Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

lucekj 16.09.2010 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez witeq (Post 981262)

Wisła w niedalekiej przeszłości biła w dwumeczu Parmę i Schalke, w Rzymie osiągnęła taki sam rezultat jak dziś Lech, pokonała Barcelonę.

Zrozumcie, że podobny wynik 3-3 również z włoską drużyną na wyjeździe nie zasługuje na PORÓWNANIE tych meczów (Lazio-Wisła, Juve-Amica).

Przecież Amika nie mogła wydostać się ze swojej połowy, indywidualnie byli tłamszeni, gwiazdor naszej ligi Arboleda robiony jak dziecko.

Wisła w Rzymie przy odrobinie szczęścia mogła spokojnie wygrać i prowadziła wyrównaną walką, a amika była schowana za podwójną gardą, pare razy wyprowadzili na oślep cepa, a to, że siadło to nie zasługa umiejętności tylko... no właśnie, tego czego nam brakowało min. w Atenach.

Stavanger 16.09.2010 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domenica90 (Post 981327)
Zaraz ci "wierni kibice" każą ci się przerzucić na Lecha:>

Tak jak Tobie kazali po fuzji z Amicą?

Odnośnie meczu, to 3:3 dobry wynik. Widzieliśmy dwa oblicza Juventusu. Z pierwszej połowy, kiedy nie mogli przeprowadzić składnej akcji i z drugiej, gdy zaczęli dominować. Rudnevs zagrał dobrze, widać, że jak w Lechu obrona i środek słaby to napastnik wie co ma robić.

P.S. Do trolla (wróć, troll to postać ze Skandynawii) czyli do koziołka, ty to masz kompleksy.

1q2 16.09.2010 22:27

lucekj ale co tu porównywać , zaraz dojdziemy do bitwy pod grunwaldem.
A że Juve miało przewagę? - no nie żartuj, co , mieli zagrać otwarty futbol i dostać 6-0?.Tak zawsze gra słabszy zespół z mocniejszym by marzyć o dobrym wyniku.
Amica zagrała dobry mecz i uzyskała świetny wynik - tyle

wonski_eNHa 16.09.2010 22:28

Oglądałem ten mecz od wolnego Del Piero, nie wiem która to minuta była. Gdzieć ok70 może mniej :D i z całą moją miłością do Poznania:* muszę powiedzieć, że nie widziałem nawet bramkarza Juve, tylko prawą stronę boiska. Piękna brama na 3-2 Del Piero i myslałem, że następne to kwestia czasu. Ale nie! Wielka drużyna Poznan*ia zremisowała. Nie jestem z tego powodu szczęśliwy, szczerze to nawet troszkę wstrząśnięty i zbulwersowany. Jak Juventus mógł zagrać tak słabo! Widać było po frekwencji jaki to był ważny dla makaroniarzy mecz. Wynik idzie w świat (polskę i włochy - bo dalej pójdzie zjebka na Juve, że się obijali.) i nie ma co komentować.

Jutro sobie po komentujemy naszą grę i wynik :D Oby pozytywny!

lucekj 16.09.2010 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 981334)
lucekj ale co tu porównywać , zaraz dojdziemy do bitwy pod grunwaldem.
A że Juve miało przewagę? - no nie żartuj, co , mieli zagrać otwarty futbol i dostać 6-0?.Tak zawsze gra słabszy zespół z mocniejszym by marzyć o dobrym wyniku.
Amica zagrała dobry mecz i uzyskała świetny wynik - tyle

piszę tylko, że te mecze nie są godne porównania, min sam to napisałeś, nie mogli zagrać otwartej pilki.

Nie pamiętam, abyśmy byli schowani za gardą i walili cepami z nadzieją, że któryś siądzie, pamiętasz?

Pamiętasz aby któryś z naszych piłkarzy był wrecz ośmieszany?? Chyba zapomniałeś, Jop nawet wymiatał, a Uche kręcił makaronem tak, że glowa boli :]

dążę do tego aby uświadomić niektórym, że takie porównanie nie ma sensu bo to porównanie w stylu walka Gołoty-Bowe i Gołoty z Lewisem, obie przegrane ale w jakim stylu??? To, że przeciwnik był czarny i mówił po angielsku/amerykansu nie oznacza postawienia znaku równości między tymi starciami.

Eustachy 16.09.2010 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez witeq
Ale zarówno jest szybszy, jak i posiada lepszy drybling

No to chyba wypadaloby ich obu zmierzyc na stoperze, bo ja mam jednak spore watpliwosci czy Lewandowski jest szybszy :>
To samo z dryblingiem. Moze i Rudnevs go nie ma, ale to samo wg mnie mozna powiedziec o Lewandowskim.

Ale to w sumie bez znaczenia, bo istota dyskusji nie bylo to, kto w naszej subiektywnej ocenie ma lepszy drybling czy uderzenie glowa. Ja zaryzykowalem stwierdzenie, ze pyry beda miec z Rudnevsa wiekszy pozytek w szerszej perspektywe. Przypominam o wspomnianej bezradnosc i kiepskim bilansie Lewandowskiego w starciach z silniejszymii europejskimi ekipami, ktorego pod szyldem poznanskiego klubu juz nie poprawi.

Kołek 16.09.2010 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 981342)
Przypominam o wspomnianej bezradnosc i kiepskim bilansie Lewandowskiego w starciach z silniejszymii europejskimi ekipami, ktorego pod szyldem poznanskiego klubu juz nie poprawi.

Ja mysle ze moze poprawic jak wroci po 2 latach z podwinietym ogonem ze sie nie udalo na Zachodzie i bedzie trwierdzil ze tak naprawde to wyjechac nigdy nie chcial...

1q2 16.09.2010 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 981339)
piszę tylko, że te mecze nie są godne porównania,.

Być może nie są ale w ogóle wywlekanie meczów z przed 7-8 lat jakoś mnie nie przekonuje.
Niestety czasem na siłę staramy się coś udowodnić, co wg mnie nie ma sensu bo spokojnie można spojrzeć prawdzie w oczy.Mieliśmy swoje 5 minut, teraz oni mają.

Wcale mnie to nie cieszy ale muszę to docenić i radzę szczególnie młodszemu pokoleniu, nabrać dystansu do tego wszystkiego, przyda Wam się to w życiu.
To żaden dyshonor - przyznać że my od jakiegoś czasu dajemy ciała a oni dają radę i to nie ma nic wspólnego z tym że ich można nie znosić.

felipe 16.09.2010 23:02

Lechowi pogratulować, przechodzą do historii to pewne. Lepszej kampanii zachęcającej do wykupu biletów na nowy stadion nie ma. Nie ważne czy Juve wystawiło paru rezerwowych, że to może wynik zlekceważenia itp. Wynik idzie w świat, a zatrzymać taką firmę jak Stara Dama na jej stadionie dane jest niewielu. A już na palcach jednej ręki znalazłoby się piłkarzy którzy ustrzelili tam hattricka :)

O Rudnevsie pisałem od samego początku że to będzie jeden z najlepszych transferów ligi ogólnie. Nie co dzień polskii klub wzmacnia się "za grosze" młodym królem strzelców ligi silniejszej niż krajowa. To musiało wypalić.


No nic, byle do jutra i my też mamy święto :)

Wojtas 16.09.2010 23:04

Ta cala Liga Europejska to dla Juve kara a dla Amiki nagroda wiec roznica w motywacjii wystarczy by wyrównac i podciagnac braki i roznice miedzy obydwoma zespolami.

gdyby taki sam mecz byl o grupe LM to Amika wyjezdzala by z Turynu z duzym bagazem bramek


niby Juve ,remis ok ale trzeba brac poprawde na inne czynniki ktore doprowadzily do tego remisu

zobaczmy jak zagraja np z taki Salzbugiem bo smiem twierdzic ze bedzie im w takim meczu duzo trudniej

rw88 16.09.2010 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 981354)
O Rudnevsie pisałem od samego początku że to będzie jeden z najlepszych transferów ligi ogólnie. Nie co dzień polskii klub wzmacnia się "za grosze" młodym królem strzelców ligi silniejszej niż krajowa. To musiało wypalić.

Liga węgierska jest słabsza od polskiej.

Proud 16.09.2010 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 981362)
Liga węgierska jest słabsza od polskiej.

Na jakiej podstawie wnosisz?

bozar 16.09.2010 23:18

Lechowi należą się gratulacje. Mogli odwalić taką żenadę jak Legła przed kilkoma laty z Valencią (ile to było? 1:6?) a tymczasem zagrali na swojego maksa, z ułańską fantazją i kupą szczęścia. Niemniej szczęsciu trzeba umieć pomóc. Brawo.
Oby tylko w lidze im tak Rudnevs nie sadził z czegokolwiek bądź bo będą kłopoty. Ale liczę że po tym - co by nie mówić - sukcesie, LE ich tak zaabsorbuje że w ekstraklasie będą zaliczać wtopy.

vaazon 16.09.2010 23:19

btw oto komentarz jednego Włocha na temat zespołu Lech Poznań.
(tłumaczenie by Google)
3 do 3 w domu z zespołem bezkręgowców mózgu ... Go fuck! Dzięki za rozczarowania, że przycięte do listopada 2009 r., dzięki ... Murzynów, którzy nie mogą wrócić do obrony i Marotta gówna, które sprzedaje i kupuje panchinari Diego Martinez jako 12000000 ...
xD

Octopus 16.09.2010 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 981354)
A już na palcach jednej ręki znalazłoby się piłkarzy którzy ustrzelili tam hattricka :)

Rudnevs jest dokładnie 23 zawodnikiem, który tego dokonał.

0 22 16.09.2010 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 981365)
Na jakiej podstawie wnosisz?

Pewnie ot tak po prostu. Na zasadzie polska Repra rozjechałaby Ugandę. Potem Legia czy inny Ruch wylosuje Debreczyn i będzie zdziwienie.

felipe 16.09.2010 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Octopus (Post 981370)
Rudnevs jest dokładnie 23 zawodnikiem, który tego dokonał.

To "na palcach jednej ręki" to wiadomo że przenośnia :)
Choć 23 i tak mało, jak na przeszło 110 letnią ekipę.

leszekm_ 16.09.2010 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 981365)
Na jakiej podstawie wnosisz?

polska liga jest bogatsza, polska liga jest wyżej w rankingu uefa, polska liga lepiej prezentuje się w tym sezonie w pucharach, z polskiej ligi jest więcej reprezentantów, polska liga ma wyższą frekwencję, polska liga ma wyższą medialność, w polskiej lidze gra maciek iwański itp itd

leszekm_ 16.09.2010 23:53

z innej beczki: może kogoś ciekawi czemu palermo straciło trzy bramki z taką sobie spartą. otóż w obronie palermo zagrał glik i błyskotliwie zawalił dwie bramki. przy pierwszej zaprezentował trik "krycie na radar", przy trzeciej wpadł w polu karnym na murzyna z własnej drużyny.
lewandowski zaliczył za to pierwszy sukces w bvb: asystę przy golu na 3:3. polecam zobaczyć. asysta taka, jaką zaliczył tshibamba przy trzecim golu rudnevsa.

Hrluc 17.09.2010 00:07

Teraz możemy sobie powiedzieć,że polska piłka jest na poziomie,a za rok wszystkie drużyny jak jeden mąż odpadną z pucharów z jakąś wschodnią egzotyką.:)

Raphael 17.09.2010 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 981375)
Pewnie ot tak po prostu. Na zasadzie polska Repra rozjechałaby Ugandę. Potem Legia czy inny Ruch wylosuje Debreczyn i będzie zdziwienie.

Ten sam Debreczyn co kilka godzin temu przegrał 0:5 u siebie z Metalistem Charków w LE?
Co ma poziom reprezentacji do poziomu klubów, w których gra coraz więcej obcokrajowców ( wpierwszych "11" czołowych zespołów E-klasy +/- połowa składu to cudzoziemcy).

Oczywiście, że polska liga jest mocniejsza od węgierskiej pod względem sportowym, o czym świadczy ranking UEFA. Pod względem finansowym ta różnica jest jeszcze większa. Infrastrukturą sportową czy frekwencją na stadionach też w najbliższych latach znacznie odskoczymy, co powinno przełożyć się na jeszcze większą dysproporcję w zakresie finansów i dalej w wynikach w Europie.

Co do meczu Lecha to na pewno Wielkopolanie zasługują na gratulacje. Jeśli natomiast porównujemy ten wynik do meczów Wisły sprzed 8 lat to trzeba przyznać, że 3:3 z Juve jest nieco większym osiągnięciem niż 3:3 z Lazio bo przeciwnik bardziej renomowany, ale wg mnie bezwzględnie najlepszym meczem polskiej drużyny w pucharach w ostatnich 15 latach jest wygrana na dawnym Arena auf Schalke 4:1.

1q2 17.09.2010 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raphael (Post 981387)
Oczywiście, że polska liga jest mocniejsza od węgierskiej pod względem sportowym, o czym świadczy ranking UEFA. Pod względem finansowym ta różnica jest jeszcze większa. Infrastrukturą sportową czy frekwencją na stadionach też w najbliższych latach znacznie odskoczymy, co powinno przełożyć się na jeszcze większą dysproporcję w zakresie finansów i dalej w wynikach w Europie.

.

E tam..ranking nie uwzględnia ostatniego roku gdzie Debreczyn grał w LM, nie wiem ile się za to punktów dostaje ale pewnie w przyszłym roku nas wyprzedzą.Finanse,frekwencja mnie nie obchodzi bo rozmawiamy tu o kwestiach czysto piłkarskich a tu niestety nie ma w zasadzie żadnych argumentów żeby stwierdzić że nasza liga jest mocniejsza.
Ok można powiedzieć że gra więcej reprezentantów, że sumy osiągane za grajków z naszej ligi są większe itp ale nie ma to żadnego przełożenia na naszą grę w pucharach i ten dzisiejszy sukces Amiki tego przecież nie zmienia.

Można powiedzieć że obie są równie słabe, co nie zmienia faktu że już niedługo powinniśmy ich zdystansować bo faktycznie oprócz tego że na arenie międzynarodowej prezentujemy się równie słabo, to mamy większe możliwości rozwoju.

Raphael 17.09.2010 00:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 981389)
E tam..ranking nie uwzględnia ostatniego roku gdzie Debreczyn grał w LM, nie wiem ile się za to punktów dostaje ale pewnie w przyszłym roku nas wyprzedzą.Finanse,frekwencja mnie nie obchodzi bo rozmawiamy tu o kwestiach czysto piłkarskich a tu niestety nie ma w zasadzie żadnych argumentów żeby stwierdzić że nasza liga jest mocniejsza.
Ok można powiedzieć że gra więcej reprezentantów, że sumy osiągane za grajków z naszej ligi są większe itp ale nie ma to żadnego przełożenia na naszą grę w pucharach i ten dzisiejszy sukces Amiki tego przecież nie zmienia.

Można powiedzieć że obie są równie słabe, co nie zmienia faktu że już niedługo powinniśmy ich zdystansować bo faktycznie oprócz tego że na arenie międzynarodowej prezentujemy się równie słabo, to mamy większe możliwości rozwoju.

Z uwzględnieniem tego sezonu liga polska ma 13,6(6) pkt, a madziarska równe 8. To spora różnica. Możemy oceniać poziom lig "na oko" czy też wg wybranych wyników jednej czy drugiej drużyny z danej ligi albo na podstawie jakichś wiarygodnych wskaźników - a takim jest wg mnie ranking UEFA. Ja wybieram tę drugą opcję.

Jeden awans jednaj czołowej ekipy do LM (zresztą po zwycięstwach z raczej słabymi rywalami) nie może być wyznacznikiem poziomu całej ligi.

O finansach i frekwencji pisze w kontekście najbliższej przyszłości - powinno się to przełożyć to na wyniki. Tylko tyle.

For_FuN_ 17.09.2010 00:47

O ile mnie pamiec nie myli, to nie tylko Juventus slabiutki, ale i Lech...jakie wyniki Poznaniacy notowali przed tym spotkaniem? Jak sie prezentowali? Spotkaly sie dwie ekipy, ktore sa w dolku...a nie tylko jedna z Wloch. Zreszta, to typowa cecha Polakow, zwlaszcza kibicow pilkarskich...jesli reprezentacja Polski lub jakis klub zwycieza bardziej renomowanego przeciwnika, to oznacza ze tamci napewno byli bez formy(nie biorac pod uwage formy wlasnego zespolu) lub zlekcewazyli przeciwnika. Poprostu na 10 spotkan, zdarzy sie czasem, ze ten slabszy wygra 1 lub 2 spotkania, inne zremisuje, a wiekszosc przegra. W tym dniu Lech dobrze gral i wywiozl bardzo dobry wynik.

TOMAY1979 17.09.2010 07:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 981299)
A co to mnie obchodzi jakiś Lech ? My jutro mamy ważny mecz ! :D I tym sie emocjonuje, WRACAMY NA R22.

mimo wszystko jako kibic oglądałem mecz, oczywiście trzymałem kciuki za Juve bo z dwojga złego wole Juve niż Lecha. Choć nadętych włochów też nienawidze. Spotkała ich niemiła niespodzianka, bo już ostatnie minuty chcieli przytrzymać wynik i wydawało sie że kontrolują sytuację. Zostali skarceni. Jak znam życie to będzie to obtrąbione w mediach.

W dupie mam punkty, po co komu rozstawienie jak sie przegrywa z niżej notowanym ?? Pytam sie po co ? W życiu nie będe kibicował jakiemuś Lechowi w pucharach i nikt mnie do tego nie przekona jakimiś punkcikami które trzeba podzielić na 3, a ten wynik jeszcze może pomnożyć przez 0.01. Bez jaj.
To jak byś mi mówił żeby zamiast zwykłej coli kupił cole light i wysłał SMS-a za 4.66zł bo z tego jeden grosz idzie na biedne dzieci z Etiopii. 10lat czekamy i liczymy te punkty i nic z tego nie ma.

Nie ma to jak prawdziwy kibic polskiej pilki :) :-D

julo 17.09.2010 07:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMAY1979 (Post 981405)
Nie ma to jak prawdziwy kibic polskiej pilki :) :-D

A co to za klub ta "polska piłka " ? Jakiś nowy twór misiów z netu ?

lucekj 17.09.2010 08:06

Słabość polskiej piłki przejawia się min. tym, że zostaje przełożony niedzielny mecz Amika-Groclin, powiedzcie mi z jakich powodow jest to zrobione?

Czyzby MISZCZ POLSKI nie moze zagrać po tak ciężkim wysiłku i musi regenerować się tydzień??

julo 17.09.2010 08:12

No tak, po tym meczu to pewnie myślą że wszyscy im zrobią loda z połykiem.
Panienki, niech idą na odnowę biologiczną, i dostaną 3 dni wolnego, tak sie biedne zmęczyły. Wogóle to trzeba cały terminarz pozmieniać dla Lecha, przeciez cała Polska im "kibicuje"...
Prędzej bym zdechł niż sie tak poniżył.

Zbychu 17.09.2010 08:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 981367)
btw oto komentarz jednego Włocha na temat zespołu Lech Poznań.
(tłumaczenie by Google)
3 do 3 w domu z zespołem bezkręgowców mózgu ... Go fuck! Dzięki za rozczarowania, że przycięte do listopada 2009 r., dzięki ... Murzynów, którzy nie mogą wrócić do obrony i Marotta gówna, które sprzedaje i kupuje panchinari Diego Martinez jako 12000000 ...
xD

Po co przytaczasz komentarz dziecka neostrady made in italy? Niech się cieszą włosi z remisu bo jakby nie ta bramka pod koniec I połowy to pewnie zupełnie innaczej by się potoczył mecz i raczej Lech wygranej by sobie nie odebrał prowadząc 2:0 po 45 minutach.

Ja tam życze Lechowi żeby jak najdalej zaszedł w Lidze Europy.Nie tylko ze względu na dobro polskiej piłki ale także Wisły Kraków - nie ma co się oszukiwać im dłużej poznaniacy będą grać w rozgrywkach europejskich i im więcej sił tam zostawią tym słabsi będą w polskiej lidze bo nie mają 22 równorzędnych piłkarzy aby pogodzić ekstraklase i LE.

Speedy 17.09.2010 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 981424)
Słabość polskiej piłki przejawia się min. tym, że zostaje przełożony niedzielny mecz Amika-Groclin, powiedzcie mi z jakich powodow jest to zrobione?

Czyzby MISZCZ POLSKI nie moze zagrać po tak ciężkim wysiłku i musi regenerować się tydzień??

Z tego co mi wiadomo mecz został przełożony z powodu koncertu Stinga..

Cytat:

- Termin inauguracyjnego występu Lecha w fazie grupowej LE oznaczał, że swoje ligowe spotkanie poznaniacy mogliby rozegrać w niedzielę, 19 września. To jednak było niemożliwe z uwagi na organizację przez miasto Poznań koncertu Stinga, dlatego musieliśmy przełożyć mecz z warszawską Polonią. Najbliższym możliwym terminem był dopiero 10 listopada - powiedział rzecznik prasowy Ekstraklasy SA Adrian Skubis.

7 kotów 17.09.2010 08:48

Piekny wynik Amiki.
Pogratulowac.

witeq 17.09.2010 09:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domenica90 (Post 981327)
Zaraz ci "wierni kibice" każą ci się przerzucić na Lecha:>

do mnie pijesz? Bo mi już ręce opadają. Bo jak jakiś mis malinowy pisze
Cytat:

naprawdę, robią to , czego Wisła w niedalkiej przeszłosci w swych najlepszych latach nie potrafiła wykonać.
to mnie trafia, i zgodnie z prawdą prostuje, że Wisła w bliskiej przeszłości osiągała takie same wyniki w europie jak nie lepsze, a biorąc pod uwagę całą historię to Lech nawet razem z Amicą nie pierdną.
Drugi potem pisze
Cytat:

Nie trzeba, jarajmy się dalej minionymi czasami świetności Wisły
Więc po co się chłop ma frustrować, niech będzie kibicem "polskiej piłki klubowej". Sugestia żeby się przerzucił była tylko dla jego dobra, nie będzie musiał być z drużyną w gorszych chwilach, zawsze jakiś klub będzie na topie. Oszczędzi sobie nerwów. Oczywiste jest, i tak jest na całym świecie, że kluby mają lepsze i gorsze momenty w swojej historii. A jak ktoś pisze, że czas Wisły już minął, to myślałem że obowiązkiem każdego wiślaka jest zareagowanie. Widocznie się pomyliłem.


A tak w ogóle, to mam wrażenie, że prawdziwy kompleks do Lecha to mają właśnie Ci, którzy tak się do niego trzepią. Ja mecz oglądnąłem, przetarłem oczy ze zdumienia w pierwszych 30 minutach jak każdy kto zna nasze realia, potem w zasadzie wróciło do normy, w 92 minucie aż gwizdnąłem że taka brama wpadła. Koniec meczu, szybka myśl - zaskoczenie, a potem ciekawość co pokaże PSG. Ani mnie ziębi ani parzy ten wynik, niech sobie Lechici poczują to co my kilka lat temu, zarówno Ci co byli w Rzymie czy Gelsenkirchen, jak i ci przed tv. Wiem, że za kilka lat, może nawet za rok, to my będziemy na ich miejscu. A Wy się pucujecie do nich bo wam żal dupę ściska że to nie Wisła, zapominacie że to Wisła jest dużo bardziej utytułowanym klubem w Polsce, .pierdo.i.cie o jakichś minionych latach świetności . . .

Neon 17.09.2010 09:19

Dobre mecze Lecha pokazują, że da sie powalczyć w Europie tylko nie mozna przed pucharami drużyny osłabiać (ten sezon) i źle przygotowywać (poprzedni sezon). Szkoda właśnie tych 2 ostatnich sezonów straconych dla Wisły w pucharach bo droga do Europy nie jest wcale taka długa, a już szczególnie mistrza kraju.

TOMAY1979 17.09.2010 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 981427)
No tak, po tym meczu to pewnie myślą że wszyscy im zrobią loda z połykiem.
Panienki, niech idą na odnowę biologiczną, i dostaną 3 dni wolnego, tak sie biedne zmęczyły. Wogóle to trzeba cały terminarz pozmieniać dla Lecha, przeciez cała Polska im "kibicuje"...
Prędzej bym zdechł niż sie tak poniżył.

Twoja krotkowzrocznosc mnie poraza oni graja dla dobra naszej pilki zapewne inaczej bys pisal gdyby Wisla grala tam zamiast Lecha ...troszke obiektywizmu...graja dla naszego rankingu mam nadzieje ,ze niebawem zaraja dwie polskie druzyny klubowe w rozgrywkach grupowych chocby LE ..

legion18 17.09.2010 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 981430)
Po co przytaczasz komentarz dziecka neostrady made in italy? Niech się cieszą włosi z remisu bo jakby nie ta bramka pod koniec I połowy to pewnie zupełnie innaczej by się potoczył mecz i raczej Lech wygranej by sobie nie odebrał prowadząc 2:0 po 45 minutach.

Ja tam życze Lechowi żeby jak najdalej zaszedł w Lidze Europy.Nie tylko ze względu na dobro polskiej piłki ale także Wisły Kraków - nie ma co się oszukiwać im dłużej poznaniacy będą grać w rozgrywkach europejskich i im więcej sił tam zostawią tym słabsi będą w polskiej lidze bo nie mają 22 równorzędnych piłkarzy aby pogodzić ekstraklase i LE.

A czym to się różni od "wy jesteście gwiazdorami, przegrywacie z frajerami"? Na mecze Wisły chodzą dzieci neostrady? Polskie drużyny dla włoskich są tym, czym dla nas azerskie czy maltańskie, nie myśl, że jakiś kibic Juve, Milanu czy innego Interu po remisie z polskim klubem będzie się zachwycał grą przeciwnki, i cieszył, że udało się odrobić 2 bramkową stratę i nie przegrać.

Marszałek 17.09.2010 09:39

Pisałem zaraz po losowaniu Amiki,że jedyne punkty jakie mogą zdobyć to właśnie z Włochami. Oni tradycyjnie lekceważą swoich rywali, oczywiście jeśli nie są oni z Anglii lub innego silnego piłkarsko kraju. Bo z Anglii to wiadomo, United - Roma 7 i do domu. Nie oglądałem pierwszej połowy i gdy zobaczyłem wynik to w sumie też o dziwo zaskoczony nie byłem. Początek drugiej połowy to masakra w wykonaniu Juventusu. Robili z Amiką co chcieli. Strzelili jedną, później genialne uderzenie "Alexa"i wydawałoby się,ze pozamiatane. Sądziłem,że będą nadal cisnęli a oni niby coś tam grali na nadzwyczajnym luzie jak dla mnie. Zamiast szanować piłkę to bawili się w jakieś przebijanie, takiej gonitwy nie widziałem dawno. I tak w sumie z niczego poszła kontra i bajeczny strzał tego na R. Super brama. Teraz Makarony coś tam mogą narzekać,kogo to interesuje. Zgubiła ich pycha i pewność siebie. Remis super wynik,tym bardziej u Włochów. Pewnie,że co niektórzy będą na świecie, w Europie deprecjonować ten wynik, ich problem. Wiadomym jest,że gdyby Juventus zagrał o życie to po pół godzinie Amika byłaby zmiażdżona. Zagrali nędzę do tego z lekceważeniem i zapłacili za to cenę. Teraz Włochy się z nich śmieją, zasłużyli sobie na to. Jest to duży plus dla naszej piłki, mówi się o niej w pozytywnym znaczeniu. W rewanżu też rożnie może być,tym bardziej,że jak Juve będzie kiepsko grał w lidze to w ogóle odpuszczą LE. Ale tak jak mówię,nie ma co patrzyć na frajerów tylko ich lać jak się da. Druga sprawa to taka,że prezes Juventusu publicznie mówi,że gra w LE to dla nich w sumie kara. No to jeśli kara to nich odda miejsce komuś dla kogo będzie to frajda. Platini powinien coś z tym zrobić. Bo to nie pierwsze takie gadki Włochów.

Teraz Amikę o ironio jak dla mnie czekają baty od dużo słabszego niż Juve Salzburga. Różniej rozjedzie ich City i tyle bajki.

rw88 17.09.2010 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 981365)
Na jakiej podstawie wnosisz?

Ja wnosiłem na podstawie rankingu UEFA, który to jednoznacznie udowadnia, koledzy dodali inne argumenty.

rw88 17.09.2010 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 981465)
Teraz Amikę o ironio jak dla mnie czekają baty od dużo słabszego niż Juve Salzburga. Różniej rozjedzie ich City i tyle bajki.

Salzburg teraz jest w masakrycznym kryzysie, właściwie nie strzelają bramek, jak za dwa tygodnie będą w formie takiej jak aktualnie będą spokojnie do puknięcia dla Lecha, taka prawda. A tak nawiasem mówiąc, może nie do końca pod temat, ale pewien piłkarz naszej reprezentacji...

http://www.youtube.com/watch?v=Yp7vtlQh7Vg

...zagrał chyba swój ostatni mecz w sezonie, szkoda.

TOMAY1979 17.09.2010 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 981465)
Pisałem zaraz po losowaniu Amiki,że jedyne punkty jakie mogą zdobyć to właśnie z Włochami. Oni tradycyjnie lekceważą swoich rywali, oczywiście jeśli nie są oni z Anglii lub innego silnego piłkarsko kraju. Bo z Anglii to wiadomo, United - Roma 7 i do domu. Nie oglądałem pierwszej połowy i gdy zobaczyłem wynik to w sumie też o dziwo zaskoczony nie byłem. Początek drugiej połowy to masakra w wykonaniu Juventusu. Robili z Amiką co chcieli. Strzelili jedną, później genialne uderzenie "Alexa"i wydawałoby się,ze pozamiatane. Sądziłem,że będą nadal cisnęli a oni niby coś tam grali na nadzwyczajnym luzie jak dla mnie. Zamiast szanować piłkę to bawili się w jakieś przebijanie, takiej gonitwy nie widziałem dawno. I tak w sumie z niczego poszła kontra i bajeczny strzał tego na R. Super brama. Teraz Makarony coś tam mogą narzekać,kogo to interesuje. Zgubiła ich pycha i pewność siebie. Remis super wynik,tym bardziej u Włochów. Pewnie,że co niektórzy będą na świecie, w Europie deprecjonować ten wynik, ich problem. Wiadomym jest,że gdyby Juventus zagrał o życie to po pół godzinie Amika byłaby zmiażdżona. Zagrali nędzę do tego z lekceważeniem i zapłacili za to cenę. Teraz Włochy się z nich śmieją, zasłużyli sobie na to. Jest to duży plus dla naszej piłki, mówi się o niej w pozytywnym znaczeniu. W rewanżu też rożnie może być,tym bardziej,że jak Juve będzie kiepsko grał w lidze to w ogóle odpuszczą LE. Ale tak jak mówię,nie ma co patrzyć na frajerów tylko ich lać jak się da. Druga sprawa to taka,że prezes Juventusu publicznie mówi,że gra w LE to dla nich w sumie kara. No to jeśli kara to nich odda miejsce komuś dla kogo będzie to frajda. Platini powinien coś z tym zrobić. Bo to nie pierwsze takie gadki Włochów.

Teraz Amikę o ironio jak dla mnie czekają baty od dużo słabszego niż Juve Salzburga. Różniej rozjedzie ich City i tyle bajki.

Moge sie z Toba zalozyc ze z Salzburgiem nie przegraja u siebie....:-)
dla sprostowania nie widzialem w TV na monitorze AMICA....buhah wiem wiem zlosc przemawia przez te posty dla mnie bedac obiektywnym kibicem zycze im jak najlepiej:-D

TOMAY1979 17.09.2010 09:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 981424)
Słabość polskiej piłki przejawia się min. tym, że zostaje przełożony niedzielny mecz Amika-Groclin, powiedzcie mi z jakich powodow jest to zrobione?

Czyzby MISZCZ POLSKI nie moze zagrać po tak ciężkim wysiłku i musi regenerować się tydzień??

Musi bo na stadionie odbywa sie koncert STINGA na otwarcie stadionu:-D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl