Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

cfa 01.10.2010 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 989071)
Błaszczykowski rozegrał słaby mecz i już nie ma go na boisku. Borussia przegrywa 0:1. Czekam w końcu na ten świetny mecz Błaszczykowskiego w lidze taki jak na początkach jego pobytu w Dortmundzie. Kiedyś bodaj w pucharze lub superpucharze Niemiec rozegrał bardzo dobry mecz z Bayernem liczę na powtórkę z rozrywki.

Nawet strzelił bramkę i to jaką :)
http://www.youtube.com/watch?v=RIL14kgQ32Y

filoo 01.10.2010 23:10

Arkadiusz Głowacki był na meczu Wisły na Vipie, miał śmieszną czapkę :) a obok niego siedział Konrad Gołoś. Oczywiście musiał się trafić kibic natarczywy(tak zwany Pan Starszy) i zagadnął do Arkadiusza: "Panie wejdź Pan na boisko, bo dramat..." Tenże odparł tylko z uśiechem: " Niemogę, chory jestem..."

Titto 02.10.2010 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filoo (Post 989853)
Arkadiusz Głowacki był na meczu Wisły na Vipie, miał śmieszną czapkę :) a obok niego siedział Konrad Gołoś. Oczywiście musiał się trafić kibic natarczywy(tak zwany Pan Starszy) i zagadnął do Arkadiusza: "Panie wejdź Pan na boisko, bo dramat..." Tenże odparł tylko z uśiechem: " Niemogę, chory jestem..."

Święte słowa. Przydałby się nam teraz taki Głowa ;)

brylant17 02.10.2010 13:26

Najskuteczniejsi Polacy z lig zagranicznych w historii (mecze/gole):

1. Krzystof Warzycha (Panathinaikos) - 390/244
2. Andrzej Szarmach (Auxerre, Guingamp) - 212/127
3. Andrzej Juskowiak (Sporting, Olympiakos, Borussia Moenchengladbach, Wolfsburg, Energie Cottbus, NY/NJ MetroStars, Erzgebirge Aue) - 398/127
4. Łukasz Sosin (Apollon Limassol, Anorthosis Famagsta, Kavala) - 199/122
5. Włodzimierz Lubański (Lokeren, Valenciannes, Mechelen) - 228/109
6. Marcin Żewłakow (Beveren, Mouscron, Metz, Gent, Dender, APOEL) - 314/108
7. Tomasz Gruszczyński (F91 Dudelange) - 171/100
8. Artur Wichniarek (Arminia, Hertha) - 239/86
9. Marek Leśniak (Bayer, Wattenscheid, TSV, KFC Uerdingen, Fortuna Dusseldorf) - 297/65
10. Grzegorz Rasiak (Derby, Tottenham, Southampton, Bolton, Watford, Reading, AEL Limassol) - 132/63

bearex 02.10.2010 21:57

Wie ktoś może jak się Marcelo spisuje???

Przebił się już na stałe do pierwszej 11 czy z ławki wchodzi??

tomasz_19 02.10.2010 23:04

A nasz koń trojański w Legii, czyli Maciek Skorża dobrze realizuje swój plan. Dzięki Maciek!

1q2 02.10.2010 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bearex (Post 990438)
Wie ktoś może jak się Marcelo spisuje???

Przebił się już na stałe do pierwszej 11 czy z ławki wchodzi??

Wygląda na to że się przebił, grał i w 2 ostatnich pucharowych i ostatnio w lidze przez 90 min.
Diaz też w każdym meczu gra.

AYALA 03.10.2010 04:20

całkiem dobrze powodzi sie naszemu byłemu trenerowi Okuce w Kavali.Jego zespól jest na 3 miejscu w tabeli majac tyle samo punktów co drugi Panathinaikos

http://cov.pulse.gr/oi/oi_anamniseis...a_600119_b.jpg

JrQ- 03.10.2010 08:47

Okuka wbrew pozorom to dobry trener jest.
Ciężkie treningi jednak dają efekt.

AS82 03.10.2010 09:32

Prawda jest taka ,ze problemy Skorzy i slabsza gra Wisly ,zaczely sie mniej wiecej wtedy jak wyje*ali trenera Blache za rzekoma korupcje. Wisla Skorzy od tego moemntu pilkarsko i sportowy (pewnie za sprawa Terrizottiego tez) zaczela sie rozlatywac i stracilismy Mistrza.

IncognitoTSW 03.10.2010 09:51

Wczoraj w meczu Górnika Łęczna z Piastem Gliwice ( 1:1 ) w barwach tego pierwszego cały mecz rozegrał Jakub Wierzchowski, puścił bramkę z karnego. W barwach Piasta na ostatnie 15 minut wszedł Bartosz Iwan, ale szału nie zrobił.

szprotson 03.10.2010 14:29

A Maciej Skorża ciągle robi dobrą pracę w Legii!

IncognitoTSW 03.10.2010 18:13

To prawda, Skorża w Legii dąży do spadku :)

Marcin Zarychta i Krzysztof Radwański 90 minut w Kolejarzu Stróże w przegranym 0:1 meczu z ŁKS. Za to w barwach Niecieczy całe 90 minut zagrał Marcin Szałęga, wynik też 0:1 z Odrą Wodzisław.

Marcinnno 04.10.2010 09:26

Podziękować tylko Maciusiowi za Niedzielana , którego w Wiśle ewidentnie nie wykorzystał :)

MCX 04.10.2010 14:27

http://www.weszlo.com/news/5665

Już? Szkoda by było.

bridgeburner 05.10.2010 20:52

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ibicuje_wisle/
Kur.wa ile ja bym dał, żeby teraz w obronie grali 31-letni Głowacki z 33-letnim Baszczyńskim

FraMat 05.10.2010 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Głowacki
Przezornie pojechałem do Turcji od razu z dekoderem

a jak się to ma do UMOWY O ABONAMENT" obowiazujacej w Cyfrze Plus :
Cytat:

Art.4. paragraf 2, punkt 1
§ 2. Korzystanie ze Sprzętu przez Abonenta.
1. Używanie Sprzętu (w tym Karty) dopuszczalne jest wyłącznie na terytorium
Rzeczypospolitej Polskiej.
:rotfl:

Marcinnno 05.10.2010 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 991508)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ibicuje_wisle/
Kur.wa ile ja bym dał, żeby teraz w obronie grali 31-letni Głowacki z 33-letnim Baszczyńskim

no nie ? A kiedyś to się mówiło, że ten Głowacki taki.. ten Baszczyński też :-p

farben 06.10.2010 10:26

Głowacki: Tęsknię za Wisłą

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...isle,id,t.html

Dłuższa wersja wywiadu z Głowackim. A ja tyle: Głowa, wróć!!

IncognitoTSW 07.10.2010 12:05

Issa Ba kończy 29 lat dzisiaj

KoPer 07.10.2010 21:34

ciekawe:

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...e-po,id,t.html

Titto 10.10.2010 09:38

Błaszczykowski moim zdaniem potencjał ma ogromny, mógłby być gwiazdą Bundesligi tylko go w pełni nie wykorzystuje. Błaszczu jest niezwykle ambitny, ale nie gra na miarę swoich możliwości, a wg. mnie ma je na jednego z lepszych skrzydłowych ligi.

AYALA 10.10.2010 12:41

Petrescu awansował z Kubaniem Krasnodar do ekstraklasy

_ukoL 10.10.2010 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 992607)
Błaszczykowski moim zdaniem potencjał ma ogromny, mógłby być gwiazdą Bundesligi tylko go w pełni nie wykorzystuje. Błaszczu jest niezwykle ambitny, ale nie gra na miarę swoich możliwości, a wg. mnie ma je na jednego z lepszych skrzydłowych ligi.

Wpływ na pewno na to ma jego podatność na kontuzje mniej lub bardziej poważne.

brylant17 10.10.2010 17:11

Bartosz Iwan w 69 minucie strzela bramkę w meczu Piast-Podbeskidzie a Piast odnosi zwycięstwo

Maciejj 10.10.2010 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 992752)
Bartosz Iwan w 69 minucie strzela bramkę w meczu Piast-Podbeskidzie a Piast odnosi zwycięstwo


w tym samym meczu Łatka grał

1q2 10.10.2010 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 992668)
Petrescu awansował z Kubaniem Krasnodar do ekstraklasy

Nie tak prędko.Mają 12 pkt przewagi i 6 kolejek do końca.Tylko katastrofa mogła by ich pozbawić awansu ale matematycznie jest to możliwe a najbliższe 4 mecze z bardzo trudnymi przeciwnikami.

Swoją drogą, od czasu wielkiego kryzysu(3 porażki pod rząd w lidze+ jedna w pucharach), Kuban nie przegrał w kolejnych 15 meczach i zrobił w nich bilans 12-3-0 28-6 w bramkach;)

ps. co ciekawe, na razie brak tych wielkich pieniędzy na transfery.Jedyny duży transfer to Bucur za około 1.8 mln euro a co jeszcze ciekawsze Petrescu w swoim stylu, nie waha się go sadzać na ławkę.Tak było p początkowych meczach gdzie niewiele pokazywał, potem miał bardzo udany okres i grał w 1 składzie a ostatnio znów słabiej i znów ława.

wolfy 10.10.2010 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 992756)
Nie tak prędko.Mają 12 pkt przewagi i 6 kolejek do końca.Tylko katastrofa mogła by ich pozbawić awansu ale matematycznie jest to możliwe a najbliższe 4 mecze z bardzo trudnymi przeciwnikami.

Swoją drogą, od czasu wielkiego kryzysu(3 porażki pod rząd w lidze+ jedna w pucharach), Kuban nie przegrał w kolejnych 15 meczach i zrobił w nich bilans 12-3-0 28-6 w bramkach;)

ps. co ciekawe, na razie brak tych wielkich pieniędzy na transfery.Jedyny duży transfer to Bucur za około 1.8 mln euro a co jeszcze ciekawsze Petrescu w swoim stylu, nie waha się go sadzać na ławkę.Tak było p początkowych meczach gdzie niewiele pokazywał, potem miał bardzo udany okres i grał w 1 składzie a ostatnio znów słabiej i znów ława.

Tak czy siak, można uznać że wszystko idzie zgodnie z przewidywaniami. Proponuję jednak skończyć zanim wpadnie tutaj jova.

IncognitoTSW 10.10.2010 21:06

Sypniewski zagrał w pożegnalnym meczu Jacka Trzeciaka

i strzelił pierwszą bramkę w tym meczu.

szprotson 10.10.2010 22:03

do tego Juhu, Olek Kwiek i nawet Mario pobronił


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl