![]() |
Cytat:
Kwestia ambicji ożadnym profesjonalizmie nie może być mowy. Kiedy chcesz być najlepszym piłkarzem to wiesz,że możesz się nim stać grając w Anglii we Włoszech,Francji,Hiszpanii itd. Wtedy np gra w Wiśle jest jednym z etapów Twojej kariery a nie celem samym w sobie,to jest takie okno na Europę. Naukę języka traktujesz jako coś normalnego. Ale u naszych piłkarzy gra u nas to maksimum czego chcą,oni nie mają większych ambicji niż kopać się w lidze polskiej .Awans do LE czy LM to też po **j jak trzeba tyle biegać a cholera nie wie czy coś nam skapnie, więc nawet nie próbują. Oni w Wiśle zarabiają potężne pieniądze czy grają w LE czy też nie.Kupią sobie samochód,mieszkanie lub postawią dom w miejscowości z której przyjechali do Krakowa,ludzie im a raczej im pieniądzą będą się kłaniać więc,czego chcieć więcej? Już sam pobyt i gra w Krakowie to dla nich kariera,chodzą po knajpach, na Rynek se skoczą. Wielki świat dla takich ludzi,mają to o czym marzyli,lub nawet nie sądzili,że tyle osiągną. Więc po **j uczyć się jakiegoś języka. Na co to komu jak oni tylko portkami trzęsa by utrzymać się kolejny sezon na liście płac. To jest ich sens i cel,dostać się a póżniej trzymać ile wlezie i doić. Zero ambicji wyjścia poza polskie klepisko,chęci sprawdzenia się,zoabaczenia jak to jest w lepszych ligach z lepszymi rywalami. Mernoty do tego w większości mentalnie nie nadające się do uprawiania wyczynowego sportu w XXI wieku. Ot dlatego Maaskant szybciej nauczy się polskiego niż jakiś nasz oreł strony biernej w angielskim. Zresztą tam strona bierna,biegać poprawnie by się nauczyli. Coś czuje,że będzie duże biadolenie jak 70 procent z obenej kadry bedzie musiało się pożegnać z naszym klubem. |
Cytat:
po odejściu Salcido staje się powoli pełno etatowym zawodnikiem pierwszego składu :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy mi się wydaje czy ten Traore, który wszedł wczoraj w 2 połowie w Auxerre i którym się tak podniecali komentatorzy na n-ce, że ma doskonałą lewą nogę "nie miał" przyjść do Wisły?
|
A wie ktoś jak idzie Issie Ba w Rumuni ?
|
Zanim go postawią na nogi to z pół roku minie :) Jeszcze nie zagrał ani razu.
|
własnie na jedynce leci program dokumentalny o Kubie Błaszczykowskim
|
Cytat:
PS: Ktoś może przypomnieć historię Patryka Małeckiego?(ale nie w tym temacie) Też miał z tego co pamiętam jakieś problemy rodzinne. |
Cholera, myśląc że program odpędzie się o 22:45 przegapiłem go... Czy jest możliwość oglądnięcia powtórki programu lub oglądnięcia gdzieś w internecie?
|
Takich piłkarzy w obecnej wiśle jest brak ,graczy z charakterem
zostali Brożki,Mały,Sobol i kilku innych PS:Co do programu to łza się kręci w oku i duma że taki człowiek grał dla Wisły Kuba Błaszczykowski 1906% |
Ok już rozkminiłem. Wywiad pewnie ukaże się na stronie programu tak jak to było z poprzednimi wywiadami.
|
Gość jest też niezwykle oddany Wiśle w wywiadzie dla Four Four Two ujawnił, że to właśnie tu chce zakończyć piłkarską karierę.
|
Piękny program o Kubie. Bardzo się cieszę, że taki człowiek grał dla Wisły. Niezwykły piłkarz i niezwykły człowiek. Powodzenia Kuba! Będę trzymał za Ciebie kciuki przez całe życie!
|
w razie jakby ktoś nie oglądał to tutaj jest odcinek o Kubie http://www.tvp.pl/publicystyka/temat...storie/2722191
|
Wydaje mi się, że Kuba ma ambicje na klub jeszcze mocniejszy, niż Borsussie.
W zasadzie można by było zrobić coś takiego z Małeckim. Dosyć ciekawe by to było gość wyrastał w dziwnym środowisku. Raz w wywiadzie opowiadał jak był jeszcze małym chłopcem jakiś gość obraził jego matkę, to ten wziął go i pierdo*nął o ścianę i facet dostał wstrząsu mózgu. |
Program fajny, końcówka wywołała falę dreszczyków ;-)
Kuba swój chłop, jakby ktoś nie wiedział to Kuby wesele odbyło się 19.06 w miejscowości Wisła! Niesamowite? a jednak, oczywiście Kuba zrobił to z premedytacją, oby wrócił do nas na "starość" jak obiecał |
Nie porównujcie Małeckiego do Kuby. Między nimi jest przepaść jeśli chodzi o postawę. Patryk swoje przeżył ale zachowuje się nieodpowiedzialnie w wielu elementach.
|
Cytat:
|
RayV Seepoland, poszukaj.
|
|
Dałby ktoś na youtube czy jakiś inny sensowny adres? Bo z tego gówna tvp nie idzie odtworzyć.
|
Borussia - Sevilla - dobry mecz z LE właśnie się zaczął.
Transmisja na TV4 choćby, pisze bo gra Błaszczykowski :) |
Jeśli ktoś nie może oglądać na Ttvp.pl to znalazłem upload na serwery
|
Błaszczykowski rozegrał słaby mecz i już nie ma go na boisku. Borussia przegrywa 0:1. Czekam w końcu na ten świetny mecz Błaszczykowskiego w lidze taki jak na początkach jego pobytu w Dortmundzie. Kiedyś bodaj w pucharze lub superpucharze Niemiec rozegrał bardzo dobry mecz z Bayernem liczę na powtórkę z rozrywki.
Tak ogółem to Borussia trafiła na bardzo silną grupę z Sevillą i PSG, trudno będzie o awans. Natomiast Marcelo gra w pierwszym składzie PSV, a jego drużyna prowadzi 2:0 z Metalistem Charków. |
a Marcelo dostał dziś zółtą kartke
|
Giza rozwiązał kontrakt z Legią.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ułatwię: http://www.90minut.pl/kariera.php?id=4834 |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl