Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

mgła 17.07.2016 21:25

orientuje sie ktoś czy zeszłoroczny wzór koszulek jest gdzie wyprzedawany?

wiesniak842 17.07.2016 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mgła (Post 1443445)
orientuje sie ktoś czy zeszłoroczny wzór koszulek jest gdzie wyprzedawany?

http://pl.sportsdirect.com/SearchRes...onFilter=wisla

JaworTSW 17.07.2016 21:40

Wiadomo może kiedy wejdą do sprzedaży?

mgła 17.07.2016 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1443447)

Dzieki.

A w futurze ktoś widział?

cancer 18.07.2016 10:20

Footy Headlines w samych superlatywach o naszych nowych strojach :)

szprotson 18.07.2016 11:33

259 za czerwoną
a wyjazdowa dopiero 1 sierpnia

gypsy 18.07.2016 11:46

Myślę, że z czasem ta czerwona koszulka się opatrzy ;) Nie jest taka najgorsza - o niebo lepsza od strojów Lechii.

szprotson 18.07.2016 12:42

http://sklep.slaskwroclaw.pl/adidas/...wa-adidas.html

Pal licho to s.......one logo co im zepsulo cała koncepcje stroju.
Pal licho, ze ich sklep wyglada gorzej niż nasz! :) Da się! Yeah
Pal licho, ze maja koszulke tańszą o 40zł.

Ale w koncu jest to czego oczekuje w sklepie....Obczajcie sami

Mixu 18.07.2016 17:50

Dla mnie koszulka domowa to najlepsza koszulka Wisły od lat. Jest przezajebista i do niczego się nie mogę przyczepić. Wyjazdowa mi się mniej podoba ale fajnie że ktoś odważył coś innego wrzucić na trykoty, w końcu jak eksperymentować to na wyjazdowych ;)
I wielki plus za niebieskie wstawki w spodenkach. Ogólnie: 9+/10

Pero 18.07.2016 20:29

Czemu napis telefonika nie jest złoty? Jak logo adidasa. Coś podobnego miał Liverpool i fajnie wyglądało....

heoij 18.07.2016 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1443503)
Czemu napis telefonika nie jest złoty? Jak logo adidasa. Coś podobnego miał Liverpool i fajnie wyglądało....

Proszę bardzo, przeróbka użytkownika W.S

http://images.tinypic.pl/i/00804/heuimzs33edy.jpg

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7025717066.JPG

W.S 18.07.2016 20:43

1 Załącznik(ów)
Załącznik 2033

Lekka kosmetyka

http://pics.tinypic.pl/i/00805/n6xd79ty58ua.jpg

R33 18.07.2016 20:47

Ale jak z cenami zjechali poprzednich modeli od razu, ta z sezonów 13/14 i 14/15 to już bym powiedział w mocno atrakcyjnej cenie. :)

sayek89 18.07.2016 22:49

Dla mnie koszulka domowa jak i wyjazdowa jest super ;)

Don Donson 19.07.2016 06:45

Świetna koszulka!!
już napaliłem się jak szczerbaty na suchary!!
Biorę jak reksio kość przed kolejnym meczem u siebie!!

St Yabol 19.07.2016 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W.S (Post 1443508)

Faktycznie, wygląda to o niebo lepiej. Szkoda, ze o tym nie pomyśleli.

igorek 19.07.2016 09:52

Panowie orientuję się ktoś w rozmiarach koszulek meczowych na sezon 2016/2017 ? Na stronie sklepu Wisły nie ma żadnej tabelki z rozmiarówką, a chciałbym właściwie dobrach rozmiar. Interesują mnie: długość i szerokość koszulki oraz długość rękawa rozmiarów M, L i XL

dzięki za pomoc

malaparte 26.07.2016 07:43

hej...może kogoś zainteresuje: do 29.07 dodatkowe -30% na przecenione koszulki;np. czerwona z długim rękawem za 140,00 pln (dostawa gratis).... krótki rękaw (mniejszy wybór rozmiarówek) za 126 pln ....
http://hurtowniasportowa.net/produkty?q=wis%C5%82a

pozdrawiam,

KuLwIk 26.07.2016 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez malaparte (Post 1444335)
hej...może kogoś zainteresuje: do 29.07 dodatkowe -30% na przecenione koszulki;np. czerwona z długim rękawem za 140,00 pln (dostawa gratis).... krótki rękaw (mniejszy wybór rozmiarówek) za 126 pln ....
http://hurtowniasportowa.net/produkty?q=wis%C5%82a

pozdrawiam,

Ja na tej stronie tylko widzę cenę za krótki rękaw 179zł już po przecenie, chyba że masz jakieś kody rabatowe?

malaparte 26.07.2016 10:37

...są zapisane na głównej stronie: kod wyprzedaz30

wolfu 09.10.2016 21:25

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9245963577.JPG

dlaczego CLJ dalej gra z Telefoniką?

Karherop 09.10.2016 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1454898)
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9245963577.JPG

dlaczego CLJ dalej gra z Telefoniką?

może nas po prostu nie stać na zamówienie u Adidasa nowych strojów dla juniorów?

ciężko się domyślić, że chodzi o kasę..

Patryko 09.10.2016 23:20

Pierwszy zespół nie dostał nowych strojów, po prostu zdjęli z nich logo TF. Równie dobrze można to zrobić u juniorów.

ABGwislakABG 10.10.2016 10:10

Jak kurva zdjeli? Naprasowanke? Sladow od uja mialbys...

TSWthedues 10.10.2016 10:29

Patryko ma racje, w spotkaniu z nasza immieniczką z Płocka widac było na zbliżeniach napis "TeleFonika" czyli musieli zrywać, a jaką metodą;) tego nie wiem.

Zobaczcie sami jak to wygląda na koszulce Popovicia.

http://skwk.pl/images/galeria/2016/j...k/DSC_0282.JPG

siemstein 10.10.2016 10:29

są ślady :D widać czasem w TV

Patryko 10.10.2016 14:18

Dokładnie, na zbliżeniach przy powtórkach ślady po literkach widać doskonale. Nie wygląda to zbyt profesjonalnie, ale akurat w tym momencie są pilniejsze wydatki.

mcrap 11.10.2016 06:42

Tu dobrze widać: http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._bochni/94219/

ArturBarlinek 11.10.2016 06:46

Przesada, pełen profesjonalizm...

Kaan 11.10.2016 06:59

Nie zdzierali napisu tylko koszulki mają na lewą stronę założone lub każdy z chłopaków Telefonikę ma wytatuowaną na piersi i przebija.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl