Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

ZwrABG 24.02.2009 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M152T4L (Post 681223)
Mam taką co nie lubi siedzieć w miejscu :P Park wodny odpada, bo ma lekkie uczulenie na chlor. Kino za często też nie chce. A gdy się pytam gdzie chce iść to nie wie...


znam to moja tez zawsze mówi ze nie wie:rotfl: można ocipieć przy babach :-P

M152T4L 24.02.2009 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZwrABG (Post 681225)
znam to moja tez zawsze mówi ze nie wie:rotfl: można ocipieć przy babach :-P

No a na mecz jej nie wezmę :P

jurukuru 24.02.2009 19:58

Siemanko, czy jest możliwość mieć GG na telefonie jeśli operatora się ma Orange ??

ZwrABG 24.02.2009 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 681235)
Siemanko, czy jest możliwość mieć GG na telefonie jeśli operatora się ma Orange ??



zależy jaki masz telefon

http://mobilne.gadu-gadu.pl/

jurukuru 24.02.2009 20:02

No właśnie, tzn. co musi mieć fany telefon żeby gadu się dało zainstalować i jakie są koszta?

motorola W 377 albo samsung D600, poszlo by ?

ZwrABG 24.02.2009 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 681239)
No właśnie, tzn. co musi mieć fany telefon żeby gadu się dało zainstalować i jakie są koszta?


a jaki masz telefon?? kolo 30 groszy za połączenie z netem a potem co tydzień esek za 1.22 przedłużający ważność kąta


edit nie wiem nie chce wprowadzać Cie w błąd :)ale wydaje mi się ze tak ale nie jestem pewny na 100%

jurukuru 24.02.2009 20:07

motorola W 377 albo samsung D600

mariano710 24.02.2009 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M152T4L (Post 681233)
No a na mecz jej nie wezmę :P

dlaczego? moze sie odnajdzie na meczu i nie bedzie zle, no chyba, ze nie lubi pilki to bez sensu
przypomnialo mi sie cos: moj kumpel ostatnio pozyczyl od starszych samochod i wzial laske, mieli jechac do kina ale cos nie wyszlo i wozil ja przez pol nocy po roznych trasach i dziewczyna byla zadowolona z wycieczki to zalezy z kim sie umawiasz

adi23 24.02.2009 20:29

na samsung powinno bez problem śmigać

Gordian 24.02.2009 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 681239)
No właśnie, tzn. co musi mieć fany telefon żeby gadu się dało zainstalować i jakie są koszta?

motorola W 377 albo samsung D600, poszlo by ?

Nie jestem za bardzo w temacie, ale gg na komórkę się da zainstalować na każdym telefonie. Nie zależnie od sieci. Wystarczy żeby fon posiadał jave, jeszcze lepiej symbiana i to wszystko.

http://mobilne.gadu-gadu.pl/

jurukuru 24.02.2009 20:58

takie pytanie odnośnie tego samsunga. Samsung E350- jest szansa, że na nim gg pójdzie ???? NIECH ktoś kto się zna napisze ;):P

WISŁAZWE 24.02.2009 20:58

Gdzie na necie można oglądnąć mecz lm?? Inter -Man Utd
Proszę o linka :)

EDIT:wislak_92 dzięki:)

wislak_92 24.02.2009 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 681286)
Gdzie na necie można oglądnąć mecz lm?? Inter -Man Utd
Proszę o linka :)

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

M152T4L 24.02.2009 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariano710 (Post 681260)
dlaczego? moze sie odnajdzie na meczu i nie bedzie zle, no chyba, ze nie lubi pilki to bez sensu
przypomnialo mi sie cos: moj kumpel ostatnio pozyczyl od starszych samochod i wzial laske, mieli jechac do kina ale cos nie wyszlo i wozil ja przez pol nocy po roznych trasach i dziewczyna byla zadowolona z wycieczki to zalezy z kim sie umawiasz

piłki nie znosi, a ja nie mam jeszcze prawka :/

WzT 24.02.2009 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M152T4L (Post 681299)
piłki nie znosi

To nie zawracaj nią sobie głowy ;)

ZwrABG 24.02.2009 21:30

to na łyżwy na kosza :D albo daj mi 100zł a zorganizuje wam wieczór :D:rotfl:

M152T4L 24.02.2009 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZwrABG (Post 681303)
to na łyżwy na kosza :D albo daj mi 100zł a zorganizuje wam wieczór :D:rotfl:

na łyżwy ja nie mogę z zerwanym więzadłem w kolanie ;)

widzicie jaki mam problem? :P Dlatego proszę was o pomoc.

fanTS1906 24.02.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M152T4L (Post 681305)
na łyżwy ja nie mogę z zerwanym więzadłem w kolanie ;)

widzicie jaki mam problem? :P Dlatego proszę was o pomoc.

Cos mi sie wydaje ze tu nie o dziewczyne chodzi tylko Gargula probuje sie dyskretnie podpytac o jakies ciekawe miejsca w Krk :D

M152T4L 24.02.2009 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 681313)
Cos mi sie wydaje ze tu nie o dziewczyne chodzi tylko Gargula probuje sie dyskretnie podpytac o jakies ciekawe miejsca w Krk :D

haha nakryłeś mnie :P Witam wszystkich, to ja Łukasz ;P To gdzie Nikola bywał? :D

ZwrABG 24.02.2009 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M152T4L (Post 681316)
haha nakryłeś mnie :P Witam wszystkich, to ja Łukasz ;P To gdzie Nikola bywał? :D

w kobierzynie na oddziele :D

M152T4L 24.02.2009 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZwrABG (Post 681317)
w kobierzynie na oddziele :D

Ale zanim tam trafił ;)

fanTS1906 24.02.2009 21:53

Ale jak ty masz zerwane wiezadlo to chyba nie bardzo mozesz gdziekolwiek chodzic?

ZwrABG 24.02.2009 21:57

zaproś ja do siebie do domu powiec że musisz leżeć w łuzko no bo jak masz noge w gipsie i sie wszysko samo rozkreci :-p

M152T4L 24.02.2009 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 681323)
Ale jak ty masz zerwane wiezadlo to chyba nie bardzo mozesz gdziekolwiek chodzic?

Nie mam więzadła, ale normalnie chodzę. Nie mam nogi w gipsie. Jestem 1,5 roku po artroskopii i czekam na operację ;) Chodzić mogę i trochę nawet truchtać. A jak przyszaleję to skręcone kolano...

fanTS1906 24.02.2009 21:59

przy takiej kontuzji to raczej w gips nie wsadzaja ale ogolnie pomysl ciekawy :P

ZwrABG 24.02.2009 22:00

ja nie wiem czy wsadzają czy nie ja się nie znam na medycynie ;D

Niuton 24.02.2009 22:19

nie ma lepszego tematu wiec pytam jakiego klubu kibiców mozna psotkac w limanowej, b jestem tam raz w tygodniu i widzialem duzo szali (wydawało mi sie ze Wisął, Lechia, ale takze jakis biało-niebieskie) poszperałem p oncie i dowiedziałem sie ze to fc pasów:-p

czysta ciekawosc...

palikot 24.02.2009 22:36

ja mam pytanie: czy na allegro można sprzedać dom??

adi23 24.02.2009 22:38

tak można <10 znaków>

M152T4L 24.02.2009 22:45

I jak Panowie, przypomniały się wam jakieś atrakcje w Krakowie? ;)

taki_maly_ktos 24.02.2009 22:59

poszukuje tłumaczenia piosenki Cindy Lauper - True Colours...

fanTS1906 24.02.2009 23:11

Ktory skarb kibica ekstraklasy polecalibyscie kupic? Reklamuje sie na piatek przeglad sportowy ale jesli skarb ma byc na takim poziomie jak w ostatnim czasie PS to mam watpliwosci czy nie warto czekac na cos innego

<wislak88> 24.02.2009 23:15

Poszukuje artykułu z Gazety Krakowskiej z zeszlego tygodnia o zarobkach sportowców w Małopolsce. Posiada ktoś?

Romy S. 25.02.2009 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez taki_maly_ktos (Post 681378)
poszukuje tłumaczenia piosenki Cindy Lauper - True Colours...

Chyba niewielka różnica, gdyż tłumaczenie dotyczy nowszego wykonania:

http://www.tekstowo.pl/index.php/tlu...y/True_colours

lub wersja Phila Collinsa :

http://spiewnik.wywrota.pl/27016_phi...dziwe_kol.html

DejmianVII 25.02.2009 01:07

jakie wyjazdy zaliczymy w tej rudndzie?? :-)

Martinho 25.02.2009 01:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DejmianVII (Post 681429)
jakie wyjazdy zaliczymy w tej rudndzie?? :-)

Juz był Chorzów,

Gdynia (mogą wbic łopatę w sektor gosci i go zamknac :D)
Łódź
Gdańsk

+w przypadku awansu w PP finał na Śląskim

Kolumbus 25.02.2009 01:44

jest jeszcze na forum jakis specjalista od excela? bo gg u mnie całe juz spi...

fanTS1906 25.02.2009 01:56

Specjalista nie jestem ale napisz szybko zanim zasne to moze jakos pomoge :)

Kolumbus 25.02.2009 01:58

chce dodac 2 rubryki np A2 i A3 no to wpisuje formule =(A2+A3) i wykrzacza mi #ARG!

wiem dobry jestem z excela ;D

fanTS1906 25.02.2009 02:01

Musisz wstawic cos takiego: =SUMA(A2;A3)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl