![]() |
Uprzedzam, że jak ktoś będzie wypisywał że czyjś kolor skóry mu się nie podoba - to zarobi karteczkę.
Dyskusja o tym, kto jest Polakiem robi się nudnawa - przerabialiśmy to już w tym wątku. |
|
Cytat:
|
Tak wszyscy mają siedzieć cicho i spokojnie, żeby na reakcję trenera Smudy uważać. Wyraźnie zaznaczył, że powiedział to we własnym imieniu. A co to jest szantaż jakiś? Artuś bądź grzeczny, wypowiadaj się hamuj się w wypowiedziach bo Cię nie wezmę do reprezentacji? Żenada. I jeśli ktoś tu jest żółtodziobem to może trener Smuda?
|
A mnie jednak troche smieszy, ze glos zabiera koles, ktory do tej kadry co najwyzej puka, a jego najwieksze osiągnięcie to zdobycie koszulki jakiegoś Hiszpana.
Rozumiem, że taki Żewłakow sie moze wypowiadać/oceniać czy inni byli reprezentanci ale kto to jest Sobiech ?? |
Cytat:
|
Cytat:
|
dobrze Sobiech powiedział, jakie ma znaczenie że dopiero puka do kadry? A Smuda traci trochę grunt pod nogami, bo to już kolejny zawodnik który wypowiada sie przeciwko niemu.
|
Cytat:
|
A kto to jest Arboleda?
Smudzie sie nie podoba Boruc czy Zewlakow i ich wyklucza z kadry a jak sie Arboleda nie podoba pilkarzom to ma zostac powolany? Cos tu jest nie tak, przeciez taki gosciu bedzie obnizal morale w kadrze a tak sie stara tego unikac Smuda niepowolujac pilkarzy ktorzy ida pod prad |
Cytat:
|
Cytat:
Jakby Malecki nagle powiedzial, ze nie podoba mu sie Jaliens bo zawala każdą bramką i niweczy jego wysiłek w ataku i nikt go nie lubi to zapewne większość by bylaby święcie oburzona i stanela po stronie Maaskanta. Smieszne. Nie bądźmy hipokrytami. |
Cytat:
A jak powola tego placzka z Amici to juz bedzie spalony , ogolnie juz jest :rotfl: |
|
Trener z Biedronki, kadra z Biedronki, mecz w supermarkecie.
Wszystko się zgadza. |
Dziwne. Wydawało mi się, że jako gospodarze Polacy powinni gościć Czechów w Polsce, nie w Izraelu:shock:
Moim zdaniem powód jest banalnie prosty. PZPN chce, by stadion był pełny. Na Wiśle byłby z tym problem. Nie przy takiej grze kadry. |
|
nazwe szamba też mozna zmienić na perfumeria i co z tego jak smrud ten sam zostanie..
|
Cytat:
|
bo tam wlasnie taki smrud.. ;)
|
Kiedy jest losowanie biletów na euro 2012 ? bo zgłoszenia były do końca marca
|
'Szacunkowa data losowania biletów to druga połowa kwietnia.'
Wylosować te bilety to jak trafić 6 w totka :D |
Życzyłbym każdemu związkowi sportowemu w Polsce, żeby działał tak sprawnie i transparentnie, jak my - stwierdził prezes Lato. - Koszty operacji związanej ze zmianą logo będą niemałe, a my jesteśmy finansowo trochę w dołku, ale szczegółów kosztów nie mogę ujawnić.
Padłem :D |
Czemu PiS nie protestuje? Logo PZPN dziwnie podobne.
Co do kosztów nowego logo - ciekawe kto je przygotował i za co. No ale skoro najbardziej transparentny ze związków nie może ujawnić kosztów, to... |
Cytat:
Nie, ale nie - zaprzeczyć w drugim zdaniu temu, co mówiło się w pierwszym... Widać że Grzesiu ciągle w formie. Ostatnio o nim zapomnieliśmy, bo rozsądnie trzymano go z dala od kamer i mikrofonów. Na szczęście - jak widać - uznano za konieczne pokazać, że w PZPN zmieniło się tylko logo. Zaplecze intelektualne pozostało to samo. Komentarz do loga "Weszło" dziwnie adekwatny: "Czerwone komunistyczne macki sięgają wszędzie":D :rotfl: |
A ja powiem tak. Jestem w szoku, stare logo PZPN-u straszyło ale i oddawało ducha instytucji - ostatniego bastionu komunizmu w Polsce. Nowe logo jest naprawdę fajne - profesjonalne, nowoczesne i estetyczne. Dobrze by było żeby i instytucja poszła w tym kierunku :P
|
Cytat:
I to by było na tyle, bo chyba trudno sobie wyobrazić instytucję profesjonalnie i nowocześnie zarządzano przez obecne relikty? A jeżeli komuś łatwiej wyobrazić sobie własnowolne zrzeczenie się władzy przez tychże - to wypada tylko współczuć:D |
Wg mnie, gówno owinięte w ładny papierek nadal jest gównem. Chyba tyle w temacie.
|
Rzad zamiast sie zajmowac kibicami (kibolami) to niech sie zajmie PZPNem i Lata bo to dopiero bedzie wstyd na Euro.
|
Cytat:
Temat 'Reprezentacja Polski', więc coś o niej dodam. Z tą polityką Smudy daleko nie zajedziemy, mieli być piłkarze w formie, najlepsi na swojej pozycji. Tymczasem Franek kręci z menagerami... Jak to jest w reklamie 'Warki' - FRANEK DO ROBOTY! |
Rząd się nie zajmie instytucją Laty, to wiadome. Oni muszę się wzajemnie wspierać i w mediach udawać, że w PZPN-ie są problemy i że rząd ich nie będzie tolerować - jak zawsze. A tak na dobrą sprawę razem balangują, bankietują, mają konferencje, na większości takich imprez PZPN-u jest jakiś przedstawiciel rządu jak nie ktoś znany ze świata polityki. A nie daj Bóg (w sumie to daj Boże), żeby nasi coś zwojowali za rok na Euro to będzie powód na 3 lata to świętowania. A nowe logo ładne, szkoda tylko, że tak szpetnej organizacji.
|
Co prawda to nie temat o Reprezentacji Ukrainy, ale...
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eur...wiadomosc.html ... jestem zdania, że i u nas można by jeszcze trenera zmienić. |
Pytanie tylko na kogo ? Trzeba by wylozyc sporo kasy, a wiemy ze PZPN woli zbierac dla swoich i dawac drobne dla trenera.
Logiczne, ze jesli PZPN walnie spora sume na ktora ich stac to mozna konkretnego trenera z nazwiskiem zatrudnic. Pewna praca/uczestnictwo w E2012 skusi nie jednego. |
No właśnie tutaj jest problem. Żeby zmienić Smudę, pasowałoby mieć na kogo, a trudno mi sobie wyobrazić, że ćwierćinteligent Lato jest w stanie podjąć jakąkolwiek rozsądną decyzję w tym temacie, choćby na miarę tej Listkiewicza ponad 10 lat temu.
|
mam jedno pytanie po co była zmiana loga pzpn jak to i tak ich nie zmieni w oczach kibiców.... pieniądze wyrzucone w błoto... niestety smuda nie zostanie zwolniony bo nie ma w Polsce żadnego innego trenera który mógł by to objąć a na zagranicznego trenera nie ma szans niestety ..... a co wy na to że arboleda najprawdopodobniej wystąpi w NASZEJ kadrze w meczu z francją ??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ryw...wiadomosc.html - haha :)...Ludzie Dyzmy nie potrafia nawet zorganizowac rywala w oficjalnym terminie FIFA :D. Nie mowiac juz o tym, ze nikt nie chce grac z ta zalosna reprezentacja Smudy(nie Polski...nie mylic tych dwoch pojec) i trudno sie dziwic, bo Franciszek doprowadzil nas do ktorego miejsca w rankingu FIFA?? Ciezko nas nawet znalezc. Gdzie te sprawdziany z Francja, Niemcami, Anglikami, Wlochami czy tez rewanz z Hiszpania? Ja chce zobaczyc co przez 1,5 roku zbudowal nasz genialny coach.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl