![]() |
szukam ekipy budowlanej, dom jednorodzinny - prosze o kontakt
|
+ nowe kurtki North face (goretexy) pare rozmiarów.
Damskie (czarna,szara,zielona,niebieska czerwona) Męskie (czarna,szara,czerwona) Ten model http://img.szafa.pl/ubrania/0/008199...tex-rozm-s.jpg |
Sprzedam xboxa czarnego 360 elite
dysk 120 gb na gwarancji w zestawie bezprzewodowy czarny pad zasilacz kable do tv peŁny komplet full opcja dorzucam fife konsola sprawna sprzedaz ze wzgledow braku czasu do grania oferty cenowe priv zdjecia priv. Mozliwosc wystawienia na allegro |
VLEPKI + KALENDARZE
http://allegro.pl/show_item.php?item=2717533821 |
|
Moi drodzy jakby ktoś chciał kulę 30 litrową np do trzymania krewetek, albo bojownika to mam do wydania za jedyne 20zł. Z pokrywą, oświetleniem i filtrem, jedynie grzałka do wymiany, bo się wiesza. Nawet paręroślin w środku jest i żwir.
|
Sprzedam widokówki ze zdjęciami m.in. Tomka Frankowskiego,Radosława Kałużnego,Łukasza Sosina,Kamila Kosowskiego i wiele wiele innych znanych piłkarzy którzy grali w Wiśle od roku 1998.Większość zdjęć z autografami!
Posiadam również do sprzedania unikalne bilety meczowe z udziałem Wisły Kraków. Zapraszam do oglądnięcia i nadsyłania propozycji na priv co do ceny. Pzdr http://www.sendspace.pl/file/90b0907...jecia-i-bilety |
Sprzedam xboxa czarnego 360 elite
dysk 120 gb na gwarancji w zestawie bezprzewodowy czarny pad zasilacz kable do tv peŁny komplet full opcja dorzucam fife konsola sprawna sprzedaz ze wzgledow braku czasu do grania oferty cenowe priv zdjecia priv. Mozliwosc wystawienia na allegro |
Cytat:
+ foto damskich :) http://oi48.tinypic.com/1z19puo.jpg 320zł. |
a możesz podac jakies ceny tych kurtek?
|
http//allegro.pl/atb-sunset-beach-dj-session-2-2cd-bonus-i2718523369.html
http://allegro.pl/atb-sunset-beach-d...718523369.html http://www.http://allegro.pl/atb-sun...718523369.html http://www.allegro.pl/atb-sunset-bea...718523369.html |
Sprzedam !
Koszulka NIKE - MANCHESTER UNITED - XXL
http://allegro.pl/manchester-united-...730766148.html http://i46.tinypic.com/120tr3p.jpg Koszulka ADIDAS - BAYERN MONACHIUM - #8 ScHOLL http://allegro.pl/bayern-monachium-s...730766133.html http://i49.tinypic.com/3480ikl.jpg KOSZULKA NIKE - BRAZYLIA - XL http://allegro.pl/brazylia-brasil-ni...730766163.html http://i48.tinypic.com/32zthg5.jpg |
Bluza czarna, z jednym z najpopularniejszych motywów z naszej oferty - "Patrioci - nie zapomnij skąd jesteś". Bluzy wykonane zostaną z wysokiej jakości materiałów z dbałością o wszelkie szczegóły. Nadruk tak jak ma to miejsce na pierwowzorze, tj. koszulkach wykonany zostanie metodą sitodruku. Bluza z kapturem wyróżnia się czerwonym kolorem sznurków przy kapturze, które nadają jej charakteru.
ZAPISY TRWAJĄ TYLKO DO 25.10.2012r. Rozmiarówka na planszy promującej zapisy. REGULAMIN ZAPISÓW: 1. W celu zamówienia bluzy prosimy o dodanie bluzy do koszyka i uzupełnienie formularza zamówienia. 2. Bluzy można zamówić tylko i wyłącznie przy płatności "z góry". Wszystkie zamówienia, za które wpłata nie wpłynie do końca zapisów tj. 25.10.2012r. będą ANULOWANE! 3. Wysyłka odbędzie się najprawdopodobniej 2 tygodnie po zakończeniu zapisów. Wszelkie zmiany terminu wysyłki będą rozsyłane mailowo do zainteresowanych, a także zamieszczane na oficjalnym profilu marki Styl Trybun na Facebooku. 4. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami. Adres email i numer Gadu-Gadu dostępne w zakładce KONTAKT. Więcej informacji na: http://www.styltrybun.pl/?zapisy,25 http://i.imgur.com/jYBG0.jpg |
Witam!
Wrzucam na prośbę siostry. Aukcja charytatywna! http://allegro.pl/oswoiclossynka-pil...689671344.html |
Kupie 2 smyczki Wisła Złoty Wiek w dobrym stanie
pisac pw lub gg; 9166767 |
Instalacja Diesel+LPG
Witam,zachęcam wszystkich kierowców autokarów oraz TIRów:
www.lpghouse.pl |
Do zaoferowania mam kable/przewody. Jak ktoś się buduje czy jest elektrykiem to niech napisze na PRIV, oferuję bardzo atrakcyjne ceny, możliwość również wystawienia faktury.
|
Witam!Poszukuję następujących biletów ligowych:
Sez 09/10r Legia Wa-wa-Wisła Kr Sez 10/11r Górnik Z-Wisła Kr Polonia Wa-wa-Wisła Kr Sez 11/12r Polonia Wa-wa-Wisła Kr Zagłębie L-Wisła Kr Lechia G-Wisła Kr Ruch Chorzów-Wisła Kr Podbeskidzie B-B-Wisła kr Górnik Z-Wisła Kr Sez 12/13r Podbeskidzie-Wisła Kr Pogoń Szcz-Wisła Kr Piast G-Wisła kr Legia Wa-wa-Wisła Kr Puchar Polski Sez 11/12r Ruch Chorzów-Wisła Kr Sez 12/13r Luboński K.S-Wisła Kr Warta Poznań-Wisła Kr. |
Karta MultiSport wazna na rok(od listopada). Konkretne oferty na pw.
|
|
Bilety zdjęcia!
Sprzedam widokówki ze zdjęciami m.in. Tomka Frankowskiego,Radosława Kałużnego,Łukasza Sosina,Kamila Kosowskiego i wiele wiele innych znanych piłkarzy którzy grali w Wiśle od roku 1998.Większość zdjęć z autografami!
Posiadam również do sprzedania unikalne bilety meczowe z udziałem Wisły Kraków. Zapraszam do oglądnięcia i nadsyłania propozycji na priv co do ceny. Pzdr http://www.sendspace.pl/file/90b0907...jecia-i-bilety |
Cytat:
|
Kupie kurtkę Śląska, Wisły, Lechii rozmiar s/m pw gg 1401310
|
http://tips-scores.blogspot.com
Chcesz Zarobić za Niewielką Cenę? Ponad 700 Wejść Dzisiaj,Mnóstwo Chętnych Zapraszam ! w Zakładach Siedzę Około 12 Lat i Dopiero Od 2 Miesięcy Znalazłem Gościa Który Grał w Koszykówę w Czechach i Rosji ! |
|
|
Kupię taką Smycz i taka Bluzę
http://szaleswl.strefa.pl/Smyczki/24...nnaGrubosc.jpg i taka Bluzę roz. L http://i49.tinypic.com/2ngx92a.jpg Oferty na priv lub gg 44011644 |
http://www.urbanflavours.pl/sklep/pr...oration,1.html sprzedam rozmiar 7 3/8 załozoną 2 razy , kolaboracja wyszła jakoś 9 wrzesnia ja ją mam od 17 września z tego 18 września odłożyłem i czeka na nowego właściciela
cena to 125zł |
Sprzedam Xboxa 360 20 gb wersja limitowana Halo3 nie przerobiony nie otwierany plomby są za 390zł.
|
Kupię vlepki
propozycje pisać na gg: 28757873
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl