Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

DominoForza 23.02.2009 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 680287)
gdzie moge sciagnac programy:
Windows Installer 3.1
NET. Framework 2.0
Wszystkie linki ktore znalazlem nie dzialaja:/

1 http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=pl

2 http://www.idg.pl/ftp/pc_11732/.Net.Framework.2.0.html

concedi 23.02.2009 20:24

może z Was ktoś się na tym zna :) Chciałem zmienić internet na neostrade tp i z tym wiąże się moje pytanie. Jeśli na początku podłącze ją do komputera stacjonarnego to czy jednocześnie później będę mógł ją bez problemu podłączyć do laptopa? tzn czy z neostrady tp można zrobić internet bezprzewodowy? a jeśli nie to co trzeba było by zrobić i jakim kosztem? Dzięki za każdą pomoc ;)

Kolumbus 23.02.2009 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez concedi (Post 680478)
może z Was ktoś się na tym zna :) Chciałem zmienić internet na neostrade tp i z tym wiąże się moje pytanie. Jeśli na początku podłącze ją do komputera stacjonarnego to czy jednocześnie później będę mógł ją bez problemu podłączyć do laptopa? tzn czy z neostrady tp można zrobić internet bezprzewodowy? a jeśli nie to co trzeba było by zrobić i jakim kosztem? Dzięki za każdą pomoc ;)

no jesli chcesz mieć neta na obu kompach jednocześnie to musisz się zaopatrzyć w router ADSL chyba gdzies od 100 zl sie zaczynaja ceny takowych

MatMario 23.02.2009 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez concedi (Post 680478)
może z Was ktoś się na tym zna :) Chciałem zmienić internet na neostrade tp i z tym wiąże się moje pytanie. Jeśli na początku podłącze ją do komputera stacjonarnego to czy jednocześnie później będę mógł ją bez problemu podłączyć do laptopa? tzn czy z neostrady tp można zrobić internet bezprzewodowy? a jeśli nie to co trzeba było by zrobić i jakim kosztem? Dzięki za każdą pomoc ;)

Mozesz wziasc z telekomunikacji tz livebox i on jest rotuterem.

concedi 23.02.2009 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 680505)
Mozesz wziasc z telekomunikacji tz livebox i on jest rotuterem.

czyli zamawiając taki internet muszę powiedzieć, że chcę od razu z tym routerem czy też on wchodzi w skład całego zestawu?

farmer921 23.02.2009 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez concedi (Post 680575)
czyli zamawiając taki internet muszę powiedzieć, że chcę od razu z tym routerem czy też on wchodzi w skład całego zestawu?

wchodzi w sklad zestawu.


a tak z innej beczki.. skoro to to temat "mam pytanie"
co oznaczają skróty agkś i jżs?

buldus 23.02.2009 22:33

Arka Gdynia K..wa Świnia, Je..ć ży.ów skur..synow

Pozdro

rafiABG 23.02.2009 22:35

padło gadu,nie ?

banasik 23.02.2009 22:36

nie, u mnie chodzi

JacobusTSW 23.02.2009 22:36

U mnie też nie działa...

maciek777 23.02.2009 22:38

u mnie tez.

godzilla 23.02.2009 22:39

wszystko wraca do normy

DominoForza 23.02.2009 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 680505)
Mozesz wziasc z telekomunikacji tz livebox i on jest rotuterem.

oplaca mi sie z TV jesli mam jednego PC ? z opcja na przyszlosc dwa kompy ??

DejmianVII 24.02.2009 02:19

czy na meczu Korupciorza z Wisła Kraków będą mogli na stadion wejsć kibice przyjedzni czy nie?

Jarza 24.02.2009 08:35

Ma ktoś z Was mp3 tego kawałka?
To jest Yez Yez Yo - ale nie znam tytułu.
http://www.youtube.com/watch?v=yK64N...eature=related

Poratuje ktoś?

Dawid_TSW 24.02.2009 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jarza (Post 680828)
Ma ktoś z Was mp3 tego kawałka?
To jest Yez Yez Yo - ale nie znam tytułu.
http://www.youtube.com/watch?v=yK64N...eature=related

Poratuje ktoś?

Łap:
http://mp3.teledyski.info/download-M...M1NDYzMzY3.mp3

Jarza 24.02.2009 09:15

Dawid_TSW Dziękóweczka!

Powracając do mojego wcześniejszego zapytania dot. sklepu RTV.
Polecam sklep elektryczny przy Kalwaryjskiej - dużo pierdół na pozór niepotrzebnych :)

West 24.02.2009 09:37

****a

wchodze na orange.pl
wchodze na wlasne konto ,
daje zakladke aktualny plan taryfowy
i sie nic nie wyswietla,
probowalem na firefoxie, na IE, na innym kompie,
ktos cos wie na ten temat ?
aha, mam mixa ;p

Ola7 24.02.2009 13:08

Jak usunąć całą listę nicków, która wyskakuje mi, gdy chcę się zalogowac? Np. do poczty, nk?

Kiedyś ktoś pisał, ale nie moge tego znaleźć...

mic 24.02.2009 13:08

"Dziala" Wam gmail ?

Ola7: narzedzia -> wyczysc prywatne dane -> zaznacz dane formularzy i historie wyszukiwania (w Firefoxie, ale pewnie w IE podobnie)

pirat.z.karaibow 24.02.2009 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 680985)
"Dziala" Wam gmail ?

Nie, nie działa.

Kisis 24.02.2009 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ola7 (Post 680984)
Jak usunąć całą listę nicków, która wyskakuje mi, gdy chcę się zalogowac? Np. do poczty, nk?

Kiedyś ktoś pisał, ale nie moge tego znaleźć...

jeżeli dobrze Cię zrozumiałem to wystarczy najechać myszką na nick i nacisnąć DELETE, całej listy chyba nie da się usunąć za jednym zamachem lecz możesz to zrobić przez w/w sposób:)

AbdulTsw 24.02.2009 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ola7 (Post 680984)
Jak usunąć całą listę nicków, która wyskakuje mi, gdy chcę się zalogowac? Np. do poczty, nk?

Kiedyś ktoś pisał, ale nie moge tego znaleźć...

Jaka przeglądarka jak Mozilla to chyba zakładka Narzędzia->Wyczyść dane prywatne :)

Ola7 24.02.2009 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AbdulTsw (Post 680994)
Jaka przeglądarka jak Mozilla to chyba zakładka Narzędzia->Wyczyść dane prywatne :)

Explorer'a mam i własnie tam nie ma takiej opcji albo jestem ślepa...

mic 24.02.2009 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ola7 (Post 680998)
Explorer'a mam i własnie tam nie ma takiej opcji albo jestem ślepa...

Narzedzia -> usun historie przegladania -> dane formularzy (IE)

maTyS. 24.02.2009 15:36

potrzebuje kogoś kto zna się na programie iTunes,mam problemy z nagrywaniem muzyki i filmów.

jak coś to priv.

godzilla 24.02.2009 15:55

poszukuje KOREPETYCJI z matematyki i angielskiego do MATURY gdzie moge szukac takowych, mozecie cos polecic?

Arkas 24.02.2009 16:53

Warto wysyłać smsa w celu posiadania konta na http://www.torrenty.org ??
I czy jest to jednorazowa wpłata czy nie?
I tak w temacie skąd polecacie ściągać filmy (za darmo) ??

pirat.z.karaibow 24.02.2009 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez godzilla (Post 681108)
poszukuje KOREPETYCJI z matematyki i angielskiego do MATURY gdzie moge szukac takowych, mozecie cos polecic?

A ja zamiast matematyki i angielskiego zapytam o WOS i polski. Jakieś propozycje?

mic 24.02.2009 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 681125)
Warto wysyłać smsa w celu posiadania konta na http://www.torrenty.org ??
I czy jest to jednorazowa wpłata czy nie?
I tak w temacie skąd polecacie ściągać filmy (za darmo) ??

thepiratebay.org (torrent)
www.darkwarez.pl/forum/index.php
www.peb.pl

albo wchodzisz na kibice.net od tematu torrenty.org i prosisz o link do torrenta :P

Gordian 24.02.2009 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 681125)
Warto wysyłać smsa w celu posiadania konta na http://www.torrenty.org ??
I czy jest to jednorazowa wpłata czy nie?
I tak w temacie skąd polecacie ściągać filmy (za darmo) ??

Nie warto. Strona działa żenująco wolno, nieraz żeby się zalogować trzeba kilka razy próbować bo strona nie wchodzi. Seedów i peerów jest od groma, ale prędkości pobierania tragiczne, jedyny plus to duży asortyment. Opłata jest jednorazowa.

Zdecydowanie lepiej wbić się np na http://torrentleech.pl/

M152T4L 24.02.2009 19:11

Ja mam takie pytanie: jakie znacie fajne miejsca w Krakowie gdzie można iść z dziewczyną? Od razu zaznaczam że odpadają wszelkiego rodzaju restauracje itp. Bardziej mi chodzi coś w stylu lodowiska czy kręgli, coś ciekawego a nie zamulanie w restauracji ;) . Więc jakie znacie fajne miejsca? ;)

DominoForza 24.02.2009 19:21

oplaca sie brac liveboxa z TV jak mam jeden PC narazie ?

mariano710 24.02.2009 19:29

M152T4L to zalezy jaka masz dziewczyne nie wszystkie lubia czynna rozrywke
teraz jest zima wiec duzo opcji odpada to co wymieniles w pozadku moze np jeszcze park wodny, albo kino w sumie to indywidualna sprawa i czemu nie chcesz zapytac gdzie by chciala isc ?nie rozpiesczaj jej tak bo kiedys Ci sie skoncza pomysly i przestaniesz byc dla niej fajny

ZwrABG 24.02.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 681202)
oplaca sie brac liveboxa z TV jak mam jeden PC narazie ?


opłaca się sam mam liveboxa:-)

DominoForza 24.02.2009 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZwrABG (Post 681212)
opłaca się sam mam liveboxa:-)

ale mi bardziej chodzi o ta TV ? wiesz cos wiecej na ten temat ,nie chodzi mi o to jakie kanaly bo to znalazlem na stronie neo ,tylko jak jets z instalacja itp ?i jesliby mi cos nie odpowiadala ta TV to moge zerwac ?

Kolumbus 24.02.2009 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 681139)
Nie warto. Strona działa żenująco wolno, nieraz żeby się zalogować trzeba kilka razy próbować bo strona nie wchodzi. Seedów i peerów jest od groma, ale prędkości pobierania tragiczne, jedyny plus to duży asortyment. Opłata jest jednorazowa.

Zdecydowanie lepiej wbić się np na http://torrentleech.pl/

no a jakie tam transfery masz przy sciaganiu? wczoraj sciagalm np Dextera i miałem 70kB

qubu 24.02.2009 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 681214)
ale mi bardziej chodzi o ta TV ? wiesz cos wiecej na ten temat ,nie chodzi mi o to jakie kanaly bo to znalazlem na stronie neo ,tylko jak jets z instalacja itp ?

Jesli chodzi o telewizje przez satelite to talerz musisz sobie zamontować we własnym zakresie. Jesli zaś będziesz miał tv przez internet (bez satelity) to instalacja jest dziecinnie prosta.

ZwrABG 24.02.2009 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 681214)
ale mi bardziej chodzi o ta TV ? wiesz cos wiecej na ten temat ,nie chodzi mi o to jakie kanaly bo to znalazlem na stronie neo ,tylko jak jets z instalacja itp ?i jesliby mi cos nie odpowiadala ta TV to moge zerwac ?


zerwać nie możesz bo podpisujesz umowę na jakiś okres... a instalacja podobno prosta podpinasz kabel i płytka Cie dalej prowadzi co robić ale nie jestem pewny na 100% ja mam sam internet :) nie potrzebuje Tv

M152T4L 24.02.2009 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariano710 (Post 681210)
M152T4L to zalezy jaka masz dziewczyne nie wszystkie lubia czynna rozrywke
teraz jest zima wiec duzo opcji odpada to co wymieniles w pozadku moze np jeszcze park wodny, albo kino w sumie to indywidualna sprawa i czemu nie chcesz zapytac gdzie by chciala isc ?nie rozpiesczaj jej tak bo kiedys Ci sie skoncza pomysly i przestaniesz byc dla niej fajny

Mam taką co nie lubi siedzieć w miejscu :P Park wodny odpada, bo ma lekkie uczulenie na chlor. Kino za często też nie chce. A gdy się pytam gdzie chce iść to nie wie...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl