Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Marszałek 28.09.2010 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 988068)
Napinacie się, żeby taki Małecki uczył się języka obcego, a tu przykład Darka Dudki, który ma gdzieś francuski, nie zna go, a gra w Lidze Mistrzów przeciwko Realowi. Można? Można. A tak na poważnie to jak Masskant mówi że on lepiej zna polski, niż niektórzy piłkarze angielski, to aż przeraża. Kłania tu się profesjonalizm naszych piłkarzy.


Kwestia ambicji ożadnym profesjonalizmie nie może być mowy. Kiedy chcesz być najlepszym piłkarzem to wiesz,że możesz się nim stać grając w Anglii we Włoszech,Francji,Hiszpanii itd. Wtedy np gra w Wiśle jest jednym z etapów Twojej kariery a nie celem samym w sobie,to jest takie okno na Europę. Naukę języka traktujesz jako coś normalnego. Ale u naszych piłkarzy gra u nas to maksimum czego chcą,oni nie mają większych ambicji niż kopać się w lidze polskiej .Awans do LE czy LM to też po **j jak trzeba tyle biegać a cholera nie wie czy coś nam skapnie, więc nawet nie próbują. Oni w Wiśle zarabiają potężne pieniądze czy grają w LE czy też nie.Kupią sobie samochód,mieszkanie lub postawią dom w miejscowości z której przyjechali do Krakowa,ludzie im a raczej im pieniądzą będą się kłaniać więc,czego chcieć więcej? Już sam pobyt i gra w Krakowie to dla nich kariera,chodzą po knajpach, na Rynek se skoczą. Wielki świat dla takich ludzi,mają to o czym marzyli,lub nawet nie sądzili,że tyle osiągną. Więc po **j uczyć się jakiegoś języka. Na co to komu jak oni tylko portkami trzęsa by utrzymać się kolejny sezon na liście płac. To jest ich sens i cel,dostać się a póżniej trzymać ile wlezie i doić. Zero ambicji wyjścia poza polskie klepisko,chęci sprawdzenia się,zoabaczenia jak to jest w lepszych ligach z lepszymi rywalami. Mernoty do tego w większości mentalnie nie nadające się do uprawiania wyczynowego sportu w XXI wieku. Ot dlatego Maaskant szybciej nauczy się polskiego niż jakiś nasz oreł strony biernej w angielskim. Zresztą tam strona bierna,biegać poprawnie by się nauczyli. Coś czuje,że będzie duże biadolenie jak 70 procent z obenej kadry bedzie musiało się pożegnać z naszym klubem.

tomasz_19 29.09.2010 07:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 988121)
Marcelo gra reguralnie w PSV??

i jak mu tam idzie,aklimatyzacja itp???ktos cos wie :)?

Zagrał jak do tej pory w 8 meczach (licząc wszystkie rozgrywki). 5 razy pełne 90 minut.

po odejściu Salcido staje się powoli pełno etatowym zawodnikiem pierwszego składu :)

IncognitoTSW 29.09.2010 07:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 988079)
Majdan, Baszczyński, Głowacki, Mijailović, Stolarczyk, Zieńczuk, Żurawski, Frankowski, czy Szymkowiak, a nawet Kłos czy Cantoro też grali przeciwko Realowi i zawodnikom typu Casillas, Salgado, Carlos, Figo, Bekcham, ZIdane, Raul czy Ronaldo, także wybierz się jutro na trening i poproś o autograf Żurawskiego i po wszystkim będziesz mógł z dumą obwieścić że stanąłeś przez Żurawskim, który grał przeciwko Realowi, albo jedz do Warszawy przejść się obok Majdana, czy do Gdańska obok Zienia czy do Białegostoku obok Frankowskiego, albo zaczekaj na mecz ze Śląskiem, Szymkowiak na pewno będzie chodził przy linii bocznej, może przejdzie obok Ciebie, ale trzeba byłoby się spytać czy gadali w ogóle z którymś z tych piłkarzy, bo jak gadał ktoś z Reaulem czy Beckhamem co ma żonę, która należała do grupy Spice Girls to będziesz czuć się o wiele bardziej spełnionym, swoją drogą , ciekaw jestem czy któryś z naszych zemdlał na ich widok, albo gdzieś w ukryciu bawili się w Renię Rączkowską :rotfl: , nie czuj się atakowany, tak mnie to rozśmieszyło że nie mogłem się powstrzymać, aaaa i nie jesteśmy pewien czy gadał z Cristano, może mu Cristano zabronił i nici z pełnej satysfakcji, a szkoda, bo miałby o czym opowiadać Dudka swoim wnukom

A wypada dodać, że w tamtym meczu w Realu grali lepsi zawodnicy niż obecnie Krystyna, między innymi Ronaldo - ten prawdziwy czy Zizou.

Blaszczu16 29.09.2010 08:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 988185)
A wypada dodać, że w tamtym meczu w Realu grali lepsi zawodnicy niż obecnie Krystyna, między innymi Ronaldo - ten prawdziwy czy Zizou.

Gdyby Uche, Cantoro i Żurawski strzelali celniej w Krakowie, ehhh były czasy...

Johnny B 29.09.2010 09:32

Czy mi się wydaje czy ten Traore, który wszedł wczoraj w 2 połowie w Auxerre i którym się tak podniecali komentatorzy na n-ce, że ma doskonałą lewą nogę "nie miał" przyjść do Wisły?

IncognitoTSW 29.09.2010 20:38

A wie ktoś jak idzie Issie Ba w Rumuni ?

tofik 29.09.2010 20:49

Zanim go postawią na nogi to z pół roku minie :) Jeszcze nie zagrał ani razu.

Kolumbus 29.09.2010 21:39

własnie na jedynce leci program dokumentalny o Kubie Błaszczykowskim

Dean 29.09.2010 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kolumbus (Post 988551)
własnie na jedynce leci program dokumentalny o Kubie Błaszczykowskim

No właśnie. Smutna historia i niesamowite, że potrafił przezwyciężyć to wszystko - jeszcze bardziej go szanuję jako człowieka i piłkarza ( Wiślaka ).

PS: Ktoś może przypomnieć historię Patryka Małeckiego?(ale nie w tym temacie) Też miał z tego co pamiętam jakieś problemy rodzinne.

Titto 29.09.2010 21:53

Cholera, myśląc że program odpędzie się o 22:45 przegapiłem go... Czy jest możliwość oglądnięcia powtórki programu lub oglądnięcia gdzieś w internecie?

TymonPRO 29.09.2010 21:53

Takich piłkarzy w obecnej wiśle jest brak ,graczy z charakterem

zostali Brożki,Mały,Sobol i kilku innych

PS:Co do programu to łza się kręci w oku i duma że taki człowiek grał dla Wisły

Kuba Błaszczykowski 1906%

Titto 29.09.2010 21:58

Ok już rozkminiłem. Wywiad pewnie ukaże się na stronie programu tak jak to było z poprzednimi wywiadami.

Titto 29.09.2010 22:07

Gość jest też niezwykle oddany Wiśle w wywiadzie dla Four Four Two ujawnił, że to właśnie tu chce zakończyć piłkarską karierę.

kha1 29.09.2010 22:23

Piękny program o Kubie. Bardzo się cieszę, że taki człowiek grał dla Wisły. Niezwykły piłkarz i niezwykły człowiek. Powodzenia Kuba! Będę trzymał za Ciebie kciuki przez całe życie!

cichy_71 29.09.2010 22:25

w razie jakby ktoś nie oglądał to tutaj jest odcinek o Kubie http://www.tvp.pl/publicystyka/temat...storie/2722191

Titto 29.09.2010 22:36

Wydaje mi się, że Kuba ma ambicje na klub jeszcze mocniejszy, niż Borsussie.

W zasadzie można by było zrobić coś takiego z Małeckim. Dosyć ciekawe by to było gość wyrastał w dziwnym środowisku. Raz w wywiadzie opowiadał jak był jeszcze małym chłopcem jakiś gość obraził jego matkę, to ten wziął go i pierdo*nął o ścianę i facet dostał wstrząsu mózgu.

aNouc 29.09.2010 22:38

Program fajny, końcówka wywołała falę dreszczyków ;-)
Kuba swój chłop, jakby ktoś nie wiedział to Kuby wesele odbyło się 19.06 w miejscowości Wisła! Niesamowite? a jednak, oczywiście Kuba zrobił to z premedytacją, oby wrócił do nas na "starość" jak obiecał

Kryniu 29.09.2010 22:55

Nie porównujcie Małeckiego do Kuby. Między nimi jest przepaść jeśli chodzi o postawę. Patryk swoje przeżył ale zachowuje się nieodpowiedzialnie w wielu elementach.

piotrek chicago 30.09.2010 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cichy_71 (Post 988575)
w razie jakby ktoś nie oglądał to tutaj jest odcinek o Kubie http://www.tvp.pl/publicystyka/temat...storie/2722191

moze ktos gdzies wrzucic ten program bo z tej stronki nie mozna ogladac z poza Polski

JrQ- 30.09.2010 07:43

RayV Seepoland, poszukaj.

pirat.z.karaibow 30.09.2010 14:35

Niepokonani- Jakub Błaszczykowski

Bartosz 30.09.2010 17:52

Dałby ktoś na youtube czy jakiś inny sensowny adres? Bo z tego gówna tvp nie idzie odtworzyć.

felipe 30.09.2010 18:07

Borussia - Sevilla - dobry mecz z LE właśnie się zaczął.
Transmisja na TV4 choćby, pisze bo gra Błaszczykowski :)

cichy_71 30.09.2010 18:47

Jeśli ktoś nie może oglądać na Ttvp.pl to znalazłem upload na serwery



Titto 30.09.2010 19:44

Błaszczykowski rozegrał słaby mecz i już nie ma go na boisku. Borussia przegrywa 0:1. Czekam w końcu na ten świetny mecz Błaszczykowskiego w lidze taki jak na początkach jego pobytu w Dortmundzie. Kiedyś bodaj w pucharze lub superpucharze Niemiec rozegrał bardzo dobry mecz z Bayernem liczę na powtórkę z rozrywki.
Tak ogółem to Borussia trafiła na bardzo silną grupę z Sevillą i PSG, trudno będzie o awans.
Natomiast Marcelo gra w pierwszym składzie PSV, a jego drużyna prowadzi 2:0 z Metalistem Charków.

Maciejj 30.09.2010 21:45

a Marcelo dostał dziś zółtą kartke

damians 01.10.2010 13:12

Giza rozwiązał kontrakt z Legią.

Semper Fidelis 1985 01.10.2010 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damians (Post 989391)
Giza rozwiązał kontrakt z Legią.

A co to ma wspólnego z tematem "byli piłkarze Wisły" ??

damians 01.10.2010 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 989393)
A co to ma wspólnego z tematem "byli piłkarze Wisły" ??

Popatrz sobie na 90minut.pl, a potem komentuj, skoro nie pamiętasz ;)
Ułatwię: http://www.90minut.pl/kariera.php?id=4834

Semper Fidelis 1985 01.10.2010 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damians (Post 989400)
Popatrz sobie na 90minut.pl, a potem komentuj, skoro nie pamiętasz ;)
Ułatwię: http://www.90minut.pl/kariera.php?id=4834

A to furwa zwracam honor :rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl