Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

1q2 22.02.2010 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 857886)
O wiele lepszym rozwiazaniem do twojego systemu gry (dwa - trzy zdarzenia na kupon) byloby granie kontrami. Przynajmniej ja to tak nazywam i tak robie.

Kontry są często przydatne, ale tez wiadomo że nie zawsze mozna je stosować, bo jak drużyna na którą się postawiło traci gola i przegrywa, to obstawianie przeciwnikan ie ma sensu, i trzeba czekać aż przynajmniej wyrównają, co też niewiele daje bo x2 przy remisie i trwającym meczu jest słabo płatne.

To mówicie że dziś będzie dzień Adama i jego nielotnych kolegów;)?

Fuks 22.02.2010 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 858018)
Kontry są często przydatne, ale tez wiadomo że nie zawsze mozna je stosować, bo jak drużyna na którą się postawiło traci gola i przegrywa, to obstawianie przeciwnikan ie ma sensu, i trzeba czekać aż przynajmniej wyrównają, co też niewiele daje bo x2 przy remisie i trwającym meczu jest słabo płatne.

To mówicie że dziś będzie dzień Adama i jego nielotnych kolegów;)?

To przeciez napisałem, ze glownie chodzi o postawienie tego ostatniego meczu PRZED nim, jezeli jest to ostatni ktorego potrzeba do wejscia kuponu. Pozostałe na live gram tylko za 1zł przy korzystnym dla siebie wyniku.

Ja stawiam na naszych vs Finlandia, raz sie zyje :D

WISŁAZWE 22.02.2010 20:50

Co myślicie na temat tych 3 meczy:

CS Brugge - Charleroi 1 1,9
Rostock - Union Berlin 1 2,0
Udinese - Cagliari 1 1,95

warto postawić ??

WislakWiDoK 22.02.2010 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 857879)
dokładnie. http://skijumping.pl/wiadomosci/1158...h-dla-Ahonena/ . zostaje im nie majacy jaj Hautamaeki,bedacy pod formą Olli,Keituri i ktos tam jeszcze.Nam metry bedzie robic Adam,do tego licze na rowne skoki Huli i Stocha.wiec jesli Rutkowski nie zdupcy to powinno wejsc :D

Jednak musieli to zdupcyć :)

1q2 22.02.2010 21:46

A mi się pofarciło bo tam gdzie gram mieli tylko Polska vs Słowenia;)

LuKaS TSW 22.02.2010 22:23

Ja tak samo zagrałem parę ze Słoweńcami więc siadło tak jak i Kaiserslautern,więc dzień na duży plus:)

Na jutro:
Leeds-Oldham 1 jak tego meczu nie wygrają to już na nich w życiu nie postawię!
Norwich-Southend 1
Rodovre-Herning 1 (hokej duński)

rocco_1906 23.02.2010 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 857872)
Skoki,drużynówka:

Finlandia - Polska
kurs: 1,97

licze na błysk Orłów :D

no to błysnąłem zajebistością jak Rutkowski przed kamerą tvp :D ostatni raz uwierzyłem tym sierotom:foch:

LuKaS TSW 23.02.2010 10:12

Może tu mi ktoś z Was odpowie bo w "mam pytanie" nie udzielono mi sensownej odpowiedzi,Czy we Francji też mają zakaz reklamowania bukmacherów podczas imprez sportowych?

WiślakNH 23.02.2010 10:46

Dzisiaj zagram na Barcę i Man UTD.

Maxior 23.02.2010 10:52

Ja dzisiaj takie zestawienie
Kashima 1
MU 1
Barca x2
Leeds 1
Benfica 1
ako 3.42 stawka 6zł

pan Dudi 23.02.2010 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 858228)
Może tu mi ktoś z Was odpowie bo w "mam pytanie" nie udzielono mi sensownej odpowiedzi,Czy we Francji też mają zakaz reklamowania bukmacherów podczas imprez sportowych?


dobre pytanie w sumie. Przeglądam jakieś materiały, galerie o Ligue 1, żeby ewentualnie trafić jakąś reklamę buka, ale nigdzie ich nie widzę. Z drugiej strony, słyszałem, że tylko u nas jest ten bezsensowny zakaz...

A poza tym, to Wallsall i Graz 99 na dziś.

felipe 23.02.2010 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 858239)
Dzisiaj zagram na Barcę i Man UTD.

Też obstawiam te mecze ale z pewnymi modyfikacjami:


Barca x2 - oni często w tego typu meczach się oszczędzają, bo wiedzą, że u siebie w rewanżu i tak zmiażdżą rywala. Nie przywykli przegrywac za często, ale remisu nie wykluczam jesli Stuttgart zagra mecz życia, a w Barcelonie Guardiola oszczędzi choć częściowo rekonwalescentów. W sobote mają u siebie spacerek ligowy z Malagą - ma zatem świetną okazje by bez obaw dać trochę pograc zmiennikom (a dać dojść do siebie np Xaviemu), wszak najbliżsi rywale nie powalają

MU - zwycięstwo z handicapem - liczę po prostu, że będą chcieli odkupić winy za weekendową wpadkę i zagrają z jajem ;)

Kurs (w STS) 1,848, stawka raczej spokojna jak to w tygodniu u mnie (20/30/40 zł?)

LuKaS TSW 23.02.2010 12:15

Panie Dudi,ale zauważyłem w ostatnim meczu Lyon-Real że oba zespoły nie miały sponsora na koszulkach,a jak wiadomo Real sponsoruje Bwin,a Lyon miał sponsora BetClick.Dlatego mnie to zaciekawiło.

pan Dudi 23.02.2010 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 858270)
Panie Dudi,ale zauważyłem w ostatnim meczu Lyon-Real że oba zespoły nie miały sponsora na koszulkach,a jak wiadomo Real sponsoruje Bwin,a Lyon miał sponsora BetClick.Dlatego mnie to zaciekawiło.

Lyon już chyba nie jest sponsorowany przez BetClic? Patrzę teraz na mecz OM- AC Milan z września i makarony też nie mają logo bwin na koszulkach, więc chyba wszystko jasne ;) Żabojady też muszą mieć za dużo pieniędzy na piłkę nożną. ;)


Cytat:

Teraz już nie wiem czy grać Barcelonę, bo podobno bardzo osłabiona.
Jest proste rozwiązanie- nie graj :lol: Mi się wydaje, że over 2,5 padnie w tym meczu. Wynik? Możliwy każdy.

LuKaS TSW 23.02.2010 13:53

Overy w obu meczach LM do tego 1 w meczu Wisły z Brnem i już:P

Pawel.Busko 23.02.2010 14:51

A ja zagrałem na Barce pewnie 2:1 będzie;) Do tego TNS z Walijskiej ligi i Wisłę;)

pan Dudi 23.02.2010 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 858299)
Overy w obu meczach LM do tego 1 w meczu Wisły z Brnem i już:P


No właśnie nie wiem. Myślę nad zagraniem dokładnego wyniku meczu Olympiakos- Bordo 0-0 lub 1-1.:> w każdym razie remis.

Fuks 23.02.2010 15:21

Na dzisiaj Benfica, za naprawde bardzo grubą stawke, mysle ze wynik w granicach 3:0, 4:0 spokojnie tam padnie.

bartek89TS 23.02.2010 15:30

Tasiemiec na dziś:

Manchester - West Ham 1
Charlton - Brighton 1
Leeds - Oldham 1
Bournemouth - Barnet 1

Bury-Morecambe 1
Rochdale - Bradford 1

Oxford - AFC Wimbledon 1
Benfica - Hertha 1

Stuttgart - Barcelona 2

Kurs: 41
Stawka: 2zł
PWK: 74ZŁ

1q2 23.02.2010 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 858405)
Skorzystałem z typu i obstawiłem 3 lub więcej bramek :-)

Ja tylko -1 więc jestem niepocieszony :lol:
Bałem się że niemiachy się zabarykadują i będzie ciężko, a tu prawdziwa miazga, gdyby trochę lepsza skuteczność to z 8 by mogło już być;)

ps. jaki był kurs na -3?

Fuks 23.02.2010 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 858405)
Skorzystałem z typu i obstawiłem 3 lub więcej bramek :-)

nie ma za co :P
ja sam postawilem tylko -1, ale nie załuje, bo w koncu jak napisałem wczesniej "bardzo gruba stawka" :D
narazie 74' i 4-0, ciekawe czy bedzie wiecej, w kazdym razie WESZŁO :D

skoro jest za co stawiac :

singiel : Polska - Chiny 1 (biathlon), srednia stawka

Olimpiakos - Bordeaux X2
Stuttgart - Barca X2 (jakos nie jestem pewny czy Barca az tak sie przylozy do tego meczu)
Man U - WHU 1 (dla podwyzszenia kursu)
Słowacja, Czechy, Kanada w hokeju, same 1 czyste, kursy niskie, ale to absolutne pewniaki , wiec dla wyzszego kursu.

taka mini - tasma, stawka niewielka

co myslicie o remisie Inter - Chelsea?

wislabielany 23.02.2010 20:12

Jaki był dziś kurs na zwycięstwo koszykarek ?

edit/

Dzięki WislakWiDoK ;)

WislakWiDoK 23.02.2010 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislabielany (Post 858431)
Jaki był dziś kurs na zwycięstwo koszykarek ?

1.55
Ja zagrałem Hendi -3,5 i Udało sie. (1.83)

Dzis jeszcze ManU -1,5 i Barca

Speedy 23.02.2010 20:36

Ja skusiłem się na coś takiego

Leeds, Barce, Rooney strzeli, Olympiacos - Bordo obie strzelą

Fuks 23.02.2010 21:05

co do mojego typu na Polske w sztafecie : http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf

pan Dudi 23.02.2010 21:06

Jasna dupa, typ na Wallsall porównywalny z typem na sztafetę polską :lol: 5 minuta i bach- 0-1 :lol: Dramat.

Kamson 23.02.2010 21:09

dziś dość skromnie

Stuttgart - Barcelona 2
Manchester Utd - West Ham 1
Cruzeiro - Colo Colo 1

za 20zł

BRTS39 23.02.2010 21:39

Chciałem walnąć 10 na Barce ale dobrze że tego nie zrobiłem.

KUR** MAC !!!!! Jak chcecie grac u buka, to zapytajcie mnie co zagrałem, wtedy stawiajcie przeciwne wyniki Napewno wygranie.:/

Szarny 23.02.2010 22:48

Ale fart. Miałem dzisiaj zagrać na 2 overy w CL, chciałem dać na Grimsby, Ipswich, Rochdale albo Walsall, a zagrałem tylko Benfike i Leeds :-).

1q2 24.02.2010 00:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 858463)
Jasna dupa, typ na Wallsall porównywalny z typem na sztafetę polską :lol: 5 minuta i bach- 0-1 :lol: Dramat.

Jak zobaczyłem ten typ to mnie w sumie zdziwił,bo tak z tabeli czy formy to ten Wallsall gra w kratkę.Norwich mi natomiast po bardzo słabym kursie wszedł na grubego farta;)
'Twój' Graz też mnie nie przekonał bo strasznie się męczyli w 1 meczu(w statystykach to ten mecz też był wyrównany)a tu weszło w sumie pewnie(nie licząc 1 tercji). - nie posiliłem się a szkoda.

Ja dziś plus ale może być i minus, bo obstawiłem wysoką wygraną Kanady

pan Dudi 24.02.2010 01:16

Obstawiałem na czuja. Na austriackim hokeju się nie znam, ale mając w pamięci to, co ten Graz zrobił z Salzburgiem postanowiłem ich zagrać, bo pamiętam też, że te słoweńskie drużyny raczej są tłem dla austriackich. No i to trafiłem. Szkoda, że łajzy z Wallsall nie potrafią wygrać 3 meczy pod rząd, ale sam jestem sobie winny- typ nieprzemyślny, zagrany na farta. No i dupa. ;)

1q2 24.02.2010 01:22

Mi Graz 2 dni temu okrutnie pojechał po nerwach bo miałem go na kuponie z gatunku all in - oczywiście jako ostatni, stawka była jak na mnie bardzo duża(jakoś ze 180 zeta żeby ktoś nie pomyślał że stawiam nie wiadomo ile ;)
Dla mnie szczególnie po właśnie Salzburgu a i całym sezonie, był to absolutny pewniak a męczyli się jak sam s****ysyn (2-1 po bramce na 5 minut do końca)

Daja`n 24.02.2010 08:15

A ja wczoraj postawiłem 349zł. po pierwszej połowie na MU po kursie 1,09 i spokojnie wygrałem 31zł.Jak dla mnie był to udany wieczór.Na dzisiaj jeszcze nie mam planów co do grania?Może coś polecicie?

Wisła V 24.02.2010 08:38

ja niestety postawiłem na Barce i 20zł w plecy;/

BRTS39 24.02.2010 10:22

Ja na wekkend : Legia i Wisła

Co myślicie?

robert!!!1906 24.02.2010 10:28

Legia X A WisŁa X2

bartek89TS 24.02.2010 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 858637)
Ja na wekkend : Legia i Wisła

Co myślicie?

Ja osobiście na wekeend stawiam tak:

Bełchatów-Wisła 2
Polonia-Lech 1
Cracovia-Legia 1
Odra-Lechia 1

trial 24.02.2010 12:08

CSKA M.-Sevilla +1.5 1.35
Etchnikos Ac.-APOEL Nicosia 2 1.45
Aston Villa-Cr.Palace 1 1.35
Cercle Br.-Charleroi 1 1.85

Co myślicie o tym typie na belgijską?

sndr 24.02.2010 13:26

Czy wie ktoś na kiedy przeniesiono: Emmen - Maastricht? Przenoszony był już kilka razy, miał się odbyć w poniedziałek i się nie odbył. Jeśli miną 72h od czasu kiedy miał się odbyć to dzielą mi kurs przez ten postawiony na ten mecz? Gram w stsie i pierwszy raz mam do czynienia z taką sytuacją :|

pan Dudi 24.02.2010 14:46

Jeśli miną 72h, to rozliczą Ci mecz po kursie 1,00 (czyli usuną go z kuponu).


U mnie ładnie udało się odrobić wieczorną wtopę nocnym nba, a na dziś, z braku innych pomysłów leciutki kupon za 10:

Cytat:

1. CSKA Moskva - Sevilla
3.15
2010-02-24 18:30
Piłka Nożna - Liga Mistrzów (Champions League)
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:X
2. Inter - Chelsea
3.10
2010-02-24 20:45
Piłka Nożna - Liga Mistrzów (Champions League)
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:X
3. West Brom - Reading
3.55
2010-02-24 20:45
Piłka Nożna - Puchar Anglii
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:X
****asz mać, brakło tylko remisu Inter- Czelsi. Ysz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl