Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

flamengista 09.04.2011 13:06

Uprzedzam, że jak ktoś będzie wypisywał że czyjś kolor skóry mu się nie podoba - to zarobi karteczkę.

Dyskusja o tym, kto jest Polakiem robi się nudnawa - przerabialiśmy to już w tym wątku.

JAR0 12.04.2011 18:55

Sobiech: mówię to, co myślę

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...l?ticaid=1c1db

flamengista 12.04.2011 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAR0 (Post 1076700)

Sobiech pokazał, że ma cojones. Problem w tym, że Smuda takich zawodników nie lubi, więc Artur w kadrze chyba sobie nie pogra.

Kandzior 12.04.2011 20:39

Tak wszyscy mają siedzieć cicho i spokojnie, żeby na reakcję trenera Smudy uważać. Wyraźnie zaznaczył, że powiedział to we własnym imieniu. A co to jest szantaż jakiś? Artuś bądź grzeczny, wypowiadaj się hamuj się w wypowiedziach bo Cię nie wezmę do reprezentacji? Żenada. I jeśli ktoś tu jest żółtodziobem to może trener Smuda?

dynek.pl 12.04.2011 21:00

A mnie jednak troche smieszy, ze glos zabiera koles, ktory do tej kadry co najwyzej puka, a jego najwieksze osiągnięcie to zdobycie koszulki jakiegoś Hiszpana.
Rozumiem, że taki Żewłakow sie moze wypowiadać/oceniać czy inni byli reprezentanci ale kto to jest Sobiech ??

Blacha92 12.04.2011 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1076760)
A mnie jednak troche smieszy, ze glos zabiera koles, ktory do tej kadry co najwyzej puka, a jego najwieksze osiągnięcie to zdobycie koszulki jakiegoś Hiszpana.
Rozumiem, że taki Żewłakow sie moze wypowiadać/oceniać czy inni byli reprezentanci ale kto to jest Sobiech ??

Ale on nie mówi tego jako etatowy reprezentant tylko jak zwykły obywatel, kibic reprezentacji Polski.

dynek.pl 12.04.2011 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 1076769)
Ale on nie mówi tego jako etatowy reprezentant tylko jak zwykły obywatel, kibic reprezentacji Polski.

chyba jednak nie bo wypowiedział się w liczbie mnogiej :D

joshi 12.04.2011 21:46

dobrze Sobiech powiedział, jakie ma znaczenie że dopiero puka do kadry? A Smuda traci trochę grunt pod nogami, bo to już kolejny zawodnik który wypowiada sie przeciwko niemu.

rw88 12.04.2011 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1076760)
ale kto to jest Sobiech ??

W chwili obecnej statystycznie najlepszy piłkarz naszej ligi, w dodatku dwudziestoletni.

Jaroo1 12.04.2011 22:31

A kto to jest Arboleda?
Smudzie sie nie podoba Boruc czy Zewlakow i ich wyklucza z kadry a jak sie Arboleda nie podoba pilkarzom to ma zostac powolany? Cos tu jest nie tak, przeciez taki gosciu bedzie obnizal morale w kadrze a tak sie stara tego unikac Smuda niepowolujac pilkarzy ktorzy ida pod prad

Arked 12.04.2011 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1074488)
Syn Clebera to juz taka mieszanka, inny kolor skory ale laczy go z Polska matka, jezyk i to ze sie tu wychowal. Nie powiesz mi ze Roger to taki sam Polak jak syn Clebera

Przecież jego matka jest Brazylijką. Lucas Guedes jest Brazylijczykiem z krwi i kości. Jako, że jednak wychował się w Polsce nie widzę problemów z powołaniem go do reprezentacji naszego kraju.

dynek.pl 13.04.2011 06:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1076784)
A kto to jest Arboleda?
Smudzie sie nie podoba Boruc czy Zewlakow i ich wyklucza z kadry a jak sie Arboleda nie podoba pilkarzom to ma zostac powolany? Cos tu jest nie tak, przeciez taki gosciu bedzie obnizal morale w kadrze a tak sie stara tego unikac Smuda niepowolujac pilkarzy ktorzy ida pod prad

Wszystko jest ok bo to trener decyduje przeciez kto jest powolany, a kto nie.
Jakby Malecki nagle powiedzial, ze nie podoba mu sie Jaliens bo zawala każdą
bramką i niweczy jego wysiłek w ataku i nikt go nie lubi to zapewne większość
by bylaby święcie oburzona i stanela po stronie Maaskanta.
Smieszne. Nie bądźmy hipokrytami.

Teqcontroller 13.04.2011 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAR0 (Post 1076700)

I dobrze chlopak powiedzial Dyzmie , Jak go ma ktos szanowac skoro on siebie nie szanuje ? Kilka lat temu mowil ze zaden Arboleda nie bedzie gral w RP , a teraz zmienia zdanie ? Smieszne to jest , Dyzma niech szanuje siebie , a skoro Sobiecha nazywa zoltodziobem to oznacza ze nie szanuje zawodnikow , a co za tym idzie to zawodnicy nie beda szanowac jego proste.

A jak powola tego placzka z Amici to juz bedzie spalony , ogolnie juz jest :rotfl:

dynek.pl 13.04.2011 09:33

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rep...wiadomosc.html

WiślakMyślenice 13.04.2011 16:46

Trener z Biedronki, kadra z Biedronki, mecz w supermarkecie.

Wszystko się zgadza.

flamengista 13.04.2011 19:01

Dziwne. Wydawało mi się, że jako gospodarze Polacy powinni gościć Czechów w Polsce, nie w Izraelu:shock:

Moim zdaniem powód jest banalnie prosty. PZPN chce, by stadion był pełny. Na Wiśle byłby z tym problem. Nie przy takiej grze kadry.

Ikki 14.04.2011 14:15

Nowe logo PZPN-u.

http://www.sportowefakty.pl/photos/4...8844892116.jpg

medyk 14.04.2011 14:23

nazwe szamba też mozna zmienić na perfumeria i co z tego jak smrud ten sam zostanie..

WiślakMyślenice 14.04.2011 15:36

Cytat:

smrud
Nie mogłem się powstrzymać.

medyk 14.04.2011 15:49

bo tam wlasnie taki smrud.. ;)

Kroq 14.04.2011 15:55

Kiedy jest losowanie biletów na euro 2012 ? bo zgłoszenia były do końca marca

wonski_eNHa 14.04.2011 15:59

'Szacunkowa data losowania biletów to druga połowa kwietnia.'

Wylosować te bilety to jak trafić 6 w totka :D

Teqcontroller 14.04.2011 16:11

Życzyłbym każdemu związkowi sportowemu w Polsce, żeby działał tak sprawnie i transparentnie, jak my - stwierdził prezes Lato. - Koszty operacji związanej ze zmianą logo będą niemałe, a my jesteśmy finansowo trochę w dołku, ale szczegółów kosztów nie mogę ujawnić.

Padłem :D

flamengista 14.04.2011 16:18

Czemu PiS nie protestuje? Logo PZPN dziwnie podobne.

Co do kosztów nowego logo - ciekawe kto je przygotował i za co. No ale skoro najbardziej transparentny ze związków nie może ujawnić kosztów, to...

wolfy 14.04.2011 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1077361)
Życzyłbym każdemu związkowi sportowemu w Polsce, żeby działał tak sprawnie i transparentnie, jak my - stwierdził prezes Lato. - Koszty operacji związanej ze zmianą logo będą niemałe, a my jesteśmy finansowo trochę w dołku, ale szczegółów kosztów nie mogę ujawnić.

Padłem :D

:rotfl:

Nie, ale nie - zaprzeczyć w drugim zdaniu temu, co mówiło się w pierwszym... Widać że Grzesiu ciągle w formie. Ostatnio o nim zapomnieliśmy, bo rozsądnie trzymano go z dala od kamer i mikrofonów. Na szczęście - jak widać - uznano za konieczne pokazać, że w PZPN zmieniło się tylko logo. Zaplecze intelektualne pozostało to samo.

Komentarz do loga "Weszło" dziwnie adekwatny: "Czerwone komunistyczne macki sięgają wszędzie":D

:rotfl:

Uran235 14.04.2011 16:47

A ja powiem tak. Jestem w szoku, stare logo PZPN-u straszyło ale i oddawało ducha instytucji - ostatniego bastionu komunizmu w Polsce. Nowe logo jest naprawdę fajne - profesjonalne, nowoczesne i estetyczne. Dobrze by było żeby i instytucja poszła w tym kierunku :P

wolfy 14.04.2011 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1077375)
A ja powiem tak. Jestem w szoku, stare logo PZPN-u straszyło ale i oddawało ducha instytucji - ostatniego bastionu komunizmu w Polsce. Nowe logo jest naprawdę fajne - profesjonalne, nowoczesne i estetyczne. Dobrze by było żeby i instytucja poszła w tym kierunku :P

No, estetycznie niby jest, bo nowa rzecznik nie odrzuca jak śmiech Lato, a "leśni dziadkowie" zeszli na dalszy plan.
I to by było na tyle, bo chyba trudno sobie wyobrazić instytucję profesjonalnie i nowocześnie zarządzano przez obecne relikty? A jeżeli komuś łatwiej wyobrazić sobie własnowolne zrzeczenie się władzy przez tychże - to wypada tylko współczuć:D

WiślakMyślenice 14.04.2011 17:30

Wg mnie, gówno owinięte w ładny papierek nadal jest gównem. Chyba tyle w temacie.

Jaroo1 14.04.2011 17:56

Rzad zamiast sie zajmowac kibicami (kibolami) to niech sie zajmie PZPNem i Lata bo to dopiero bedzie wstyd na Euro.

wonski_eNHa 14.04.2011 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1077423)
Rzad zamiast sie zajmowac kibicami (kibolami) to niech sie zajmie PZPNem i Lata bo to dopiero bedzie wstyd na Euro.

Dokładnie. Grzesiu będzie straszył ze swoją świtą super VIP'ów swoim literackim angielskim i niebanalnym poczuciem humoru. Dlatego prawdziwa kompromitacja na Euro 2012 nie będzie dziełem 'huliganów' czy budowniczych stadionów, a dziełem frywolnych leśnych dziadków rodem z poprzedniego ustroju.

Temat 'Reprezentacja Polski', więc coś o niej dodam. Z tą polityką Smudy daleko nie zajedziemy, mieli być piłkarze w formie, najlepsi na swojej pozycji. Tymczasem Franek kręci z menagerami... Jak to jest w reklamie 'Warki' - FRANEK DO ROBOTY!

Kandzior 14.04.2011 21:13

Rząd się nie zajmie instytucją Laty, to wiadome. Oni muszę się wzajemnie wspierać i w mediach udawać, że w PZPN-ie są problemy i że rząd ich nie będzie tolerować - jak zawsze. A tak na dobrą sprawę razem balangują, bankietują, mają konferencje, na większości takich imprez PZPN-u jest jakiś przedstawiciel rządu jak nie ktoś znany ze świata polityki. A nie daj Bóg (w sumie to daj Boże), żeby nasi coś zwojowali za rok na Euro to będzie powód na 3 lata to świętowania. A nowe logo ładne, szkoda tylko, że tak szpetnej organizacji.

!!IRIVER!! 21.04.2011 15:35

Co prawda to nie temat o Reprezentacji Ukrainy, ale...

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eur...wiadomosc.html

... jestem zdania, że i u nas można by jeszcze trenera zmienić.

kreseq 21.04.2011 18:28

Pytanie tylko na kogo ? Trzeba by wylozyc sporo kasy, a wiemy ze PZPN woli zbierac dla swoich i dawac drobne dla trenera.
Logiczne, ze jesli PZPN walnie spora sume na ktora ich stac to mozna konkretnego trenera z nazwiskiem zatrudnic. Pewna praca/uczestnictwo w E2012 skusi nie jednego.

rw88 21.04.2011 18:49

No właśnie tutaj jest problem. Żeby zmienić Smudę, pasowałoby mieć na kogo, a trudno mi sobie wyobrazić, że ćwierćinteligent Lato jest w stanie podjąć jakąkolwiek rozsądną decyzję w tym temacie, choćby na miarę tej Listkiewicza ponad 10 lat temu.

wolski413 22.04.2011 22:24

mam jedno pytanie po co była zmiana loga pzpn jak to i tak ich nie zmieni w oczach kibiców.... pieniądze wyrzucone w błoto... niestety smuda nie zostanie zwolniony bo nie ma w Polsce żadnego innego trenera który mógł by to objąć a na zagranicznego trenera nie ma szans niestety ..... a co wy na to że arboleda najprawdopodobniej wystąpi w NASZEJ kadrze w meczu z francją ??

Jaroo1 23.04.2011 09:17

Cytat:

a co wy na to że arboleda najprawdopodobniej wystąpi w NASZEJ kadrze w meczu z francją
Juz było duzo o tym pisane. Ja sadze ze jak wystapi on w kadrze to wiele osob straci szacunek i "pociag" do tej kadry

_ukoL 23.04.2011 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1081426)
Juz było duzo o tym pisane. Ja sadze ze jak wystapi on w kadrze to wiele osob straci szacunek i "pociag" do tej kadry

Do tej kadry i tak już wiele osób straciło pociąg i szacunek, bo to co wyprawia Franciszek z powołaniami oraz tym futbolem na tak, zniechęci nawet zagorzałych fanów piłki nożnej w Polsce. Żyda może już przemycili do kadry to i czarnoskórą biedronkę też przemycą.

tarantulaw2 23.04.2011 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1081426)
Juz było duzo o tym pisane. Ja sadze ze jak wystapi on w kadrze to wiele osob straci szacunek i "pociag" do tej kadry

A ktoś to jeszcze ma? :>

For_FuN_ 23.04.2011 10:33

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ryw...wiadomosc.html - haha :)...Ludzie Dyzmy nie potrafia nawet zorganizowac rywala w oficjalnym terminie FIFA :D. Nie mowiac juz o tym, ze nikt nie chce grac z ta zalosna reprezentacja Smudy(nie Polski...nie mylic tych dwoch pojec) i trudno sie dziwic, bo Franciszek doprowadzil nas do ktorego miejsca w rankingu FIFA?? Ciezko nas nawet znalezc. Gdzie te sprawdziany z Francja, Niemcami, Anglikami, Wlochami czy tez rewanz z Hiszpania? Ja chce zobaczyc co przez 1,5 roku zbudowal nasz genialny coach.

Jaroo1 23.04.2011 10:38

Cytat:

A ktoś to jeszcze ma?
Mysle ze jeszcze wiele osob go ma. Chociaz to juz nie jest to co kilka lat temu gdzie jak grala repra to byly emocje bo grali tam Polacy. Pozniej byly Rogery i proszenie Beniszow zeby zagrali u nas (swoja droga mysle ze powinnismy placic za gre w kadrze zaowdnikom z zagranicy, wtedy pewnie szybciej decydowlaiby sie na gre u nas ;) ). Ale uwazam ze jeszcze kazdy ta kadre ma w sercu i ma nadzieje ze bedzie dobrze, jednak jesli ten pajac nazywajacy sie Manuel Arboleda trafi do kadry to bedzie to juz koniec i nic gorszego juz zdarzyc sie nie bedzie moglo


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl