Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Kolumbus 25.02.2009 03:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 681449)
Musisz wstawic cos takiego: =SUMA(A2;A3)

robie tak i dalej jest dupa bo mi wynik daje 0, qrwa no juz nie wiem...

Gordian 25.02.2009 04:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kolumbus (Post 681216)
no a jakie tam transfery masz przy sciaganiu? wczoraj sciagalm np Dextera i miałem 70kB

70kb na jakim łączu miałeś? U mnie na 1Mb/s ściąga max 40-60kb. Z innych, np http://btgigs.info, czy http://torrentleech.pl/ pobieram maksymalną prędkością łącza, czy 130kb

Jarza 25.02.2009 08:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kolumbus (Post 681457)
robie tak i dalej jest dupa bo mi wynik daje 0, qrwa no juz nie wiem...

Sprawdź jak masz formatowane komórki.
Powinny być jako liczbowe, jeśli są traktowane jako np tekstowe, lub inne to może to być przyczyną tego, że nie chce liczyć.

i bez nawiasów

=A1+A2 albo =SUMA(A1:A2)

Pozdrówki

maTyS. 25.02.2009 11:12

mam pytanie :

czy jak mam nie zapłacony rachunek na allegro wystawię aukcję i nie wpłacę tych pieniędzy to zablokują mi konto i zawieszoną aukcję czy jak ?

apropo gdzie lepiej sprzedać telefon na giełdzie od ręki czy na allegro ?

mic 25.02.2009 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 681527)
mam pytanie :

czy jak mam nie zapłacony rachunek na allegro wystawię aukcję i nie wpłacę tych pieniędzy to zablokują mi konto i zawieszoną aukcję czy jak ?

Jak masz w miare nie duza kwote, to na koniec kazdego miesiaca przyjdzie Ci "upomnienie". Dopiero po jakims czasie zablokuja konto. Ja mialem cos z 30 zl i nie placilem przez pol roku i nic. Potem dopiero wplacilem.

maTyS. 25.02.2009 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 681530)
Jak masz w miare nie duza kwote, to na koniec kazdego miesiaca przyjdzie Ci "upomnienie". Dopiero po jakims czasie zablokuja konto. Ja mialem cos z 30 zl i nie placilem przez pol roku i nic. Potem dopiero wplacilem.

no mam dokładnie 30 złotych,przyszło mi już upomnienie jak nie wpłacę do końca miesiąca to zawieszą mi konto,także chyba lepiej nie ryzykować i nie wystawiać aukcji na allegro bo zablokują mi ją i będą jajca.

jaszczur90 25.02.2009 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M152T4L (Post 681359)
I jak Panowie, przypomniały się wam jakieś atrakcje w Krakowie? ;)

Na basenie AGH ( ulica J.Buszka-niedaleko stadionu Wisły ) masz kręgielnie -> tu link http://www.basen.agh.edu.pl/index.ph...d=22&Itemid=55

Też tam masz bilard :-D

Kolumbus 25.02.2009 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 681458)
70kb na jakim łączu miałeś? U mnie na 1Mb/s ściąga max 40-60kb. Z innych, np http://btgigs.info, czy http://torrentleech.pl/ pobieram maksymalną prędkością łącza, czy 130kb

zapomniałem napisać na łączu 512kb, ciekawy jestem jak to bedzie funkcjonowac bo na dniach bede miał 2Mb łącze


Cytat:

Sprawdź jak masz formatowane komórki.
Powinny być jako liczbowe, jeśli są traktowane jako np tekstowe, lub inne to może to być przyczyną tego, że nie chce liczyć.

i bez nawiasów

=A1+A2 albo =SUMA(A1:A2)

Pozdrówki
okazało się ze separatorem były kropki a nie przecinki....

dzieki wszystkim za pomoc

mic 25.02.2009 12:01

Co jakis czas (1-2/tydz) wyskakuje mi to

http://i42.tinypic.com/2u3wdh5.jpg

Glownie jak otwieram jakies znane portale (m.in. onet czy TSWD)

Czy to nie podchodzi pod jakis spam ?

M152T4L 25.02.2009 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 681536)
Na basenie AGH ( ulica J.Buszka-niedaleko stadionu Wisły ) masz kręgielnie -> tu link http://www.basen.agh.edu.pl/index.ph...d=22&Itemid=55

Też tam masz bilard :-D

Ok dzięki ;) A przypadkiem nie ma też w Plazie?


A może jakaś strzelnica (może być LOK-u)? Był ktoś może w tej:
http://www.kobra-sokol.pl/ochrona/strzelnica

jurukuru 25.02.2009 12:39

Samsung E350- jest szansa, że na nim gg pójdzie ????

podbijam pytanko :P

Arteka1906 25.02.2009 12:40

bilard polecam na mogilskiej "Cue bar" sie zwie. Fajny klimat, piwo 6 zl, sam bilard godzina 14 zl.

Numark 25.02.2009 13:01

14 zł. (10 znakow)

Nowohucianin^^ 25.02.2009 16:26

działa wam może GG ? :/ ;]

adi23 25.02.2009 16:34

mi już działa, choć też miałem problem z uruchomieniem

Bobic 25.02.2009 18:47

Mam jeszcze takie pytanie jesli wystawie cos na allegro i nie uda mi sie sprzedac to płace tylko za wystawienie tak ?

mic 25.02.2009 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 681780)
Mam jeszcze takie pytanie jesli wystawie cos na allegro i nie uda mi sie sprzedac to płace tylko za wystawienie tak ?

Tak.

Wystawienie = wystawienie + oplata za zdjecia + ew pogrubienie/wyroznienie aukcji itd

emsi 25.02.2009 18:56

Wie ktoś może gdzie w Krakowie kupię syrop z grenadiny??

pozdi91 25.02.2009 20:31

Czy ma ktoś aktualnie jakieś informacje gdzie można by w miarę tanio 100-150zł zagrać w piątek ew. sobotę? Hala/balon tak na 8-10 osób. Bardzo proszę o jakieś namiary (telefon, www...). pozdrawiam

pozdi91 25.02.2009 20:40

Cytat:

Samsung E350- jest szansa, że na nim gg pójdzie ????

podbijam pytanko :P
Z tego ci mi wiadomo telefon musi posiadać Jave MIDP 2.0.

W dziale oprogramowanie można odczytać, że model e-350 ja posiada ;]
http://telepolis.pl/telefony.php?id=674

Zola 25.02.2009 21:55

do usunięcia

Arkas 25.02.2009 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 681787)
Wie ktoś może gdzie w Krakowie kupię syrop z grenadiny??

Nie wiem może to ci się sprzyda:

http://www.allegro.pl/item565167574_...grenadina.html

Jeśli ci o to wogóle chodzi.

banasik 25.02.2009 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzwd (Post 681900)
a co to jest grenandidina??:>

sok z granatu z dodatkami

Żmijka 25.02.2009 23:35

Na stronie Sceny STU www.scenastu.com.pl gdy wejdzie się w zakładkę SPEKTALKE -> BIESY leci jedna z piosenek z tego spektaklu. Da się ją jakoś ściągnąć? Albo umie ktoś "nagrać" czy coś? Z góry dzięki za pomoc, chętnie miałabym ją na dysku.

fanTS1906 26.02.2009 00:36

Panowie pomozcie podjac decyze: zakladac konto na GAMEBOOKERS czy BET-AT-HOME? Tylko nie sugerujcie sie ze BAH jest naszym sponsorem, nie mam zamiaru przegrywac tylko cos zarobic :)

Młyniu_Miechów 26.02.2009 01:00

Korzysta ktoś z wyszukiwarki filmwebu jako pluginu do firefoxa? Od wczoraj nawala i nie wiem czy tylko mi...

trial 26.02.2009 01:08

co do stawek to nigdy nie porównywałem, ale konta miałem na obu serwisach. Obecnie po ogłoszeniu nowego sponsora powróciłem do gry na BAH. Niewątpliwie jego plusem jest dużo bardziej przyjazny wygląd i łatwiejsze wyszukiwanie interesujących nas zakładów.

Nowohucianin^^ 26.02.2009 01:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 681957)
Na stronie Sceny STU www.scenastu.com.pl gdy wejdzie się w zakładkę SPEKTALKE -> BIESY leci jedna z piosenek z tego spektaklu. Da się ją jakoś ściągnąć? Albo umie ktoś "nagrać" czy coś? Z góry dzięki za pomoc, chętnie miałabym ją na dysku.


Posiadam tylko pierwsze 60sek. :D wiem że to Cie nie ratuje ale może akurat się przyda ;)
Download :)

fanTS1906 26.02.2009 01:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez trial (Post 682003)
co do stawek to nigdy nie porównywałem, ale konta miałem na obu serwisach. Obecnie po ogłoszeniu nowego sponsora powróciłem do gry na BAH. Niewątpliwie jego plusem jest dużo bardziej przyjazny wygląd i łatwiejsze wyszukiwanie interesujących nas zakładów.

Mi akurat bardziej przypadl do gustu wyglad Gamebookers i odnioslem wrazenie ze tam tez latwiej wyszukuje sie rozne zaklady no ale wlasciwie to jest bez wiekszej roznicy bo do kazdej strony mozna sie szybko przyzwyczaic
No i szkoda ze na BAH nie mozna obstawic kto strzeli bramke

Martinho 26.02.2009 01:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 681986)
Panowie pomozcie podjac decyze: zakladac konto na GAMEBOOKERS czy BET-AT-HOME? Tylko nie sugerujcie sie ze BAH jest naszym sponsorem, nie mam zamiaru przegrywac tylko cos zarobic :)

Zależy co chcesz obstawiac. Mimo wszystko BAH wydaje mi się solidniejszy.

Jeżeli interesuje cię piłka nożna aż tak egzotycznie :) to raczej wybierz nie GB, nie BAH tylko Bet365 :)

fanTS1906 26.02.2009 01:59

Mysle ze bede obstawial gl ligi europejskie i raczej te bardziej czolowe na ktorych sie poprostu znam i ktore ogladam, do tego uefa cup, CL no i przedewszystkim nasza ekstraklasa. Postawil bym na BAH ale kusił mnie ten GB poniewaz tak go promuja na weszlo i jak patrzylem to kursy maja przewaznie po 5 gr wyzsze

trial 26.02.2009 11:31

Wam też gg padło?

PrawdziwośćDlaGry 26.02.2009 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 682007)
Mysle ze bede obstawial gl ligi europejskie i raczej te bardziej czolowe na ktorych sie poprostu znam i ktore ogladam, do tego uefa cup, CL no i przedewszystkim nasza ekstraklasa. Postawil bym na BAH ale kusił mnie ten GB poniewaz tak go promuja na weszlo i jak patrzylem to kursy maja przewaznie po 5 gr wyzsze

ja bym się tu kierował bogactwem oferty... w BAHu masz mało zdarzeń pobocznych (handicap, over itd). Ja od siebie mogę polecić Sportingbet, a jeżeli chcesz być jeszcze bardziej ambitny to Pinnacle Sports.
Tam dopiero mają kursy wyższe ;) Zdarzają się o 40-60% wyższe. Pinnacle nie ma niestety polskiego języka, ale ma za to obsługę PLN i Przelewy24.

Z doświadczenia znam jeszcze jeden sposób na fajny interes w pewnym buku. Wypróbowany na własnym doświadczeniu. Szczegóły gdyby ktoś chciał to priv :-)

Na Twoim miejscu wybrałbym między Sportingbet, Expekt i Pinnacle. Ze wskazaniem na ostatni ;) Pozdro.

edytka: jak wam padło gg to znajdźcie monitor serwerów gg i program do zmiany serwera gg i gotowe

Nitrox 26.02.2009 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez trial (Post 682070)
Wam też gg padło?


Tak.
10 znakow

DominoForza 26.02.2009 11:38

nie wiem czym sie rozni gg od aqq ale pewnie serverami ,mi aqq jeszzce nigdy nie siadlo ,a mam ta najnowsza wersje .Sprobujcie moze zainstalowac

<wislak88> 26.02.2009 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <wislak88> (Post 681389)
Poszukuje artykułu z Gazety Krakowskiej z zeszlego tygodnia o zarobkach sportowców w Małopolsce. Posiada ktoś?

Podbijam :)

someone_TSW 26.02.2009 13:39

Pytanie kierowane do osob obeznanych w temacie.
Konkretnie chodzi mi o nawigacje dla kierowcy Tira na laptopa. Mapy oczywiscie Europa i Polska.
Co polecacie ?
Automapa, autoroute, viamichelin ?

Prezydentowa 26.02.2009 13:47

Ma ktoś pojęcie, czy w jakimś pubie we Wrocławiu mają Orange Sport i dałoby się oglądnąć jutrzejszy meczyk? Bo w C+ nie idzie.

Skipper 26.02.2009 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 682072)
ja bym się tu kierował bogactwem oferty... w BAHu masz mało zdarzeń pobocznych (handicap, over itd). Ja od siebie mogę polecić Sportingbet, a jeżeli chcesz być jeszcze bardziej ambitny to Pinnacle Sports.
Tam dopiero mają kursy wyższe ;) Zdarzają się o 40-60% wyższe. Pinnacle nie ma niestety polskiego języka, ale ma za to obsługę PLN i Przelewy24.

Z doświadczenia znam jeszcze jeden sposób na fajny interes w pewnym buku. Wypróbowany na własnym doświadczeniu. Szczegóły gdyby ktoś chciał to priv :-)

Na Twoim miejscu wybrałbym między Sportingbet, Expekt i Pinnacle. Ze wskazaniem na ostatni ;) Pozdro.


Jeśli chodzi o Pinnacle to może rzeczywiście nie jest to buk dla amatorów (dla niektórych juz bariera znajomosci jezyka angielskiego jest nie do przeskoczenia), natomiast jest to buk głównie do grania singli i to najlepiej z sportów amerykańskich (NBA, MLB, NFL, NHL), bo jak masz zamiar gra coś innego typu taśmy/pociągi to sobie odpuśc bo tam nic ciekawego dla ciebie nie będzie.

banasik 26.02.2009 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 682174)
Ma ktoś pojęcie, czy w jakimś pubie we Wrocławiu mają Orange Sport i dałoby się oglądnąć jutrzejszy meczyk? Bo w C+ nie idzie.


U Wiślaków :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl