![]() |
Ale dziwne, że logo Lotto mają i pod szyją i na rękawie. Mogło być tylko na rękawie.
|
Cytat:
Bardzo słabo to wygląda. |
Z tego co wiem logo na froncie ustala regulamin strojów Ekstraklasy a nie sponsor. Sezon temu mimo braku sponsora to tego zapisu nie usunięto. Nie mam pojęcia czy jakaś dodatkowa kasa za tym idzie, może tak, ale może też być, że lotto za frajer ma dodatkową reklamę na koszulce.
Swoją drogą jedyną ligą na świecie, którą znam z tego samego schematu jest liga Szwajcarska, nigdzie indziej się chyba tego nie stosuje a przynajmniej ja sobie nie kojarzę. Jeszcze jedno potrafię zrozumieć coś takiego jak było w latach 2009-2011, gdzie wtedy na środku było logo Ekstraklasy, ale nie było go na rękawie, więc się nie dublowały ze sobą. |
Biała koszulka kocur. oby ceny były znośne
|
|
A czyje to barwy na tej białej koszulce?
|
to są tatry nocą
|
Czyli Wisła podobnie jak Śląsk dostała stroje z miteama.
|
Cytat:
|
W końcu wkomponowany niebieski w koszulki. Co prawda dziwnie to wygląda, ale najważniejsze, że Biała Gwiazda jest teraz wyszywana, a nie naszywana jak w poprzednich latach.
Po bliższym przyjrzeniu się białym koszulkom naliczyłem 13 "szczytów", więc to może oznaczać 13 tytułów MP. Chociaż przydałby się większy format :) |
Byłoby mega, gdyby na 110-lecie nazwiska i numery były na złoto. Tak, jak logo Adidasa. Wyglądałoby git.
|
Trochę nie rozumiem czemu te domowe są takie w połowie bordowe (przód) w połowie czerwone (tył) z daleka aż tak tego nie widać ale na zbliżeniach już tak.
|
Mnie osobiście bardziej podobał się ubiegłoroczny zestaw (domowa i wyjazdowa).
Te góry na wyjazdowej to jakaś inspiracja reprezentacją Słowenii? Nie rozumiem. |
Czerwona mi się nie podoba, bordowy przód wygląda fatalnie. Biała fajna tylko o co chodzi z tymi górami.
|
Cytat:
Dla mnie bomba, a te złote wstawki, perfekcja. |
Tak w ramach ciekawostki, to te góry nie są specjalnie zrobione dla Wisły, jest to wzór w miteamie, z którego Wisła skorzystała tworząc swoje stroje.
Pierwotnie za to te góry były dedykowane dla Vancouver Whitecaps (dalej używają koszulki z tym motywem jako trzeciej) po czym zanim trafiły do miteam zostały poddane lekkiej obróbce. Tutaj macie fotkę oryginału: http://1.bp.blogspot.com/-k2bbycP_2v...rsey%2B(2).jpg |
Cytat:
|
Do czego to nawiązanie różo,wiśnio, borówki na przodzie? Średnio mi pasuje ten bliżej nieokreslony kolor do reszty czerwonej.... Białę koszulki jakieś dziwaczne, to ma być kontur gór czy czego? Średnio widze te koszulki w mojej kolekcji, choć na żywko z odległości killkunastu centymetrów może wyglądaja lepiej...
|
Cóż cena 259 złotych, to dość dużo, ale na tą białą to ja się skuszę :D
|
Mnie się podobają.
|
Mega te nowe koszulki, czerwona/bordowa z tym złotym rewelacja, a biała też bardzo fajna
|
Cytat:
|
Koszulki trochę dziwne, zestaw domowy według mnie słabszy od poprzedniego, ta ciemna czerwień wygląda jakby koszulki były mokre a piłkarze od początku meczu spoceni :D
Biały komplet to totalne zaskoczenie, nie wiem co mają symbolizować te "góry"? |
Według mnie poprzedni model był nawet ładniejszy od tych co dzisiaj zaprezentowali:
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net...2b&oe=5836F8BD http://3.allegroimg.pl/s400/12/62/90/46/00/6290460083http://1.allegroimg.pl/s400/12/62/76/35/75/6276357521 PS: Przed chwilą patrzyłem w sklepie internetowym i co? Pustka, nie ma nowych koszulek... Profesjonalnie :D |
Te starsze może miały trochę lepszy odcień, ale na nowych nie ma tych białych, trzech pasków na rękawach, co na pewno jest na plus.
|
Niby ten bochomaz niebieski na białej koszulce spoko wygląda, ale jak ma się to do Krakowa i Wisły? Kopiec Kościuszki, rzeka, czy co?
|
Cytat:
|
Czyli dostaliśmy miteama, ale może to taka tradycja już będzie w naszej lidze - zobaczymy co rzucą Legii na początek 2017, bo do tej pory tylko my i oni nie mieliśmy z tych szablonów adidasa.
Same koszulki – na pewno zaskakujące. Niekorzystnie prezentują się te trzy odcienie czerwieni na domowej, ale trzeba zobaczyć to z bliska na oko. Zapewne się opatrzą, w porównaniu do jakiejś Jomy czy innych wynalazków nie wygląda to źle.Z powodu braku pasków z daleka te stroje wydają się bardzo podobne do modelu z 02/03, co musi budzić miłe skojarzenia ;) |
Cytat:
http://wislakrakow.com/wp-content/ga...1/IMG_3755.jpg http://wislakrakow.com/wp-content/ga...1/IMG_3771.jpg Wszystko psuje to logo Lotto... |
Łatwo odwzorować tę nową koszulkę. Nie musieli długo myśleć "projektując" te stroje. Mi się koszulki podobają, ta trzecia niebieska to to samo co w poprzednim sezonie, ale i tak pewnie rzadko będzie używana.https://s32.postimg.org/xvlvu8r1x/koszulka_wisla.jpg
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl