Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

MHaifa 23.08.2011 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1152555)
Koleżko daj linka...

Prosze bardzo:
http://one.co.il/Article/185599.html
i powodzenia w nauce hebrajskiego :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crate digger (Post 1152559)
MHaifa: Genk, trudny rywal. Powodzenia.

Dzieki :)
Genk trudny ale w rozsypce... tak jak obrona mojej druzyny (2 podstawowi stoperzy kontuzjowani). Awans bylyby pewny gdyby nie gol wyjazdowy Genku ktorego strzelil... izraelczyk Barda :p

mitmichael 23.08.2011 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1152571)
Jak nie stracimy bramki w pierwszych minutach jak Kopenhaga to będzie dobrze. Myślę, że będzie remis 1:1.

Slovan potrafił zremisowac to my nie bedziemy potrafili? Wiem, ze mecz meczowi nierowny ale wystarczy dobrze sie bronic i Apoel nie potrafi strzelic bramki. Slowacy nie wiedzieli co prezentuje przeciwnik dlatego w 1 spotkaniu byli zaskoczeni i przegrali - potem w rewanzu juz nie dali sie wyszumiec przeciwnikowi (tylko bramki nie potrafili strzelic). My juz wszystko o przeciwniku wiemy i trzeba wykorzystac ich słabe strony, ktore tez mają jak wiekszosc klubow swiata

heoij 23.08.2011 14:56

Od godz. 20.00 studio przedmeczowe w Polsacie Sport- trzeba wytrzymać !:-D

FraMat 23.08.2011 15:12

Nie zasmiecajmy tego tematu
Tu macie drugi

póki nie ma sb

sessegnon 23.08.2011 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grosz (Post 1152581)
Polsat daje plamę. Jak można w tak ważnym dniu nie transmitować studia przedmeczowego które w Polsacie futbol ma być od 20.00

Program w Polsacie otwartym:
20.30 Studio - teoretycznie 15 minut ale praktycznie będą 3-4 minuty studia, poprzedzone i zakończone reklamami.
24.45 Mecz

W zamian od 20.00 jest jakiś kabareton. Paranoja!

Nosz kur*a.Od tego są kanały sportowe, żeby pokazywać w nich takie rzeczy jak np. studio przed meczem.To co najważniejsze, czyli mecz obejrzysz.Mało? Wam to nigdy nie dogodzi...

Cieszcie się, że tego nie pokazuje TVP, bo studio trwało by nie pół godz., czy półtorej jak przed tygodniem, ale 10 minut.

KOMINEK 23.08.2011 16:04

Ponieważ ruszył już Shoutbox koniec z postami typu już nie mogę wytrzymać, miałem sen itp. tylko merytoryczne posty.

Wojtas 23.08.2011 16:13

Dla mnie duze ,a moze nawet kluczowe znaczenie bedzie mialo pierwsze 20 minut.

Jak tamci by szybko strzelili to uwierzą ze moga strzelic jeszcze 2 bramki i awansowac.Czyli najgorszy scenariusz.

Natomiast bardziej optymistycznie wyglada sprawa gdyby udalo nam sie przetrwac poczatek,wtedy Cypryjczycy zaczeli by sie denerwowac i tym samym robic bledy.DLa nas to woda na młyn.

Generalnie ja nastawiony jestem dzis na wszytsko ,ale na razie staram sie nie myslec co bedzie .
Pozostaje miec nadzieje ze nasi nie zagraja bojazliwie,a Maaskant wpoi w nich ze awans jest na wyciagniecie reki.

leszekm 23.08.2011 16:24

Wisło! Tego remisu potrzebujemy jak tego na Wembley w 1973 r.!

http://sport.interia.pl/raport/wisla...r,1684646,4651

Relacja na interii:
http://nazywo.interia.pl/relacja/el-...la-krakow,2822

lorddavy 23.08.2011 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1152584)
Slowacy nie wiedzieli co prezentuje przeciwnik dlatego w 1 spotkaniu byli zaskoczeni i przegrali - potem w rewanzu juz nie dali sie wyszumiec przeciwnikowi (tylko bramki nie potrafili strzelic). My juz wszystko o przeciwniku wiemy i trzeba wykorzystac ich słabe strony, ktore tez mają jak wiekszosc klubow swiata

Coś namotałeś bo to w pierwszym meczu na Cyprze zremisowali 0:0. Ale nie zmienia to faktu, że mamy sporą szansę na awans. Nie sądzę, że rzucą się na nas od początku, bo będą się obawiać kontr. Musimy zagrać defensywnie, cały czas wytrącać ich z rytmu. Prędzej czy później będą musieli się otworzyć - liczę, że to wykorzystamy i strzelając bramkę na wyjeździe pozbawimy ich marzeń.

siedlce_z_wisla 23.08.2011 17:05

Apoel spodziewa się, że zagramy defensywnie. Moim zdaniem dobrze byłoby ich zaskoczyć i przez pierwsze 10-15 minut śmiało ruszyć do przodu, zagrać presingiem, spróbować kilku strzałów z dystansu, rajdów skrzydłami i dośrodkowań. Może uda się strzelić na samym początku. Jeśli nie to chociaż postraszymy rywala. Wtedy w szeregi cypryjczyków wkradnie się chaos, niepokój, a może nawet strach :).

Niestety, albo na szczęście (okaże się), mało prawdopodobne, że tak zagra Maskant.

mitmichael 23.08.2011 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lorddavy (Post 1152736)
Coś namotałeś bo to w pierwszym meczu na Cyprze zremisowali 0:0. Ale nie zmienia to faktu, że mamy sporą szansę na awans. Nie sądzę, że rzucą się na nas od początku, bo będą się obawiać kontr. Musimy zagrać defensywnie, cały czas wytrącać ich z rytmu. Prędzej czy później będą musieli się otworzyć - liczę, że to wykorzystamy i strzelając bramkę na wyjeździe pozbawimy ich marzeń.

No to tym bardziej powinien APOEL juz w pierwszym meczu u siebie zapewnic sobie awans a tylko zremisowali ze Slovanem. Ciekawe czy Nasi przegladali ten pierwszy mecz - wystarczy zagrac lepiej i tez sie uda dobry wynik wyciagnac. Strzelili jedna bramke w rewanzu, potem grali z przewaga zawodnika dlatego Slovan nie mial nic do powiedzenia. Zagrac swoje i tyle.

hehehehe 23.08.2011 17:32

czy wiadomo kiedy piłkarze będą wracać z cypru ?

pepemasta 23.08.2011 17:33

ej a co to jest southbox?

Heero 23.08.2011 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepemasta (Post 1152790)
ej a co to jest southbox?

O matko... wejdź na stronę główną forum i pod relacją tekstową masz okienko chata - to jest ten tajemniczy shoutbox :D

KoPer 23.08.2011 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hehehehe (Post 1152788)
czy wiadomo kiedy piłkarze będą wracać z cypru ?

Jutro, koło południa

tarantulaw2 23.08.2011 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 1152796)
Jutro, koło południa

A taka trochę konkretniejsza godzina...?

Zlatan93 23.08.2011 19:14

O 12 w Balicach. Melikson w składzie, to było pewne.

dynek.pl 23.08.2011 19:22

pytanie jak Melikson bedzie wspomagal Diaza w obronie - bo jak tak jak w Łoweczu to kiepsko

Dzimi 23.08.2011 19:22

Skład moim zdaniem bardzo dobrze zestawiony

------------Pareiko
Lamey - Jaliens - Chavez - Diaz
------ Sobolewski - Wilk
Małecki --- Melikson - Nunez
----------- Genkov


Ustawienie 4-2-3-1, z opcją płynnego przejścia do 4-3-2-1 --> Wtedy Nunez ustawia się jako 3 defensywny pomocnik w linii obok Sobola i Wilka, a na skrzydło przechodzi Melikson. Podoba mi się to ustawienie, liczę jednak na wypracowane schematy taktyczne kontrataku, których ostatnio brakowało.

Elendil 23.08.2011 20:15

Panowie, nie ma co się oszukiwać. Nie mamy z nimi najmniejszych szans.

Alexxik13 23.08.2011 20:16

łatwo nie jest i mam nadzieje, że damy rade.

dynek.pl 23.08.2011 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1152858)
Panowie, nie ma co się oszukiwać. Nie mamy z nimi najmniejszych szans.

mecz do jednej bramki - jedna drużyna gra, druga stoi
zdjąłbym Sobolewskiego - i tak ma zółtą kartkę więc wszyscy znamy dalszy ciąg tej historii, a do tego wszystkie podania ma niecelne
Nunez do srodka za niego, a na skrzydlo Iliev - mamy szanse przez pierwsze 15-20 min na bramkę w drugiej połowie - potem i tak
zdechniemy

Maciuś 23.08.2011 20:26

Niepotrzebnie takie defensywne ustawienie.

Emenems81 23.08.2011 20:26

....a to wygląda jakby Barcelona grała z Polonią Bytom, jadą z nami jak z furmanką gnoju :-/:-/

baro1995 23.08.2011 20:27

Bez Meliksona i Sobolewskiego w opcjonalnym 1 meczu w LM. Jak na razie...

damian4892 23.08.2011 20:27

z taką grą to nie ma szans na Ligę Mistrzów!

ciacho 23.08.2011 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1152863)
Bez Meliksona i Sobolewskiego w opcjonalnym 1 meczu w LM. Jak na razie...

Kartki się anulują

Jaro 23.08.2011 20:32

Pamiętam jak chodziłem do 5 klasy szkoły podstawowej i chcieliśmy zagrać z gościmy z 8 klasy… Długo nam tłumaczyli że nie ma sensu ale uparliśmy się i … nie mogliśmy dotknąć piłki prawie. Teraz to wygląda tak samo. Nie wiedziałam że może być taka różnica w poziomie praktycznie w ostatnim meczu przed fazą grupową LM. APOEL to dla nas dzisiaj Barcelona…
Mam nadzieje że w drugiej połowie się to zmieni…
Pozdrawiam

Kluvi 23.08.2011 20:33

mamy kiepskie boki obrony.. po co ten wolny Lamey skoro Jovanovic dobrze zagrał 1 mecz..
czemu nikt nie uspokoił gry??? :( kwa mac a pampersy z kupką zostawia się w szatni!!
Mam nadzieje że coś dla nas wpadnie, po prostu musi!! Damy radę!! : )

arrosmay 23.08.2011 20:33

Dominacja absolutna, ale w końcówce naszych odetkało.
Mam nadzieje, że coś się w drugiej połowie ruszy, bo inaczej tylko fura szczęścia i dotrwanie do jedenastek daje nam jakiekolwiek nadzieje na awans.

Evenstar 23.08.2011 20:34

Ja dalej wierze!!! Trzeba odwazniej wyjsc, moze uda sie w karnych?? Fakt jest taki, ze Wisla tam narzie nie istnieje...

twardybidon 23.08.2011 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1152866)
Kartki się anulują

Anulują się pojedyncze kartki. Jak ktoś dostał dwie to pauzuje w meczu grupowym - w naszym przypadku Melikson i Sobolewski nie zagrają w I meczu grupy LM lub LE.

Ciastek1 23.08.2011 20:34

Jedno było przed meczem pewne i to się nie zmienia - Wisła musi co najmniej jedną bramkę strzelić. Z tym , że kto to ma zrobić jak nawet Maorowi ze zmęczenia piłka odskakuje na 5 metrów . Czarno to widzę ale nadzieja umiera ostatnia .

stawski 23.08.2011 20:35

Co Małecki strzelił w pierwszym meczu to teraz s.......ił przy słupku :/
Masakrycznie to wygląda... Jak się piłki nie potrafi odebrać przeciwnikowi, tylko sami sobie muszą na aut wybić...

Wiślak-1990 23.08.2011 20:35

Ku..a czy my dziś z Barceloną gramy?

Elendil 23.08.2011 20:35

Chciałbym powiedzieć coś pozytywnego o grze Wisły, jednak... nie da się. Ok, może to, nie nie stracili w tej połowie trzech bramek, a mogli.

Wystarczy, że Melikson jest gorzej dysponowany, lepiej kryty i nasza gra leży i kwiczy.

Nie jestem z tych, którzy po złym meczu wołają "zwolnić trenera!" jednak... czy mi się wydaje, czy my po prostu stoimy w miejscu?

Po tych 45 minutach jestem załamany, może dlatego tak czarno to widzę.

Evenstar 23.08.2011 20:36

Wszyscy mowili, ze pogoda nie gra roli, a widac ze oni juz sa padnieci. Oby jakas jedna, fuksiarkska bramka dupa, reka, nosem, cokolwiek i APOEL musi strzelic 2.

przem 23.08.2011 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaro (Post 1152867)
APOEL to dla nas dzisiaj Barcelona…

Obyśmy my byli Interem za Mourinho! :)

For_FuN_ 23.08.2011 20:36

Wyglada, jak by to Barcelona grala z ogorkami...a to przeciez tylko APOEL...gdzie my jestesmy? Mistrz Cypru calkowicie nad nami dominuje w kazdym aspekcie pilkarskiego rzemiosla. Jak zwykle bez zadnego stylu, ale wczesniej sie udawalo i oby tym razem udalo sie wepchnac choc 1 bramke. Napewno Lamey jest do zmiany, bo co ten czlowiek dzisiaj gra to jakis kryminal. Cale szczescie, ze Junior Diaz ratowal nam kilka razy dupsko. Szkoda, ze nie ma Garguly, bo nie ma kto pilki rozegrac. Jeszcze jedno...oby Sobol dotrwal do konca, bo juz ma jedno zoltko na koncie, a jak nie idzie, to Radek czasami reaguje zbyt emocjonalnie.

Reserve 23.08.2011 20:37

oby... Panowie ja jeszcze wierzę w LM... Czas pokaże czy dobrze...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl