![]() |
Cytat:
|
Legia dostaje, bo Mucha zaliczył paradę sezonu:D
|
trzeba sobie będzie forum Ruchu poczytać, pewnie chłopy w lekkim szoku :D
|
W szoku to bede ja jak Ruch bedzie nas reprezentowal w europejskich pucharach.
|
Tyle że ten finał (zakładając że Ruch u siebie nie wtopi) to może być dla nich kula u nogi.
Według mnie powinni się skupić na utrzymaniu bo nie zapeszając znowu będzie sytuacja że w pucharach gra klub z niższej ligi ... |
:o zadziwiło mnie to...
w szoku to ja będę jak Ruch zagra w pucharach, a nie utrzyma się w lidze :lol: |
dla nas dobrze, bo Legia przed meczem w Krk będzie grała na całego w Chorzowie :) dobry wynik:)
|
A jak to dokładnie będzie? Zakładając, że Ruch przejdzie Legię i przegra w finale, które miejsce w lidze zwycięscy finału dawałyby Ruchowi PUEFA? Tylko mistrz, czy tez 2. miejsce?
|
Pierwsze i drugie.
|
Czyli tym finalistą jakby nie patrzeć musi być Lech, bo Polonia raczej druga w lidze nie będzie :P
|
Tylko że w następnym roku grają 4 drużyny z Polskiej ligi, więc miejsce trzecie chyba też.
|
Regulamin rozgrywek piłkarskich o mistrzostwo ekstraklasy na sezon 2008/2009
Art. 10 10.4. Klub, który zdobędzie IV miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo Ekstraklasy reprezentuje Polskę w rozgrywkach Pucharu UEFA w sytuacji, gdy Wicemistrz Polski lub klub, który zdobędzie III miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo Ekstraklasy jest jednocześnie zdobywcą Pucharu Polski, jak też w sytuacji, gdy finalistami rozgrywek o Puchar Polski są Mistrz Polski, Wicemistrz Polski lub klub, który zdobędzie III miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo Ekstraklasy. |
Sebastian Mila wie, kto będzie mistrzem Polski
http://sport.onet.pl/74331,1248675,1...wiadomosc.html Nie tak dawno trener Franciszek Smuda powiedział, że sprawa mistrzostwa Polski między Lechem, a Legią rozstrzygnie się we Wrocławiu. Oba te zespoły mają bowiem do rozegrania spotkania ze Śląskiem. Co pan na to? - Ale mistrzem nie będzie ani Lech, ani Legia, tylko Wisła Kraków. My wygramy oba te spotkania, czym pomożemy Wiśle w zdobyciu tytułu. Mam nadzieję, że Sebastian wypowiedział prorocze słowa :-D |
Szkoda że Legia przegrała z Ruchem w pp a nie w lidze...
|
Mila - zawsze uważałem, że to porządny chłop :D
|
Dla mnie Mila to była słabizna nie zawodnik.Powrót do Polski tylko ironiczny uśmiech mógł wywołać , a tu niespodziewanie gość się wyrobił.Nadal zdarzają mu się słabsze momenty ale jak tak widziałem go w kilku meczach to umie czytać grę, piłkę potrafi zagrać no i mam nadzieje że będzie tak jak mówi - z Lechem i Legią zagrają na 100 procent, a z nami...heh.
Wyobraża sobie ktoś oto taką sytuacje że do mistrza potrzeba nam tylko wygranej ze Śląskiem.Do Krakowa wali tłum Wrocławiaków i Gdańszczan - wszystko przygotowane na wielką fete.....a tu przegrywamy/remisujemy i mistrz trafia do Warszawy bądź Poznania.Nie wierze by Sląsk chciał nam to zrobić, gdzie wiadomo że przyjaźń między kibicami to jedno a murawa to drugie.Co nie oznacza że mają się położyć na murawie ale mam nadzieje że nie potraktują tego meczu jak grę o życie. |
Maciej Iwański został... oczyszczony z żółtej kartki! Komisja postanowiła, że upomnienie dla pomocnika Legii z meczu z Lechem nie będzie wliczana do rejestru napomnień.
Zrodlo: trojmiasto.pl WTF? PS. Pomijam skandaliczną decyzję zamknięcia stadionu Lechii - debilizm, kretynizm, czyli PZPN, PZPN j... j... pzpn! Precz z komuną! |
A po tej zółtej miał pauzowac?
Bo jak tak to nawet dobrze moze z Lks cos chapnie a potem... :D |
Cytat:
|
Kartkę dostał niesłusznie, przyjął na klatę a sędzia odgwizdał rękę i dał mu kartkę. Kartka nie wykluczała go.
Fakt Legia może się wykrwawić na Śląskim. Wczoraj grało 6 zmienników, a w rewanżu zobaczymy... |
Kartka faktycznie niezasłużona, ale zauważcie że wszystkie odwołania lub kary nałożone po meczu są na korzyść Legii. Wywalili Boguskiego,i dwóch zawodników zza Błoń przed meczem z Legią, teraz anulują kartkę zawodnikowi Legii. Jak już tak robią to niech tak robią we wszystkich przypadkach a nie na korzyść Legii ciągle...
Np. mogli by zacząć od Marcelo i pietii którzy dostali dosyć problemayczne kartki w derbach. Ale jak wiadomo są równi i równiejsi... |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Chyba tak,w końcu o coś walczą to i doping jest,podejrzewam że gdyby byli na 3-4 miejscu dalej by nie było dopingu,ot tacy kibice:P
|
Cytat:
|
oglada ktos mecz Lecha z Polonia w PP? Ewidetny spalony przy pierwszej bramce dla Lecha..
|
Nie bylo spalonego. Natomiast fajnie ze sie Lech meczy ciagle tą samą jedenastką.
|
Czyż nie pięknym i jakże mocno realnym wydaje się wam być scenariusz, że Lech odpada w półfinale PP i spada na 4.miejsce w tabeli i ostatecznie nie gra w pucharach w następnym sezonie? :lol:
Ps. Zaś zmuszony do kibicowania Warszawiakom... :P |
Aro, bardzo prawdopodobny scenariusz.. Wiekszosc zespolow juz wie jak oni graja, zadnych rotacji w skladzie
|
Ja tam bym wolał, żeby Lech się jednak zakwalifikował do europucharów, bo co by tu nie mówić, daje nadzieję na niezłą grę i trochę punktów. No bo niby kto? Bełchatów?
|
Cytat:
PS nie wiem czy ironizowałeś czy też nie |
Cytat:
|
Chciałem wymienić poza Bełchatowem jeszcze Ruch, ale ta perspektywa jest tak przerażająca, że aż nie chciała mi przejść przez klawiaturę :D Co by nie mówić optymalnym (i jedynym sensownym) wariantem jest Wisła, Lech, Legia i Polonia.
EDIT: Heh, Przyrowski Czerwo. I Radzio wchodzi :D |
Cytat:
Jeśli jest konsensus to na czym polega? Jakie są punkty sporne? Chyba nie zgodziliście się na trąbki? (to nie ironia to szydera :P ) |
Bardzo fajny wywiad z Chinyama, w którym dużo mówi o Wiśle Kraków
http://legia.com/www/index.php?akt=7181 Na zachęte przytoczę fragment: Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Czyta te forum naprawde dużo ludzi. Przynajmniej krztę obiektywności zalecam. |
Może ktoś napisać w 2 zdaniach jakby się teraz musiał potoczyć PP i liga żeby w pucharach zagrały: Wisła, Legia, Amica i DyskoPolonia.
|
3 zespoly z wyzej wymienionych zajmuja pierwsze 3 miejsca w lidze, a czwarty zespol zdobywa PP, lub przegrywa w finale z zespolem ktory zajmuje rownoczesnie w lidze jedno z 3 pierwszych miejsc
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl