Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Franeklowcabramek 15.07.2016 20:18

Ale dziwne, że logo Lotto mają i pod szyją i na rękawie. Mogło być tylko na rękawie.

krzaq12 15.07.2016 21:47

Cytat:

Ale dziwne, że logo Lotto mają i pod szyją i na rękawie. Mogło być tylko na rękawie.
Dokładnie tak powinno być, ale Lotto płaci więc wymaga. Patrzyłem dziś na koszulki Śląska, prezentują się fatalnie. Ciekawa koncepcja z biało-czerwonym paskiem została oszpecona logiem Lotto i napisem z okazji 70-lecia.
Bardzo słabo to wygląda.

Alonso19 15.07.2016 22:25

Z tego co wiem logo na froncie ustala regulamin strojów Ekstraklasy a nie sponsor. Sezon temu mimo braku sponsora to tego zapisu nie usunięto. Nie mam pojęcia czy jakaś dodatkowa kasa za tym idzie, może tak, ale może też być, że lotto za frajer ma dodatkową reklamę na koszulce.
Swoją drogą jedyną ligą na świecie, którą znam z tego samego schematu jest liga Szwajcarska, nigdzie indziej się chyba tego nie stosuje a przynajmniej ja sobie nie kojarzę.
Jeszcze jedno potrafię zrozumieć coś takiego jak było w latach 2009-2011, gdzie wtedy na środku było logo Ekstraklasy, ale nie było go na rękawie, więc się nie dublowały ze sobą.

m_abg 16.07.2016 16:43

Biała koszulka kocur. oby ceny były znośne

Wiślakus 16.07.2016 16:50

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/s...6839922852.jpg

ciacho 16.07.2016 17:14

A czyje to barwy na tej białej koszulce?

Ofsajd 16.07.2016 17:19

to są tatry nocą

Alonso19 16.07.2016 17:36

Czyli Wisła podobnie jak Śląsk dostała stroje z miteama.

ciacho 16.07.2016 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ofsajd (Post 1443267)
to są tatry nocą

To jakiś żart?

PhantomRanger 16.07.2016 19:00

W końcu wkomponowany niebieski w koszulki. Co prawda dziwnie to wygląda, ale najważniejsze, że Biała Gwiazda jest teraz wyszywana, a nie naszywana jak w poprzednich latach.


Po bliższym przyjrzeniu się białym koszulkom naliczyłem 13 "szczytów", więc to może oznaczać 13 tytułów MP. Chociaż przydałby się większy format :)

Revolver 16.07.2016 19:03

Byłoby mega, gdyby na 110-lecie nazwiska i numery były na złoto. Tak, jak logo Adidasa. Wyglądałoby git.

Franeklowcabramek 16.07.2016 19:09

Trochę nie rozumiem czemu te domowe są takie w połowie bordowe (przód) w połowie czerwone (tył) z daleka aż tak tego nie widać ale na zbliżeniach już tak.

_ukoL 16.07.2016 19:16

Mnie osobiście bardziej podobał się ubiegłoroczny zestaw (domowa i wyjazdowa).
Te góry na wyjazdowej to jakaś inspiracja reprezentacją Słowenii? Nie rozumiem.

saymon 16.07.2016 19:22

Czerwona mi się nie podoba, bordowy przód wygląda fatalnie. Biała fajna tylko o co chodzi z tymi górami.

krzaq12 16.07.2016 19:40

Cytat:

W końcu wkomponowany niebieski w koszulki. Co prawda dziwnie to wygląda, ale najważniejsze, że Biała Gwiazda jest teraz wyszywana, a nie naszywana jak w poprzednich latach.
Poprzedni komplet także miał identycznie wyszytą BG.

Dla mnie bomba, a te złote wstawki, perfekcja.

Alonso19 16.07.2016 19:43

Tak w ramach ciekawostki, to te góry nie są specjalnie zrobione dla Wisły, jest to wzór w miteamie, z którego Wisła skorzystała tworząc swoje stroje.
Pierwotnie za to te góry były dedykowane dla Vancouver Whitecaps (dalej używają koszulki z tym motywem jako trzeciej) po czym zanim trafiły do miteam zostały poddane lekkiej obróbce. Tutaj macie fotkę oryginału: http://1.bp.blogspot.com/-k2bbycP_2v...rsey%2B(2).jpg

rafalek 16.07.2016 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1443289)
Poprzedni komplet także miał identycznie wyszytą BG.

Dla mnie bomba, a te złote wstawki, perfekcja.

Tylko szkoda, że litery i numery też nie są w złotym kolorze. Wtedy byłoby PRZEKOZAK :D

LucjuszWielki 16.07.2016 19:55

Do czego to nawiązanie różo,wiśnio, borówki na przodzie? Średnio mi pasuje ten bliżej nieokreslony kolor do reszty czerwonej.... Białę koszulki jakieś dziwaczne, to ma być kontur gór czy czego? Średnio widze te koszulki w mojej kolekcji, choć na żywko z odległości killkunastu centymetrów może wyglądaja lepiej...

kicur 16.07.2016 20:10

Cóż cena 259 złotych, to dość dużo, ale na tą białą to ja się skuszę :D

Ogryzek 16.07.2016 20:26

Mnie się podobają.

lukaszsz86 16.07.2016 20:30

Mega te nowe koszulki, czerwona/bordowa z tym złotym rewelacja, a biała też bardzo fajna

ABGwislakABG 16.07.2016 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alonso19 (Post 1443290)
Tak w ramach ciekawostki, to te góry nie są specjalnie zrobione dla Wisły, jest to wzór w miteamie, z którego Wisła skorzystała tworząc swoje stroje.
Pierwotnie za to te góry były dedykowane dla Vancouver Whitecaps (dalej używają koszulki z tym motywem jako trzeciej) po czym zanim trafiły do miteam zostały poddane lekkiej obróbce. Tutaj macie fotkę oryginału: http://1.bp.blogspot.com/-k2bbycP_2v...rsey%2B(2).jpg

Czyli BG symbolizująca górowanie od morza do Tatr. Dziękuję bardzo.

heoij 16.07.2016 21:10

Koszulki trochę dziwne, zestaw domowy według mnie słabszy od poprzedniego, ta ciemna czerwień wygląda jakby koszulki były mokre a piłkarze od początku meczu spoceni :D

Biały komplet to totalne zaskoczenie, nie wiem co mają symbolizować te "góry"?

heoij 16.07.2016 21:23

Według mnie poprzedni model był nawet ładniejszy od tych co dzisiaj zaprezentowali:

https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net...2b&oe=5836F8BD

http://3.allegroimg.pl/s400/12/62/90/46/00/6290460083http://1.allegroimg.pl/s400/12/62/76/35/75/6276357521


PS: Przed chwilą patrzyłem w sklepie internetowym i co? Pustka, nie ma nowych koszulek...

Profesjonalnie :D

kornd 16.07.2016 21:51

Te starsze może miały trochę lepszy odcień, ale na nowych nie ma tych białych, trzech pasków na rękawach, co na pewno jest na plus.

LucjuszWielki 16.07.2016 21:58

Niby ten bochomaz niebieski na białej koszulce spoko wygląda, ale jak ma się to do Krakowa i Wisły? Kopiec Kościuszki, rzeka, czy co?

heoij 16.07.2016 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kornd (Post 1443320)
Te starsze może miały trochę lepszy odcień, ale na nowych nie ma tych białych, trzech pasków na rękawach, co na pewno jest na plus.

Ale za to paski są bo bokach/ szwach koszulki a przedtem ich tam nie było.

d 16.07.2016 22:11

Czyli dostaliśmy miteama, ale może to taka tradycja już będzie w naszej lidze - zobaczymy co rzucą Legii na początek 2017, bo do tej pory tylko my i oni nie mieliśmy z tych szablonów adidasa.

Same koszulki – na pewno zaskakujące. Niekorzystnie prezentują się te trzy odcienie czerwieni na domowej, ale trzeba zobaczyć to z bliska na oko. Zapewne się opatrzą, w porównaniu do jakiejś Jomy czy innych wynalazków nie wygląda to źle.Z powodu braku pasków z daleka te stroje wydają się bardzo podobne do modelu z 02/03, co musi budzić miłe skojarzenia ;)

heoij 16.07.2016 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1443327)
Niekorzystnie prezentują się te trzy odcienie czerwieni na domowej, ale trzeba zobaczyć to z bliska na oko.

Zdjęcia z bliska w ogóle inne niż z grafiki klubu, czerwona nawet ładnie się prezentuje :-)

http://wislakrakow.com/wp-content/ga...1/IMG_3755.jpg

http://wislakrakow.com/wp-content/ga...1/IMG_3771.jpg




Wszystko psuje to logo Lotto...

Franeklowcabramek 16.07.2016 23:46

Łatwo odwzorować tę nową koszulkę. Nie musieli długo myśleć "projektując" te stroje. Mi się koszulki podobają, ta trzecia niebieska to to samo co w poprzednim sezonie, ale i tak pewnie rzadko będzie używana.https://s32.postimg.org/xvlvu8r1x/koszulka_wisla.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl