![]() |
orientuje sie ktoś czy zeszłoroczny wzór koszulek jest gdzie wyprzedawany?
|
Cytat:
|
Wiadomo może kiedy wejdą do sprzedaży?
|
Cytat:
A w futurze ktoś widział? |
Footy Headlines w samych superlatywach o naszych nowych strojach :)
|
259 za czerwoną
a wyjazdowa dopiero 1 sierpnia |
Myślę, że z czasem ta czerwona koszulka się opatrzy ;) Nie jest taka najgorsza - o niebo lepsza od strojów Lechii.
|
http://sklep.slaskwroclaw.pl/adidas/...wa-adidas.html
Pal licho to s.......one logo co im zepsulo cała koncepcje stroju. Pal licho, ze ich sklep wyglada gorzej niż nasz! :) Da się! Yeah Pal licho, ze maja koszulke tańszą o 40zł. Ale w koncu jest to czego oczekuje w sklepie....Obczajcie sami |
Dla mnie koszulka domowa to najlepsza koszulka Wisły od lat. Jest przezajebista i do niczego się nie mogę przyczepić. Wyjazdowa mi się mniej podoba ale fajnie że ktoś odważył coś innego wrzucić na trykoty, w końcu jak eksperymentować to na wyjazdowych ;)
I wielki plus za niebieskie wstawki w spodenkach. Ogólnie: 9+/10 |
Czemu napis telefonika nie jest złoty? Jak logo adidasa. Coś podobnego miał Liverpool i fajnie wyglądało....
|
Cytat:
http://images.tinypic.pl/i/00804/heuimzs33edy.jpg http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7025717066.JPG |
1 Załącznik(ów)
|
Ale jak z cenami zjechali poprzednich modeli od razu, ta z sezonów 13/14 i 14/15 to już bym powiedział w mocno atrakcyjnej cenie. :)
|
Dla mnie koszulka domowa jak i wyjazdowa jest super ;)
|
Świetna koszulka!!
już napaliłem się jak szczerbaty na suchary!! Biorę jak reksio kość przed kolejnym meczem u siebie!! |
Cytat:
|
Panowie orientuję się ktoś w rozmiarach koszulek meczowych na sezon 2016/2017 ? Na stronie sklepu Wisły nie ma żadnej tabelki z rozmiarówką, a chciałbym właściwie dobrach rozmiar. Interesują mnie: długość i szerokość koszulki oraz długość rękawa rozmiarów M, L i XL
dzięki za pomoc |
hej...może kogoś zainteresuje: do 29.07 dodatkowe -30% na przecenione koszulki;np. czerwona z długim rękawem za 140,00 pln (dostawa gratis).... krótki rękaw (mniejszy wybór rozmiarówek) za 126 pln ....
http://hurtowniasportowa.net/produkty?q=wis%C5%82a pozdrawiam, |
Cytat:
|
...są zapisane na głównej stronie: kod wyprzedaz30
|
|
Cytat:
ciężko się domyślić, że chodzi o kasę.. |
Pierwszy zespół nie dostał nowych strojów, po prostu zdjęli z nich logo TF. Równie dobrze można to zrobić u juniorów.
|
Jak kurva zdjeli? Naprasowanke? Sladow od uja mialbys...
|
Patryko ma racje, w spotkaniu z nasza immieniczką z Płocka widac było na zbliżeniach napis "TeleFonika" czyli musieli zrywać, a jaką metodą;) tego nie wiem.
Zobaczcie sami jak to wygląda na koszulce Popovicia. http://skwk.pl/images/galeria/2016/j...k/DSC_0282.JPG |
są ślady :D widać czasem w TV
|
Dokładnie, na zbliżeniach przy powtórkach ślady po literkach widać doskonale. Nie wygląda to zbyt profesjonalnie, ale akurat w tym momencie są pilniejsze wydatki.
|
Tu dobrze widać: http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._bochni/94219/
|
Przesada, pełen profesjonalizm...
|
Nie zdzierali napisu tylko koszulki mają na lewą stronę założone lub każdy z chłopaków Telefonikę ma wytatuowaną na piersi i przebija.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl