![]() |
widze ze na suchych stawach dzis widzow ponad komlet hahahaha mam nadzieje ze bramke strzeli Piotrek Stawarczyk ktory gral kiedys w Wisle II a mieszkal na Kombatantow teraz to chyba pejsow tereny chociaz nie jestem tego pewien
|
Jeszcze Polonia wygra kolejny mecz to Wojciechowski zacznie mówić,że w przyszłym sezonie na MP idą. Nie wiem czy to są rzeczywiste wypowiedzi faceta,który jest jakby nie było większościowym udziałowcem spółki - własnej- giełdowej. Facet tak emocjonalnie nie może przecież reagować. W sumie nudne są już te gierki Wojciechowskiego. Za nim i jego klubem nikt tęsknic specjalnie nie będzie. Niech idzie do 2 ligi,czy sprzeda to, rozsprzeda, odda,spali.
|
Cytat:
|
Cytat:
Coby nie nabijać: Cytat:
|
czy ja wiem czy pejsów tak mało na Suchych Stawach ?
|
Cytat:
AS 82-jest ich mało. Zobaczysz ilu ich może byc na derbach. |
Cytat:
Pejsów mało bo do wieczora Szabat mają. Ot się dziwicie. antysemicki ten PZPN tak ustalać kalendarz.... |
i kibice Ruchu sa na meczu
|
Cytat:
hierarchia miast, od najwyżej do najniżej połozonego względem poziomu morza |
Cytat:
|
Cytat:
|
no i komplet na suchych stawach dostal druga brameczke :)
|
trzeci gol Janoszki na 0-3 naprawdę niezły
|
Niebieska fala?
No proszę, Sobiech, Janoszka i spółka szaleją na /w Kałuży :lol: Czyżby któryś chciał dzisiaj upolować hat-tricka? Jeśli tak, to spieszcie się, chłopaki!
Edit: Ruch właśnie skompletował czteropak. Sobiech biega i strzela - oj przydałby się ktoś taki w wiślackich szeregach w ofensywie. Ciekawe, czy ustrzeli coś jeszcze? |
Rozumiem że w kibucu ustalono że Lenczyk już **** i Wislak wysłany by do końca zgbnębić cyrankiewiczową ****ę?
|
Kto twierdzil ze nasz Hristov bedzie lepszy niz Sobiech?
|
Tak grajacy zespoł chciałbym widziec. O meczu w Remes Cup z Lechia nalezy jak najszybciej zapomniec. Swietne widowisko - zasłuzona wygrana :D Praktycznie cała druga połowa pod nasze dyktando a bramka Diaza na słodki koniec ;) Ja osobiscie powiem tak - tą wygrana zadedykujmy kibicom Polonii Bytom za te chamskie prowokacje i glupie przyspiewki. Macie za swoje
|
A jak widzicie jutrzejsze szanse Odry z Lechem ?
Chyba nawet grający mecz życia Onyszko nie uchroni Odry. Choć przyznam, że bym sie nie obraził, gdyby padł np remis. |
ciesze sie bardzo z tych 3 punktów i drugiej wygranej z rzędu w meczu ligowym. Ale chciałbym ( i napewno nie tylko ja ) oglądać Wisłe grającą z polotem, szybko piłką i żeby strzelała dużo bramek... Ps. cieszą info o powrocie do zdrowia ostatnio chorych w Wiśle..
|
Cytat:
|
Sobiech wydaje się ciekawym jak to się mówi "materiałem" na piłkarza. I nawet taki myślący. Co w polskiej lidze rzadko spotykane.
Jakieś ryzyko jest, ale gdybym miał wydać pieniądze na kogoś z PL ligi to chyba na niego. |
Cytat:
|
Odra-Amica. uważam,że jak nie gra Lewandowski to może być szansa na remis. Ale Oderka musi się sprężyć. Remis przyjąłbym z umiarkowaną radością. Liczę na Brasilie,chociaż jego jeden rajd. Zawsze mnie gość intrygował,niby nic ale czasami jak podkręcił,wrzucił.
A co się naśmiałem z tej Polonii Bytom. Te ich debilne przyśpiewski. A jak to było, gramy h*j wie gdzie wygrywamy jak zawsze? |
Cytat:
W sumie nie ma co się dziwić Ruchowi, bo Sobiech jest przecież dwa lata młodszy od Lewandowskiego czy Małeckiego. |
Nie śledzę jakoś specjalnie poczynań Amici, Lewandowski nie zagra z powodu żółtych kartek, czy jakiś drobny uraz?
|
kartek, ostatnio z Jagą złapal taką dosc głupią, i niektorzy twierdzili ze specjalnie zeby teraz pauzowac, a potem grac z Legią.
|
Konia z rzędem temu kto przewidzi czołówke ekstraklasy na koniec sezonu.Wisła traci dorobek z jesieni aby gubić pukty z Bełchatowem,Arką,Jagielonią.Legia zamiast węszyc szansy potyka się o Odrą,Polonie,Śląsk aby teraz ze stanu 2:0 wyciągnąć na 2:3 i uratować 3 punkty.Lech jaki taki poziom trzyma aczkolwiek też na mistrza może to być za mało.Ruch ostatnio dobrze idzie,aczkolwiek 3 miejsce wydaje się szczytem możliwości,chyba że w kratke faworyci z Krakowa,Poznania i Warszawy będą dalej grać.
Moim zdaniem tak to się skończy aczkolwiek to tylko loteria: 1.Wisła 2.Lech 3.Ruch 4.Legia Zarówno Wisła jak i Legia zmieniły trenerów aczkolwiek doświadczony Kaspreczak raczej nie da się wygryźć z fotelu lidera,a pozostaje mieć nadzijee że swoje błedy z Zabrza tu nie powtórzy.Kadre chyba jednak też ma najmocniejszą,bo raczej bez powodu 2 majstry Skorża nie wyczarował. Lech wrócił do Poznania,wydaje się że sprawy idą w dobrym kierunku,aczkolwiek Zieliński to nie Smuda i mimo dobrej drużyny raczej na 1 miejsce szanse małe ale wicemistrzostwo całkiem realne. Ruch.Czarny koń rozgrywek,nie tylko ligi ale PP.Zgrany kolektyw brak głośnych nazwisk ale i rozkapryszonych gwiazdeczek.Myśle że mogą jeszcze sporo namieszać w tabeli.Realne szanse na Lige Europejską - jeśli nie z ekstraklasy to z pucharu polski. Legia.Trzeba dać czas nowemu trenerowi.Ten sezon raczej stracony ale w razie solidnej pracy i dobrych transferów w lecie za rok mogą być groźni. |
Jestem pełen podziwu dla Ruchu. Mimo utraty Niedzielana - ich najlepszego napastnika, lidera zespołu - nadal grają skutecznie. A Sobiech tak się wyrobił, że i młody Janoszka dzielnie sobie radzi w przodzie.
|
Dobrze by było dla Sobiecha gdyby wyjechał do europejskiego średniaka. Jak Majewski czy też Jeleń. Rozwinąłby się i mielibyśmy w kadrze pożytek
|
Grad bramek w tej kolejce, jeśli dobrze policzyłem to 23 w 6 jak dotąd rozegranych meczach :shock:
|
Ciekawe kiedy Tarasiewicz i Bakero poleca?? Mysle, ze jeszcze max. 2 kolejki ;).
A co do jutrzejszego meczu Amiki, to obstawiam, ze napewno nie wywioza 3 pkt z Wodzislawia...brak Lewandowskiego + rutyniarze z Odry nie pozwola na to. |
Cytat:
|
Cantoro i spółka musi dzisiaj pokazac znowu dobry futbol i wybic z głowy Lechowi MP. Bez Lewandowskiego Odra ma duze szanse moze nie na wygrana ale na remis jak najbardziej!
|
Co by nie powiedzieć, ale wykolejona lokomotywa na stronie głównej Odry Wodzisław wygląda sympatycznie :-) Oby grafika zmieniła się dziś w rzeczywistość. Cantoro do boju!
|
Wojciechowski w Cafe Futbol może być ciekawie.
|
Kaczmarek wybluzagal go i Wojciechowski pokazal drzwi...
Wszedzie on lazi z ochroniarzem o.o ? |
troche smieszny jest pan Wojciechowski, tez ma doradcow ktorzy mu nie zle bajki wciskaja a on w to wierzy.
Powazny inwestor, a w futbolu sie zachowuje troche jak dziecko. |
Wojciechowski jest moim mistrzem :rotfl:
Polonia od jakiegoś miesiąca jest oficjalnym partnerem klubu Futbolu Amerykańskiego - Warsaw Eagles, a ten zaczyna .......ić... że w Niemczech mają 2 kluby (na prawdę mają 5 lig :rotfl:), w Polsce to w ogóle (od 3 lat mamy dwie ligi, z czego Eagles grają, z sukcesami, w pierwszej). Generalnie utwierdziło mnie to w tym, że ten gość mówi żeby mówić i nawet w TV udaję znawce, a nie ma pojęcia o czym mówi :rotfl: |
Cytat:
Akcje Sobiecha wzrastają, ciekawe ile Ruch będzie za niego chciał w najbliższym okienku (o ile będą się chcieli go w ogóle pozbyć). |
Od Amiki chcieli 1,5 mln € w zimie, co było ceną zaporową. Teraz jego akcje dodatkowo wzrosły.
Oczywiście skończy się na transferze do przeciętniaka z Bundesligi czy ligi francuskiej, za 1-2 mln €. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl