Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

ramon01 07.10.2009 21:02

Bryan.B / Bryan.M - Davydenko N./Kunitsyn I.
Beijing
akumulacyjne ATP Doubles 1 1.14
Ljubicic Ivan - Kubot Lukasz
akumulacyjne ATP Tour 1 1.45
Santoro Fabrice - Hewitt Lleyton
akumulacyjne ATP Tour 2 1.13
Zhang Shuai - Bartoli Marion
akumulacyjne WTA Tour 2 1.20
Radwanska Agnieszka - Martinez-Sanchez Maria Jose
akumulacyjne WTA Tour 1 1.30
@ 2.91

Robbie92 07.10.2009 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farciarz (Post 801383)
jedna podpowiedź nie stawiaj Argentyny - niski kurs i niepewny mecz już lepiej dać Brazylie

nie dziw sie ze niski kurs bo argentyna teoretycznie jest druzyna lepsza,gra u siebie z przedostatnim zespolem tabeli i jeszcze musi wygrac by miec realne szanse awansu na mundial, ale dzieq za odp.:D

moze cypr-bulgaria 2 ? i austria-litwa 1 ?:-P

LuKaS TSW 08.10.2009 10:08

Rocco z Rangersami Oveczkin chyba nie strzeli :P ja próbuje Zetterberga i Małkina bo chyba drugi mecz Pingwinów bez gola się nie zdarzy,jutro Slavia w plecy:D

dajcie jakieś typy na dziś najlepiej z hokeja:)

rocco_1906 08.10.2009 10:54

ja ponawiam Crosbyego i standardowo Ovce.obaw o niego nie mam :D mysle jeszcze nad Kovalchukiem.

dzis z hokeja jak zwykle Magnitogorsk.
w finalndii kuszą mnie dwa mecze: HPK - Karpat lub x2 po kursach 2,70 i 1,64
Lukko - Blues lub x2 po kursach 3,45 i 1,91

z tym ze to sa mecze "podwyzszonego ryzyka"

pan Dudi 08.10.2009 11:14

Który buk ma w ofercie tych strzelców bramek w nhl?

LuKaS TSW 08.10.2009 11:19

Panie Dudi w Fortunie są ale chyba tylko z NHL i ligi czeskiej.
Netowych niestety nie wiem,niech specjalista w tym temacie Rocco się wypowie
co myślicie Boliwia-Brazylia 1x? Brazylia ma pewny awans,a na tym górzystym terenie nie jeden już poległ
Rocco ale kurs na Mignitogorsk mizerny:)

pan Dudi 08.10.2009 11:28

Ło, nie spodziewałem się takiej odpowiedzi, bo w zasadzie nie gram już na naziemnych :D Może któryś z netowych?

rocco_1906 08.10.2009 11:57

swego czasu natknąłem sie na cos takiego....
https://www.vixbet.sk/
Słowacki buk internetowy :D nie mialem czasu tego rozkminiac ale jezyk polski jest i oferta na strzelcow bramek kompletna!!

takze jak by sie ktos tam zdecydował grać to niech sie podzieli koniecznie opinią:)

ramon01 08.10.2009 11:57

Bryan.B / Bryan.M - Davydenko N./Kunitsyn I.
Beijing
akumulacyjne ATP Doubles 1 1.14
Ljubicic Ivan - Kubot Lukasz
akumulacyjne ATP Tour 1 1.45
Santoro Fabrice - Hewitt Lleyton
akumulacyjne ATP Tour 2 1.13
Zhang Shuai - Bartoli Marion
akumulacyjne WTA Tour 2 1.20
Radwanska Agnieszka - Martinez-Sanchez Maria Jose
akumulacyjne WTA Tour 1 1.30
@ 2.91

miod malina

ramon01 08.10.2009 14:34

Kamikaze nad czyms takim sie zastanawiam

Stjernen - Frisk/Asker over 5,5 1,45

Manglerud Star - Vålerenga 2 1,45

rocco_1906 08.10.2009 18:54

no to oplacało sie zagrac Karpat x2 za 1,64 i Blues x2 za 1,91 :D

za 40minut w MLB mysle ze mozna zagrac 1 na Philadelphie.

bula1010 08.10.2009 20:10

macie cos na nhl ?

Zwierze 08.10.2009 20:16

No właśnie też bym prosił:)

pawelwp9 08.10.2009 20:29

San Jose Sharks - Columbus Blue Jackets /Typ1
Ottawa Senators - New York Islanders /Typ1

rocco_1906 08.10.2009 20:39

San Jose 1 lub koncowe zwyciestwo
Washington to samo
St.Louis-Atlanta over 5,5
Philadelphia-Pittsburgh over 5,5

to tak na szybko;) cos sobie wybierzcie

ramon01 08.10.2009 21:19

Stjernen - Frisk/Asker over 5,5 1,45

Manglerud Star - Vålerenga 2 1,45

wlazlo zagralem tez handi +7,5 na vive kielce po kursie 2,10 :)

na nocke gram palmeiras 1.40 + davydenke 1.39

LuKaS TSW 09.10.2009 07:52

Rocco no i wyszło na moje Oveczkin nie strzelił a Rangersi górą:P
ja wczoraj postawiłem Małkina,D. Heatleyego, i Zetterberga i jedno pudło.
Ten Heatley 3 gole trafił może warto go grać częściej?

no to na dzisiaj chyba daje Trinec -Slavia 1 i koniec strzeleckiej passy Cervenki :)
i myślałem nad takim czymś:
Pilzno-Brno 1
Graz-Szekesfehervar 1
Jyvaskyla-SaiPa 1
Chomutov-Chrudim 1

No i brawo dla ISKRY KIELCE za wczorajszy remis z Lwami w LM:D

rocco_1906 09.10.2009 08:10

no niestety po raz kolejny wyszło ze NYR nie za bardzo leżą stołecznym;/ a poza tym nie w kazdym meczu da sie strzelać:P

LuKaS z zeszłego sezonu powinieneś pamiętać,ze Heatley dla Ottawy strzelał mnóstwo bramek.także teraz w jeszcze lepszym zespołem powinien razem z Marleau i Setoguchim ładnie punktować.

dla mnie na szczescie nie zzawiodł drugi "Turbo Rosjanin" Ilya Kovalchuk(2G) wiec nie ma tragedii;]

ja z hokeja interesuje sie takowymi meczami:

Sanok -Cracovia
Toruń - Tychy
Janów - Oświęcim 1 lub 1x
Jesenice - Zagrzeb over 5,5
JYP
Servette
Mannheim
Eisbaren
Spisska nova Ves over 5,5

z tego bede wybierac;]

a Twoj CHOMUTOV gra JUTRO :)

ramon01 09.10.2009 09:55

Palmeiras i Davydenka niestety minus :/

Dementieva Elena - Radwanska Agnieszka 1 1,28

S. Stakhovsky - E. Korolev 2 1,55


to puscimy na teraz - znowu minus <wnerw>

Garbaż1906 09.10.2009 10:31

jakieś typy na eliminacje ? ja póki co myślę nad: Estonia - Bośnia 2 1,4zł , Serbia - Rumunia 1 1,52zł i nad overem w meczu Luxemburgu ze Szwajcarią , nie wiem jaki kurs bo nie znalazłem w ofercie.

gris 09.10.2009 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 801325)
Lycksele - Kalix 1 1,35 :hura::hura::hura:
Vancouver Canucks - Montreal Canadiens 1X 1,28 :hura::hura::hura:

HC Zlin - HC Pardubice 1X 1,42
Ice Tigers - Augsburger Panther 1X 1,29

kadziolek1906 09.10.2009 16:14

http://demotywatory.pl/49584/PEWNIAK

Wytłumaczcie mi po co ludzie graja na Francje przy kursie 1.01 ???

FC1947 09.10.2009 19:17

Witam wszystkich. Od niedawna bawię się w te klocki więc mój kupon od razu wyśmiejecie :] ale powiedźcie co o nim myślicie:
Górnik-ŁKS1 1.50
Motor-Gorzów Wlkp. X2 1.43
Podbeskidzie - Katowice 1 1.75
Kluczbork-Widzew 2 1.80
Flota-Wisła Płock 2 1.80
Serbia-Rumunia 1 1.52
Czarnogóra-Gruzja 1X 1.13
Białoruś- Kazachstan 1 1.32
Czechy-Polska 1 1.50
Kurs:40.21

wislabielany 09.10.2009 19:23

A ja mam takie pytanie, odnośnie meczu Estonia - Bośnia. Kurs nie najgorszy na Bośniaków, walczą o baraże, ale za bardzo nie znam żadnych dobrych zawodników z Bośni ;p i ciekawy jestem dlaczego tak wszyscy (nie tu, ale ogólnie) zachwalają sobie ten mecz, że pewny typ itp. A po Levadii to tak trochę jestem zdezorientowany co myśleć o tym meczu...

WISŁAZWE 09.10.2009 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FC1947 (Post 801959)
Witam wszystkich. Od niedawna bawię się w te klocki więc mój kupon od razu wyśmiejecie :] ale powiedźcie co o nim myślicie:
Górnik-ŁKS1 1.50
Motor-Gorzów Wlkp. X2 1.43
Podbeskidzie - Katowice 1 1.75
Kluczbork-Widzew 2 1.80
Flota-Wisła Płock 2 1.80
Serbia-Rumunia 1 1.52
Czarnogóra-Gruzja 1X 1.13
Białoruś- Kazachstan 1 1.32
Czechy-Polska 1 1.50
Kurs:40.21


Jak dla mnie to za dużo zdarzeń na kuponie.
Podziel to.
Aha i nie grałbym 2 w meczu Flota- Płock

brylant17 09.10.2009 19:54

Cajasol - Real M. 2


Celta - Albacete 1


Girona - Castellon 1

Murcia - Cordoba 1



co o tym myślicie?

Robbie92 09.10.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 801977)
Ja myślę nad takimi meczami opinie mile widziane:

Zambia - Egipt 2
Ukraina - Anglia 2
Japonia - Szkocja 1 lub (0-1)1
Australia - Holandia 2
Boliwia - Brazylia 2
Czechy - Polska X2

ja bym sie bal stawiac na anglie, ukraina jak przegra traci szanse na awans z barazow

grzesiek632 09.10.2009 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 801977)
Ja myślę nad takimi meczami opinie mile widziane:

Zambia - Egipt 2
Ukraina - Anglia 2
Japonia - Szkocja 1 lub (0-1)1
Australia - Holandia 2
Boliwia - Brazylia 2
Czechy - Polska X2

Powiem tyle Anglia zapewniła juz sobie awans natomiast dla Ukraińców bedzie to tzw ''mecz o życie'' ja bym tego meczu się nie czepial, Ukraina na własnym terenie potrafi byc groźna.

Czesi słabi natomiast wydaje się ze Polska obecnie jest jeszcze słabsza. Czy taki Majewski ktory w życiu nic wielkiego nie osiagnał i do tego nie jest uwazany za jakiegos wybitnego trenera potrafiłby zmienic oblicze reprezentacji z kilka dni zgrupowania? Przy czym powołał takich a nie innych pilkarzy...
Ja rozumiem ze jestes patriota ale grac na Polske w tym spotkaniu raczej nie powinienes.. Ten mecz przynajmniej dla mnie jest z rodzaju tych w ktorym moze sie wszystko wydarzyc tj dobra gra Czechów i gładkie 3:0, wyrownany mecz i remisidło lub błysk Polakow ktorzy lubia od czasu do czasu pobiegac.
Jeśli grac mecz Czechy - Polska to ja bym się skłaniał do overu 2,5

To jest tyle ode mnie.

Ja bym Ci proponowal za te mecze:
Słowacje albo Serbie.. albo niedzielny mecz Gornik Łęczna - Stalowa Wola 1 ( ten mecz wejdzie raczej napewno a i kurs przyzwoity ), mozna zagrac na Czarnogóre po 1,70 czy Bośnie za 1,40

Ogólnie to trudne mecze wybrałes..

LuKaS TSW 09.10.2009 20:20

Anglicy już grają o pietruszkę to jest mecz z kategorii każdy wynik możliwy.Brazylijczycy również pewni awansu,a położenie stadionu w La Paz daje Boliwijczykom mocny atut.

a dzisiaj Triniec wygrał,Cervenka nie strzelił więc jest dobrze:)

felipe 09.10.2009 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 801977)
Ja myślę nad takimi meczami opinie mile widziane:

Zambia - Egipt 2
Ukraina - Anglia 2
Japonia - Szkocja 1 lub (0-1)1
Australia - Holandia 2
Boliwia - Brazylia 2
Czechy - Polska X2

Egipt ok, reszta jak dla mnie mało pewna. Odpuść zwłaszcza 3 i 4 spotkanie - mecze towarzyskie to zawsze loteria.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl