![]() |
Cytat:
znam to moja tez zawsze mówi ze nie wie:rotfl: można ocipieć przy babach :-P |
Cytat:
|
Siemanko, czy jest możliwość mieć GG na telefonie jeśli operatora się ma Orange ??
|
Cytat:
zależy jaki masz telefon http://mobilne.gadu-gadu.pl/ |
No właśnie, tzn. co musi mieć fany telefon żeby gadu się dało zainstalować i jakie są koszta?
motorola W 377 albo samsung D600, poszlo by ? |
Cytat:
a jaki masz telefon?? kolo 30 groszy za połączenie z netem a potem co tydzień esek za 1.22 przedłużający ważność kąta edit nie wiem nie chce wprowadzać Cie w błąd :)ale wydaje mi się ze tak ale nie jestem pewny na 100% |
motorola W 377 albo samsung D600
|
Cytat:
przypomnialo mi sie cos: moj kumpel ostatnio pozyczyl od starszych samochod i wzial laske, mieli jechac do kina ale cos nie wyszlo i wozil ja przez pol nocy po roznych trasach i dziewczyna byla zadowolona z wycieczki to zalezy z kim sie umawiasz |
na samsung powinno bez problem śmigać
|
Cytat:
http://mobilne.gadu-gadu.pl/ |
takie pytanie odnośnie tego samsunga. Samsung E350- jest szansa, że na nim gg pójdzie ???? NIECH ktoś kto się zna napisze ;):P
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
to na łyżwy na kosza :D albo daj mi 100zł a zorganizuje wam wieczór :D:rotfl:
|
Cytat:
widzicie jaki mam problem? :P Dlatego proszę was o pomoc. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale jak ty masz zerwane wiezadlo to chyba nie bardzo mozesz gdziekolwiek chodzic?
|
zaproś ja do siebie do domu powiec że musisz leżeć w łuzko no bo jak masz noge w gipsie i sie wszysko samo rozkreci :-p
|
Cytat:
|
przy takiej kontuzji to raczej w gips nie wsadzaja ale ogolnie pomysl ciekawy :P
|
ja nie wiem czy wsadzają czy nie ja się nie znam na medycynie ;D
|
nie ma lepszego tematu wiec pytam jakiego klubu kibiców mozna psotkac w limanowej, b jestem tam raz w tygodniu i widzialem duzo szali (wydawało mi sie ze Wisął, Lechia, ale takze jakis biało-niebieskie) poszperałem p oncie i dowiedziałem sie ze to fc pasów:-p
czysta ciekawosc... |
ja mam pytanie: czy na allegro można sprzedać dom??
|
tak można <10 znaków>
|
I jak Panowie, przypomniały się wam jakieś atrakcje w Krakowie? ;)
|
poszukuje tłumaczenia piosenki Cindy Lauper - True Colours...
|
Ktory skarb kibica ekstraklasy polecalibyscie kupic? Reklamuje sie na piatek przeglad sportowy ale jesli skarb ma byc na takim poziomie jak w ostatnim czasie PS to mam watpliwosci czy nie warto czekac na cos innego
|
Poszukuje artykułu z Gazety Krakowskiej z zeszlego tygodnia o zarobkach sportowców w Małopolsce. Posiada ktoś?
|
Cytat:
http://www.tekstowo.pl/index.php/tlu...y/True_colours lub wersja Phila Collinsa : http://spiewnik.wywrota.pl/27016_phi...dziwe_kol.html |
jakie wyjazdy zaliczymy w tej rudndzie?? :-)
|
Cytat:
Gdynia (mogą wbic łopatę w sektor gosci i go zamknac :D) Łódź Gdańsk +w przypadku awansu w PP finał na Śląskim |
jest jeszcze na forum jakis specjalista od excela? bo gg u mnie całe juz spi...
|
Specjalista nie jestem ale napisz szybko zanim zasne to moze jakos pomoge :)
|
chce dodac 2 rubryki np A2 i A3 no to wpisuje formule =(A2+A3) i wykrzacza mi #ARG!
wiem dobry jestem z excela ;D |
Musisz wstawic cos takiego: =SUMA(A2;A3)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl