Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

LuKaS TSW 24.02.2010 15:09

Co myślicie nad takim kuponem na jutrzejszą ligę europejską:
Szachtar-Fulham 1
Werder-Twente 1
Valencia-Brugge 1
Roma-Panathinaikos 1

za 20 zł wychodzi do wygrania równe 70 zł

a na dziś zagrałem:
Hansa Rostock-Union Berlin 1
Fiorentina-Milan under 2,5

pan Dudi 24.02.2010 15:23

Powtórzę się z ostatniego razu ;) Na LE grać max za mecze. Ostatnio ładnie wchodziło, że obie strzelą w tych rozgrywkach. Tym razem może warto pograć, że goście nie będą strzelać? Na razie o tym nie myślę ;)

BRTS39 24.02.2010 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 858653)
Ja osobiście na wekeend stawiam tak:

Bełchatów-Wisła 2
Polonia-Lech 1
Cracovia-Legia 1
Odra-Lechia 1

Nie wydaje Ci się że za bardzo kierujesz sie sercem a nie rozumem?

Nie wydaje sie aby nasi dwaj główni konkurenci przegrali, ale kazdy ma wlasne zdanie. Powodzenia

Fuks 24.02.2010 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 858746)
Nie wydaje Ci się że za bardzo kierujesz sie sercem a nie rozumem?

Nie wydaje sie aby nasi dwaj główni konkurenci przegrali, ale kazdy ma wlasne zdanie. Powodzenia

chyba stawianie na Cracovie dalekie jest od kierowania sie sercem :P

BRTS39 24.02.2010 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 858763)
chyba stawianie na Cracovie dalekie jest od kierowania sie sercem :P

hehe bardziej chodzi mi o strate punktów przez rywali do mistrzostwa:D

Kordel_Walker 24.02.2010 16:57

Wiecie może gdzie można znaleźć statystyki dotyczące karnych? Ile pada na mecz, kolejke, sezon, w których minutach najczęściej, w jakich ligach najwięcej lub podobne informacje o karnych?

felipe 24.02.2010 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 858763)
chyba stawianie na Cracovie dalekie jest od kierowania sie sercem :P

rozumem zreszta też :D


Ja tradycyjnie odpuszczam 1-2 kolejkę ligi polskiej po przerwie. To nie Anglia, u nas się "wchodzi w rytm meczowy" miesiąc. Inna inszość, ze kolejka trudna generalnie, a juz Bełchatów - Wisła to dla mnie czysta loteria.

WislakWiDoK 24.02.2010 17:19

Ja gram dzis Prokom +5,5 z CSKA i Cercle Brugge - Charleroi 1.

felipe 24.02.2010 19:09

Ja dziś tak zabawowo 10 zł na wynik 0:0 w meczu Inter - Chelsea :)

Co by się lepiej oglądało.

Zwierze 24.02.2010 19:27

Standardowo sobie na live pogram. Pewnie że Inter zdobędzie gola nr 1

WislakWiDoK 24.02.2010 19:34

Inter - Chelsea 1 DNB 1.80

Kamson 24.02.2010 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 858637)
Ja na wekkend : Legia i Wisła

Co myślicie?

Mi Wiślackie serce nie pozwala na stawianie na parchów, Legie i kuchenki :D

Na dziś:
Aston Villa - Crystal Palace 1
Tottenham - Bolton 1
Juan Aurich - Bolivar 1

za 20zł do wygrania 48.60

bula1010 24.02.2010 21:47

ja na dziś daełem zabawowo za 2 zł a jak się okazało bardzo realnie :P
cska-sevilla 0
inter-chelsea 0
udinese 1
milan 2

do wygrania 80 zł :)

bartek89TS 24.02.2010 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 858929)
ja na dziś daełem zabawowo za 2 zł a jak się okazało bardzo realnie :P
cska-sevilla 0
inter-chelsea 0
udinese 1
milan 2

do wygrania 80 zł :)

heh, a ja dałem na CSKA...Milan przyfarcił dobrze:)

Maxior 24.02.2010 23:01

Na jutro takie zestawienie:
Roma 1
Shakhtar 1
Marseille 1x
PSV 1x
Valencia 1
Werder 1
Red Bull 1
Juve 1x
Liverpool x2
Fenebrance over 1.5
ako 16.57 stawka 11zł e.w182.28

WislakWiDoK 24.02.2010 23:20

Na noc Rosja - Kanada 2 2.10

marcin4691 25.02.2010 09:48

Roma-Panathinaikos (2:3) 1 1.46Werder-Twente (0:1) 1 1.40Valencia-Club Brugge (0:1) 1 1.30
Salzburg-Standard Liege (2:3) 1 1.85
Szachtar D.-Fulham (1:2) 1 1.52
stawka10.00
przewidywana wygrana67.20

pan Dudi 25.02.2010 09:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 858929)
ja na dziś daełem zabawowo za 2 zł a jak się okazało bardzo realnie :P
cska-sevilla 0
inter-chelsea 0
udinese 1
milan 2

do wygrania 80 zł :)


Mi też tylko ten remis, a raczej jego brak, zjebał kupon. Ponad 350 było do wzięcia za 10.:foch:

A tymczasem zawinąłem kasę z betssona, bo coś zajebiście powoli mi działa ich stronka i przerzucam ją do expekta. Co na dziś Panowie?

Kamikaze, to bez wątpienia dobra wiadomość, ale szkoda, że tak późno podjęli jakiekolwiek działania (chyba zbyt późno dla nas), po drugie, wątpię, żeby nieomylnego Donka przekonali.

Fuks 25.02.2010 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 859057)
Mi też tylko ten remis, a raczej jego brak, zjebał kupon. Ponad 350 było do wzięcia za 10.:foch:

A tymczasem zawinąłem kasę z betssona, bo coś zajebiście powoli mi działa ich stronka i przerzucam ją do expekta. Co na dziś Panowie?


tez chcialem zawinąc kase z betssona, to chyba uznali ze za duzo wygralem, wiec kazali wyslac skan dowodu, wyciąg z konta, i jakis rachunek (np. za gaz) - rotfl.

Ja na dzisiaj chyba Roma, i Lille X2

pan Dudi 25.02.2010 10:49

Zdarza się, że niektórzy bukmacherzy wymagają przy wypłacie, od losowo wybranych klientów (lub od wszystkich- vide bwin), skanu dowodu i/ lub prawka. Ale wyciąg z konta i rachunek? :lol: :lol: Chyba ich pojebało :lol:

Ja zagrałem lekko na Tipsarevica, żeby się w pracy nie nudzić, a na piłkę wieczorną przyjdzie czas później, ale też wydaje mi się, że Roma to dobry typ.


Edit: Roma, Szachtar i Rubin.

LuKaS TSW 25.02.2010 17:06

Tak bardziej dla zabawy:
Ajax strzeli 1,55
Salzburg-Liege over 2,5 1,8
Vienna-Alba 1 1,55

Pawel.Busko 25.02.2010 17:15

A ja za 5taka Juve, Anderlecht, Salzburg wygraj;) Do tego dolozylem: PSV I Galatasaray strzela

Fuks 25.02.2010 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawel.Busko (Post 859233)
A ja za 5taka Juve, Anderlecht, Strasburg wygrają;)

Salzburg?


Ja jeszcze chyba Szachtar zagram

Kamson 25.02.2010 17:49

Marsylia - Kopenhaga 1
Roma - Panathinaikos 1
Szachtar - Fulham 1
Valencia - Brugia 1

za 20 do wygrania 73

lukas(z)1906 25.02.2010 18:17

Na dzis takie cos mam
Fenerbahce-Lille 1 (2,20)
Roma-Panathinaikos 1 (1,46)
Valencia- Fc Brugge 1 (1,30)
Za 100 do wygrania 367
no i po zawodach...jak mozna stracic 3 bramki w 5 minut,normalnie dramat ale w weekend powinno sie odrobic;)

Zwierze 25.02.2010 19:51

Popatrzcie co Roma robi

Szarny 25.02.2010 19:52

Tą Rome to posrało czy co? ostatni mecz na kuponie, a tu taka suka...

Adamek21 25.02.2010 19:54

Ja na dziś skromnie

Anderlecht-Ath.Bilbao 1
Marsylie-Copenhagen 1
Unirea-Liverpool 2
Werder-Twente 1
Juventus-Ajax 1x
Valencia-Club Brugge 1


za 10zł do wygrania 85.00zł

Bałem natomiast się dać Romy i Shakhtara i jak narazie moje obawy się spełniają

Maxior 25.02.2010 19:55

3 gole dać sobie szczelić w 5min masakra

Fuks 25.02.2010 20:47

Brawa dla Romy, lol , to jest włoska druzyna czy mi sie wydaje? :D

Szachtar zreszta tez nie lepszy..

zidanemarcin 25.02.2010 21:36

Co sadzicie o tym na sobote ?

Stoke - Arsenal 2/2 [2,72]
Tenerife - Real Madryt (1:0) 2 [1,73]
Belchatow - W.Krakow 2 [2,20]
Leixoes - Benfica (1:0) 2 [2,15]

AKO: 22,26
Stawka: 10 zł
PWK: 201,60 zł

pan Dudi 25.02.2010 22:14

Poszedł na noc under 110 punktów GSW i na Boston Celtics z handi +2,5.


Edit: Wtopa jak się patrzy. :/

ebi 25.02.2010 22:16

Dudi a co mylisz o Boston Celtics - Cleveland Cavaliers over 193.5 ?
1.85 kurs

pan Dudi 25.02.2010 22:20

O kosza mnie nie pytaj, bo się na nim nie znam :D Opieram się tylko i wyłącznie na statystykach i przeczuciu ;) Z tego, co widzę, to over buki trafiły dobrze, bo jest na zajebistej granicy. Raczej radziłbym się zainteresować tym underem 110 punktów dla GSW. Rano stawiałem to na innym kuponie i było under 111 po 1,93, teraz jest ten under 110 po 1,84, więc widać, że ludzie stawiają. Niestety tamten kupon się wyjebał dzięki uprzejmości austriackich hokeistów.

pan Dudi 26.02.2010 10:46

Ale Dong przecież nie zagra, bo nie dotarł jego certyfikat. Na mecz w Legii jest 2 napastników- Grzelak i Mięciel. Jeśli w ogóle padnie bramka w tym meczu, to pewnie Iwański bądź Pawlusiński z wolnego/karnego.

LuKaS TSW 26.02.2010 10:54

Ja stawiam under 2,5 w tym meczu oraz NK Zagrzeb-Rijeka 1 i Leiria-Guimaraes under 2,5

pan Dudi 26.02.2010 11:28

Ja zagrałem tak (chwilę temu):

Cytat:

Fri Feb 26 20:30:00 Schalke 04 - Borussia Dortmund
Football
Bundesliga
Obie Drużyny Strzelą
1

1.65
Fri Feb 26 11:00:00 Melzer, Jurgen - Youzhny, Mikhail
Tennis
ATP Dubai
1X2
2

1.60
Fri Feb 26 19:30:00 Mattersburg - Austria Wien
Football
T-Mobile Bundesliga
1X2
2

1.85
Fri Feb 26 20:00:00 Cracovia Krakow - Legia Warszawa
Football
Ekstraklasa
Poniżej/Powyżej
Under 2.5

1.50

Fuks 26.02.2010 11:53

Ja zagrałem na Melzera dzisiaj, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozniej dołoze pewnie under w meczu Legii

rocco_1906 26.02.2010 11:56

a ja postawiłem na ODRE WODZISŁAW ot co:D

LuKaS TSW 26.02.2010 11:57

Rocco a półfinałów w hokeju nie stawiasz,choćby zabawowo?:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl