![]() |
Bryan.B / Bryan.M - Davydenko N./Kunitsyn I.
Beijing akumulacyjne ATP Doubles 1 1.14 Ljubicic Ivan - Kubot Lukasz akumulacyjne ATP Tour 1 1.45 Santoro Fabrice - Hewitt Lleyton akumulacyjne ATP Tour 2 1.13 Zhang Shuai - Bartoli Marion akumulacyjne WTA Tour 2 1.20 Radwanska Agnieszka - Martinez-Sanchez Maria Jose akumulacyjne WTA Tour 1 1.30 @ 2.91 |
Cytat:
moze cypr-bulgaria 2 ? i austria-litwa 1 ?:-P |
Rocco z Rangersami Oveczkin chyba nie strzeli :P ja próbuje Zetterberga i Małkina bo chyba drugi mecz Pingwinów bez gola się nie zdarzy,jutro Slavia w plecy:D
dajcie jakieś typy na dziś najlepiej z hokeja:) |
ja ponawiam Crosbyego i standardowo Ovce.obaw o niego nie mam :D mysle jeszcze nad Kovalchukiem.
dzis z hokeja jak zwykle Magnitogorsk. w finalndii kuszą mnie dwa mecze: HPK - Karpat lub x2 po kursach 2,70 i 1,64 Lukko - Blues lub x2 po kursach 3,45 i 1,91 z tym ze to sa mecze "podwyzszonego ryzyka" |
Który buk ma w ofercie tych strzelców bramek w nhl?
|
Panie Dudi w Fortunie są ale chyba tylko z NHL i ligi czeskiej.
Netowych niestety nie wiem,niech specjalista w tym temacie Rocco się wypowie co myślicie Boliwia-Brazylia 1x? Brazylia ma pewny awans,a na tym górzystym terenie nie jeden już poległ Rocco ale kurs na Mignitogorsk mizerny:) |
Ło, nie spodziewałem się takiej odpowiedzi, bo w zasadzie nie gram już na naziemnych :D Może któryś z netowych?
|
swego czasu natknąłem sie na cos takiego....
https://www.vixbet.sk/ Słowacki buk internetowy :D nie mialem czasu tego rozkminiac ale jezyk polski jest i oferta na strzelcow bramek kompletna!! takze jak by sie ktos tam zdecydował grać to niech sie podzieli koniecznie opinią:) |
Bryan.B / Bryan.M - Davydenko N./Kunitsyn I.
Beijing akumulacyjne ATP Doubles 1 1.14 Ljubicic Ivan - Kubot Lukasz akumulacyjne ATP Tour 1 1.45 Santoro Fabrice - Hewitt Lleyton akumulacyjne ATP Tour 2 1.13 Zhang Shuai - Bartoli Marion akumulacyjne WTA Tour 2 1.20 Radwanska Agnieszka - Martinez-Sanchez Maria Jose akumulacyjne WTA Tour 1 1.30 @ 2.91 miod malina |
Kamikaze nad czyms takim sie zastanawiam
Stjernen - Frisk/Asker over 5,5 1,45 Manglerud Star - Vålerenga 2 1,45 |
no to oplacało sie zagrac Karpat x2 za 1,64 i Blues x2 za 1,91 :D
za 40minut w MLB mysle ze mozna zagrac 1 na Philadelphie. |
macie cos na nhl ?
|
No właśnie też bym prosił:)
|
San Jose Sharks - Columbus Blue Jackets /Typ1
Ottawa Senators - New York Islanders /Typ1 |
San Jose 1 lub koncowe zwyciestwo
Washington to samo St.Louis-Atlanta over 5,5 Philadelphia-Pittsburgh over 5,5 to tak na szybko;) cos sobie wybierzcie |
Stjernen - Frisk/Asker over 5,5 1,45
Manglerud Star - Vålerenga 2 1,45 wlazlo zagralem tez handi +7,5 na vive kielce po kursie 2,10 :) na nocke gram palmeiras 1.40 + davydenke 1.39 |
Rocco no i wyszło na moje Oveczkin nie strzelił a Rangersi górą:P
ja wczoraj postawiłem Małkina,D. Heatleyego, i Zetterberga i jedno pudło. Ten Heatley 3 gole trafił może warto go grać częściej? no to na dzisiaj chyba daje Trinec -Slavia 1 i koniec strzeleckiej passy Cervenki :) i myślałem nad takim czymś: Pilzno-Brno 1 Graz-Szekesfehervar 1 Jyvaskyla-SaiPa 1 Chomutov-Chrudim 1 No i brawo dla ISKRY KIELCE za wczorajszy remis z Lwami w LM:D |
no niestety po raz kolejny wyszło ze NYR nie za bardzo leżą stołecznym;/ a poza tym nie w kazdym meczu da sie strzelać:P
LuKaS z zeszłego sezonu powinieneś pamiętać,ze Heatley dla Ottawy strzelał mnóstwo bramek.także teraz w jeszcze lepszym zespołem powinien razem z Marleau i Setoguchim ładnie punktować. dla mnie na szczescie nie zzawiodł drugi "Turbo Rosjanin" Ilya Kovalchuk(2G) wiec nie ma tragedii;] ja z hokeja interesuje sie takowymi meczami: Sanok -Cracovia Toruń - Tychy Janów - Oświęcim 1 lub 1x Jesenice - Zagrzeb over 5,5 JYP Servette Mannheim Eisbaren Spisska nova Ves over 5,5 z tego bede wybierac;] a Twoj CHOMUTOV gra JUTRO :) |
Palmeiras i Davydenka niestety minus :/
Dementieva Elena - Radwanska Agnieszka 1 1,28 S. Stakhovsky - E. Korolev 2 1,55 to puscimy na teraz - znowu minus <wnerw> |
jakieś typy na eliminacje ? ja póki co myślę nad: Estonia - Bośnia 2 1,4zł , Serbia - Rumunia 1 1,52zł i nad overem w meczu Luxemburgu ze Szwajcarią , nie wiem jaki kurs bo nie znalazłem w ofercie.
|
Cytat:
Ice Tigers - Augsburger Panther 1X 1,29 |
http://demotywatory.pl/49584/PEWNIAK
Wytłumaczcie mi po co ludzie graja na Francje przy kursie 1.01 ??? |
Witam wszystkich. Od niedawna bawię się w te klocki więc mój kupon od razu wyśmiejecie :] ale powiedźcie co o nim myślicie:
Górnik-ŁKS1 1.50 Motor-Gorzów Wlkp. X2 1.43 Podbeskidzie - Katowice 1 1.75 Kluczbork-Widzew 2 1.80 Flota-Wisła Płock 2 1.80 Serbia-Rumunia 1 1.52 Czarnogóra-Gruzja 1X 1.13 Białoruś- Kazachstan 1 1.32 Czechy-Polska 1 1.50 Kurs:40.21 |
A ja mam takie pytanie, odnośnie meczu Estonia - Bośnia. Kurs nie najgorszy na Bośniaków, walczą o baraże, ale za bardzo nie znam żadnych dobrych zawodników z Bośni ;p i ciekawy jestem dlaczego tak wszyscy (nie tu, ale ogólnie) zachwalają sobie ten mecz, że pewny typ itp. A po Levadii to tak trochę jestem zdezorientowany co myśleć o tym meczu...
|
Cytat:
Jak dla mnie to za dużo zdarzeń na kuponie. Podziel to. Aha i nie grałbym 2 w meczu Flota- Płock |
Cajasol - Real M. 2
Celta - Albacete 1 Girona - Castellon 1 Murcia - Cordoba 1 co o tym myślicie? |
Cytat:
|
Cytat:
Czesi słabi natomiast wydaje się ze Polska obecnie jest jeszcze słabsza. Czy taki Majewski ktory w życiu nic wielkiego nie osiagnał i do tego nie jest uwazany za jakiegos wybitnego trenera potrafiłby zmienic oblicze reprezentacji z kilka dni zgrupowania? Przy czym powołał takich a nie innych pilkarzy... Ja rozumiem ze jestes patriota ale grac na Polske w tym spotkaniu raczej nie powinienes.. Ten mecz przynajmniej dla mnie jest z rodzaju tych w ktorym moze sie wszystko wydarzyc tj dobra gra Czechów i gładkie 3:0, wyrownany mecz i remisidło lub błysk Polakow ktorzy lubia od czasu do czasu pobiegac. Jeśli grac mecz Czechy - Polska to ja bym się skłaniał do overu 2,5 To jest tyle ode mnie. Ja bym Ci proponowal za te mecze: Słowacje albo Serbie.. albo niedzielny mecz Gornik Łęczna - Stalowa Wola 1 ( ten mecz wejdzie raczej napewno a i kurs przyzwoity ), mozna zagrac na Czarnogóre po 1,70 czy Bośnie za 1,40 Ogólnie to trudne mecze wybrałes.. |
Anglicy już grają o pietruszkę to jest mecz z kategorii każdy wynik możliwy.Brazylijczycy również pewni awansu,a położenie stadionu w La Paz daje Boliwijczykom mocny atut.
a dzisiaj Triniec wygrał,Cervenka nie strzelił więc jest dobrze:) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl