![]() |
|
|
|
|
Cytat:
|
|
|
na wesoło o transferach Wisły:
http://img691.imageshack.us/img691/7300/szoko.jpg http://img22.imageshack.us/img22/4277/szok2.jpg http://img686.imageshack.us/img686/527/szok3.jpg by pysio |
|
|
pysio ty naprawde jestes jakis pokurviony :|
|
Cytat:
Ma po prostu dobrego dilera :) |
Ciekawe czy to on na tym zdjęciu.
|
odnośnie tej dziewczyny ze Strzegoma przecież to fake jest.
Przygotowały sobie teks, a każdy się podnieca. Pierwsze dwie sekundy: "nie nagrywaj jeszcze, ale Ela ****a mać... " |
http://allegro.pl/item886207516_kosz...owka_nowa.html
Cóż... Tego się wręcz nie da skomentować :D |
http://demotywatory.pl/773174/Najlepsi-kibice-w-Polsce coś o Amice xD
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=QWHW-...eature=related
Miazga:shock: |
|
|
Cytat:
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=HVKCH4jlikQ
Kamil Durczok vs Król Lew |
|
Znalezione na ,,pewnym" forum :P
http://nasza-klasa.pl/profile/18900653 http://photos.nasza-klasa.pl/1931906...cd2c9f45b.jpeg Skandal... |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Ale po co 2 razy?! :-P
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl