluje chlopaka i mowi : - No to chodzmy... W tym momencie otwiera sie z trzaskiem okno jej mieszkania, wychyla sie ojciec i wrzeszczy : - Zoska, do jasnej cholery !!! Nasrac to nasralas, a wode to kto spusci ?! |
|
Cytat:
Jedną sprawą jest górny wiek posiadania Prawa Jazdy, drugą natomiast śmiech jakiś kretynów z osoby starszej. |
http://www.fotka.pl/profil/RYBAVFL
1. Wiem, że mamy wolny kraj, ale nie dziwię się, że piłkarze mają znikomy szacunek w naszym kraju. 2. Dlaczego dzisiejsi piłkarze wolą się dowartościowywać[?] w ten sposób zamiast sportowo? o.O Niestety się mylą naszym kopaczom priorytety... Szkoda. Brakuje nam piłkarzy pokroju "Kowala" czy "Szamo", którzy charakterem obdarzyć by mogli sporą część naszej młodzieży... |
:-D40 PRAWD:-D
1. Bramki w sklepie -- mimo że nic nie zwinąłaś, i tak boisz się, że zapiszczą. 2. Babcie -- pod blokiem mogą sterczeć dwie godziny, ale w tramwaju pięciu minut nie ustoją 3. Sprawiedliwość -- jazda na rowerze pod wpływem alkoholu: 5 lat,molestowanie seksualne: 3 lata w zawieszeniu. 4. Potrzeba jednej iskry, by spalić las, ale całej paczki zapałek, by rozpalić grill... 5. Kiedyś będę tak bogaty, że jednorazówką będę golił się tylko raz. 6. Polsat -- oglądasz sobie z rodzinką reklamy, a tu nagle film. 7. Polska -- tutaj nawet kryzys się nie udał. 8. Bill Gates -- okrada go 75% ludzkości, a i tak jest najbogatszy. 9. Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości członka wraz z kręgosłupem. 10. Leżakowanie w przedszkolu -- kiedyś kara, a teraz każdy chciałby te 2 godziny snu w ciągu dnia... 11. Mleko na gazie tylko czeka, aż się odwrócisz. 12. --Mamo, co to znaczy orgazm? --Ja nie wiem, zapytaj taty. 13. Łacina -- jedyny język, w którym nawet "gówno" brzmi mądrze. 14. Nawet, jakby papier toaletowy miał 8 warstw, to i tak złożysz go na pół. 15. A4 -- jedyna płatna jednopasmówka na świecie. 16. Najlepszym dowodem na to, że w kosmosie istnieje inteligencja,jest to,że się z nami nie kontaktują. 17. Tesco -- nigdzie indziej nie znajdziesz wody LEKKO NIEGAZOWANEJ za pół ceny. 18. Jak Polacy uniknęli korków na autostradach? Nie wybudowali autostrad! 19. Seks jest jak skok na bungee -- dodaje adrenaliny, a gdy pęknie guma,masz przerąbane. 20. Jeżeli trzeci dzień nie chce ci się pracować, to znaczy, że to już środa. 21. Kość piszczelowa -- urządzenie do znajdywania mebli w ciemnym pokoju. 22. Polska: jak kupisz mi spodnie, to zrobię ci loda. Azja: jak kupisz mi loda, zrobię ci spodnie. 23. Chleb -- zero marketingu, najwyższa sprzedaż. 24. Britney Spears: "Jestem za karą śmierci. Przestępca powinien mieć nauczkę na przyszłość." 25. Egzamin -- na korytarzu każdy wmawia ci, że nic nie umie. 26. Szacunek do nauczyciela -- istnieje wtedy, gdy uczniowie po usłyszeniu dzwonka pozwalają mu dokończyć wypowiedź. 27. Paradoks seksualny -- seks można uprawiać od 15 roku życia, a oglądać -- od 18. 28. Okres i wypłata -- jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma,to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał. 29. Paradoks Szymborskiej -- dla testu napisała maturę, interpretując swoje wiersze -- i dostała 60%. 30. Studenci pierwszego roku -- spieszmy się ich poznawać, tak szybko odchodzą... 31. Piesek -- u nas słodki, w Azji słodko-kwaśny. 32. Gdy umrę, rozsypcie moje prochy pod Tesco -- wtedy będziecie mnie odwiedzać co niedzielę. 33. Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym. 34. Mały palec u nogi powstał tylko po to, by boleśniej walnąć się o szafkę. 35. Kanapka studencka -- chleb posmarowany nożem. 36. Pieniądze z pierwszej komunii -- do dziś nie wiesz, gdzie się podziały. 37. Nimfomanka -- kobieta, która pragnie seksu tak często jak przeciętny mężczyzna. 38. Polska waluta -- tylko tutaj złoty jest srebrny. 39. Na uczelni poranna fizyka zagina czas. Po 30 minutach jest 08:05. 40. Feminizm kończy się, gdy trzeba wnieść szafę na 8. piętro |
Cytat:
|
Cytat:
|
KORDEK2009 wszystko z demotywatorów, albo wszyscy rżnęli na demotywatory.
|
co takiego było/jest na profilu Rybusa ze tutaj komentujecie?
|
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.weszlo.com/news/4408 :lol: |
Cytat:
o i widzę, ze Laleczka usunęła zdj |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl