Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Kamil_mchw 30.09.2009 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 798629)
Moje dwa kupony na dziś:

1) Urugwaj - Uzbekistan U20 1- za grube pieniądze, to wejdzie

2) AC Fiorentina - Liverpool FC (Podwójna szansa) 1X
Arsenal FC - Olympiakos Piraeus (0:1) (Handicap) 1
Crystal Palace - Sheffield Wednesday (Podwójna szansa) 1X
Gonzalez M. - Brzezicki J.P. (Typ) 1
Salamanca C. - Avellan C. (Typ) 1
De Armas J. - Rivera-Aranguiz G. (Typ) 1
Gonzalez A. - Todero N. (Typ) 1
Echazu M. - Vivanco J.-S. (Typ) 1

AKO 15,91

Zacząłem ( znów ) grać jakieś 3-4 tygodnie temu. Niestety dzięki kwiatkom takie jak porażki w ostatnich tygodniach sióstr Williams, kreczu Petrovej w Quebec'u bodajże czy ostatniego popisu Juve jestem z kasą sporo do tyłu. Może to początek odrabiania strat :)

Aha, gram w Bet at Home - a jakże, ale przyznam że ubogą mają ofertę. Teraz mają promocję na 350 zeta bonusu do 12 października, może się skuszę...

no tylko jak wpłacisz 350zł. i dostaniesz kolejne 350zł. czyli w sumie 700zł. to musisz tym obrócić 3 razy po minimalnym kursie 2.0... czyli musisz obstawić w sumie za 2100 zł.
ja 3 dni temu wpłaciłem i mam 1300zł. i 2 razy już obróciłem... trochę siadło... trochę nie... a trochę jeszcze w grze:D pozdro

LuKaS TSW 30.09.2009 10:24

Gdzie w okolicach Galerii Krakowskiej znajduje się najbliższa Fortuna,oprócz Długiej?

Robbie92 30.09.2009 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 798285)
ja stawiam podporke na fiorentine :D

elegancko :P

cos na dzis:
bayern-juve 1x 1,3
fc porto-atletico 1x 1.2
apoel-chelsea 2 1.3
dynamo m.-czerepovec 1 1.45
d.riga-petersburg x2 1.3

@3.2

kadziolek1906 30.09.2009 21:33

Potrzebne mi są dzisaj jakieś propozycje na jutro ???

WiślakNH 30.09.2009 21:38

Dzisiaj porażka totalna.
Dodam tylko,że Milan i Chelsea kompletna żenada.

felipe 30.09.2009 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 799061)
Dzisiaj porażka totalna.
Dodam tylko,że Milan i Chelsea kompletna żenada.

Że Milan to się zgodzę -sensacja kolejki i co by nie mówić trochę się chłopaki skompromitowali (Szwajcarów to nie tak dawno i LEch gromił).

Ale Chelsea ?
Wygrali na trudnym terenie na drugim końcu Europy. Cóż więcej wymagać...

iiYama 01.10.2009 07:03

Witam

Wariat sprzed 2 dni oczywiście nie wszedł. Wczoraj jedyny sukces to drobny singiel w meczy Newcastle - QPR (X2) co pozwoliło jednak nie odnotować wczoraj strat.

Na dziś 3 kupony:

1)
Safin M. - Chiudinelli M. (Typ) 1
Ginepri R. - Korolev E. (Typ) 2
Gasquet R. - Johansson J. (Typ) 1
Isner J. - Zverev M. (Typ) 2
Radwanska A. - Rybarikova M. (Typ) 1
Azarenka V. - Li N. (Typ) 1

AKO: 20,72


2)
Beck A. - Young D. (Typ) 1
Sharapova M. - Benesova I. (Typ) 1

AKO: 1,38

3)
Niemcy - Azerbejdżan (Typ) 1

AKO:1,07

Ten ostatni to pewniak, jak wejdzie ( postawiłem całą swoją kasę :) ) to przynajmniej stratny nie będę :).


P.S. W najbliższy weekend Milan jedzie do Bergamo. Kurs na Atalantę chociażby z podpórką to ok. 1,7. Chyba się skuszę :)

Vashut 01.10.2009 09:44

na dziś Magnitka w Chabarovie, raczej Fenerbahce, Hiszpanie z Wenezuelą i Tsonga za 47zł do wyjęcia 280 zł

zastanawiałbym się nad Hokejem ale tylko w rozpisach- Jokerit i Frolunda

rocco_1906 01.10.2009 11:26

http://images44.fotosik.pl/208/e7fedb27da623c6f.gif

2009/2010


Dzisiejszej nocy za oceanem startuje kolejny sezon najlepszej hokejowej ligi swiata,NHL :D

Tytułu będą bronić Pittsburgh Penguins,ktorzy w finale Pucharu Stanleya pokonali Detroit Red Wings.
jak bedzie w tym sezonie?? głównymi aktorami będą na pewno:
WASHINGTON CAPITALS
SAN JOSE SHARKS
DETROIT RED WINGS
PHILADELPHIA
NJ DEVILS
BOSTON BRUINS
CHICAGO BLACKHAWKS
PITTSBURGH


Najwieksze gwiazdy ligi:
ALEXANDER OVECHKIN
ILYA KOVALCHUK
JAROME IGINLA
OLLI JOKINEN
MARIAN HOSSA
JONATHAN TOEWS
HENRIK ZETTERBERG
PAVEL DATSYUK
ZACH PARISE
DANIEL ALFREDSSON
ALEX KOVALEV
SIDNEY CROSBY
EVGENI MALKIN
DANY HEATLEY
PATRICK MARLEAU
DANIEL SEDIN


Na początek 4 spotkania w tym hit: Boston - Washington. a poza tym:
-Calgary - Vancouver
-Colorado - San Jose
-Toronto - Montreal


Mój typ,na dzien dobry,jest oczywisty :D

Strzelec bramki-Alex Ovechkin-kurs 2,21 z Fortuny :)

Vashut 01.10.2009 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 799061)
Dzisiaj porażka totalna.
Dodam tylko,że Milan i Chelsea kompletna żenada.

stawiajcie dalej na śmieszne kursy a bukmacherzy będą na was zarabiać , też kiedyś robiłem ten błąd ale puknąłem się w głowę

MCX 01.10.2009 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 798445)
Debreceni - Lyon 2 1,45 WESZŁO
CSKA Moskva - Besiktas 1 1,75 WESZŁO
Bayern München - Juventus 1 2,00 PUDŁO
---
AKO: 5,08
Stawka: 11,20

Oglądałem cały mecz Bayernu z Juve - spore szczęście mieli Włosi, że nie przegrali tego meczu. Gdyby Robben nie doznał kontuzji, a van Gaal szybciej zareagował i zdjął Klose to mecz na pewno potoczyłby się inaczej.
No, ale trzeba grać dalej. Dzisiaj dawny Puchar UEFA, więc odpuszczam. Nie do końca wiadomo komu na tych rozgrywkach zależy, a kto traktuje je jako niezbyt prestiżowy dodatek do sezonu.

iiYama 01.10.2009 12:52

Kuponik pierwszy z dziś poległ, Safin i Isner polegli. Ale dubel wszedł i tę wygraną przeznaczam na singiel.

- Tsonga - Gulbis 1

Kurs tylko 1,2, ale to zawsze kroczek wprzód.

Jeśli nie będzie niespodzianki wieczorkiem jeszcze wybiorę coś z pomiędzy:
- Sheriff - Fenerbahce
- PSV - Cluj
- HSV - Hapoel
- Sporting - Hertha
- Galata - Sturm
- U20 WC
- Copa Sudamericana.

Tymczasem

WiślakNH 01.10.2009 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vashut (Post 799186)
stawiajcie dalej na śmieszne kursy a bukmacherzy będą na was zarabiać , też kiedyś robiłem ten błąd ale puknąłem się w głowę


Czyli mam rozumieć,że stawiasz na teoretycznie słabszych?:lol:

ramon01 01.10.2009 13:55

dzis
galatasaray handi -1
roma
fenerbahce

shakhtar
hamburger

fulham
toulouse
celtic to na farta

fialo 01.10.2009 13:56

Na dzisiaj :

Sporting - Hertha 1
Twente - Steaua 1
Galatasaray - Sturm Graz Handicap (0:1) 1
Celtic - Rapid 1
Sheriff Tyraspol - Fenerbache 2
PSV - CFR Cluj 1
HSV - Hapoel 1
Fulham - Basel under 2,5

Co myślicie ?

Vashut 01.10.2009 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 799222)
Czyli mam rozumieć,że stawiasz na teoretycznie słabszych?:lol:

nie, ale większa szansa że coś trafisz przy 3 typach x ~ 1,75 = AKO 5,35 niż przy 9 typach 1,2 na to samo AKO.
jeśli myślisz że opłaca się stawiać kursy 1.15, 1.2 to znaczy, że dopiero zaczynasz w tym biznesie, no nic, może sam do tego dojdziesz kiedyś, ja jestem teraz na plus ok. 1400 pln i nie narzekam

powodzenia dla grających

felipe 01.10.2009 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 799241)
Na dzisiaj :

Sporting - Hertha 1
Twente - Steaua 1
Galatasaray - Sturm Graz Handicap (0:1) 1
Celtic - Rapid 1
Sheriff Tyraspol - Fenerbache 2
PSV - CFR Cluj 1
HSV - Hapoel 1
Fulham - Basel under 2,5

Co myślicie ?


Przede wszystkim nie byłbym taki pewien pojedynków holendersko - rumuńskich. No i typowanie under/over to czysta loteria, unikam jak ognia takich. Zastanowiłbym się także nad handi Galaty.

Mocno bym sie zdziwił gdyby wszedł taki kupon... 8 zdarzeń bez podpórek to sporo.

LuKaS TSW 01.10.2009 14:56

ja dzisiejsze mecze odpuściłem i chciałbym Was zapytać o opinię o czymś takim na weekend:
Schalke-Eintracht 1
Polonia -Piast 1
Polonia B.-Lechia 1
Utrecht-PSV 2

WiślakNH 01.10.2009 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vashut (Post 799243)
nie, ale większa szansa że coś trafisz przy 3 typach x ~ 1,75 = AKO 5,35 niż przy 9 typach 1,2 na to samo AKO.
jeśli myślisz że opłaca się stawiać kursy 1.15, 1.2 to znaczy, że dopiero zaczynasz w tym biznesie, no nic, może sam do tego dojdziesz kiedyś, ja jestem teraz na plus ok. 1400 pln i nie narzekam

powodzenia dla grających

Dobrze wiem o co Ci chodzi ale ja grając w tym wypadku na Milan czy na Chelsea nie kierowałem sie kursem.A na '9' meczy gram rzadko bardziej dla zabawy lecz też z większymi kursami niż 1,15 czy 1,2.
Jeżeli gram kursy koło 1,3 to 2-3 mecze.

Garbaż1906 01.10.2009 20:18

na sobotę:
Leverkusen - Norynberga 1
Braga - V. Setubal 1
Barca - Almeria(+1) 1
ako: 2.7

warto za grubszą kase ?

Vashut 01.10.2009 21:18

Garbaż, myslę, ze może wejść, nie wiem jak Leverkusen ostatnie mecze, co do Barcy- częściej niż handi gram overy,może w tym przypadku też tak będzie a kursy wyższe..

ja dzisiaj do przodu!

na jutro rozpiska 2z3: Anglia z Ubzbekistanem u20, Wisełka, Sparta z Kladnem za 64,98 PLN, do wygrania 172,58

iiYama 01.10.2009 21:41

Dziś na plus. Ale oglądając wymianę ciosów Tsonga z Gulbisem łydki mi się trzęsły jak galareta. Dość powiedzieć że w 3 setach były 3 tiebreki, i jeszcze francuz przegrał pierwszą partię.

Na noc taki maluch:

Union Espanola - Velez Sarsfield (Podwójna szansa) X2
Atlanta Braves - Washington Nationals (Typ) 1
Club Sport Emelec - Tecnico Universitario (Podwójna szansa) 1X

AKO: 2,01

rocco_1906 02.10.2009 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 799180)


Mój typ,na dzien dobry,jest oczywisty :D

Strzelec bramki-Alex Ovechkin-kurs 2,21 z Fortuny :)

Alexander Wielki juz na inauguracje dał zarobić :D

Zwierze 02.10.2009 08:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 799463)
Alexander Wielki juz na inauguracje dał zarobić :D

Kurcze po twoim poście szukałem tego w ofercie bet ale dupa nie było...

LuKaS TSW 02.10.2009 09:01

No to Rocco teraz będzie się bogacił,jego rytm życia wygląda tak,że przez czas trwania sezonu w NHL zbija fortunę a w przerwie ją przepija:D

Rocco na dzisiaj M Hossa i Zeterberg strzelą.a w nocy pewnie ktoś z dwójki Crosby/Małkin tylko nie wiem kto:)

rocco_1906 02.10.2009 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 799476)
No to Rocco teraz będzie się bogacił,jego rytm życia wygląda tak,że przez czas trwania sezonu w NHL zbija fortunę a w przerwie ją przepija:D

Rocco na dzisiaj M Hossa i Zeterberg strzelą.a w nocy pewnie ktoś z dwójki Crosby/Małkin tylko nie wiem kto:)

haha,pieknie mnie podsumowałeś :D ale coś w tym jest :P

dzisiaj interesują mnie dwa mecze,a to ze względu na wczesną porę.
Chicago - Florida o 18.mecz w Helsinkach!!!
Detroit - St.Louis o 21.mecz w Sztokholmie!!

z pierwszego meczu ciężko pokusić sie wybór strzelca jako ze w tym sezonie w Chicago ciezar zdobywania goli ewidentnie bedzie rozlozony na przynajmniej 4-5 graczy.Teoretycznie najlepszy Hossa,który przyszedł z Detroit.Ja postawie - o ile sie zdecyduje- na Toews'a który niezle punktował w zeszłym sezonie.

z drugiego meczu aż prosi sie zeby zagrać na H.Zetterberga.nie czesto zdarza sie okazja zeby pokazac sie i popisać przed własnymi kibicam tj. rodakami :) także mysle i mam nadzieje iż doswiadczony szwed i gwiazda Red Wings nie zawiedzie dzisiejszego wieczora i przynajmniej raz trafi do siatki.

Kursy wedle fortuny kształtują się tak:
Hossa 2,21
Toews 2,98
Zetterberg 2,49

LuKaS TSW 02.10.2009 10:37

Rocco no to może zagrać na tych trzech panów?:)

to zagram jeszcze tą ligę czeską za grosze jak to mówisz,chociaż to pojęcie względne,bo dla jednych grosze to 2-5 zł a dla innych 20-50:D a ja zagram za 5 zł tych dwóch strzelców plus wygrana Mlada Boleslav i robi się ciekawa kwota 54 zł
fajny kurs na Polskę w siatkówkę :)

rocco_1906 02.10.2009 10:53

sam nie wiem LuKaS,tez mysle ciagle kogo wybrac z tego Chicago.w kazdym badz razie granie na dwoch strzelców z jednej druzyny wymaga sporej odwagi:)
ja zostaje przy Zetterbergu,a kogo wezme z Blackhawks to... zadecyduje pozniej rzut monetą :D

a i tak zeby było ciekawie - za grosze:) - liga czeska strzelcy bramek:
Sparta - Kladno ,strzelec:Ton
Trzyniec - Litvinov ,strzelec:Kveton

w tej lidze warto stawiac na porazki Komety Brno i jako strzelca mozna wmiare regularnie dawać Cervenke ze Slavii.
ta lige jednak na luzie bede traktować

WiślakNH 02.10.2009 11:32

Na dzisiaj za 'podpowiedzią' panów powyżej :)

strzelcy bramek :
Zetterberg
M.Hossa
Malkin

Na dzisiaj jeszcze:
Sląsk - Wisła 2
Holandia - Polska 2

Na jutro :
Newcastle - Brostol City 1
Leverkusen - Nurnberg 1
Lens - Lyon 2
Inter - Udinese 1

Serwatkus 02.10.2009 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 799521)
Na dzisiaj za 'podpowiedzią' panów powyżej :)

strzelcy bramek :
Zetterberg
M.Hossa
Malkin

Na dzisiaj jeszcze:
Sląsk - Wisła 2
Holandia - Polska 2

Na jutro :
Newcastle - Brostol City 1
Leverkusen - Nurnberg 1
Lens - Lyon 2
Inter - Udinese 1

Jak dla mnie to jutro Polki dostana po tyłeczkach i w najlepszym wypadku z naszych złotek zrobią się "brazki" :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl