Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

AYALA 05.03.2010 23:05

coś czuje że jednak Skorża zostanie bo Cupiał sobie zdaje sprawe że nikogo lepszego (wolnego) w kraju nie znjadzie a trener z zagranicy to zaraz zrobi ciężkie treningi i sie to naszym zawodnikom nie spodoba (jak było z Petrescu) i go zwolnią pozatym zawsze sie może trafic taki magik jak Licka

Myśle że najbardziej realna jest kandydatura Tomka Kulawika w tej sytuacji

gooro33 05.03.2010 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 864711)
Czyli kto?
Bobo K , Darek W(no ok, ten nie może) może Janusz W, albo Jurek E? - ironizuje oczywiście ale fakty są takie że w Polsce wd mnie nie ma żadnego choćby przyzwoitego WOLNEGO trenera.
Wzięcie kogoś z łapanki to większy samobój niż pozostawienie Skorży.

Dlatego Skorża powinien zostać do dnia w którym znajdziemy dobrego trenera i ani dnia dłużej.
Czy jest realne znalezienie dobrego trenera? - Wątpię, bo takiej olewki na wszystkich frontach, to w Wiśle nie widziałem bardzo dawno.


Zapomniales nadmienic Janasa... tego u nas jeszcze nie bylo a podobno przed Skorza jego temat w Wisle byl...

Proud 05.03.2010 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 864718)
Nie myślałem że kiedyś to napiszę. Odbanować i przeprosić pysia.

nie sądziłem, że jeszcze dziś się zaśmieję :)

dzięki gigant! ;)

qchar90 05.03.2010 23:07

tylko taki już jeden był wyznawca hard worku nie jaki Dan Petrescu i nasi piłkarze poszli na skarge do Cupiała ze za cięzkie treningi, nie grali zbytnio dobrze i Dan szybko odszedl
tu trzeba sie zastanowic nad piłkarzami, sa wypalenie co nie ktorzy, zmienic atmosfere, jak karac to wszystkich a nie trenera i jego zaloge niech piłkarze tez za to zaplaca,
zamrozic premie im itp. nie ma jednego winnego, sa winni

szczebrzeszcz 05.03.2010 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 864724)
Zapomniales nadmienic Janasa... tego u nas jeszcze nie bylo a podobno przed Skorza jego temat w Wisle byl...

chodziło o wolnych trenerów
Janas jest w Widzewie

tofik 05.03.2010 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 864718)
Nie myślałem że kiedyś to napiszę. Odbanować i przeprosić pysia.

Czas Skorży ewidentnie minął i nie chodzi nawet o jego umiejętności trenerskie, lecz o widoczną niechęć piłkarzy. Teraz czas na jakiegoś s****ysyna bez litości i hard work do bólu. Nawet kosztem wyników przez 2-3 lata.

Pisałem już w temacie meczowym, ale i tu się odniose :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dan Petrescu
A mój trener, którego miałem we Włoszech, Zdenek Zeman, był najostrzejszy ze wszystkich. Moje treningi przy tym co on robił, to gry i zabawy z piłeczką. Gdybym zrobił w Wiśle to co on z nami we Włoszech, to by mnie zabili, gdzieś przy okazji. A to było moje pierwsze doświadczenie. Wszyscy płakali i kwiczeli, ale Zeman miał wyniki. Ale gdy poszedł do Turcji, po 10 treningach piłkarze zaczęli symulować kontuzje. I go wywalili.


Prosze bardzo. Masz s****iela nie z tej ziemi. Tak się składa, że obecnie bez pracy :D


Bronex 05.03.2010 23:10

Prze.......iliśmy kolejny mecz. Maciej "wypada tylko przeprosić kibiców" Skorża w tej chwili nie może stracić pracy!!! Niech przepracuje do końca rundy. My tymczasem, o ile jest ktoś w tym klubie z głową na karku i chęciami , powinniśmy starannie przygotować zatrudnienie następcy. Najlepiej kogoś zza granicy. Nie bądźmy śmieszni teraz nie ma żadnych trenerów w Polsce ,którzy gwarantowaliby nam jakościową zmianę na dłuższą metę. Tylko kogoś z Europy. Na pęczki jest takich ludzi tylko trzeba to przygotować. U nas jak znam życie powtórzy się za jakieś dwie kolejki stały scenariusz. Dziękujemy Skorży. Do końca rundy pracuje tymczasowy duet pewnie Kulawik&Moskal Kazimierz. Potem z wielkim tryumfem odtrąbią przyjście kolejnego młodego zdolnego z polskim paszportem. .... I kręci się koło historii.
Skorża to jest trener na pewnym poziomie ,którego zwyczajnie nie przeskoczy. Nie ma ambicji, ale też nie ma zupełnie potrzeby ,żeby się rozwijać. Ubrano go buty wielkiej trenerskiej nadziei białych a realia pokazują ,że kolejny raz obieramy sobie za króla chłopa z fujarą na wierzchu. W tej sytuacji WARTO POSTAWIĆ PYTANIE GDZIE SĄ DZISIAJ WSZYSCY FORUMOWI SKORŻOFILE ,KTÓRZY JEBALI SWOICH OPONENTÓW ZA MYŚLOZBRODNIE O SKORŻY, MODLĄC SIĘ JEDNOCZEŚNIE DO SWOJEGO "ZŁOTEGO" CIELCA.... GDZIE JESTEŚCIE Z PEANAMI ..... TAK ... DAJCIE CZAS TRENEROWI , DAJCIE KREDYT ZAUFANIA A MACIEK WAS ... PRZEPROSI I BĘDZIE KOMPROMITOWAŁ TEN KLUB DALEJ.....
Tak. Bądź tu mądry. Zatrudnij chłopa z Zachodu dla którego ciężkie treningi to normalka a nasze "profesjonały" po pierwszym treningu będą rzygać z wysiłku , a na drugim będą już obmyślać strategię jak odjebać swojego prześladowcę i dalej się błogo opierdalać ... Nam potrzeba trenera-bata ,którego bezgranicznie popiera klubowa wierchuszka. A tak to kopacze łażą wylewać żale, że trener zły ,że przez niego nie grają dobrze... W naszym klubie zawsze jak się trafi trener z jajami to się okazuje ,że ogon merda psem.

jarcze 05.03.2010 23:12

Czesio Michniewicz jest bez roboty jeszcze;)

qchar90 05.03.2010 23:13

tylko w naszej kadrze jest paru zawodnikow którzy dadza rade przy zagranicznym trenerze :)
Marcelo, Alvarez, Cleber, Kirm, Sobol, Głowacki
a reszta to już nie za bardzo ;)
Skorza pewnie jeszcze wytrzyma do konca kontraktu, coraz bardziej przekonuje Cupiała do nie przedłuzenia kontraktu.

gigant 05.03.2010 23:14

tofik jesli to prawda,a nie weryfikowałem tego, to tak chcę Zemana w Wiśle i to jak najdłużej.

Robert_wislak 05.03.2010 23:14

Trafny komentarz z głównej strony:
Cytat:

"W dwóch meczach nie strzeliliśmy jednej bramki, dawno nie przypominam sobie takie sytuacji." - A ja sobie przypominam... z końca poprzedniej rundy...
Do gamy jego bredni oprócz ciekawszej ligi i przeprosin po dzisiejszej kolejce dorzucamy:
"Spodziewam się wszystkiego". Co do zmian nie zapominajmy, że budżet nie jest w najlepszej kondycji, do tego w Tele-Fonice nastały trudne czasy, wiec to nie pora żeby szaleć(niestety).

jarcze: Czesiu w Angli siedzi, angielskiego sie uczy:D

Baala 05.03.2010 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jarcze (Post 864740)
Czesio Michniewicz jest bez roboty jeszcze;)

To trener podobny do Skorży, trener-kumpel. Nam potrzebny jest ktoś 'szorstki' juz nawet nie musi być katem ala Zeman, ale żeby nie bał sie o.......ic i żeby wzbudzał jakiś szacunek wśród kopaczy.

Mnie się marzy jakiś solidny Niemiec z warsztatem.

Marszałek 05.03.2010 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 864723)
coś czuje że jednak Skorża zostanie bo Cupiał sobie zdaje sprawe że nikogo lepszego (wolnego) w kraju nie znjadzie


Pasieka by lepiej ustawił i przygotował zespół niż Skorża. Ten pierwszy fachu uczył się w niemczech a nie u imc Janasa. W niczym Skorża nie jest najlepszy w kraju, dajcie spokój z tym dogmatem i frazesem. Przeciętny trener i tyle. Tyle ile on miał szans,zawodników...zmarnowaliśmy kawał czasi i kasy na tego faceta. A trenera z zagranicy,bo u nas nie ma trenerów.

dj_ibutti 05.03.2010 23:18

No to chyba powitamy Czesława na Reymonta... Bo nikt inny nie przychodzi mi do głowy. Na zagranicznego nas nie stać. Chyba że Nowak.. ale kim on jest? To że Maciek wyląduje u Cupiała na dywaniku jest oczywiste. Pytanie brzmi, czy zgodnie z zapowiedziami pozwolą mu wypełnić kontrakt, czy już teraz wyleci a my z Kulą za sterami lub, o zgrozo, Rafałem Janasem utkniemy w "czołówce" ale tej niepucharowej.

ooona 05.03.2010 23:19

Naprawdę wierzycie w efekt nowej miotły? Sama zmiana trenera na newiele się zda. Wykonawcy zostana ci sami!

Marcinnno 05.03.2010 23:19

Niby była coś mowa o Ulatowskim , że do Wisły bo kontrakt wygasa. Moim zdaniem powinien być to trener doświadczony nie czas na ''uczącą się młodzież '' :)

AYALA 05.03.2010 23:19

pamiętam że konkurentami Skorży do pracy w Wiśle byli właśnie obecni dziś bezrobotni: Wieczorek,Stawowy i Michniewicz

Trykuss 05.03.2010 23:20

Spokojnie, dajmy mu jeszcze 2-3 mecze kazda drużyna ma kiedys słabszy okres.. ta druzyna ma naprawdę duzy potencjał nie zapomiajmy o tym kto doprawdził ja do takiej pozycji ( pozycji lidera ) zwolnienie trenera po 1,2 słabych meczach było by istna głupota... CZy moglibysciemi podac przykład bardzo dobrej, liczacej się druzyna na swiecie ktora wywodzi się z bardzo slabej ligi ( takiej jak Polska ekstrklasa)..
Jaka liga taki lider, mistrz.. Maciek robi co w swojej mocy
wierze w Macka i w nasza Wisełke!!

koyoot 05.03.2010 23:21

Dobra to teraz troszke rzeczowo. W****iony jestem masakrycznie po tej porazce, ale widze tez pewne pozytywy w grze Wisly, ale ****a negatywow to w tym meczu bylo od groma. Zastanawia mnie to ze kurde od dobrych 4-5 lat prawie wogole nie ma ruchu bez pilki z przodu. Juz pal szesc te pilke na pale bo to jest jeden ze sposobow szybkiego przejscia z obrony do ataku ale na litosc boska czasami mam wrazenie ze to jest ***** warte bo nikt o ta pilke nie chce walczyc, Brozek zamiast walczyc w powietrzu o nia to staje w miejscu gdy widzi ze obronca ja zbierze zamiast wymusic na nim blad. Wkurzaja wymiany podan obroncow miedzy soba a srodek pola stoi w miejscu i sie patrza jak szpoki w ****e nie wiadomo na co.

Odnosnie trenera. Teraz nie ma sensu zmieniac go bo po prostu nikogo lepszego sie nie znajdzie to raz, a dwa to tylko podziala demotywujaco na pilkarzy i moze sie skonczyc jak pamietny sezon gdy skonczylismy na 8 miejscu w tabeli. I jestem nadal za zostawieniem Skorzy na przyszle sezony.

ogolnie to ****a szkoda gadac i jesien idzie. Wracam do ogladania pornoli. Dziekuje za uwage.

tofik 05.03.2010 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 864748)
tofik jesli to prawda,a nie weryfikowałem tego, to tak chcę Zemana w Wiśle i to jak najdłużej.

Ale zdajesz sobie sprawę, że pewnie byśmy spadli ?:D No i Cupiałowi znowu by grajki nagadały.
Ja w tym modelu z Cupiałem nie wierzę w żadną poprawę. Tak już będzie i trzeba się przyzwyczaić do wzlotów i upadków. O długotrwałej strategii nie ma sensu wspominać.

PS. Szkoda, że Blacha ma zarzuty prokuratorskie. Tego przypakowanego łysola się nasze gwiazdki bały :D A on ich nie.

hunter 05.03.2010 23:23

Ależ Panowie, przecież trenerów nie trzeba daleko szukać. Pracują... w sztabie skautów. Jeden to ma nawet w CV spuszczenie Wisły do pierwszej ligi, tyle że tej płockiej Wisły.

Smutne to wszystko, ale nawet w przypadku wyrzucenia trenera nie spodziewałbym się poprawy i ten sezon, co z bólem przyznaje, raczej zostanie spisany na straty.

laxa 05.03.2010 23:24

Bobo Kaczmarek jest wolny, było by zabawnie jak by machał czapką i wychodził ze stadionu przed końcem meczu :)

gigant 05.03.2010 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 864767)
pamiętam że konkurentami Skorży do pracy w Wiśle byli właśnie obecni dziś bezrobotni: Wieczorek,Stawowy i Michniewicz

****a, to niech już Maciej zostanie. Stawowy to niech wypierdala jak najdalej od Reymonta.

Robert_wislak 05.03.2010 23:26

Kolejny polski trener to gwarancja, że takie akcje tych gwiazdorów sie powtórzą prędzej czy później, do tego co Ci wyżej wymienieni osiągneli? Lepszym rozwiazaniem byłoby wywalenie np takiego milionera Łobodzińskiego i za jego for$e zatrudnienie jakąś bestie, nawet z 2 bundesligi, byleby nie z Polski.
Podszkolił by tych co zostaną a za każde żale na niego do klubu byłby np kop w d*pe.

A ha, przypomniałem sobie, Czesiu zawalczył o potężną Lige Mistrzów ze swoim Zagłębiem ze Steauą z Rumunii która potem dostała baty od BATE

PrzemyślABG 05.03.2010 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 864779)
i ten sezon, co z bólem przyznaje, raczej zostanie spisany na straty.

a weź człowieku ochłoń...



Jak nie Skorża, to ja bym widział Bobo Kaczmarka, ale Maciej sobie poradzi :)

*KoTeK* 05.03.2010 23:27

Zmiana trenera w takim momencie to najgłupszy pomysł jaki może być. Nie sądzę, że po zmianie J. Diaz nagle dostanie olśnienia i zacznie trafiać z prostej piłki w światło bramki. Problemem wg. mnie jest to że z roku na rok wygrywamy lige tym samym składem,mały nakład finansowy na transfery, branie piłkarzy na ostatnią chwile na pół roku i myślenie "a może ten wypali". Skorża chciał napastnika i dostał,tyle że skład powinno sie zacząć budować od bramki a ta stoi pusta.

Marcinnno 05.03.2010 23:27

Panowie, zauważcie jedno. Skorża tylko czasem coś tam mruknie, że potrzebuje piłkarzy w mediach, raz na czas. Trener zagraniczny, musi mieć kontrakt wysoki, pewnie też by chciał mieć jakieś konkretne pieniądze na transfery zapewnione, a u Nas niestety z tym cieniutko .

P.S: Wiadomo co z Singlarem i Gołosiem?

rozarian 05.03.2010 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 864719)
Byłem,jestem za wywaleniem Skorży od dawien dawna. Levadia była dla mnie krytycznym,w który mnależało pozbyć się faceta

Już rewanż z Tottenhamem pokazał,że ten trener nie przeskoczy pewnego poziomu,ani sportowego,ani tym bardziej mentalnego.

gigant 05.03.2010 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez *KoTeK* (Post 864785)
Zmiana trenera w takim momencie to najgłupszy pomysł jaki może być. Nie sądzę, że po zmianie J. Diaz nagle dostanie olśnienia i zacznie trafiać z prostej piłki w światło bramki.

Pewnie że nie, przy każdym innym trenerze nie powącha murawy przez kilka miesięcy, zresztą tak jak paru innych zaangażowanych w grę.

leszekpw 05.03.2010 23:33

I niech mi ktos jeszcze na klapki na oczach i sprobuje bronic tego patalacha Skorzy.....na nasze gwiazdeczki to trzeba bata a nie mieczaka........

Kur....wa Wy to macie klapy faktycznie na oczach...... czego Wam potrzeba aby przestac Go bronic.....spadku z ekstraklasy...czas Pana S. w Wiśle bezpowrotnie minął a przedłużanie tego to tylko agonia...... zresztą jeśli nie poda się sam do dymisji straci już do końca w moich oczach...... pierdzistołek


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl