![]() |
Cytat:
ja 3 dni temu wpłaciłem i mam 1300zł. i 2 razy już obróciłem... trochę siadło... trochę nie... a trochę jeszcze w grze:D pozdro |
Gdzie w okolicach Galerii Krakowskiej znajduje się najbliższa Fortuna,oprócz Długiej?
|
Cytat:
cos na dzis: bayern-juve 1x 1,3 fc porto-atletico 1x 1.2 apoel-chelsea 2 1.3 dynamo m.-czerepovec 1 1.45 d.riga-petersburg x2 1.3 @3.2 |
Potrzebne mi są dzisaj jakieś propozycje na jutro ???
|
Dzisiaj porażka totalna.
Dodam tylko,że Milan i Chelsea kompletna żenada. |
Cytat:
Ale Chelsea ? Wygrali na trudnym terenie na drugim końcu Europy. Cóż więcej wymagać... |
Witam
Wariat sprzed 2 dni oczywiście nie wszedł. Wczoraj jedyny sukces to drobny singiel w meczy Newcastle - QPR (X2) co pozwoliło jednak nie odnotować wczoraj strat. Na dziś 3 kupony: 1) Safin M. - Chiudinelli M. (Typ) 1 Ginepri R. - Korolev E. (Typ) 2 Gasquet R. - Johansson J. (Typ) 1 Isner J. - Zverev M. (Typ) 2 Radwanska A. - Rybarikova M. (Typ) 1 Azarenka V. - Li N. (Typ) 1 AKO: 20,72 2) Beck A. - Young D. (Typ) 1 Sharapova M. - Benesova I. (Typ) 1 AKO: 1,38 3) Niemcy - Azerbejdżan (Typ) 1 AKO:1,07 Ten ostatni to pewniak, jak wejdzie ( postawiłem całą swoją kasę :) ) to przynajmniej stratny nie będę :). P.S. W najbliższy weekend Milan jedzie do Bergamo. Kurs na Atalantę chociażby z podpórką to ok. 1,7. Chyba się skuszę :) |
na dziś Magnitka w Chabarovie, raczej Fenerbahce, Hiszpanie z Wenezuelą i Tsonga za 47zł do wyjęcia 280 zł
zastanawiałbym się nad Hokejem ale tylko w rozpisach- Jokerit i Frolunda |
http://images44.fotosik.pl/208/e7fedb27da623c6f.gif
2009/2010 Dzisiejszej nocy za oceanem startuje kolejny sezon najlepszej hokejowej ligi swiata,NHL :D Tytułu będą bronić Pittsburgh Penguins,ktorzy w finale Pucharu Stanleya pokonali Detroit Red Wings. jak bedzie w tym sezonie?? głównymi aktorami będą na pewno: WASHINGTON CAPITALS SAN JOSE SHARKS DETROIT RED WINGS PHILADELPHIA NJ DEVILS BOSTON BRUINS CHICAGO BLACKHAWKS PITTSBURGH Najwieksze gwiazdy ligi: ALEXANDER OVECHKIN ILYA KOVALCHUK JAROME IGINLA OLLI JOKINEN MARIAN HOSSA JONATHAN TOEWS HENRIK ZETTERBERG PAVEL DATSYUK ZACH PARISE DANIEL ALFREDSSON ALEX KOVALEV SIDNEY CROSBY EVGENI MALKIN DANY HEATLEY PATRICK MARLEAU DANIEL SEDIN Na początek 4 spotkania w tym hit: Boston - Washington. a poza tym: -Calgary - Vancouver -Colorado - San Jose -Toronto - Montreal Mój typ,na dzien dobry,jest oczywisty :D Strzelec bramki-Alex Ovechkin-kurs 2,21 z Fortuny :) |
Cytat:
|
Cytat:
No, ale trzeba grać dalej. Dzisiaj dawny Puchar UEFA, więc odpuszczam. Nie do końca wiadomo komu na tych rozgrywkach zależy, a kto traktuje je jako niezbyt prestiżowy dodatek do sezonu. |
Kuponik pierwszy z dziś poległ, Safin i Isner polegli. Ale dubel wszedł i tę wygraną przeznaczam na singiel.
- Tsonga - Gulbis 1 Kurs tylko 1,2, ale to zawsze kroczek wprzód. Jeśli nie będzie niespodzianki wieczorkiem jeszcze wybiorę coś z pomiędzy: - Sheriff - Fenerbahce - PSV - Cluj - HSV - Hapoel - Sporting - Hertha - Galata - Sturm - U20 WC - Copa Sudamericana. Tymczasem |
Cytat:
Czyli mam rozumieć,że stawiasz na teoretycznie słabszych?:lol: |
dzis
galatasaray handi -1 roma fenerbahce shakhtar hamburger fulham toulouse celtic to na farta |
Na dzisiaj :
Sporting - Hertha 1 Twente - Steaua 1 Galatasaray - Sturm Graz Handicap (0:1) 1 Celtic - Rapid 1 Sheriff Tyraspol - Fenerbache 2 PSV - CFR Cluj 1 HSV - Hapoel 1 Fulham - Basel under 2,5 Co myślicie ? |
Cytat:
jeśli myślisz że opłaca się stawiać kursy 1.15, 1.2 to znaczy, że dopiero zaczynasz w tym biznesie, no nic, może sam do tego dojdziesz kiedyś, ja jestem teraz na plus ok. 1400 pln i nie narzekam powodzenia dla grających |
Cytat:
Przede wszystkim nie byłbym taki pewien pojedynków holendersko - rumuńskich. No i typowanie under/over to czysta loteria, unikam jak ognia takich. Zastanowiłbym się także nad handi Galaty. Mocno bym sie zdziwił gdyby wszedł taki kupon... 8 zdarzeń bez podpórek to sporo. |
ja dzisiejsze mecze odpuściłem i chciałbym Was zapytać o opinię o czymś takim na weekend:
Schalke-Eintracht 1 Polonia -Piast 1 Polonia B.-Lechia 1 Utrecht-PSV 2 |
Cytat:
Jeżeli gram kursy koło 1,3 to 2-3 mecze. |
na sobotę:
Leverkusen - Norynberga 1 Braga - V. Setubal 1 Barca - Almeria(+1) 1 ako: 2.7 warto za grubszą kase ? |
Garbaż, myslę, ze może wejść, nie wiem jak Leverkusen ostatnie mecze, co do Barcy- częściej niż handi gram overy,może w tym przypadku też tak będzie a kursy wyższe..
ja dzisiaj do przodu! na jutro rozpiska 2z3: Anglia z Ubzbekistanem u20, Wisełka, Sparta z Kladnem za 64,98 PLN, do wygrania 172,58 |
Dziś na plus. Ale oglądając wymianę ciosów Tsonga z Gulbisem łydki mi się trzęsły jak galareta. Dość powiedzieć że w 3 setach były 3 tiebreki, i jeszcze francuz przegrał pierwszą partię.
Na noc taki maluch: Union Espanola - Velez Sarsfield (Podwójna szansa) X2 Atlanta Braves - Washington Nationals (Typ) 1 Club Sport Emelec - Tecnico Universitario (Podwójna szansa) 1X AKO: 2,01 |
Cytat:
|
Cytat:
|
No to Rocco teraz będzie się bogacił,jego rytm życia wygląda tak,że przez czas trwania sezonu w NHL zbija fortunę a w przerwie ją przepija:D
Rocco na dzisiaj M Hossa i Zeterberg strzelą.a w nocy pewnie ktoś z dwójki Crosby/Małkin tylko nie wiem kto:) |
Cytat:
dzisiaj interesują mnie dwa mecze,a to ze względu na wczesną porę. Chicago - Florida o 18.mecz w Helsinkach!!! Detroit - St.Louis o 21.mecz w Sztokholmie!! z pierwszego meczu ciężko pokusić sie wybór strzelca jako ze w tym sezonie w Chicago ciezar zdobywania goli ewidentnie bedzie rozlozony na przynajmniej 4-5 graczy.Teoretycznie najlepszy Hossa,który przyszedł z Detroit.Ja postawie - o ile sie zdecyduje- na Toews'a który niezle punktował w zeszłym sezonie. z drugiego meczu aż prosi sie zeby zagrać na H.Zetterberga.nie czesto zdarza sie okazja zeby pokazac sie i popisać przed własnymi kibicam tj. rodakami :) także mysle i mam nadzieje iż doswiadczony szwed i gwiazda Red Wings nie zawiedzie dzisiejszego wieczora i przynajmniej raz trafi do siatki. Kursy wedle fortuny kształtują się tak: Hossa 2,21 Toews 2,98 Zetterberg 2,49 |
Rocco no to może zagrać na tych trzech panów?:)
to zagram jeszcze tą ligę czeską za grosze jak to mówisz,chociaż to pojęcie względne,bo dla jednych grosze to 2-5 zł a dla innych 20-50:D a ja zagram za 5 zł tych dwóch strzelców plus wygrana Mlada Boleslav i robi się ciekawa kwota 54 zł fajny kurs na Polskę w siatkówkę :) |
sam nie wiem LuKaS,tez mysle ciagle kogo wybrac z tego Chicago.w kazdym badz razie granie na dwoch strzelców z jednej druzyny wymaga sporej odwagi:)
ja zostaje przy Zetterbergu,a kogo wezme z Blackhawks to... zadecyduje pozniej rzut monetą :D a i tak zeby było ciekawie - za grosze:) - liga czeska strzelcy bramek: Sparta - Kladno ,strzelec:Ton Trzyniec - Litvinov ,strzelec:Kveton w tej lidze warto stawiac na porazki Komety Brno i jako strzelca mozna wmiare regularnie dawać Cervenke ze Slavii. ta lige jednak na luzie bede traktować |
Na dzisiaj za 'podpowiedzią' panów powyżej :)
strzelcy bramek : Zetterberg M.Hossa Malkin Na dzisiaj jeszcze: Sląsk - Wisła 2 Holandia - Polska 2 Na jutro : Newcastle - Brostol City 1 Leverkusen - Nurnberg 1 Lens - Lyon 2 Inter - Udinese 1 |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl