Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

rafal777 16.09.2010 20:26

Co mnie najbardziej zaskoczyło to bardzo dobra dynamika i szybkość piłkarzy Lecha. Kontry mieli dobre. Ale widać też znaczną różnicę w wyszkoleniu technicznym. Szczególnie w akcjach 1 na 1 gdy lechita robił zwód w bok piłkarz Juve spokojnie go przeczytał i wchodził przed niego. Juve widać że początkowo lekceważąco, potem zabrali się do roboty.

TOMAY1979 16.09.2010 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 981152)
Zycze wam 5 porażek w następnych meczach... posmakujecie sobie...

Wdac ,ze sie znasz na pilce kolego :D

Titto 16.09.2010 20:34

Co do Polaków w Lidze Europejskiej w Borussii w wyjściowej jedenastce nie ma żadnego polskiego piłkarza.

1q2 16.09.2010 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 981168)
Ja się pytam w ogóle, co na tym forum robi kibic Legii ?

Lepiej byś powiedział które to Twoje konto a tak w ogóle to trochę szacunku do starszych a szczególnie do gości:>

Niestety ale Amica od 3 lat gra dobrze w pucharach.Raz była bliska kompromitacji(choć może to za duże słowo bo co powiedzieć o 'naszym' Karabachu), raz(ze Spartą) zmarnowała sporą szansę a tak to przyzwoite bądź dobre wyniki.

Wiadomo że dla Juve LE to taka pańszczyzna trochę ale to ich problem.

ladek1989 16.09.2010 20:40

Czy dobrze widziałem, na stadionie Juve flaga Legii??:) I chyba raz poszło na trybunach ,,Legia, Legia"

Titto 16.09.2010 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 981224)
Lepiej byś powiedział które to Twoje konto a tak w ogóle to trochę szacunku do starszych a szczególnie do gości:>

O co ci biega?:-/

transmisje 16.09.2010 20:41

Witam,

Zaskoczył mnie mecz Lecha i to bardzo na plus.
Szkoda kilku błędów przy bramkach ale mimo wszystko remis to dla mnie Sukces :)

Pozdrawiam

Bialix 16.09.2010 20:43

Ja żałuję tylko kuponu :D No ale trudno, odkuję się na czymś innym ;)

Lech zagrał świetnie w porównaniu z tym, co dzieje się w Ekstraklasie. Może i Juve było bez formy, może Rudnevs i kumple zagrali mecz życia, ale nijak się ma to do faktów. Juve zremisowało z Lechem u siebie. Wisła przegrała dwa mecze z Azerami. Legia nie grała w ogóle w pucharach. Ruch się błaźnił niemiłosiernie, a Jagiellonia grać coś tam grała, ale poległa.
Lech gra w LE i idzie mu póki co nieźle. Może dostanie łomot od City, Austriaków i Juve. Grunt, że o wyniku będą jutro trąbić wszystkie media, bo portale w sieci już dostały szału :]

Ja bym chciał żeby nasi taki mecz kiedyś zagrali w pucharach. Lazio i Barcelona (swoją drogą był to już mecz o pietruszkę wtedy) były dawno. Juve - Lech skończyło się pół godziny temu i może być kluczowym wynikiem dla rywalizacji w grupie.

Nawet pasowałoby mi gdyby Lech wszystko wygrywał po drodze aż do finału (bo miło oglądać polski klub we wrześniu w pucharach), choć chciałbym, żeby w finale padł ;) Na krajowym podwórku możemy się żreć ile chcemy a nawet jest to wskazane. Wiadomo, że jak inna drużyna dostaje w Europie łomot, to trzeba się pośmiać, że dziady, że du*y wołowe etc. Ale jak gra ładnie i da się to oglądać to niech wygrywa, bo czemu nie?
Gratulacje dla Lecha, Zieliński pewnie utrzyma posadę, choć w lidze gra piach. Zremisować z Juve, tak uznaną marką i to u nich to spory wyczyn.

Choć kuponu szkoda ;)

A nasze grajki powinny się wziąć do roboty. Bo skoro Lech potrafi, to oni też :]

laurence 16.09.2010 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 981199)
Macie gdzies wszystkie bramki z tego meczu?

http://www.sport.pl/pilka/1,65042,83...e_Lechowi.html - w dobrej jakości

kangurekm 16.09.2010 20:54

Lechowi nalezy pogratulować szczęścia - wątpie żeby przeciwko Man City Rudnevs miał taki "dzień konia". Nie ma także co wyrokować na temat siły (potęgi?) Lecha - trafił na najsłabszy Juventus jaki pamiętam , dodatkowo upośledzony przez jedną znamienitą rotację w składzie - Legrotaglie za Bonucciego...

dwdx1906 16.09.2010 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 981199)
Macie gdzies wszystkie bramki z tego meczu?

www.AllGoals.pl

A tak btw. Rudnevs nie grał już w pucharach w tym sezonie w swoim poprzednim klubie? z jakiej paki dzis gral?

Buziek_LG 16.09.2010 20:58

Grał w fazie eliminacyjnej, czyli mógł być zgłoszony do rozgrywek grupowych

Wasiu 16.09.2010 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dwdx1906 (Post 981249)

A tak btw. Rudnevs nie grał już w pucharach w tym sezonie w swoim poprzednim klubie? z jakiej paki dzis gral?

W tym sezonie zmienily sie zasady. Jesli byly klub zawodnika odpadl w eliminacjach to ten zawodnik moze grac w barwach nowego klubu w rundzie zasadniczej. Dlatego np z Juve tam ktos nie mogl zagrac, bo jego byly klub dalej gra...

Tak btw Rudnevs sam przyznal, ze uderzyl na pale. Po prostu strzal zycia, czestow takich meczach wchodza. Jak u nas Mijailovic, Paulista i Sobol :)

krwawy 16.09.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ladek1989 (Post 981231)
Czy dobrze widziałem, na stadionie Juve flaga Legii??:) I chyba raz poszło na trybunach ,,Legia, Legia"

Juve masz kibicowską przyjaźń z Legią

witeq 16.09.2010 21:08

Cytat:

Leszek wymieniajac Lewandowskiego na Rudnevsa wyszedl sporo do przodu, nie tylko finansowo...
Cytat:

Ten gosc jest lepszy nie Lewandowski.
Cytat:

Powiem tak Rudnevs to jest chyba zawodnik z innej galaktyki
Ja wiem że hat trick to wielka sztuka, ale przypominam że jedna z karnego, a druga dobicie do pustej. Trzecia oczywiście miodek, w takim momencie taki strzał . . Ale trochę chyba za wcześnie na takie kategoryczne sądy. Rudnevs ma coś w sobie, umie się znaleźć, dobrze gra głową, ale np z dryblingiem i szybkością już nie tak wesoło. Ma potencjał, ale poczekajmy trochę.
Cytat:

naprawdę, robią to , czego Wisła w niedalkiej przeszłosci w swych najlepszych latach nie potrafiła wykonać.
Wisła w niedalekiej przeszłości biła w dwumeczu Parmę i Schalke, w rzymie osiągnęła taki sam rezultat jak dziś Lech, pokonała Barcelonę.

Lech w całej swojej zakończonej już przeszłości nie zbliżył się nawet do sukcesów Wisły zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Że nie wspomnę o obecnym tworze i jego jedynym mistrzostwie rok temu. Coś jeszcze wyjaśnić?

_ukoL 16.09.2010 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 981223)
Co do Polaków w Lidze Europejskiej w Borussii w wyjściowej jedenastce nie ma żadnego polskiego piłkarza.

A co w tym dziwnego? Piłkarze jakich setki tysięcy.

PrawdziwośćDlaGry 16.09.2010 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 981199)
Macie gdzies wszystkie bramki z tego meczu?

http://www.mmszczecin.pl/blog/entry/...CH.+WIDEO.html

cieniek 16.09.2010 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez witeq (Post 981262)
Ja wiem że hat trick to wielka sztuka, ale przypominam że jedna z karnego, a druga dobicie do pustej. Trzecia oczywiście miodek, w takim momencie taki strzał . . Ale trochę chyba za wcześnie na takie kategoryczne sądy. Rudnevs ma coś w sobie, umie się znaleźć, dobrze gra głową, ale np z dryblingiem i szybkością już nie tak wesoło. Ma potencjał, ale poczekajmy trochę.


Wisła w niedalekiej przeszłości biła w dwumeczu Parmę i Schalke, w rzymie osiągnęła taki sam rezultat jak dziś Lech, pokonała Barcelonę.

Lech w całej swojej zakończonej już przeszłości nie zbliżył się nawet do sukcesów Wisły zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Że nie wspomnę o obecnym tworze i jego jedynym mistrzostwie rok temu. Coś jeszcze wyjaśnić?

Nie trzeba, jarajmy się dalej minionymi czasami świetności Wisły.

Eustachy 16.09.2010 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez witeq
Ja wiem że hat trick to wielka sztuka, ale przypominam że jedna z karnego, a druga dobicie do pustej. Trzecia oczywiście miodek, w takim momencie taki strzał . . Ale trochę chyba za wcześnie na takie kategoryczne sądy. Rudnevs ma coś w sobie, umie się znaleźć, dobrze gra głową, ale np z dryblingiem i szybkością już nie tak wesoło. Ma potencjał, ale poczekajmy trochę.

Nie chcesz chyba powiedziec, ze Lewandowski byl demonem szybkosci, ani tym bardziej dryblerem.
Wedlug mnie Lewandowski jest bardziej drewniany. A przynajmniej nie widzialem jeszcze, zeby Rudnevsowi pilka przy przyjeciu odbijala sie na pare metrow.
Ale oczywiscie masz racje - trzeba troche poczekac.
Kiedy jednak siegam pamiecia do wystepow Lewandowskiego w europejskich pucharach, to przypomina mi sie obraz goscia, ktory z bardziej klasowymi zespolami nie istnial i nie potrafil strzelic zadnej bramki.
Choc oczywiscie w rodzimej lidze, korone krola strzelcow udalo mu sie podwedzic. Zobaczymy jak bedzie z Rudnevsem. Dla mnie jest glownym kandydatem do tego trofeum na obecna chwile.

johny96 16.09.2010 21:32

A ja uważam, że Juve zlekceważyło amicę i tyle. Niech inni nie podniecają się tak. Przyjedzie do poznania jakaś Polonia Bytom ( z całym szacunkiem ) i odbierze cenne punkty jakże "mocnej" amice. I wszyscy się będą głowić jak to możliwe.

sq 16.09.2010 21:33

Umarł król. Niech żyje król.

To samo w kontekście Lewandowski - Rudnevs (gwiazda Lecha na której można zarobić) jak i w kontekście Wisła - Lech (napalanie się wynikami uzyskiwanymi w europejskich pucharach)

A odnośnie samego meczu. Przypuszczałem że padnie 6 bramek, ale nie przypuszczałem że Juventus podzieli się z Lechem fifty fifty ;)

Teraz odpoczynek i... truskawki.

skttrbrain 16.09.2010 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 981126)
a Wronki jak to Wronki zawsze w ostatnich sekundach muszą strzelić, ale cóż, liczymy na baty w następnych meczach :D

nawet chłopie nie wiesz jaką mam radochę czytając takie brednie :))

Maverjuve 16.09.2010 21:37

Ja chyba ogladalem inny mecz niz wy... Bo jak dla mnie Lech wcale nie zagral dzis jakiegos swietnego meczu, po prostu po czesci zostali zlekcewazeni, po innej czesci Juventus gral w do polowy rezerwowym skladzie, a po czesci mieli duzo szczescia. W zdecydowanej wiekszosci to Juventus prowadzil gre, mial akcje, ale tak jak dzien konia mial Rudnevs tak slabszy dzien mial Krasic w Juve.

A co do pytania pojawiajacego sie wczesniej na temat reklamy BetClica na koszulkach Juve - widac ze nie jestescie w temacie :P Po prostu BetClic reklamuje sie tylko na domowych koszulkach Juve. Na wyjazdowe poszukiwany jest inny sponsor ;P Wiec nie ma obaw czy wystapi z reklamami firmy bukmacherskiej.

buczo1985 16.09.2010 21:38

To ci Pyry, nie wierzyłem, że będą w stanie zremisować ten mecz. Nie mówcie też, że co to za osiągnięcie wygrać ze słabym Juve. Może i grają padakę, ale mają w swoich szeregach takich grajków, którzy w pojedynkę własnymi umiejętnościami mogliby roznieść Lecha. Jestem pełen uznania dla nich za podejście do meczu, byli skoncentrowani, dobrze przygotowani i właściwie nastrojeni. Może i odstawali piłkarsko, ale pokazali, że ambicją można wiele zdziałać.
Mimo kiepskiej gry Juventusu i tak na mnie wrażenie robi szybkość zawodników włoskiej drużyny i umiejętność zastawienia się i gry tyłem do bramki. Nasi muszą się jeszcze dużo uczyć...

Ajax 16.09.2010 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cieniek (Post 981268)
Nie trzeba, jarajmy się dalej minionymi czasami świetności Wisły.


Święte słowa. Prawda jest taka że my gramy ogon z Azerami a oni remisują z juve.

Jestem daleki od antykibicowania że tych tamtych nie lubię ja jestem za Wisłą.

Lech może sobie LM zdobyć a czemu nie ?

Z takiej gry w pucharach Lecha powinno się cieszyć x2.
Punkty do rankingu.
Lech będzie padnięty w lidze = lepiej dla Wisły

A Wisła ma wygrywać z Legią w dołku tak samo jak z pucharowym Lechem.

Arkas 16.09.2010 21:45

Powiem tak, osobiście się cieszę że Lech wywalczył pozytywny wynik w Europejskich Pucharach, bo zawsze zdobył troszki punkcika do rankignu, a poza tym, nasze ekipy muszą wkońcu grać żeby ta liga stawała się coraz mocniejsza.
Kasy zarobią troszki, może kogoś kupią, może będą odstawać poziomem od ligi, tak jak Wisła kiedyś i wtedy inne ekipy będą musiały się wzmocnić żeby nie oddać pola bez walki.
Co do meczu, głupio stracone bramki, Arboleda jak rzadko się myli, to dzisiaj miał wpadki, Kotorowski też się nie popisał jak nie trafił w piłę. A ta bramka Del Piero jak i tego Łotysza to szacun.
A, i sędzia ładny s....*syn, lechici są przy polu karnym a ten gwiżdże koniec spotkania. Ciekawe czy jak Juve by miało taką okazję to czy gwizdnął.

domenica90 16.09.2010 21:46

Wszyscy ci, którzy tak deprecjonują wynik Lecha, sprzedaliby duszę diabłu, żeby tylko na miejscu poznaniaków była Wisła...
Może Rudnevs miał dzień konia i być może więcej takiego meczu nie powtórzy - i co z tego? Czy w Wiśle jest ktokolwiek, jakikolwiek piłkarz, który na dzień dzisiejszy może się pochwalić takim osiągnięciem, taką skutecznością?

Obyśmy w przyszłym roku mogli emocjonować się grą Wisełki w pucharowej grupie, z europejskimi tuzami...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 981293)
A ta bramka Del Piero jak i tego białorusina to szacun.

Łotysza ;)

julo 16.09.2010 21:51

A co to mnie obchodzi jakiś Lech ? My jutro mamy ważny mecz ! :D I tym sie emocjonuje, WRACAMY NA R22.

mimo wszystko jako kibic oglądałem mecz, oczywiście trzymałem kciuki za Juve bo z dwojga złego wole Juve niż Lecha. Choć nadętych włochów też nienawidze. Spotkała ich niemiła niespodzianka, bo już ostatnie minuty chcieli przytrzymać wynik i wydawało sie że kontrolują sytuację. Zostali skarceni. Jak znam życie to będzie to obtrąbione w mediach.

W dupie mam punkty, po co komu rozstawienie jak sie przegrywa z niżej notowanym ?? Pytam sie po co ? W życiu nie będe kibicował jakiemuś Lechowi w pucharach i nikt mnie do tego nie przekona jakimiś punkcikami które trzeba podzielić na 3, a ten wynik jeszcze może pomnożyć przez 0.01. Bez jaj.
To jak byś mi mówił żeby zamiast zwykłej coli kupił cole light i wysłał SMS-a za 4.66zł bo z tego jeden grosz idzie na biedne dzieci z Etiopii. 10lat czekamy i liczymy te punkty i nic z tego nie ma.

Kamson 16.09.2010 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 981281)
nawet chłopie nie wiesz jaką mam radochę czytając takie brednie :))

Tylko monitora nie pobrudź ;)

Remis na wyjeździe z Juventusem - super rzecz. Godna pozazdroszczenia.
Chyba, że twój klub osiągnął to przez sprzedanie swojej historii. Wtedy pozostaje mi tylko szyderczy brecht z wielkopolan, którzy dali dupy by osiągać jakiekolwiek sukcesy.
Bez odbioru, wielkopolanie :)

przemek1902 16.09.2010 21:56

http://zinas.nra.lv/sports/futbols/3...t-juventus.htm

Łotysze w euforii chyba, na pierwszej stronie poczytnego łotewskiego portalu jest wzmianka o hattricku Rudnevsa.

Co do meczu? Dziwny jakis, w pierwszej polowie Juve gralo fatalnie, Lech strzelil 2 bramki. Mecz potoczylby sie inaczej gdyby nie bramka w 45+ minucie. A tak chlopaki wyjechali na pelnej rozczochranej w mecz i po 25 minutach doprowadzili do 3-2. Potem Juve jakby sie cofnelo, juz tak nie atakowalo no i masz Pan.

Jak ktos napisal - wynik idzie w świat, choc Juve z takim skladem powinno w sferze s-f pozostawic boj o pierwsza 4 SerieA.

kibic1989 16.09.2010 22:01

nie mogę uwierzyć , że was tak to boli. że liczyliscie ile m2 ma nasz stary rynek, żeby tylko więcej kibiców sie nie pomiesciło niz u was. to nie jest żal, to nie jej nienawiśc do was, w Poznaniu sie po prsotu z was śmiejemy:) a teraz? a teraz możecie sobie wspominac, płakać jaka kiedyś skisełka była.

nero 16.09.2010 22:01

Wszystkie bramki z meczu Juve-Lech
http://www.fileserve.com/file/YGjx6MS

Arkas 16.09.2010 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 981300)
Tylko monitora nie pobrudź ;)

Remis na wyjeździe z Juventusem - super rzecz. Godna pozazdroszczenia.

Nie chcę nikomu podpadać, ale mogę się założyć, że jakby to nasza Wisełka była teraz na miejscu Lecha to wszyscy byliby tak podnieceni wynikiem że forum z przeciążenia by padło.
Wszystkich nas boli, że to nie nasz klub występuje w Europie, no ale cóż, teraz jest 5 min Lecha i nie szydźmy tak z tego wyniku, bo ktoś jeszcze pomyśli że niektórzy mają kompleksy na punkcie Lecha, a to niedorzeczne by było.

witeq 16.09.2010 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 981270)
Wedlug mnie Lewandowski jest bardziej drewniany.

a dla mnie Łotysz, może po prostu jestem w większym stopniu patriotą
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 981270)
Nie chcesz chyba powiedziec, ze Lewandowski byl demonem szybkosci, ani tym bardziej dryblerem.

skądże. Ale zarówno jest szybszy, jak i posiada lepszy drybling. Rudnevs to typowy snajper, Lewy może grać cofniętego napastnika bądź skrzydłowego ( w ustawieniu 4-3-3) właśnie dlatego że od biedy spełnia warunki na te pozycję, co właśnie oznacza że:
- nie jest demonem szybkości, ale też nie odstaje
- potrafi minąć i podać dobrą piłkę, ale wirtuozem techniki nie będzie

Rudnevs za to ma lepsze uderzenie głową czy też lepiej gra tyłem do bramki. Po prostu troszkę inni piłkarze. Czas pokaże jak Lech na tym wyjdzie, tak jak wcześniej pisałem uważam że Łotysz ma duży potencjał. Czy się rozwinie na tyle abym uznał że przewyższył Lewego (wszak masz inne zdanie, rozmawiamy o naszych subiektywnych opiniach) - nie wiem, ale i tobie i sobie życzę aby delikatnie mówiąc w Lechu mu nie szło poza dwoma meczami w sezonie przeciwko pewnej ich zgodzie.
Cytat:

Nie trzeba, jarajmy się dalej minionymi czasami świetności Wisły.
to się przerzuć. Za trzy lata Legia zremisuje z Marsylią na wyjeździe, bo oni tam jakoś lubią kierunek francuski, to im pokibicujesz. Potem może Jaga badz Widzew wystrzelą, jakiś remisik w niemczech, będziesz wniebowzięty. Po co się masz frustrować kibicowaniem Wiśle.

julo 16.09.2010 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 981293)
Powiem tak, osobiście się cieszę że Lech wywalczył pozytywny wynik w Europejskich Pucharach, bo zawsze zdobył troszki punkcika do rankignu, a poza tym, nasze ekipy muszą wkońcu grać żeby ta liga stawała się coraz mocniejsza.

@Arkas jeszcze im loda zrób.
ręce opadają.

Zobacz co lechita napisał jako kibic1989, zobacz jak oni sie cieszą. I ty mówisz że też sie cieszysz. Bana powinieneś dostać albo mlaskacza to może byś zrozumiał że kibicowanie to nie jest tak że co rok to innej drużynie, która jakieś tam punkciki dla dobra polskiej piłki ciuła. Piepsze to. To są nasi śmiertelni wrogowie ! Zrozumiecie to czy nie ? I to nie jest reklama sprite'a kontra pragnienie, czy jak to było... mniejsza z tym, to jest życie. Przyszło wam kiedyś bronić barw w obcym mieście. To nie piszcie takich głupot że sie cieszysz że Lech coś tam ugrał. Jarasz sie punkcikiem z którego trzeba jeszcze pierwiastek 3 stopnia wyciągnąć i podzielić na ilość drużyn z danego kraju i bóg wie co jeszcze zrobić ? Co to nam da ? My jutro mamy ważny mecz, wracamy na R22, ubierz sie człowieku na czerwono i przyjdz na Wisłe a nie wypisuj bredni na forum.

1q2 16.09.2010 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 981314)
bo ktoś jeszcze pomyśli że niektórzy mają kompleksy na punkcie Lecha

A nie mają??

domenica90 16.09.2010 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 981319)
@Arkas jeszcze im loda zrób.
ręce opadają.

W którym miejscu napisał nieprawdę? Wskaż proszę, dokładnie.

Pan Jotka 16.09.2010 22:11

Jak się tak czyta poniektórych to nie mogę...Jak Wisła wygrała z Barceloną 1:0 po łomocie na Camp Nou to był wyczyn.Ale jak Lech zremisował na wyjezdzie po meczu którego nie powstydziłaby się żadna druzyna z naszego grajdoła to od razu:Juve grało w rezerwowym składzie, Juve olało mecz, Lech miał farta :), Rudnevs strzelil co prawda 3 gole, ale co tam trafić z karnego(jak Zurawski,nie?) czy do pustej bramki(jak Małecki nie?).Fuks bo chłop miła strzął życia.Pfff. Taki hattrick. Powiedzieli kibice drużyny która w 2 lata zanotowała 2 największe blamaże polskiej piłki skopanej. Brak obiektywizmu u niektórych jest porażający.Ale to może kwestia wieku, który to zacżął radyklanie spadac od pewnego czasu i stąd wysyp kwiatków na forum.

domenica90 16.09.2010 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 981325)
Jak się tak czyta poniektórych to nie mogę...Jak Wisła wygrała z Barceloną 1:0 po łomocie na Camp Nou to był wyczyn.Ale jak Lech zremisował na wyjezdzie po meczu którego nie powstydziłaby się żadna druzyna z naszego grajdoła to od razu:Juve grało w rezerwowym składzie, Juve olało mecz, Lech miał farta :), Rudnevs strzelil co prawda 3 gole, ale co tam trafić z karnego(jak Zurawski,nie?) czy do pustej bramki(jak Małecki nie?).Fuks bo chłop miła strzął życia.Pfff. Taki hattrick. Powiedzieli kibice drużyny która w 2 lata zanotowała 2 największe blamaże polskiej piłki skopanej. Brak obiektywizmu u niektórych jest porażający.Ale to może kwestia wieku, który to zacżął radyklanie spadac od pewnego czasu i stąd wysyp kwiatków na forum.

Zaraz ci "wierni kibice" każą ci się przerzucić na Lecha:>

Pan Jotka 16.09.2010 22:19

Chodzi o to, że trzepanie konia do Lecha to głupota. Ale zaprzeczanie temu co widzieliśmy jest jeszcze większą głupotą.Zwisay mi czy ktoś każe sie przerzucać na Lecha. Zwłąszcza jak ma 15 lat i stałe łaczę od 2óch tygodni.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl