![]() |
Cytat:
|
A będzie transmisja gdzieś w necie?
|
|
chcę komuś wysłać listę filmów moich które znajdują się na dysku D w tym przypadku,jak to zrobić ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
ma ktoś może tego psa z flagi Wierność w dużej rozdzielczość? z góry dziękuje...
Pozdrawiam |
Przynies mi ten dysk to ja Ci przepisze :P
|
Cytat:
edit. zna ktoś może jakiś fajny darmowy program dla dzieci do malowania typu paint ? |
Cytat:
|
Mam pytanie, a raczej prośbę do Legionistów odwiedzających forum. W lutowej "Naszej Legii" będzie artykuł o historii herbu Legii. Czy mógłby ktoś, kto zakupi takowy numer, zeskanować ten artykuł i podesłać mi? Nr ten bedzie dostępny od soboty u Was w Wawie. Podam maila jak ktoś zadeklaruje pomoc.
|
Mam pytanie - gdzie mogę w Krakowie kupić kabel telefoniczny (?) taki jak idzie np. od modemu/liveboxa tp do gniazdka telefonicznego, ponieważ potrzebuję dosyć długi taki kabel. Orientuje się ktoś gdzie mogę coś takiego dostać?
|
Cytat:
Pozdrawiam |
Cytat:
w Każdym sklepie elektronicznym chyba :D plus Hipermarkety :) |
Cytat:
Nawet kiedys w Tesco albo Carefourze kupilem :P |
Mam pytanie... w jaki sposob mozna ogladnac jutro mecz Wisełki w domku jesli nie posiada sie orange sport ?:)
|
|
Cytat:
lub strona www.soccer-live.pl |
Mam 2 pytania do "szpeców" komputerowych:
1. Od pewnego czasu komp (kupiony pół roku temu), zaczął mi szwankować tzn. wszytko odbywa się 2 razy wolniej (jak nie więcej);włącza mi się chyba z 2 minut(kiedyś max 30 sek.), poza tym, gdy próbuje włączyć muzę przy wykonywaniu innej czynności np. przeglądaniu neta, to raczej nie jest ona już sama w sobie muzyką, bo jest ona zwolniona kilkakrotnie i w skrócie mówiąc "zmutowana". Dodam tylko bo wiem,że każdemu przyjdzie na myśl, że jakiś wirus, otóż skanowałem Kasperkym kilkakrotnie kompa jednak bez efektów... Co jeszcze ciekawsze robiłem też format kompa, co również nie przyniosło efektu. 2. Nie mogę sobie poradzić z Neostradą, nie raz rozłącza mi się po prostu i nie mogę jej uruchomić, jedynym sposobem jest reset kompa, bo gdy próbuje go normalnie wyłączyć, to już gdy pojawia się niebieskie tło i pisze "zapisywanie ustawień" to po prostu nie wyłącza się tylko stoi cały czas w tym samym miejscu - dzieje się tak tylko gdy wywali mnie z Neo, w innych przypadkach komputer wyłącza się normalnie. Ma ktoś jakikolwiek pomysł jak z tego wybrnąć?? |
wie ktos jak dostac sie pksem albo pociagiem do miedzybrodzia zywieckiego ? nie moge nigdzie znalezc
|
Cytat:
idź na dworzec PKS w Krakowie a napewno się dowiesz ;)no chyba że jakieś busy tam jeżdżą to pod galerie krk ;) |
Cytat:
-jezeli taki jest i obciaza to wpisac w googla jego nazwe i zobaczyc co to jest( czy mozna pezproblemu usunac) - jak nie ma to niewiem :( 2. zmien neta z NEO-zdrady(neo-zarazy) na cos innego :) |
Cytat:
Pociągi tam nie jeżdżą. |
Cytat:
to słowo "spec" powinieneś wziąć w podwójny cudzysłów :/ co do neostrady to igortsw odezwij się na prv to postaram się doradzić Ci coś konkretnego. |
Mam pytanie:
Jakimi liniami autobusowymi / tramwajowymi dojadę w pobliże ul. Fabrycznej (koło al. Pokoju, łączy się z ul. Cystersów)? |
jest gdzies na necie Udinese - Lech ?
|
Cytat:
Tutaj jest http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia |
wielkie dzieki, bo kuszo tv dalo dupy :)
|
do usunięcia
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=ZWVmE...eature=related
co to za piosenka przy 41 sec dzieki stary nie zasnal bym;] |
Cytat:
|
Są gdzieś w necie bramki dla Udine z meczu z pyrami?
|
Cytat:
:) |
więc. szukałem wujkiem google. na pkp itd. dodzwonić się za ch..olerę nie mogę na informację. ciągle czekam czekam czekam. Orientuje się ktoś gdzie oprócz tego żebym jechał osobiście na dworzec do informacji mogę znaleźć ceny biletów? Konkretnie chodzi mi o połączenie KRK GŁ. -> GDYNIA GŁ. (w obie strony) express albo intercity.
|
|
Cytat:
http://rozklad.pkp.pl/ wpisujesz z kad dokad, klikasz "szukanie polaczen", zaznaczasz to ktore cie interesuje i klikasz "pokasz szczegolowo...." i pod szczegolami klikasz "cena" i juz. |
ja ślepy chyba jestem. dzięki ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl