Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

piotrek chicago 27.03.2010 17:31

widze ze na suchych stawach dzis widzow ponad komlet hahahaha mam nadzieje ze bramke strzeli Piotrek Stawarczyk ktory gral kiedys w Wisle II a mieszkal na Kombatantow teraz to chyba pejsow tereny chociaz nie jestem tego pewien

Marszałek 27.03.2010 17:32

Jeszcze Polonia wygra kolejny mecz to Wojciechowski zacznie mówić,że w przyszłym sezonie na MP idą. Nie wiem czy to są rzeczywiste wypowiedzi faceta,który jest jakby nie było większościowym udziałowcem spółki - własnej- giełdowej. Facet tak emocjonalnie nie może przecież reagować. W sumie nudne są już te gierki Wojciechowskiego. Za nim i jego klubem nikt tęsknic specjalnie nie będzie. Niech idzie do 2 ligi,czy sprzeda to, rozsprzeda, odda,spali.

szprotson 27.03.2010 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 877184)
Levadia < Brøndby IF :)

Wilno< Tallin< Kopenhaga jesli już

martin_6 27.03.2010 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 877184)
Levadia < Brøndby IF :)

Spójrz na to z innej strony - kiedy Legia wygrała z KIMKOLWIEK nawet nie teoretycznie lepszym, ale w ogóle choćby troche liczącym sie w Europie? Jedyne na co was stać to ogrywanie Gruzinów i Białorusinów :P Wisła od czasu do czasu ogra taki Beitar czy Basel, czyli europejskie średniaki, powalczy z Feyenoordem czy Tottenhamem, a Legia nie dochodzi nawet do faz, w których takie drużyny można spotkać.

Coby nie nabijać:
Cytat:

Tibilisi < Vetra < Levadia < Brøndby IF jesli już
Trzeci zespół Litwy mocniejszy od wicemistrza Gruzji? Odważna teza :P

AS82 27.03.2010 17:39

czy ja wiem czy pejsów tak mało na Suchych Stawach ?

Pan Jotka 27.03.2010 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 877190)
Wilno< Tallin< Kopenhaga jesli już

Kłócicie się kto zrobił większą siarę w Pucharach czy mi sie tylko wydaje :-> ?

AS 82-jest ich mało. Zobaczysz ilu ich może byc na derbach.

Marszałek 27.03.2010 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 877191)
Spójrz na to z innej strony - kiedy Legia wygrała z KIMKOLWIEK nawet nie teoretycznie lepszym, ale w ogóle choćby troche liczącym sie w Europie? Jedyne na co was stać to ogrywanie Gruzinów i Białorusinów :P Wisła od czasu do czasu ogra taki Beitar czy Basel, czyli europejskie średniaki, powalczy z Feyenoordem czy Tottenhamem, a Legia nie dochodzi nawet do faz, w których takie drużyny można spotkać.

no,rzeczywiście Legia jest h******a od nas w europie, bo przegrywają z Gruzinami tudzież Łukaszenkami a my walczymi i eliminujemy liczące się ekipy Beitaru i Basel. Jesteśmy najlepsiejsi:)


Pejsów mało bo do wieczora Szabat mają. Ot się dziwicie. antysemicki ten PZPN tak ustalać kalendarz....

AS82 27.03.2010 17:45

i kibice Ruchu sa na meczu

szprotson 27.03.2010 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 877195)
Kłócicie się kto zrobił większą siarę w Pucharach czy mi sie tylko wydaje :-> ?

AS 82-jest ich mało. Zobaczysz ilu ich może byc na derbach.

a gdzież tam

hierarchia miast, od najwyżej do najniżej połozonego względem poziomu morza

martin_6 27.03.2010 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 877196)
no,rzeczywiście Legia jest h******a od nas w europie, bo przegrywają z Gruzinami tudzież Łukaszenkami a my walczymi i eliminujemy liczące się ekipy Beitaru i Basel. Jesteśmy najlepsiejsi:)

Nie najlepsiejsi, ale błagam, jak przychodzi legionista i wypomina nam nasze porażki, to :rotfl:

UniaTarnówZKS1928 27.03.2010 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 877192)
czy ja wiem czy pejsów tak mało na Suchych Stawach ?

Mało, mało jak na hit rundy.

piotrek chicago 27.03.2010 18:14

no i komplet na suchych stawach dostal druga brameczke :)

harthausen 27.03.2010 18:21

trzeci gol Janoszki na 0-3 naprawdę niezły

el Nuero 27.03.2010 18:40

Niebieska fala?
 
No proszę, Sobiech, Janoszka i spółka szaleją na /w Kałuży :lol: Czyżby któryś chciał dzisiaj upolować hat-tricka? Jeśli tak, to spieszcie się, chłopaki!

Edit: Ruch właśnie skompletował czteropak. Sobiech biega i strzela - oj przydałby się ktoś taki w wiślackich szeregach w ofensywie. Ciekawe, czy ustrzeli coś jeszcze?

gigant 27.03.2010 19:02

Rozumiem że w kibucu ustalono że Lenczyk już **** i Wislak wysłany by do końca zgbnębić cyrankiewiczową ****ę?

Maciuś 27.03.2010 19:48

Kto twierdzil ze nasz Hristov bedzie lepszy niz Sobiech?

mitmichael 27.03.2010 20:22

Tak grajacy zespoł chciałbym widziec. O meczu w Remes Cup z Lechia nalezy jak najszybciej zapomniec. Swietne widowisko - zasłuzona wygrana :D Praktycznie cała druga połowa pod nasze dyktando a bramka Diaza na słodki koniec ;) Ja osobiscie powiem tak - tą wygrana zadedykujmy kibicom Polonii Bytom za te chamskie prowokacje i glupie przyspiewki. Macie za swoje

tofik 27.03.2010 20:35

A jak widzicie jutrzejsze szanse Odry z Lechem ?
Chyba nawet grający mecz życia Onyszko nie uchroni Odry. Choć przyznam, że bym sie nie obraził, gdyby padł np remis.

Marcin_fan 27.03.2010 20:36

ciesze sie bardzo z tych 3 punktów i drugiej wygranej z rzędu w meczu ligowym. Ale chciałbym ( i napewno nie tylko ja ) oglądać Wisłe grającą z polotem, szybko piłką i żeby strzelała dużo bramek... Ps. cieszą info o powrocie do zdrowia ostatnio chorych w Wiśle..

Donki 27.03.2010 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 877416)
A jak widzicie jutrzejsze szanse Odry z Lechem ?
Chyba nawet grający mecz życia Onyszko nie uchroni Odry. Choć przyznam, że bym sie nie obraził, gdyby padł np remis.

Szanse są :-p Lewandowski nie gra, licze na remisik ;)

tofik 27.03.2010 20:51

Sobiech wydaje się ciekawym jak to się mówi "materiałem" na piłkarza. I nawet taki myślący. Co w polskiej lidze rzadko spotykane.
Jakieś ryzyko jest, ale gdybym miał wydać pieniądze na kogoś z PL ligi to chyba na niego.

wolfy 27.03.2010 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 877433)
Jakieś ryzyko jest, ale gdybym miał wydać pieniądze na kogoś z PL ligi to chyba na niego.

Jak masz to wydawaj:>

Marszałek 27.03.2010 21:03

Odra-Amica. uważam,że jak nie gra Lewandowski to może być szansa na remis. Ale Oderka musi się sprężyć. Remis przyjąłbym z umiarkowaną radością. Liczę na Brasilie,chociaż jego jeden rajd. Zawsze mnie gość intrygował,niby nic ale czasami jak podkręcił,wrzucił.


A co się naśmiałem z tej Polonii Bytom. Te ich debilne przyśpiewski. A jak to było, gramy h*j wie gdzie wygrywamy jak zawsze?

Acima 27.03.2010 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 877433)
Sobiech wydaje się ciekawym jak to się mówi "materiałem" na piłkarza. I nawet taki myślący. Co w polskiej lidze rzadko spotykane.
Jakieś ryzyko jest, ale gdybym miał wydać pieniądze na kogoś z PL ligi to chyba na niego.

Ruch w zimie wycenił go na 1,5 mln euro. Jak będzie utrzymywał formę to cena pewnie przekroczy 2 mln euro i weź go kup.
W sumie nie ma co się dziwić Ruchowi, bo Sobiech jest przecież dwa lata młodszy od Lewandowskiego czy Małeckiego.

amauri1990 27.03.2010 21:21

Nie śledzę jakoś specjalnie poczynań Amici, Lewandowski nie zagra z powodu żółtych kartek, czy jakiś drobny uraz?

Fuks 27.03.2010 21:28

kartek, ostatnio z Jagą złapal taką dosc głupią, i niektorzy twierdzili ze specjalnie zeby teraz pauzowac, a potem grac z Legią.

Zbychu 27.03.2010 21:40

Konia z rzędem temu kto przewidzi czołówke ekstraklasy na koniec sezonu.Wisła traci dorobek z jesieni aby gubić pukty z Bełchatowem,Arką,Jagielonią.Legia zamiast węszyc szansy potyka się o Odrą,Polonie,Śląsk aby teraz ze stanu 2:0 wyciągnąć na 2:3 i uratować 3 punkty.Lech jaki taki poziom trzyma aczkolwiek też na mistrza może to być za mało.Ruch ostatnio dobrze idzie,aczkolwiek 3 miejsce wydaje się szczytem możliwości,chyba że w kratke faworyci z Krakowa,Poznania i Warszawy będą dalej grać.

Moim zdaniem tak to się skończy aczkolwiek to tylko loteria:
1.Wisła
2.Lech
3.Ruch
4.Legia

Zarówno Wisła jak i Legia zmieniły trenerów aczkolwiek doświadczony Kaspreczak raczej nie da się wygryźć z fotelu lidera,a pozostaje mieć nadzijee że swoje błedy z Zabrza tu nie powtórzy.Kadre chyba jednak też ma najmocniejszą,bo raczej bez powodu 2 majstry Skorża nie wyczarował.

Lech wrócił do Poznania,wydaje się że sprawy idą w dobrym kierunku,aczkolwiek Zieliński to nie Smuda i mimo dobrej drużyny raczej na 1 miejsce szanse małe ale wicemistrzostwo całkiem realne.

Ruch.Czarny koń rozgrywek,nie tylko ligi ale PP.Zgrany kolektyw brak głośnych nazwisk ale i rozkapryszonych gwiazdeczek.Myśle że mogą jeszcze sporo namieszać w tabeli.Realne szanse na Lige Europejską - jeśli nie z ekstraklasy to z pucharu polski.

Legia.Trzeba dać czas nowemu trenerowi.Ten sezon raczej stracony ale w razie solidnej pracy i dobrych transferów w lecie za rok mogą być groźni.

flamengista 27.03.2010 21:49

Jestem pełen podziwu dla Ruchu. Mimo utraty Niedzielana - ich najlepszego napastnika, lidera zespołu - nadal grają skutecznie. A Sobiech tak się wyrobił, że i młody Janoszka dzielnie sobie radzi w przodzie.

IncognitoTSW 27.03.2010 22:13

Dobrze by było dla Sobiecha gdyby wyjechał do europejskiego średniaka. Jak Majewski czy też Jeleń. Rozwinąłby się i mielibyśmy w kadrze pożytek

Mario Nh 27.03.2010 22:52

Grad bramek w tej kolejce, jeśli dobrze policzyłem to 23 w 6 jak dotąd rozegranych meczach :shock:

For_FuN_ 27.03.2010 23:54

Ciekawe kiedy Tarasiewicz i Bakero poleca?? Mysle, ze jeszcze max. 2 kolejki ;).

A co do jutrzejszego meczu Amiki, to obstawiam, ze napewno nie wywioza 3 pkt z Wodzislawia...brak Lewandowskiego + rutyniarze z Odry nie pozwola na to.

Pan Jotka 28.03.2010 08:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 877514)
Grad bramek w tej kolejce, jeśli dobrze policzyłem to 23 w 6 jak dotąd rozegranych meczach :shock:

Jak na polską ekstra(?)klasę to robi wrażenie. Ciekawie będzie we Wodzisłąwiu bo Odra to bardzo niewygodny rywal.A zwłaszcza teraz po "przebudowie" zespołu.

daniello1987 28.03.2010 09:47

Cantoro i spółka musi dzisiaj pokazac znowu dobry futbol i wybic z głowy Lechowi MP. Bez Lewandowskiego Odra ma duze szanse moze nie na wygrana ale na remis jak najbardziej!

el Nuero 28.03.2010 10:00

Co by nie powiedzieć, ale wykolejona lokomotywa na stronie głównej Odry Wodzisław wygląda sympatycznie :-) Oby grafika zmieniła się dziś w rzeczywistość. Cantoro do boju!

tofik 28.03.2010 10:03

Wojciechowski w Cafe Futbol może być ciekawie.

Lechista69 28.03.2010 10:38

Kaczmarek wybluzagal go i Wojciechowski pokazal drzwi...

Wszedzie on lazi z ochroniarzem o.o ?

qchar90 28.03.2010 10:42

troche smieszny jest pan Wojciechowski, tez ma doradcow ktorzy mu nie zle bajki wciskaja a on w to wierzy.
Powazny inwestor, a w futbolu sie zachowuje troche jak dziecko.

dj_ibutti 28.03.2010 10:59

Wojciechowski jest moim mistrzem :rotfl:

Polonia od jakiegoś miesiąca jest oficjalnym partnerem klubu Futbolu Amerykańskiego - Warsaw Eagles, a ten zaczyna .......ić... że w Niemczech mają 2 kluby (na prawdę mają 5 lig :rotfl:), w Polsce to w ogóle (od 3 lat mamy dwie ligi, z czego Eagles grają, z sukcesami, w pierwszej). Generalnie utwierdziło mnie to w tym, że ten gość mówi żeby mówić i nawet w TV udaję znawce, a nie ma pojęcia o czym mówi :rotfl:

Jazon 28.03.2010 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 877475)
Jestem pełen podziwu dla Ruchu. Mimo utraty Niedzielana - ich najlepszego napastnika, lidera zespołu - nadal grają skutecznie. A Sobiech tak się wyrobił, że i młody Janoszka dzielnie sobie radzi w przodzie.

Trochę jak wtedy, gdy Wisła rok temu straciła Brożka, a mimo to odrobiliśmy dużą stratę i obroniliśmy tytuł.
Akcje Sobiecha wzrastają, ciekawe ile Ruch będzie za niego chciał w najbliższym okienku (o ile będą się chcieli go w ogóle pozbyć).

flamengista 28.03.2010 12:01

Od Amiki chcieli 1,5 mln € w zimie, co było ceną zaporową. Teraz jego akcje dodatkowo wzrosły.

Oczywiście skończy się na transferze do przeciętniaka z Bundesligi czy ligi francuskiej, za 1-2 mln €.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl