![]() |
A ja nie bardzo potrafię sobie wyobrazić jak miałby wyglądać dach na trybunach bocznych w takiej sytuacji..
|
Cytat:
|
Ta ich "starsza" trybuna IV z narożnikami nie zwęża się, a ten myk ze zdjęcia jest właśnie wykorzystany przy ich starszej trybunie, a nie przy tej zwężanej trybunie. A poza tym gdyby odjąć te 28 merów w najszerszym miejscu to by wyszła trybuna taka jak u nas.
Aha, jeśli chodzi o dach to byłby łączony tak jak na innych stadionach na świecie z obecnymi dwoma daszkami i tworzył spójną całość |
Prawda jest taka, że stadion Wisły i stadion Lecha to 2 najbardziej nieudane projekty z obecnie budujących się stadionów w Polsce. Lecha jest niesymetryczny, ma okropny dach i podobno narożniki, w których rzędy krzesełek zderzają się pod kątem prostym. O naszym nie będę mówił bo każdy wie jaki jest. Szczerze powiem że z zewnątrz nasz nowy stadion mi się bardzo podoba. Może wmawiam sobie to w głębokiej podświadomości, ale jak patrzę na niego z góry, to widzę taki masywny bunkier- i to mi się podoba :) Należy się cieszyć, że będziemy mieć stadion na 33 700 miejsc. Czy za mało? Mogłoby być więcej, ale chyba wystarczy. Czas pokaże.
|
Cytat:
|
1 Załącznik(ów)
z bocznej 22 metry takze u Nas troszke lepiej szkoda ze konstrukcja jest z 1920 roku!!!!!!!!!
|
Cytat:
http://img156.imageshack.us/img156/6118/beztytuuax.jpg Tak to widzę. Jeżeli coś źle to poprawcie. |
raczej chodzi o to że narożniki sa wyższe i ludzie siedzacy tuż przy trybunach za bramkami w narożniku widzieli by dach. dzięki temu skosowi wszyscy będą widzieli całe boisko
|
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...a_praca//6594/
To tam będzie taka szpara między drugim piętrem narożnika a D? Jak jest zdjęcie powyżej wklejone przez użytkownika KaRaSTSW to chyba można trybuny złączyć i do tej szpary dołożyć kilka rzędów krzesełek do czerwonej linii. Przecież wtedy trybuny byłyby połączone a te szyby chroniąc przed deszczem zostałyby usunięte i widoczność byłaby taka jak na krańcach D. A tak będzie szpara? |
nie bedzie tam szpary, bo przeciez krzesełka beda do tej wysokosci co na D.
Musiał tak uciac ta trybune, popatrzcie na to spokojnie, logiczne jest ze wszyscy siedzacy ponad czerwoną linią nie widzieliby boiska , bo przeciez wszystkie dalsze krzesełka za czerwoną linią byłyby poproostu "ZA" trybuną D i tą niebieska podporą, wiec jak moznaby stamtad ogladac mecz?... tak to widze (rys. w paint :P) http://img519.imageshack.us/img519/3331/wislai.jpg D, C - sektory czerwone pole - tego elementu nie bedzie, tam ludzie nie beda siedziec. h - linia wyznaczająca pole widzenia osoby ktora siedzialaby w miejscu wyznaczonym strzałką na czerwonym polu Widać ze taka osoba mialaby zasloniety widok nie przez te szyby chroniace od deszczu, ale przez samą konstrukcje trybuny. Oczywiscie rysunek jest mocno umowny, ale mam nadzieje ze wyjasnia mniej wiecej po co ten skos (przynajmniej wg. mnie bo planow nie widzialem) |
1 Załącznik(ów)
royalmichael ma chyba na myśli tą szpare...
moim zdaniem szkoda że nie dochodzi narożnik do samego D...ale może nie dało się inaczej. |
Panowie, wkleję tu render zrobiony przez Radekogi'ego, bo może Wam pomoże w Waszych rozkminach
http://img233.imageshack.us/img233/1/39383245.png |
Cytat:
|
W tym narozniku nic do niczego nie pasuje. Koncowy efekt jest po prostu zalosny, juz chyba bym wolal drugi okraglak w tym miejscu.
|
Maciuś a ty skąd wiesz jaki jest końcowy efekt jeśli stadion jest w budowie??
Cytat:
http://img36.imageshack.us/img36/204...ernaronik4.png |
Chciałbym prosic Was wszystkich kibiców Wisły o pomoc w przegłosowaniu biało-zielonych trybun na Baltic Arenie.
http://www.gdansk.pl/nasze-miasto?an...a_na_stadionie pod tym linkiem znajduje sie ankieta z urzędu miasta Gdańska, wystarczy kliknąc link i wybrac opcje nr.3. Wizualizacja celowo została wybrana w taki sposób by zniechęcic do glosowania na biało-zielone barwy. Ale wszyscy wiemy kto ma byc gospodarzem na tym stadionie z góry dzięki za pomoc, z biało-zielonymi pozdrowieniami ps. Jeśli przeczyta to moderator to w gestii wyjasnienia, poczatkowo nie moglem znalezc tematu zgodowego i dlatego zamiescilem tu. Jezeli to zbyt duzy spam to prosze o usuniecie |
Cytat:
|
no tak, zapomnialem o tym juz poprawiam link i dodaje link do bieżących wynikow
http://www.gdansk.pl/nasze-miasto?an...ie&wyniki=true |
Cytat:
|
Bo niektórzy stąd mają w zwyczaju złozyć zamek z 1/4 klocków lego i być wkurzonym że nijako on wygląda..
|
Cytat:
Myślę, że jednak mógłbyś się pokusić o nowy temat, bo tutaj to ta sprawa zaraz utonie w gąszczu kłótni o wygląd naszego stadionu, pozdro :) |
Oczywiście, że całe drugie piętro narożnika nie może być dociągnięte do D bo na samej górze siedziałoby się za D i dach by wszystko zasłaniał. Ale mi chodzi o to miejsce:
http://wislakrakow.com/forum/attachm...7&d=1252964833 Przecież tam spokojnie mogą być krzesełka. a będzie dziura? |
No wlasnie to jest ciekawe,wydawaloby sie ze jest to podyktowane niechecią do usuniecia tego pleksi chroniącego przed deszczem, ale przeciez ci co beda siedziec zaraz po prawej od miejsca przez ciebie zaznaczonego tez nie beda widziec calego boiska... dziwne, mam nadzieje ze przynajmniej nie bedzie tam dziury "na wylot" tylko poprowadzą jakąś sciane od góry do pierwszego pietra..
(swoją droga jak sie powinno to nazywac, parter naroznika i pietro, czy 1 pietro i 2 ? :P ) |
Tam bede krzesełka na bank :) a tego pleksu na pewno nie bedzie :)
|
Chyba właśnie krzesełek tam nie będzie... Porównajcie zdjęcie z renderem redekogi
|
Jak uzbroją i zaszalują to się zobaczy a teraz takie gadanie nie ma sensu. Choć mnie osobiście wydaje się że tam nie będzie krzesełek (wg renderów)
|
Genialne noce foty z budowy:
http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2009-09-14 |
No chyba niestety tam będzie dziura.. Wg renderu na samej górze tej strony jakby tak dociągnąć krzesełka z drugiego piętra narożnika maksymalnie do D to uskok byłby niewielki a to przecież w niczym nie przeszkadza i nie byłoby dziury...
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl