Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

pan Dudi 28.03.2010 12:07

Wątpię, żeby kluby bundesligi czy Ligue 1 były skłonne zapłacić jakąkolwiek kasę, za gościa, który istnieje tutaj od niecałego roku. Na zachodzie poznali się już na naszych piłkarzach i nikt anonimowego typka nie kupi, a już na pewno nie za 1mln €. To, że śmierdziele chcą za niego ten 1 mln €, to nie znaczy, że znajdą kretyna, który tyle da. Korona za Kiełba też chce 1 mln €. :lol:

Acima 28.03.2010 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 877668)
Wątpię, żeby kluby bundesligi czy Ligue 1 były skłonne zapłacić jakąkolwiek kasę, za gościa, który istnieje tutaj od niecałego roku. Na zachodzie poznali się już na naszych piłkarzach i nikt anonimowego typka nie kupi, a już na pewno nie za 1mln €. To, że śmierdziele chcą za niego ten 1 mln €, to nie znaczy, że znajdą kretyna, który tyle da. Korona za Kiełba też chce 1 mln €. :lol:

Ciekawe na ile byście wyceniali Sobiecha, gdyby grał w Wiśle. Pewnie większość z was krzyczałaby 5 mln euro itp.

Coolpick 28.03.2010 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 877689)
Ciekawe na ile byście wyceniali Sobiecha, gdyby grał w Wiśle. Pewnie większość z was krzyczałaby 5 mln euro itp.

Niestety, ale to prawda. Mówicie, że 1 mln euro za Sobiecha to za dużo? To ile jest wart? 500 k euro? Ciekawy jestem, czy wszyscy tu na forum cieszyliby się, gdybyśmy się pozbyli Małeckiego, który gra teraz dużo słabiej od Sobiecha, strzelił mniej bramek i jest 3 lata starszy.

prober 28.03.2010 13:14

Niewątpliwą zaletą Artura Sobiecha jest wiek. Ma zaledwie 19 lat i nawet za granicą byłby obiecującym młodym piłkarzem (w polskiej piłce perspektywiczość trwa do 30 roku życia).

pan Dudi 28.03.2010 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 877689)
Ciekawe na ile byście wyceniali Sobiecha, gdyby grał w Wiśle. Pewnie większość z was krzyczałaby 5 mln euro itp.


Ja na pewno, bo podobnie jak Ty, kolega pod Twoim postem i 90% tego forum, mam 15 lat i kręcę śmigłem pod byle wzmiankę o transferze w jakiejś badziewnej gazecie.

Co ma do tego na ile ktoś z nas by sobie go wycenił?! Albo czy ja bym się cieszył, gdybyśmy pozbyli się Małeckiego za jakąś tam kwotę. Czytajcie ze zrozumieniem. Napisałem, że żaden zachodni klub tyle za niego nie da i tyle.

Z tym, że jak widzę, oderwanie od rzeczywistości współforumowiczów zamiast zanikać, z dnia na dzień osiąga coraz większe rozmiary.

Szymonito 28.03.2010 14:13

Polonia Bytom - Wisła 1-3
skrót z programu Liga+ i bramki
Kod:

http://hotfile.com/dl/35053460/8c18a50/AG_Bytom-Wisla_1-3_bramki_i_skrot_z_liga_plus.rar.html

For_FuN_ 28.03.2010 14:30

Co ten Frankowski wyrabia?! Tylko paluszki lizac...taka gra...szkoda, ze partnerom brakuje umiejetnosci ;).

131 bramka w 213 wystepie...

0 22 28.03.2010 14:43

Cytat:

Spójrz na to z innej strony - kiedy Legia wygrała z KIMKOLWIEK nawet nie teoretycznie lepszym, ale w ogóle choćby troche liczącym sie w Europie? Jedyne na co was stać to ogrywanie Gruzinów i Białorusinów :P Wisła od czasu do czasu ogra taki Beitar czy Basel, czyli europejskie średniaki, powalczy z Feyenoordem czy Tottenhamem, a Legia nie dochodzi nawet do faz, w których takie drużyny można spotkać.
Ostatni powazny wynik Legii w Europie to wyeliminowanie, jako pierwszy polski klub, klubu holenderskiego FC Utrecht - dodam, ze nie byly to takie ogorki (patchac na tabele ostatnich lat NEC również jest słabsze o poziom - Utrecht gra w 1 lidze od lat), bo np podobny klub Twente przejechał się po KSP mocniej niz ostatnio Breda. Poza tym w zasadzie ten Utrecht został zmasakrowany 3-1 i 4-1, patrzac na dzisiejsze wyniki i poziom naszych klubow naprawde ciezko mi uwierzyć, że to bylo pare lat temu.. W kazdym razie to bylo gdzies w 2002 chyba. Potem jeszcze ciekawe mecze z Schalke - ktore w nastepnej rundzie Wy zmietliscie z powierzchni ziemi.

Generalnie piękne lata 90te, a potem to tylko ten Utrecht,a potem wielka korporacja ITI zachwyt mediów i wielke gówno.


P.S. Franek ma w lidze faktycznie swietny bilans, ale ile jest to warte NIESTETY pokazała jego kariera na zachodzie..

Kocur 28.03.2010 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szymonito (Post 877745)
Polonia Bytom - Wisła 1-3
skrót z programu Liga+ i bramki
Kod:

http://hotfile.com/dl/35053460/8c18a50/AG_Bytom-Wisla_1-3_bramki_i_skrot_z_liga_plus.rar.html


Masz to może na innym serwisie ? Hotfile chyba całe osiedle po jednym IP leci :evil:

For_FuN_ 28.03.2010 15:16

Franek nastepna bramka :). Ajj, Bednarz, jak mogles przepuscic taka okazje...taki pilkarz, w dodatku za darmo...

Ja Tomka oceniam poprzez fantastyczne wystepy i gole w europejskich pucharach(gdzie strzelal powaznym klubom...) i w reprezentacji Polski, a nie poprzez nieudana przygode na zachodzie(za pozno wyjechal, a potem przeprowadzka do Anglii byla fatalnym pomyslem).

szprotson 28.03.2010 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 877770)
Franek nastepna bramka :). Ajj, Bednarz, jak mogles przepuscic taka okazje...taki pilkarz, w dodatku za darmo...

Ja Tomka oceniam poprzez fantastyczne wystepy i gole w europejskich pucharach(gdzie strzelal powaznym klubom...) i w reprezentacji Polski, a nie poprzez nieudana przygode na zachodzie(za pozno wyjechal, a potem przeprowadzka do Anglii byla fatalnym pomyslem).

a który Polak miał udana kariere na zachodzie?
Zibi i Dudek ?

Gdyby z Frankowskim nie skonczylo sie tak jak skończyło, na pewno by grał u nas. Może w końcu Paweł by wtedy biegał.
No ale mozemy gdybac. Przeciez Lewandowski tez mógł do nas przyjsc.

Musimy sie teraz cieszyc z tego co mamy, czyli Christow Stoiczkow i Paweł Brożek. Nasi dwaj super snajperzy

lorddavy 28.03.2010 15:28

Nie przesadzajcie z tym Frankowskim on już młodszy nie będzie, emerytów nie potrzebujemy. Z Jagi bym wziął Bruno oprócz techniki ma też niezły strzał.

Mahazel888 28.03.2010 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 877416)
A jak widzicie jutrzejsze szanse Odry z Lechem ?
Chyba nawet grający mecz życia Onyszko nie uchroni Odry. Choć przyznam, że bym sie nie obraził, gdyby padł np remis.

Ciężko przewidzieć. Liczę na remis i gola Mauro.

gromaders 28.03.2010 15:30

trzeba to przyznać, Franek to jest jednak napastnik klasa, cały mecz słabo gra ale 2 bramki strzelił, choć powinno być i więcej

Mareq 28.03.2010 16:02

W Wodzisławiu puszczają nutę z Piratów z Karaibów na wejście .
Kseroboje ;)

prober 28.03.2010 16:21

ogólnie to atmosfera meczu w Wodzisławiu jest niedzielna, bardzo przyjemnie i wiosennie
grają jak mecz sparingowy ;)

Wizard 28.03.2010 16:25

Odra póki co trochę przeważa, posiadanie piłki zaskakujące - 60% dla... Odry :p. Sytuacji jednak brak.

PS. No a jednak, pierwsza setka Odry :P
PS2. Ależ strzał Peszki...

DarekK_11 28.03.2010 16:25

poprzeczka :O

wiślaQ 28.03.2010 16:37

Co to za sponsor, którego Lech ma na koszulkach ?

SpoXsteR 28.03.2010 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślaQ (Post 877809)
Co to za sponsor, którego Lech ma na koszulkach ?

S. Oliver

..

Marcin_fan 28.03.2010 16:45

bodajże potentat na rynku odziezowym w Niemczech

Proud 28.03.2010 16:51

Jak tam mecz Odry z Lechem wygląda?

daniello1987 28.03.2010 16:53

Mecz na remis narazie. ładny strzał Peszki trafia w poprzeczke. Odra przewaza w posiadaniu piłki. moze sie uda Odrze urwac punkciki

studio2 28.03.2010 16:54

slonecznie, sennie

swinia 28.03.2010 16:55

Generalnie Odra prezentuje się lepiej od Lecha.
I raczej nie przez brak Lewandowskiego.
Mam nadzieję, że to się skończy remisem.

el Nuero 28.03.2010 16:59

Trzy grosze z Rzymu
 
Jaga-Piast: oglądając powtórkę drugiego gola Franka, tego "wtoczonego", przypomniała mi się sytuacja, jak kiedyś Wisełka grała w PUEFA z NEC Nijmegeen. Jedna z bramek dla Wisły w Krakowie tez została zdobyta przez Franka w pozycji leżącej. I to jest cały Franek - gra nawet wtedy, kiedy leży i odpoczywa :)

Odra-Amica: jeśli Onyszko i spółka będą mieć takie szczęście w 2. połowie, jak w pierwszej (poprzeczka po strzale Peszki), to jest szansa, że punkt wronczanom wyrwą. Oby, oby...

SpoXsteR 28.03.2010 17:00

Gdyby byly 4 poprzeczki to mozna mowic o szczesciu..

Kozi TS 28.03.2010 17:01

Pesymisci z Was, poki co to raczej Odra gre prowadzi :D! Cantoro osmiesza idacych na majstra . Jedyne z czym Odra do tej pory ma problem to wykanczenie akcji. Stawiam na 1-0 dla Odry.

prober 28.03.2010 17:09

Tak nawiasem mówiąc to Laskowski z Szymkowiakiem prowadzą takie dialogi w TV jakby komentowali 'Taniec z gwiazdami' a nie mecz ekstraklasy ;)

Grisza1 28.03.2010 17:19

Onyszko robi róznicę:) I Jak to jest, że nasi cudowni skauci przywożą 1234 bramkarzy z całęgo świata a o Onyszce nie wiedzili?::>

daniello1987 28.03.2010 17:21

Bo u nas szukają drugiego Buffona:)

ehh,szkoda słow. taki zawodnik był do wzięcia za darmo... (mówie o Onyszcze oczywiscie) Gość ma jaja jak mało kto. taki zawodnik na tyłach u nas by sie przydał jak złoto!

Wasiu 28.03.2010 17:22

W 2. połowie Amica przycisnela. W dodatku Wodzisławianie sie strasznie kartkuja, zeby nie konczyli w oslabieniu.
Jakos nie wierze, ze Odra moze strzelic. Cala wiara w Onyszke i 0-0.

daniello1987 28.03.2010 17:26

uffffffffffffffffffffffffffffff

elomike 28.03.2010 17:30

podobno na trybunach skauci z Hannoveru i Fullhamu oglądają Lechitów. Chyba Onyszko na tym skorzysta :)

daniello1987 28.03.2010 17:32

Jak bedzie remis ide sie upic.

Grisza1 28.03.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniello1987 (Post 877837)
Jak bedzie remis ide sie upic.

A jak Amica przegra?:D

daniello1987 28.03.2010 17:35

Upije sie do nieprzytomności:D

prober 28.03.2010 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniello1987 (Post 877834)
uffffffffffffffffffffffffffffff

Widzę, że niektórzy nie rozróżniają czatu i forum...

crazykaro 28.03.2010 17:44

ten sędzię to ewidentnie zaczyna sędziować pod Lecha

SpoXsteR 28.03.2010 17:45

Matko.. jak ich wykartkował.. byle tylko pozytek z tego byl, czyli chocby remis


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl