![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Powinny być jako liczbowe, jeśli są traktowane jako np tekstowe, lub inne to może to być przyczyną tego, że nie chce liczyć. i bez nawiasów =A1+A2 albo =SUMA(A1:A2) Pozdrówki |
mam pytanie :
czy jak mam nie zapłacony rachunek na allegro wystawię aukcję i nie wpłacę tych pieniędzy to zablokują mi konto i zawieszoną aukcję czy jak ? apropo gdzie lepiej sprzedać telefon na giełdzie od ręki czy na allegro ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Też tam masz bilard :-D |
Cytat:
Cytat:
dzieki wszystkim za pomoc |
Co jakis czas (1-2/tydz) wyskakuje mi to
http://i42.tinypic.com/2u3wdh5.jpg Glownie jak otwieram jakies znane portale (m.in. onet czy TSWD) Czy to nie podchodzi pod jakis spam ? |
Cytat:
A może jakaś strzelnica (może być LOK-u)? Był ktoś może w tej: http://www.kobra-sokol.pl/ochrona/strzelnica |
Samsung E350- jest szansa, że na nim gg pójdzie ????
podbijam pytanko :P |
bilard polecam na mogilskiej "Cue bar" sie zwie. Fajny klimat, piwo 6 zl, sam bilard godzina 14 zl.
|
14 zł. (10 znakow)
|
działa wam może GG ? :/ ;]
|
mi już działa, choć też miałem problem z uruchomieniem
|
Mam jeszcze takie pytanie jesli wystawie cos na allegro i nie uda mi sie sprzedac to płace tylko za wystawienie tak ?
|
Cytat:
Wystawienie = wystawienie + oplata za zdjecia + ew pogrubienie/wyroznienie aukcji itd |
Wie ktoś może gdzie w Krakowie kupię syrop z grenadiny??
|
Czy ma ktoś aktualnie jakieś informacje gdzie można by w miarę tanio 100-150zł zagrać w piątek ew. sobotę? Hala/balon tak na 8-10 osób. Bardzo proszę o jakieś namiary (telefon, www...). pozdrawiam
|
Cytat:
W dziale oprogramowanie można odczytać, że model e-350 ja posiada ;] http://telepolis.pl/telefony.php?id=674 |
do usunięcia
|
Cytat:
http://www.allegro.pl/item565167574_...grenadina.html Jeśli ci o to wogóle chodzi. |
Cytat:
|
Na stronie Sceny STU www.scenastu.com.pl gdy wejdzie się w zakładkę SPEKTALKE -> BIESY leci jedna z piosenek z tego spektaklu. Da się ją jakoś ściągnąć? Albo umie ktoś "nagrać" czy coś? Z góry dzięki za pomoc, chętnie miałabym ją na dysku.
|
Panowie pomozcie podjac decyze: zakladac konto na GAMEBOOKERS czy BET-AT-HOME? Tylko nie sugerujcie sie ze BAH jest naszym sponsorem, nie mam zamiaru przegrywac tylko cos zarobic :)
|
Korzysta ktoś z wyszukiwarki filmwebu jako pluginu do firefoxa? Od wczoraj nawala i nie wiem czy tylko mi...
|
co do stawek to nigdy nie porównywałem, ale konta miałem na obu serwisach. Obecnie po ogłoszeniu nowego sponsora powróciłem do gry na BAH. Niewątpliwie jego plusem jest dużo bardziej przyjazny wygląd i łatwiejsze wyszukiwanie interesujących nas zakładów.
|
Cytat:
Posiadam tylko pierwsze 60sek. :D wiem że to Cie nie ratuje ale może akurat się przyda ;) Download :) |
Cytat:
No i szkoda ze na BAH nie mozna obstawic kto strzeli bramke |
Cytat:
Jeżeli interesuje cię piłka nożna aż tak egzotycznie :) to raczej wybierz nie GB, nie BAH tylko Bet365 :) |
Mysle ze bede obstawial gl ligi europejskie i raczej te bardziej czolowe na ktorych sie poprostu znam i ktore ogladam, do tego uefa cup, CL no i przedewszystkim nasza ekstraklasa. Postawil bym na BAH ale kusił mnie ten GB poniewaz tak go promuja na weszlo i jak patrzylem to kursy maja przewaznie po 5 gr wyzsze
|
Wam też gg padło?
|
Cytat:
Tam dopiero mają kursy wyższe ;) Zdarzają się o 40-60% wyższe. Pinnacle nie ma niestety polskiego języka, ale ma za to obsługę PLN i Przelewy24. Z doświadczenia znam jeszcze jeden sposób na fajny interes w pewnym buku. Wypróbowany na własnym doświadczeniu. Szczegóły gdyby ktoś chciał to priv :-) Na Twoim miejscu wybrałbym między Sportingbet, Expekt i Pinnacle. Ze wskazaniem na ostatni ;) Pozdro. edytka: jak wam padło gg to znajdźcie monitor serwerów gg i program do zmiany serwera gg i gotowe |
Cytat:
Tak. 10 znakow |
nie wiem czym sie rozni gg od aqq ale pewnie serverami ,mi aqq jeszzce nigdy nie siadlo ,a mam ta najnowsza wersje .Sprobujcie moze zainstalowac
|
Cytat:
|
Pytanie kierowane do osob obeznanych w temacie.
Konkretnie chodzi mi o nawigacje dla kierowcy Tira na laptopa. Mapy oczywiscie Europa i Polska. Co polecacie ? Automapa, autoroute, viamichelin ? |
Ma ktoś pojęcie, czy w jakimś pubie we Wrocławiu mają Orange Sport i dałoby się oglądnąć jutrzejszy meczyk? Bo w C+ nie idzie.
|
Cytat:
Jeśli chodzi o Pinnacle to może rzeczywiście nie jest to buk dla amatorów (dla niektórych juz bariera znajomosci jezyka angielskiego jest nie do przeskoczenia), natomiast jest to buk głównie do grania singli i to najlepiej z sportów amerykańskich (NBA, MLB, NFL, NHL), bo jak masz zamiar gra coś innego typu taśmy/pociągi to sobie odpuśc bo tam nic ciekawego dla ciebie nie będzie. |
Cytat:
U Wiślaków :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl