![]() |
Jak Melikson nie zagra z powodu kontuzji to lezymy i robimy pod siebie ,zreszta caly sezon to bedzie troska o zdrowie Meliksona ,bo ten pilkarz to 60% ofensywy Wisły
|
Cytat:
|
Miejmy nadzieję, że zasłona dymna dotycząca Meliksona się powiedzie i Cypryjczycy nie poddadzą Izrealczyka aż takiej analizie :)
Szkoda, że na potrzeby niedyspozycji Meliksona nie wymyślono jaki to uraz bo wtedy brzmiałoby to troszkę wiarygodniej. Spokojnie. :) |
Zasłona dymna i tyle. :-)
|
Cytat:
|
Cytat:
A jeśli to rzeczywiście kontuzja to ja powiem tyle: http://www.youtube.com/watch?v=xGdDX730wwg i mamy przesrane. |
Dzisiaj cały dzień gadalismy o pogodzien , a następne 24 h będziemy rozmawiać o tym czy zagra Melikson .
Szczerze powiedziawszy jeśli miałbym wybrać zawodników którzy jutro będą dla nas kluczowi to będą to w pierwszej kolejności : Pareiko , Chavez , Jaliens , Sobolewski . To gra defensywna będzie jutro kluczem do awansu . To musi być skała nie do przejścia . To ci 4 gracze w największej mierze decyzją o naszej dobrej grze defensywnej . Tak sobie też pomyślałem , że Maaskant bardzo by chciał zagrać na ... 3 defensywnych pomocników . Kusi go wystawienie Sobolewskiego , Wilka i Nuneza od początku . Tylko trzeba by w takim przypadku wyłączyc jedno z ogniw ofensywy . Jeśli Melikson będzie kontuzjowany to Maaskant wniesie w życie powyższą taktyke . Nie zdziwi mnie jutro , jeśli Melikson nie wyjdzie od początku , a wejdzie za 'oddychającego rękawami' Ilieva w 55-60 minucie . Takiego wariantu jeszcze nie testowaliśmy , ale moim zdaniem nie będzie to złe rozwiązanie . Dynamika i szybkosc Meliksona na tle zmęczonych rywali będzie jeszcze bardziej widoczna jak zawsze. |
prawdziwym problemem to nie byłby brak Meliksona tylko Chaveza
|
bez Meliksona kontrataki nie będą istnieć wyjdzie na to ze nawet ze swojej połowy nie wyjdziemy....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
staszek001, no jakoś musieli tę informację "uwiarygodnić". Nikt normalny, a na pewno nie Wisła w tej chwili przed najważniejszym meczem ostatnich kilkunastu lat, z profesjonalnym, wypowiadającym się tylko dyplomatycznie trenerze nie zdradzi na aż 24 godziny przed meczem, że być może zagra bez Meliksona.
Takie informacje mogą się pojawić na chwilę przed meczem, bo nawet jeśli Wisła miałaby zagrać bez Meliksona, to zawodnik, który go zastąpi również będzie niespodzianką, do której nie przygotują się Cypryjczycy. Ściema na bank. :) |
Panowie, myślę, że to typowa zagrywka przed ważnym meczem, ale oby nie było na odwrót.
|
taktyka na 3 defensywnych była by bardzo ciekawa, z Maorem na lewej pomocy zamiast Iliewa.
Izraelczyk jak dotychczas nie pokazywał braków w wytrzymałości i czy to jest 10 czy 85 min potrafi robić świetne rajdy. Natomiast Iliew nie wytrzymuje trudów całego mecz, dlatego taktyka wpuszczenia Meliksona na podmęczonego rywala wydaje się kiepska. Niewątpliwie większość meczu bedziemy się bronili i grali z kontry, w takim wariancie mamy ścianę defensywną z 3 pomocników w środku + wracający się Genkow. Atak pozycyjny gospodarzy którzy wysoko muszą wyjść obroną wiadomo, a my z przodu wtedy mamy Maora i Małeckiego, dwóch najszybszych na boisku zawodników którzy tylko czekają na kontrę. moim zdaniem jutro zabójcze może być dla nas bieganie za piłką gdy Cypryjczycy będą sobie ją klepać. dlatego pewnie staniemy za podwójną gardą i będziemy czekać wiadomo, luźne dywagacje spowodowane że czasami juz nie da się o niczym innym myśleć poza jutrzejszym meczem. |
Cytat:
Najważniejsza będzie KASA :P |
To powodzenia jak chcecie juz grac tak defensywnie, ze nawet bez Meliksona. Owszem, defensywnie, z kontry, ale nie calkowicie pomijajac atak! A to sugeruja ustawienia bez Maora. Naprawde myslicie, ze defensywa Wisly jest w stanie przez 90 min grac na 0 ? Kluczem do awansu bedzie strzelenie bramki, moze dwoch, i Melikson, Iliev, Malecki sa tak samo wazni w tym meczu jak np. Chavez, bo to ze cos wpadnie dla Apoelu to dla mnie raczej jest pewne. I sprawa jest prosta - uda sie cos strzelic, awansujemy.
|
Cytat:
|
Pisałem o urazie Meliksona już dzisiaj. Koło 13 był wywiad Orange sport info z Jarosławem Krzoską, w którym mówił że dzień wcześniej wszyscy piłkarze trenowali oprócz Meliksona. Także moim zdaniem to nie jest ściema.
|
Melikson nie zagra, dziękuje bardzo - jedynym jego zmiennikiem jest Garguła.
Idę się napić, nie trzeźwieję do środy do wyniku. |
Cytat:
|
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...dopodobne.html
ten artykuł wywody kowala,żewłaka,kosowskiego i całej dziennikarskiej polski,na początku bagatelizowałem sprawę i traktowałem jaką wymówkę,w razie co będzie,że pogadała była katastrofalna,wilgotność nie do zniesienia i dlatego przegraliśmy,ale teraz na prawdę zaczynam się obawiać,że warunki tam mogą być na prawdę nie wesołe.I ta pewność cypryjczyków ,,nie widzą innego wyniku niż 3-0,4-0,szykują się na pomeczową fetę'' Obyśmy sprawili im jutro przykrą niespodziankę. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
ehhh kuzwa mać dlaczego Maor? I to jutro najważniejszy mecz w historii klubu. Oby zagrał :-/ Już poprawiłem. Zdenerwowałem się i stąd ten mój błąd |
Moar? to jakis nowy pilkarz u nas jest?
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do tematu, tak samo jak Melikson moze byc sciema tak samo tych 2 grajków z APOEL-u tez. |
24 h do meczu .Oj będą jutro nerwy .Radzę przygotować defibrylatory .
Taktyka z 3 defensywnymi z których jeden (Nunez ) ma inklinacje do gry ofensywnej może przynieś niezły skutek ale pod warunkiem , że Maor nie zagra na boku bo wówczas odkryta zostanie nasza lewa strona niczym w meczu z Litexem .Nie zdziwiłby się gdyby Maor w takim ustawieniu zagrał na szpicy zamias Genkova .Co prawda wówczas nasze wrzutki z akcji w pole karne nie będą miały sensu ale podejrzewam , że w takim zestawieniu personalnym będziemy się pchać środkiem . |
ciekawe jak jutro bedziemy wykonywac rzuty rozne
:lol::lol::lol: |
za dzień o tej porze...
Kurcze, ale stras będzie, pierwszy mecz cały czas na wielkim stresie, aż strach myśleć co będzie jutro. Nie pijcie jutro kawy, tak dla bezpieczeństwa... Ofensywnie 10 min? Brak Maora... coś ten nasz trenejro ściemnia. Mam nadzieję, że jakbyśmy nie zagrali to zagramy konsekwentnie do końca meczu i po ostatnim meczu zapamiętamy sędziego z Węgier, jako tego dobrego. Cypr będzie nam się kojarzył z samymi dobrymi rezultatami.... |
Cytat:
..tylko trzeba wygrać:-p ------------ Pareiko------------- Lamey-Jaliens-Chavez-Diaz ------Sobol-Nunez-Wilk------- ---------- Mały-Iliev----------- ------------Genkov------------- |
To zwykła zmyłka spokojnie ;)
|
Zdaje się , że jeszcze żaden rodzimy zespół nie przegrał z "wyspiarzami " z Cypru .Tego się trzymajmy i oby jutro podtrzymać tą passę .
Będzie cholernie ciężko funkcjonować w dniu jutrzejszym .Podejrzewam , że każdy Wiślak jutro będzie co minutę spoglądał na zegar w oczekiwaniu na początek meczu . |
Cytat:
ogarnijcie sie |
Jeśli to prawda o tej kontuzji(krwiak) to jestem ciekaw który geniusz go skosił bo samemu to ciężko sobie coś takiego zrobić(choć nie jest to niemożliwe;)
|
1-4-5-1 i jedziemy :D
Trzeba szukac drugiego Meliksona i tyle , bo Garguła to jak mucha w szambie sie rusza. |
czuję, że to jednak trójkąt Sobol Wilk Nunez zagra od pierwszej minuty. Zagęścić środek i przy przesuwaniu utrudnić Cypryjczykom grę bokami. Możemy poczuć się jak na mecze Realu z Barcą w LM.
PS: co do kontuzji Lameya nie martwiłbym się brakiem Holendra. Marco zagrał bardzo przyzwoicie i myślę, że jego warunki fizyczne możemy wykorzystać przy rożnych ( pod warunkiem by nie były klepane na krótko ) |
ciekawe czy to taki mądry zabieg, by przesunąć jakże medialny temat pogody na Cyprze w cień, czy moze jednak prawdą jest kontuzja Meliksona.
Imho coś na rzeczy musi byc z tej racji ze zszedł z treningu. Nie sadze by na jutrzejszy hardcore desygnowany był piłkarz który nie jest optymalnie przygotowany. Szkoda. Cóz, pozostaje wierzyć w innych. |
Cytat:
Akurat na tym poziomie opuszczenie jednego treningu w dodatku lekkiego nie powoduje , że zawodnik zacznie grac gorzej . |
Ja jednak jestem skłonna zachować spokój, jeśli chodzi o zdrowie Meliksona.
Wygląda mi to na nic innego, tylko celowy zabieg 'usypiający' przeciwników zastosowany przez naszego trenera. Poza tym, weźcie pod uwagę, że tylko pierwsze 15 minut ostatniego treningu było otwarte. Po tym czasie Maor RZEKOMO opuścił boisko. ;) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl