![]() |
Cytat:
2 http://www.idg.pl/ftp/pc_11732/.Net.Framework.2.0.html |
może z Was ktoś się na tym zna :) Chciałem zmienić internet na neostrade tp i z tym wiąże się moje pytanie. Jeśli na początku podłącze ją do komputera stacjonarnego to czy jednocześnie później będę mógł ją bez problemu podłączyć do laptopa? tzn czy z neostrady tp można zrobić internet bezprzewodowy? a jeśli nie to co trzeba było by zrobić i jakim kosztem? Dzięki za każdą pomoc ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
a tak z innej beczki.. skoro to to temat "mam pytanie" co oznaczają skróty agkś i jżs? |
Arka Gdynia K..wa Świnia, Je..ć ży.ów skur..synow
Pozdro |
padło gadu,nie ?
|
nie, u mnie chodzi
|
U mnie też nie działa...
|
u mnie tez.
|
wszystko wraca do normy
|
Cytat:
|
czy na meczu Korupciorza z Wisła Kraków będą mogli na stadion wejsć kibice przyjedzni czy nie?
|
Ma ktoś z Was mp3 tego kawałka?
To jest Yez Yez Yo - ale nie znam tytułu. http://www.youtube.com/watch?v=yK64N...eature=related Poratuje ktoś? |
Cytat:
http://mp3.teledyski.info/download-M...M1NDYzMzY3.mp3 |
Dawid_TSW Dziękóweczka!
Powracając do mojego wcześniejszego zapytania dot. sklepu RTV. Polecam sklep elektryczny przy Kalwaryjskiej - dużo pierdół na pozór niepotrzebnych :) |
****a
wchodze na orange.pl wchodze na wlasne konto , daje zakladke aktualny plan taryfowy i sie nic nie wyswietla, probowalem na firefoxie, na IE, na innym kompie, ktos cos wie na ten temat ? aha, mam mixa ;p |
Jak usunąć całą listę nicków, która wyskakuje mi, gdy chcę się zalogowac? Np. do poczty, nk?
Kiedyś ktoś pisał, ale nie moge tego znaleźć... |
"Dziala" Wam gmail ?
Ola7: narzedzia -> wyczysc prywatne dane -> zaznacz dane formularzy i historie wyszukiwania (w Firefoxie, ale pewnie w IE podobnie) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
potrzebuje kogoś kto zna się na programie iTunes,mam problemy z nagrywaniem muzyki i filmów.
jak coś to priv. |
poszukuje KOREPETYCJI z matematyki i angielskiego do MATURY gdzie moge szukac takowych, mozecie cos polecic?
|
Warto wysyłać smsa w celu posiadania konta na http://www.torrenty.org ??
I czy jest to jednorazowa wpłata czy nie? I tak w temacie skąd polecacie ściągać filmy (za darmo) ?? |
Cytat:
|
Cytat:
www.darkwarez.pl/forum/index.php www.peb.pl albo wchodzisz na kibice.net od tematu torrenty.org i prosisz o link do torrenta :P |
Cytat:
Zdecydowanie lepiej wbić się np na http://torrentleech.pl/ |
Ja mam takie pytanie: jakie znacie fajne miejsca w Krakowie gdzie można iść z dziewczyną? Od razu zaznaczam że odpadają wszelkiego rodzaju restauracje itp. Bardziej mi chodzi coś w stylu lodowiska czy kręgli, coś ciekawego a nie zamulanie w restauracji ;) . Więc jakie znacie fajne miejsca? ;)
|
oplaca sie brac liveboxa z TV jak mam jeden PC narazie ?
|
M152T4L to zalezy jaka masz dziewczyne nie wszystkie lubia czynna rozrywke
teraz jest zima wiec duzo opcji odpada to co wymieniles w pozadku moze np jeszcze park wodny, albo kino w sumie to indywidualna sprawa i czemu nie chcesz zapytac gdzie by chciala isc ?nie rozpiesczaj jej tak bo kiedys Ci sie skoncza pomysly i przestaniesz byc dla niej fajny |
Cytat:
opłaca się sam mam liveboxa:-) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
zerwać nie możesz bo podpisujesz umowę na jakiś okres... a instalacja podobno prosta podpinasz kabel i płytka Cie dalej prowadzi co robić ale nie jestem pewny na 100% ja mam sam internet :) nie potrzebuje Tv |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl