![]() |
wiertar - Frustracja? Raczej nie. Napisalem ze Wisla wygrala zasluzenie a karny byl z kapelusza. Zawodnicy reprezetujacy moj klub zagrali jak ostatnie ....y.Jak widzisz tam frustracje to zrob barana w sciane bo nic innego nie pomoze :) Dobra rada , nie napinka.Widze sam sie napinasz i szukasz problemu. Wyrazam swoje zdanie, mam prawo.Ogarnij sie kibicu od siedmiu bolesci.
|
Cytat:
Tak to było i nie waż się pisać że było inaczej;) |
|
1g2 - Jestem na forum nie w gosciach, net to net. Karny ewidentny? Coz, nie moim zdaniem. Mam swoje zdanie i tyle. Powinno byc 303933 do 0 kibicu :D
Po cholere wklejac nasze forum...tam rozne elementy :D |
Spidey to się chyba tutaj kiedyś krecił nawet. Zawsze był napinaczem.
Antydoping? Serio? Z 4 razy jakieś przyśpiewki poszły na cały stadion ( bo o rożnych januszach co próbowali kogoś zainteresować tym ze umieją krzyknąć JEBAĆ LEGIE nie wspomnę). Mam rozumieć że na wiosnę na Ł3 ani jednej bluzgi na Wisłę nie będzie? Obawiałem sie dużo gorszego dopingu, myślałem ze w związku z tym ze przyjdzie pleno kibiców meczy Wisla-Legia, będzie pełno antydopingu (podjarać się przed kumplami ze się umie przeklinać). Było jak należy. |
Cytat:
Karnego NIE BYŁO. Z perspektywy trybuny ewidentny ;), natomiast po powtórce nie ma o czym dyskutować wg mnie - co nie zmienia faktu, że wynik przy stanie 2:0 nie został wypaczony bo graliśmy już zdecydowanie lepiej (zwłaszcza że bodajże Kirm wychodząc sam na sam NIE BYŁ na spalonym). Co do dopingu - dla mnie osobiście "Łegła Warszawa" zaśpiewane 2x za dużo (na 4 razy). Raz - jak najbardziej, zwłaszcza przy wyniku 3:0, potem ewentualnie przy 4:0. Ale ku... nie 4 razy.... Wiadomo, ze duże emocje itp. no ale do ku*** nędzy jesteśmy na meczu Wisły i ją dopingujemy ! Dla mnie osobiście najlepszy występ Wisły od meczu z Beitarem. PS. Szkoda, że dupodajki z "największym potencjałem kibicowskim" aż zremisowały :/ |
Cytat:
W dodatku Widzew w kryzysie - komplet punktów dla Cracovii nie byłby jakimś szokiem znowu - oni mają nóż na gardle. Za tydzień za to wp****ol od Frankowskiego, tak więc rywale mają 2 mecze by coś ukłuć i im uciec punktowo :) |
Cracovia to są zwykli frajerzy bo jak inaczej nazwać to co się wczoraj stało? Jakby Wojciechowski był właścicielem to wole sobie nie wyobrażać co by się stało z Matusiakiem po takim meczu:D Tam to by musiało dojść do cudu, żeby się utrzymali, gdyż nie dojść, że sami musieli by z 3/4 meczów na wiosne wygrać to jeszcze musiały by się znaleźć inne zaspoły które będą co chwile przegrywać. Biorąc pod uwagę wyrównanie drużyn i to, że każdy jest w stanie wygrać z każdym, drugi czynnik wydaje się być niemożliwy, a co za tym idzie Szatałow runde wiosenną może potraktować czysto treningowo jako przygotowanie do rywalizacji w 1 lidze.
|
Cytat:
mecz był ostry ale z dwóch stron, może kojarzysz sytuacje z 2 bodajże minuty gdy Sobol dostał w klate z buta?? sędzia nawet delikwenta nie ostrzegł. a to tylko jeden przykład. i widzisz, nawet te wasze układziki nie pomogły, komisja ligi, itp. zlaliśmy wam dupsko strasznie. i nie mów mi ogarnij sie,po poierwsze to jesteś w gościach a po drugie to może tobie by się to przydało, jak i reszczie kibiców Legii na tym forum np. Spidey chociaż by za powyższy przykład. |
Cytat:
Po wiosennym meczu w sezonie 2002/2003 (wtedy co Piekutowski wszedł na zmianę w pierwszej połowie) "Piłka Nożna" dała tytuł "PoLegła w Krakowie". Nożowniki, tak? Ale spidey niech się tak nie napina, bo gubi lekarstwa od Wiadernego. |
Cytat:
> Wisła-Śląsk: ostatnia akcja meczu, sędzia odgwizduje spalonego gdy Sobota wychodzi na sam na sam przy wyniku 0:0. > Wisła-Lechia: tutaj to nawet nie będę pisał bo ten mecz to był sędziowski kabaret(dziwnym trafem jednostronny) i arbiter powinien zostać wydalony z ekstraklasy na cały sezon. > wczoraj karny, który gdyby został podyktowany dla Legii to sobie nawet nie wyobrażam co by się tu działo. * Dodać do tego można też Sobolewskiego który w meczu z Lechem powinien dostać w 1 połowie 3 żółte kartki. Panowie obiektywni poczytajcie sobie też o panu Leszku Saksie, zatrzymanym w aferze korupcyjnej, który odpowiedzialny był za obsadę sędziów w ekstraklasie i był pracownikiem...telefoniki. |
Piewcy obiektywizmu spod znaku (L) - wbijcie sobie wreszcie do główek, że w polskiej lidze sędziowie są... KIEPSCY. Z resztą, jaki by sędzia nie był, dopóki nie będzie powtórek, będzie popełniał błędy. Nie każdy sędzia wytrzymuję presję takich kibiców i stadionów itp.
Co do sytuacji Vrdoljaka z Sobolem w polu karnym. Owszem obaj się trzymali, ale Vrd. trzymał Sobola za twarz... to już chyba przegięcie było. Słusznie sędzia to przerwał. Karnego być nie powinno, widać że Machnovski trafił w piłkę. Z drugiej strony, widać to po 6 powtórce i to tylko na podstawie tego, że piłka nabiera rotacji. Czy sędzia mógł to zobaczyć? Nie. A Kirm popisał się umiejętnościami aktorskimi, zwłaszcza ta jego próba podniesienia się dodała realizmu ;) Jak Radovic tak robił, to było wszystko w porządku... Tak? Komorowski po raz kolejny pokazał, że jego miejsce jest w tartaku. I jak nigdy mam nadzieję, że ktoś mu się zrewanżuje podobnym wślizgiem/nakładką/kopnięciem/uderzeniem.... |
Cytat:
Z drugiej strony sugerowanie, że Cupiał miał wydać kilkaset milionów złotych, by podkupić Saksa jest też absurdalny:-D Sędziów można było kupować znacznie taniej. Mało tego, sprawa Saksa została tak rozdęta przez media, że potem przez 2 lata każdy sędzia 2 razy się zastanowił, zanim podyktował dla nas karnego. W efekcie były kuriozalne sytuacje, jak mecz z GKS Katowice, gdzie Żurawskiego wycięto równo z trawą bez piłki, a sędzia udawał że tego nie widzi. |
4:0 i koniec gadania, nie warto dyskutować.
Widać że boli :D |
Nasi goście z Warszawy chyba nie zdają sobie sprawy że są przekomiczni :lol: Oj boli boli :)
Cytat:
|
Szkoda, że na meczu zabrakło zorganizowanej grupy kibiców z Warszawy. To w zasadzie jedyna rzecz, której można żałować po wczorajszym dniu... :)
|
Cytat:
|
Komorowski to w ogóle w tym meczu grać nie powienien. O czym Wy dyskutujecie w ogóle. Dostali w kaszkiet i szukają wytłumaczenia tego co się stało w każdy możliwy sposób. Nawet w ten najbardziej zabawny. Nie chcą pogodzić się z tym,że 4-0 nie wzięło się z przypadku. Z Skorża wygrywać będą z Zabrzem a mecze prestiżowe ładnie w kaszkiet:)
Karnego 99 procent sędziów by odgwizdało. |
I ma boleć :D jeszcze Lechijka pyknie Amike a Śląsk Górnika i będzie w ogóle pięknie :)
|
Chociaż dla nas najlepiej by było zeby wszędzie padały remisy :P
|
Cytat:
|
Cytat:
Widać, że porażka was bardzo boli. A teraz przypomnij sobie ubiegły sezon. Ile razy sędziowie skrzywdzili Wisłę? Któryś z portali wyliczył, że gdyby nie pomyłki na korzyść Lecha i niekorzyść Wisły to My cieszylibyśmy się z mistrzostwa. Jak możesz mówić o stronniczym sędziowaniu, gdy sędzia w poprzednim meczu nie dostrzega faulu Komorowskiego, nie daje mu czerwonej kartki i nie dyktuje karnego, który mógł sprawić, że zamiast zwycięstwa byłby remis. Potem Komisja Ligi nie zawiesza go nawet na jeden mecz (sytuacja podobna do sytuacji Chaveza, aczkolwiek u Komorowskiego było widać działanie z pełną premedytacją). A słynny mecz z Carcovią i "trzymanie piłki Cabaja"? Ktoś tu również wspomniał o kartkach, które należały się legionistom, ale ich nie ujrzeli. Tak samo sytuacja Bunozy kiedy to niby faulował bramkarza. Nie mówię, że sędzia prowadził zawody idealnie, bo popełniał błędy i w jedną i drugą stronę, ale ty wskazujesz tylko błędy które sędzia popełnił na korzyść Wisły. Nie pierwszy i nie ostatni mecz kiedy są takie sporne sytuacje i dla Legii i dla Wisły... Jeśli chcesz wylewać swoje żale to pisz na forum Legii i tam płacz, a tutaj nie denerwuj ludzi, nie pisz bzdur, a najlepiej zanim coś napiszesz to uważnie to przeczytaj, zastanów się czy ma sens i wtedy publikuj. |
Nie wspomne o kartce dla Astiza w pierwszej minucie kiedy kopie naszego zawodnika po klatce piersiowej(chyba Sobola), co moglo by ustawic mecz bo by sobie juz nie poszalal w obronie. O tym k...a ani slowa bo gdzie sedzie gwizdal pod Wisle.
|
Cytat:
|
A czy przy tym rogu dla Legii, co sie Vrdoljak z Sobolem obściskiwali, sędzia nie odgwizdał przypadkiem wyjścia piłki za linię końcową?
|
Ja chciałem zwrócić tylko uwagę na waszą stronniczość w rozpatrywaniu sytuacji i doszukiwaniu się spisków, a najlepszym sposobem na to była... moja stronniczość. Ja nie mam potrzeby doszukiwać się jakiś wałów, układów czy spisków, bo bałbym się chodzić po ulicy z myślą, że ktoś mnie śledzi.
Co do tego czy boli? Pewnie, że boli, Ciebie by nie bolało? Po meczu z Lechem pewnie byłeś cały w skowronkach Co do kierunkowego: to z tego co wiem do Krakowa kierunkowy jest 0:12. A czy jest to spowodowane tym, że wam pewien klub, którego nazwy nie wymienie, kiedyś tyle dowalił to nie wiem:> |
Cytat:
Konsekwencją był fakt, że Wiśle po tej sytuacji nie dyktowano karnych za najbardziej oczywiste przewinienia przeciwników. Przez kilka miesięcy. Tyle zyskaliśmy na tym rzekomym pracowniku TF. Który tak naprawdę nim nie był. Poczytaj trochę. |
Cytat:
Jakoś dobrze mi się czytały jego posty tutaj. |
Cytat:
|
Cytat:
Dlatego zawsze śmieszą mnie "kontrowersje" oparte na analizie materiału wideo niemalże klatka po klatce - sędzia "ripleja" nie ma, nic więc dziwnego że czasem coś przeoczy. Podobnie jest z centymetrowymi spalonymi - albo liniowy będzie miał farta, albo nie. Czym innym są grube przekręty, czym innym tego typu stykowe sytuacje. Albo wprowadzamy powtórki wideo jak w hokeju, albo tego typu decyzje zostawiamy szczęściu. Wiem że to wkurza... Co innego Komisja Ligi - to jest jawne czochranie Legii przez jej wiernych kibiców. 'nuff said. |
A tymczasem Polonia Bytom prowadzi już z Arką 2:0 - 3 minutowy knockdown. Przynajmniej na razie, zobaczymy jak się to potoczy
|
Oby dzisiaj Śląsk wygrał.
|
nie flekujcie spideya za bardzo, chłop wnerwiony wynikiem + za duża dawką etanolu jak na możliwości percepcji organizmu i każdy bełkocze albo bez sensu w klawisze stuka (inna sprawa, że wtedy wyłazi, co w duszy gra :D )
Już się on na ichnim forum kajał i przepraszał, niech przeprosi i tu i koniec. Mnie się też nieraz po pijaku zdarzało idiotyzmy pisać, do których na drugi dzień wstyd się było przyznać. Na laptopach powinien być jakiś czujnik oddechu, taki alkomat, który go powyżej pewnego % zhibernuje :) A co by to był za legionista, gdyby się z tego wyniku cieszył ? |
Polonia Bytom to najdziwniejszy klub w ekstraklasie mają chyba najsłabszych graczy w polskiej lidze, a mimo to plasują się w środku tabeli. Przed sezonem to był mój kandydat do spadku nr 1.
|
PB ma Jana Urbana na lawce :P
Co do Spideya to jak napisal harthausen ;) Ja tez po pijaku jechalem po ludziach a na drugi dzien wstyd byl ogromny :D Najwyższa ligowa porażka od 31 lat, wiec niektorzy musieli sie wyzyc :D PS: No i oczywiscie karnego nie bylo hehe ;) |
Cytat:
|
A ja coś tak dziwnie czuje że ta Polonia Bytom to bedzie taka druga Odra Wodzisław.
|
Śląsk :D 1:0
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl