![]() |
Cytat:
Chodzi o ten daszek tyle że on będzie spełniał rolę taką jak się nazywa, czyli będzie daszkiem NAD tym balkonem, gdzie jest ludzik na zdjęciu :P |
daszek będzie na całej długości, natomiast balkon na kamery będzie miał tylko parę metrów
http://i29.tinypic.com/15zjtrk.jpg porównaj sobie z tym przekrojem http://i26.tinypic.com/28h20l4.jpg |
Po co kamery na C ??? I co na meczu w tv bedzie widac ławki trenerskie ??? Zawsze . prawie zawsze kamery sa na głownej trybunie :) Nie rozumiem ......
|
Główne stanowiska dla kamer i ekip telewizyjnych będą na trybunie głównej. Ale stanowiska dla kamery będą też na nowym C, jest też jedno na E i chyba na D też.
|
Cytat:
|
Chyba ze tak ale jeszcze nie widziałem meczu w tv zeby pokazywali z trybny przeciwnej trybune główna :)
|
Cytat:
często pokazują akcje z drugiej strony boiska...albo trybunę główną przed meczem. W obecnych czasach, gdzie na meczu jest kilkanaście kamer, ciężko, aby wszystki były ustawione na jednej trybunie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
rzadko i wszystko jasne (w szkole jeszcze nie przerabiali "rz" i "ż")
|
Jak głęboki będzie wykop pod nowe A i B ? Na kamerce widze że już jakiś wykop jest, ciekawi mnie czy on będzie jeszcze głębszy?
|
Cytat:
|
To jest już ostateczna głębokość wczoraj wylewali chudy beton.
|
Cytat:
|
nie będzie już głębiej parking będzie ale na głębokości 6m a nie 12 poza tym kopanie pod wylewką nie miałoby sensu i jest konstrukcyjnie nie do wykonania
|
te 12 m głębokości to chyba ścianka szczelinowa ma...ale na 100% nie jestem pewnien
|
Cytat:
|
Jest w stanie ktos powiedziec co to za element pozostał w ziemi po A i B? Nie bylo tutaj o tym nic pisane, a sterczy to tak juz od samej rozbiorki...
|
Cytat:
może chodzi Ci o te zardzewiałe blachy...ale to jest element obecnej budowy. Zapobiego obsuwaniu ziemi. |
:-)
"> > > Subject: Wycięcie drzew w Parku Jordana i zniszczenie Błoń Przekaż dalej!Twoja pomoc i działanie, nawet minimalne może zapobiecnieodwracalnej dewastacji Krakowa. To pilne! > > > Przyjdź o 16ej w Niedzielę na Błonia przed wejściem do ParkuJordana. Prezydent Majchrowski i Rada Miasta chcą wyciąć półtysiąca drzew na Błoniach i wyciąć pas Parku Jordana, abydoprowadzić dojazd 6-pasmową drogą do Stadionu Wisły kosztemlikwidacji Błoń i szerokiego pasa z Parku Jordana. 23 września 2009Rada Miasta z inicjatywy także PZPN chce zlikwidować Błonia przezwybetonowanie 6 (sześciu) pasm na ulicy 3go Maja, biegnącej wzdłużBłoń w Krakowie. Ma to być jednorazowa inwestycja z okazji Euro2012 bo Prezydent Majchrowski chce być budowniczym drogi iosobiście ją otworzyć - ma taką ważną ambicję osobistą żeby odbyłsię chociaż jeden mecz i poświęci dla niego wszystko, Błonia, ParkJordana. A kasa będzie jak się wydaje zabrana z funduszu"likwidacji dziur drogowych" czyli nie zostaną zrobioneremonty w Krakowie ale będzie nonsensowny kawałek autostrady naEuro 2012 o długości około kilometra. Od soboty na Błoniachzbierają się i organizują protestujący przeciwko temu "cudowibudownictwa drogowego w Polsce". Na drzewach powieszono białepłótno obryzgane czerwona farbą, zaznaczając symbolicznie"zakrwawionymi bandażami" drzewa przeznaczone dowycięcia, niektóre bo jest to organizowane kosztem prywatnych osób.Spacer koło wielopasmowej prawie-autostrady, nawet wiodącej z nikąddo nikad, traci sens, Park Jordana też. Można tak spacerować alegdy ktoś chce wdychać spaliny. Jeśli lubisz to miejsce przekaż tegomaila innym. Przyjdź dziś i w Niedzielę o 16ej na Błonia kołowejscia do Parku. Przyjdź i zareaguj 23-go na sesje Rady Miastagdzie podpisywany będzie wyrok wycięcia drzew i likwidacji KamieniaPapieskiego, bo będzie zawadzał na drodze do Euro 2012. Jeśliuważasz że Ciebie to dotyczy przekaż innym tego maila. Zadzwoń doznajomych. Zadzwoń do swojego radnego. Zaproś znajomegodziennikarza i nieznajomych przechodniów, albo znajomych z NaszejKlasy. Ta część Krakowa to też dziedzictwo historyczne. To tutaj drHenryk Jordan po raz pierwszy pokazał Polakom nieznaną wtedy grę wpiłkę nożną i rozgrywał pierwsze mecze w Polsce. I jest to miejscespotkań wielu Krakowian, także ich czworonogów. Może warto cośzrobić żeby to ochronić?? A może bardziej koniecznie potrzeba nam6-pasmówki żeby szybciej dowozić kibiców na odcinku pół kilometra ipolicję do ich pacyfikacji?? > > > :rotfl: :rotfl: :rotfl: tak na rozluźnienie |
Ale nudno się zrobiło w tym temacie:garfield:
A tak przy okazji to ktoś wie jakie wtyczki trzeba mieć żeby mieć obraz z kamery 1?? |
Jeśli się nie mylę to pod trybuną wschodnią ma nie być miejsc parkingowych, natomiast będą tam skyboxy to wykupienia. Wydaje mi się że to kolejna wada projektu. Przecież wykupując takie miejsce za grube pieniądze życzę sobie aby zaparkować pod trybunką i podjechać windą (no ewentualnie podejść na lożę). Na szczęście nie mam póki co takiego problemu, ale troszke martwię się na przyszłość, gdy będę myslał o takim wykupieniu:P
|
Cytat:
|
Cytat:
jehowce znowu atakują? |
Coolpick dobrze ci się obiło, bo miało być, ale, ze względu na oszczędności, nie będzie.
|
http://www.stadionwisly.info/zdjecia...nia/2009-09-16 zerknijcie na przedostatnie zdjęcie. Widok z tych całych Skyboxów to jak dla mnie totalna porażka. Ciekawe czy w ogóle znajdą jakichś chętnych na wykupienie tych miejscówek...
|
Cytat:
|
Wielu pisze tylko o wadach - masakra. Myślę , że przełomowym momentem w ocenie bryły stadionu będzie, gdy połączą główne z narożnikami i postawia dach. Obiektywine myslę że na "żywca" stadion będzie monumentalny i swoją prostą formą będzie robił wrażeni i zazanczam przy tym że nie jestem fanem twórczości Pana O.
|
Wczoraj jeszcze kilka razy oglądałem wizualizacje naszego stadionu i szczerze mowiąc będzie on wyglądał jak składak. wiem,pewnie wiekszosc pprzytoczy słowa "jak sie nie ma co sie lubi,to sie lubi co sie ma" ale niestety wyglada to nie za pieknie. głowniei chodzi o zadaszenie które nie bedzie równac sie z sektorami D i E.
szkoda, bo jestem przekonany ze mozna by było wszystko zmienic w projekcie.ale Pan O. wziąl dobra kase i reszta go nie obchodzi. w tym momencie on powienin wylozyc pieniadze na podwyszenie dachu na D i E za kare!!! Stadion nie bedzie zły ale bez rewelacjii. naprawde szkoda bo zapewne ja juz nie doczekam sie nastepnego stadionu chociaz mam niewiele ponad 20 lat:) pozostaje niestety cieszyc sie tym co jest... |
A moim zdaniem to zadaszenie nadaje takiego stylu angielskiego gdzie dachy bardzo często (nie zawsze ale często) są właśnie na różnych poziomach np Anfield Road, Goodison Park, Beleyn Ground .Po mojemu stadion Wisły będzie przypominał właśnie Anfield Road gdzie za bramkami jest jedna wielka trybuna jednopoziomowa a wzdłuż murawy dwupoziomowa.Stadion zewnątrz jest powiedzmy delikatnie nie za ładny natomiast wewnątrz jest świetny.
Wiadomo Anfield było budowane dawno jednak dla mnie jest to nadal wzór idealnego stadionu piłkarskiego nie żadne Alianz Areny, DonbasAreny itp a właśnie stadion z Liverpoolu który jest piękny przez swoją prostotę. Nasz oczywiście drugim Anfield nie będzie ale cieszy mnie to że jest w bardzo podobnym stylu i dla mnie to że poziomy dachów są różne nie jest absolutnie żadnym błędem a wręcz zaletą, szkoda tylko, że nie połączą sensownie dachu z E i D bo wtedy to już było super, okrąglak trochę nie pasuję do bryły no ale to przeżyję i jeszcze myśle że oświetlenie powinno być pod dachem ale to takie pierdoły.Mówcie co chcecie ale nigdy nie zamieniłbym tego stadionu na inny.No może Anfield bym nie pogardził :) Prawda jest też taka że nie zawsze się człowiekowi dogodzi.Jednym podoba się twór z Kielc innym z Warszawy a innym z Poznania.Kwestia gustu mi natomiast ten stadion bardzo się podoba i już nie mogę się doczekać pierwszego meczu na nowiutkim obiekcie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl