Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

janus 11.07.2015 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciomborek8 (Post 1407445)
Z początku dużą nerwowosc szczegolnie z przyjęciem i wprowadzaniem pilki . Nie wiem też ile jego winy przy bramce bo Rysiek mial pretensje lub chciał pouczyć na przyszlosc .

A co z Żemlo mało coś Kaziu daje mu pograc ?

Podobno miał jakies problemy z sercem. mam nadzieje, ze to nic poważnego.

sportnh 11.07.2015 20:58

Do ogladajacych sparingi, jaki pierwszy sklad wykluwa sie na Gornik?

Davss875 11.07.2015 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1407450)
Do ogladajacych sparingi, jaki pierwszy sklad wykluwa sie na Gornik?

Jak to jaki. Bardzo prosty do rozszyfrowania:
Cierzniak, Burliga, Glowacki,Guzmics, Sadlok
Jovic, Maczynski,Jankowski, Cywka,Popovic
Pawel Brozek taki sklad na Gornik 90%

Davss875 11.07.2015 21:10

A powinno byc:
Cierzniak, Burliga, Glowacki, Guzmics, Sadlok
Jankowski, Maczynski, Popovic, Cywka
Crivellaro, Pawel Brozek
Mi sie wydaje ze z tym Popoviciem to szalu nie bedzie

Merkury 11.07.2015 21:23

Nie przypadkowo Popović poprzednio grał w klubach, o których trudno napisać że są mocne. Na ten moment jedynie Cywka jako tako się prezentuje. Crivellaro również może okazać się niewypałem bo jak dobrze się przyjrzeć jego CV to w Victorii B jako tako dotychczas to wyglądało. Na boisku sprawia w każdym razie wrażenie jakby pewnych rzeczy uczył się od niedawna. Bez skrzydeł na poziomie Wisła jest i będzie w swoich poczynaniach przewidywalna do bólu.

s1mone 11.07.2015 21:50

Mi tam się Popović podoba. Brakowało nam kogoś takiego, kto umie rozprowadzić akcje od tyłu i wyjść spod pressingu. Wiele akcji szło po jego przytomnych przerzutach, w rozprowadzaniu piłki był bardzo dobry. Strat praktycznie nie odnotowano. Nie jest to piłkarz tak ofensywnie usposobiony jak Stilić, ale z drugiej strony jest od niego szybszy i nie zostawia takiej dziury po sobie w defensywie. Mam nadzieję, że wypali w oficjalnych meczach.

Jankowski dziś kluczowe podanie oraz asysta (śmieszna sprawa, bo najpierw sam wypracował - świetny przechwyt, potem wyszedł sam na sam i spieprzył - dał się dogonić obrońcy, no i to przytomne zagranie do Brozia).

Bardzo cieszą bramki Pawła. Mam nadzieję, że się zepnie w sobie jeszcze na ten jeden sezon chociaż! Jemu na pewno jest ciężko utrzymać odpowiednią dynamikę i formę czysto fizycznie. Wszystko zależy od jego pracowitości i tego czy będzie trzymał dobrą sylwetkę i szybkość. W tym wieku o to trudno.

Dziwny był to mecz, długimi momentami gra się świetnie kleiła, by w następnych minutach wyglądała po prostu źle. Generalnie nie sądzę, aby drużyna miała mniejszy potencjał niż ta z poprzedniego sezonu.

Merkury 11.07.2015 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1407454)
Mi tam się Popović podoba. Brakowało nam kogoś takiego, kto umie rozprowadzić akcje od tyłu i wyjść spod pressingu. Wiele akcji szło po jego przytomnych przerzutach, w rozprowadzaniu piłki był bardzo dobry. Strat praktycznie nie odnotowano. Nie jest to piłkarz tak ofensywnie usposobiony jak Stilić, ale z drugiej strony jest od niego szybszy i nie zostawia takiej dziury po sobie w defensywie. Mam nadzieję, że wypali w oficjalnych meczach.

Jankowski dziś kluczowe podanie oraz asysta (śmieszna sprawa, bo najpierw sam wypracował - świetny przechwyt, potem wyszedł sam na sam i spieprzył - dał się dogonić obrońcy, no i to przytomne zagranie do Brozia).

Bardzo cieszą bramki Pawła. Mam nadzieję, że się zepnie w sobie jeszcze na ten jeden sezon chociaż! Jemu na pewno jest ciężko utrzymać odpowiednią dynamikę i formę czysto fizycznie. Wszystko zależy od jego pracowitości i tego czy będzie trzymał dobrą sylwetkę i szybkość. W tym wieku o to trudno.

Dziwny był to mecz, długimi momentami gra się świetnie kleiła, by w następnych minutach wyglądała po prostu źle. Generalnie nie sądzę, aby drużyna miała mniejszy potencjał niż ta z poprzedniego sezonu.

Ja bym na Twoim miejscu przeczytał wywiad z Moskalem po spotkaniu z Banikiem. Tak grająca Wisła może mieć problemy ze złapaniem do pierwszej 8. Robimy masę błędów a w drugiej linii brakuje płynności w rozegraniu, jeżeli do tego dodamy to co od dawna u nas kuleje vide gra skrzydłami to można mieć poważne obawy co do postawy zespołu w lidze a kalendarz każdy wie jaki nas czeka.

Davss875 11.07.2015 22:48

Powalczmy chociaz o Puchar Polski. Najlatwiejsza droga do pucharow. Ostatnio to trofeum wygralismy 12 lat temu, a takiemu klubowi jak Wisla nie przystoi tak dluga przerwa!!! Smuda mial puchar gdzies. Mam nadzieje, ze tym razem powalczymy. Chcialbym zebysmy zdobyli po raz 5 to cenne trofeum!!!! Na Mistrza nie ma szans, chociaz dopoki pilka w grze, wierzyc trzeba!!!

s1mone 11.07.2015 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1407455)
Ja bym na Twoim miejscu przeczytał wywiad z Moskalem po spotkaniu z Banikiem. Tak grająca Wisła może mieć problemy ze złapaniem do pierwszej 8. Robimy masę błędów a w drugiej linii brakuje płynności w rozegraniu, jeżeli do tego dodamy to co od dawna u nas kuleje vide gra skrzydłami to można mieć poważne obawy co do postawy zespołu w lidze a kalendarz każdy wie jaki nas czeka.

Czyli jak?

Dobre momenty przeplataliśmy złymi. Byliśmy zdecydowanie lepsi od Banika, ale to nie powód do chwały. Wstydu też nie było. Każdy mecz jest inny, ja bym się martwił jeśli byśmy na przykład nie strzelili żadnego gola albo przegrali. Tak to były bardzo dobre momenty, akcje które łatwo rozrywały obronę przeciwnika z przodu. Bywało też gorzej długimi chwilami, ale ta Wisła stwarzała sytuacje z łatwością. Wiadomo - przeciwnik nie z wyższej półki, ale nie ma się czego wstydzić. Byłoby jakbyśmy przegrali np. 0:2, albo wygrali 1:0 jakimś psim swądem po ogromnej przewadze przeciwnika. Tak to ciężko o jakieś konkretne wnioski nie sądzisz? Szczególnie prognozowanie miejsca w tabeli na koniec sezonu :o

Moskal jak to trener, musi piętnować złe momenty, nie przywiązywałbym wagi do jego oceny, bo on zawsze tonuje nastroje i mówi jak perfekcjonista. Podejrzewam, że drużyna musiałaby kontrolować cały mecz przez 90 minut mając miażdżącą przewagę, żeby się jakoś cieplej o jej grze wypowiedział.

W dodatku mieliśmy juniora na stoperze cały mecz, jakby tam był Głowacki to by to wyglądało pewnie też lepiej, bo parę razy zaśmierdziało golem po jego zagraniach (chociaż akurat o bramkę bym go specjalnie nie winił).

Tak naprawdę można komentować grę pojedynczych piłkarzy, jakąś tendencje - ale liga i tak zweryfikuje wszystko. Ja uważam, że mamy ciekawszy zespół niż w poprzednim sezonie :) Możesz się nie zgadzać, twoje prawo.

Acha, w przeciwieństwie do niektórych nie podoba mi się aż tak bardzo Cywka. Widać, że siłowo, kondycyjnie, szybkościowo i taktycznie wszystko gra, walczy, szarpie, wraca się, chce być pod grą. Z drugiej strony straszny z niego chaotyk + technicznie surowy i odniosłem wrażenie, że nie widzi za dużo na boisku. Chociaż mam nadzieję, że zada kłam moim przeczuciom i zagra super sezon.

Z tymi skrzydłami też bym nie przesadzał, bo jednak trochę tych akcji po skrzydłach szło - ba odkąd nie ma Stilicia to właśnie gramy mniej środkiem, więcej bokami. Częściej również przerzucamy ciężar gry z jednej strony na drugą, czego mi w Wiśle w poprzednim sezonie brakowało (duża zasługa Popovicia).

Pytanie tylko jak będziemy wyglądać w meczach z typowymi drwalami (3/4 ligi) i czy starczy nam jakości, żeby to ogarnąć na takim poziomie jak z Banikiem (czyli łatwo stwarzać 2-3 razy więcej sytuacji od przeciwnika i je wykorzystywać). Może być z tym różnie, bo zespól nowy, jeszcze nie zgrany, skład też się jeszcze nie wykrystalizował. Potencjał imo jest, ale zanim to się ustawi jak należy możemy parę razy zaliczyć wtopę w lidze - a że mamy trudny terminarz to będzie o to łatwiej.

siara 12.07.2015 09:39

Co jest z Piotrem Żemło ? Kontuzja czy poza kadrą ?

POtey 12.07.2015 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siara (Post 1407461)
Co jest z Piotrem Żemło ? Kontuzja czy poza kadrą ?

Tak jak ktoś pisał wyżej. Miał problemy z sercem i nie przepracował całego okresu przygotowawczego. Dlatego najpierw zaczyna grać w rezerwach (wczoraj zagrał sparing z Banikiem II).

rafaltwsd 12.07.2015 12:22

A jak ypadł Kuczak? Mozna spodziewać sie ze w tym sezonie troche pogra ( na dobrym poziomie) ? Jak Panowie go oceniacie?

Paweł 12.07.2015 20:21

Wszedł na jakieś 10 minut, więc trudno cokolwiek o jego występie napisać.

gypsy 08.01.2016 17:32

Plan sparingów I drużyny:
22.01 - MŠK Žilina(Myślenice)
26.01 - Ferencvárosi TC (Turcja)
28.01 - Botew Płowdiw (Turcja)
31.01 - Hajduk Split (Turcja)
05.02 - Górnik Zabrze (Myślenice)

Piłkarze do pracy wracają 11 stycznia, a 23 stycznia jadą na zgrupowanie do tureckiego Belek.

ferrekin 11.01.2016 18:18

nasi dziś ruszyli z przygotowaniami,
dało się zauważyć na fotkach przyglądającemu się treningom Zdenkowi Ondraskowi,
myślę że to przygotowanie do rundy będzie kluczowe gdyż:
- mamy o co grać, bo o wydostanie się z dołu tabeli
- mamy nowego trenera po którym nie wiadomo co się spodziewać
- wypłaty zostały uregulowane, a co za tym idzie? już nie ma usprawiedliwień "nie płacisz, nie gram"

szprotson 13.01.2016 14:37

https://www.youtube.com/watch?v=LW15dJb_-5E

od czegos takiego powinny zaczynać sie przygotowania zimowe :}

Revolver 14.01.2016 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1426212)
https://www.youtube.com/watch?v=LW15dJb_-5E

od czegos takiego powinny zaczynać sie przygotowania zimowe :}

Spokojnie, Głowacki zrobił to za Ciebie.

Ejdzbiol 23.01.2016 16:34

Pytanko: Czy jest gdzieś otwarty wątek dotyczący sparingu z Żyliną? Albo inaczej, czy ktoś widział mecz i może coś powiedzieć o tym jak na ten moment wygląda zespoł, bo oczywiście nie wiem czy wyglądało to sensownie... czy jak tylko wszedł Buchalik to wpuścił dwie bramki dla uspokojenia nerwów :P

brylant17 23.01.2016 16:41

Tutaj piszemy przecież to jest przygotowanie do sezonu

Ejdzbiol 23.01.2016 16:50

W takim razie pytanie powtarzam: Czy ktoś widział sparing z Żyliną i jak to wyglądało? :)

IncognitoTSW 23.01.2016 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ejdzbiol (Post 1427101)
Czy ktoś widział sparing z Żyliną

Tak.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ejdzbiol (Post 1427101)
jak to wyglądało? :)

Jak końcówka rundy.

Karherop 23.01.2016 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ejdzbiol (Post 1427101)
W takim razie pytanie powtarzam: Czy ktoś widział sparing z Żyliną i jak to wyglądało? :)

Oceny indywidualne, bo drużyny nie można oceniać. Widać 0 zgrania i ciężkie nogi.

Bałaszow prezentował się wg mnie naprawdę dobrze. Świetna szybkość, zrywy w stylu Kuby, niezła technika i przebojowość. Oczywiście kondycyjnie słabo przygotowany i oczywiście nie rozumiał się z partnerami.
Małecki - gorzej od Bałaszowa, ale nie był najgorszy na boisku. Wymagania są od niego dużo większe. Musi poprawić swoją szybkość, bo wygląda na bardzo ociężałego. Poza tym wiele się nie zmienił.
Drzazga, pierwsze koty za płoty, ale jak dla mnie i tak widać, że już okrzepł w grze z seniorami. Widać, że wzoruje się na Lewandowskim, choć nie prezentuje nawet 10% tej klasy :) Fajnie się przepychał z obrońcami Ziliny.
Pietrzak - Solidnie. Wg mnie nie potrzebujemy Sadloka (z racji tego że i tak nie ma motywacji do gry w naszych barwach) i na jakości nic nie stracimy.
A co do reszty to w większości kaszanka. Popović nieźle, ale zbyt indywidualnie. Uryga, Boguski, Crivellaro bardzo słabo. Cywka, Głowacki, Guzmics i Burliga znośnie przeciętnie. Bramkarze nie mieli wiele do pokazania swoich umiejętności, bo Żilina wcale tak dużo nie atakowała.

Osobiście pomimo nieprzyjemnego wyniku jestem optymista. Dojdzie Mąka, Brożek, Ondrasek, Jović, Guerrier i Sadlok.

Na pewno drużyna potrzebuje jeszcze wcmocnień. Skrzydłowego - jeśli znajdą lepszego od Bałaszowa (choć najlepiej obydwóch) oraz środkowego defensywnego pomocnika. Wzmocnienia w obronie uzależnione od odeścia Sadloka.

PiVoSH92 23.01.2016 19:12

IMO Buchalik fatalnie, w ciągu 30 minut zawalić bramkę i tylko szczęściu zawdzięczać nie stracenie 2 kolejnych? Ustawianie się przy strzałach z dystansu dramat, wychodzenie do dośrodkowań nie istnieje, na przedpolu słabo, refleks przeciętny... czy on w ogóle ma jakiekolwiek zalety?

gypsy 23.01.2016 19:31

Dziś zaczyna się obóz w Belek, na który pojechało 24 zawodników

Bramkarze: Cierzniak, Buchalik, Miśkiewicz
Obrońcy: Bartosz, Burliga, Głowacki, Guzmics, Jović, Kujawa, Pietrzak, Sadlok, Żemło
Pomocnicy: Bałaszow, Boguski, Crivellaro, Cywka, Guerrier, Małecki, Mączyński, Popović, Uryga
Napastnicy: Brożek, Drzazga, Ondrasek

Cisse99 23.01.2016 19:45

Dodałbym tylko Bartosza, który w drugiej połowie grając na prawej obronie naprawdę sie wyróżniał na tle reszty.

Karherop 23.01.2016 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cisse99 (Post 1427115)
Dodałbym tylko Bartosza, który w drugiej połowie grając na prawej obronie naprawdę sie wyróżniał na tle reszty.

To fakt choć z 3 razy się dość mocno spóźnił, ale generalnie plus dla niego. Wyrabia się chłopak.

PvD 23.01.2016 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ejdzbiol (Post 1427101)
W takim razie pytanie powtarzam: Czy ktoś widział sparing z Żyliną i jak to wyglądało? :)

Cytat:


W swym pierwszym meczu kontrolnym Biała Gwiazda uległa w Myślenicach Żilinie 0-3. Wygrana Słowaków to nie tylko lepsza dyspozycja piłkarska w danym dniu, ale przede wszystkim wyższość strategii sportowej, jaką od pewnego czasu propaguje klub naszych południowych sąsiadów nad tą, jaka istniała przy R22.

W obecnym sezonie MSK Żilina była jedną nogą w fazie grupowej Ligi Europy. Na drodze do awansu Słowakom stanął Athletic Bilbao, z którym Żilina u siebie wygrała 3-2, na wyjeździe przegrywając 0-1. Przy wyrównanym bilansie bramkowym, o tym kto przejdzie do następnej rundy, zadecydowały bramki strzelone przez Hiszpanów na wyjeździe.

Co bardzo istotne, w pierwszej jedenastce Żiliny grał aż czterech piłkarzy urodzonych w 1995 roku lub młodszych. Na ławce rezerwowych siedzieli następni. Milan Skriniar, Denis Vavro, Laszlo Benes, Mirosław Kacer, Jaroslav Mihalik, Nicolas Spalek czy Lukas Cmelik to ogromny kapitał nie tylko sportowy, ale i finansowy Słowaków.

Słowaków, których reprezentacja U-21 ograła w minionym roku Polskę w Nowym Sączu 1-0 wyraźnie (choć wynik tego nie odzwierciedla), i których reprezentacja dzielnie walczy o przepustki do MME, między innymi dwa razy pokonując w grupie Holandię.

Każdy z młodziutkich zawodników Żiliny ma idealny wiek, ogranie międzynarodowe i odpowiednie umiejętności. Łatwo więc skalkulować ile na nich można zarobić transferując ich do silnych lig europejskich.

Wisła do tej pory gardziła stawianiem na wychowanków. W czasach, gdy dominowała na krajowym podwórku, a w jej składzie grali sami reprezentanci Polski mozna to było zrozumieć. Obecnie, gdy Wisła jest ligowym średniakiem z niespecjalną sytuacją finansową, produkcja ciekawych graczy na wzór Żiliny wydaje się być idealnym rozwiązaniem.

Szansę powinni otrzymywać najlepsi gracze Akademii, a scoutowie winni posiadać środki na sprowadzanie z całej Polski najlepszych piłkarzy najmłodszych reprezentacji juniorskich, reprezentujących kluby, z których da się ich wyciągnąć.

70 000 PLN wydanych za Jakuba Błaszczykowskiego, a po niespełna 3 latach 3 milionowy (w Euro) wpływ z tytuły sprzedaży Kuby do Dortmundu to droga, jaką nalezy iść.

Vavro, Benes, Spalek, Kacer zagrali dziś w I połowie, Ten drugi był najlepszym graczem na boisku. Urodzony w 1997 roku Węgier rzucał się w oczy aktywnością, dobrą techniką, mądrą wizją gry i jej umiejętną regulacją. Do tego w obwodzie pozostawał środkowy pomocnik Pecovski, jeden z filarów reprezentacji Słowacji, która podobnie jak i Polska zagra na ME we Francji.

Problemem Wisły była gra w ataku. BG ma ogromne problemy z tworzeniem groźnych sytuacji strzeleckich. Nie sprawdził się w tym meczu na pozycji nr 9 młodziutki Drzazga, którego świetny bilans z gry w Polkowicach nie przełożył się na zdetronizowanie defensywy kierowanej przez Denisa Vavro. Starał się i próbował Crivellaro, ale daleko mu do pułapu Semira Stilica. Najlepiej z kwartetu atakującego wypadł Patryk Małecki.

Mały to gwarant serca zostawionego na boisku. Mały jako jeden z nielicznych Wiślaków potrafił dziś wygrywać sytuacje 1 na 1. Mały był autorem najładniejszej akcji ofensywnej. Mały wypadł pozytywnie i z tego należy się cieszyć.

Ma coś w sobie Rafał Pietrzak. Zobaczymy, na ile dobrą grę z pierwszoligowych boisk przełozy na występy Ekstraklasowe. Martwi natomiast nie do końca 100% dyspozycja zdrowotna Radosława Cierzniaka. Radek to mocny punkt Wisły, co jest dziś jasne jak słońce.
WislaLive.pl

Dariook 23.01.2016 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1427103)
Oceny indywidualne, bo drużyny nie można oceniać. Widać 0 zgrania i ciężkie nogi.


Małecki - gorzej od Bałaszowa, ale nie był najgorszy na boisku. Wymagania są od niego dużo większe. Musi poprawić swoją szybkość, bo wygląda na bardzo ociężałego. Poza tym wiele się nie zmienił.

Cytat:

WislaLive.pl:
Mały to gwarant serca zostawionego na boisku. Mały jako jeden z nielicznych Wiślaków potrafił dziś wygrywać sytuacje 1 na 1. Mały był autorem najładniejszej akcji ofensywnej. Mały wypadł pozytywnie i z tego należy się cieszyć.

Ja pier.dole, jak w tvn-e.

filoo 26.01.2016 19:52

Ei, oglądał ktoś z Was spar z Węgrami, jak wypadły nasze asy w nim? czy ten Balashov się nadaje, czy tylko przypadkiem wpadła? czy Ondrasek kumaty czy drewno?

Mysciak 26.01.2016 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filoo (Post 1427301)
Ei, oglądał ktoś z Was spar z Węgrami, jak wypadły nasze asy w nim? czy ten Balashov się nadaje, czy tylko przypadkiem wpadła? czy Ondrasek kumaty czy drewno?

Balashov się nadaje.
Ondrasek dzisiaj słabo, ale jest po jakieś kontuzji chyba, więc można zrozumieć słabszą formę.

Karherop 26.01.2016 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filoo (Post 1427301)
Ei, oglądał ktoś z Was spar z Węgrami, jak wypadły nasze asy w nim? czy ten Balashov się nadaje, czy tylko przypadkiem wpadła? czy Ondrasek kumaty czy drewno?

Jak dla mnie Balashov będzie miał pewny skład. Nawet średni skrzydłowy ze średniego ukraińskiego klubu będzie wciągał naszą ligę. A poczekajmy aż się ogarnie fizycznie, znajdzie zrozumienie z partnerami i zagramy w najsilniejszym składzie.

Ondrasek nie zachwycił. Wydaje się, że ma bardzo dużo do nadrobienia fizycznie + całkowity brak zrozumienia z partnerami. Jednak technikę użytkową ma niezłą i absolutnie nie jest 'drewnem'.

Poza tym można się rozpisywać o Pietrzaku, ale to trzeba było zobaczyć :) Mirek Szymkowiak też zaczynał na skraju obrony swoją karierę. Pawłowski ma nosa.

Fugiel 26.01.2016 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1427308)
Poza tym można się rozpisywać o Pietrzaku, ale to trzeba było zobaczyć :) Mirek Szymkowiak też zaczynał na skraju obrony swoją karierę. Pawłowski ma nosa.

Czy mozesz prosze coś wiecej o Pietrzaku napisac? :)

sandomingo 26.01.2016 21:08

Nie napiszę tutaj nic nowego, ale ten Balashov ma papiery na granie. Dodatkowo czas gra na jego korzyść.
Skrzydła z ogarniętym DG i Balashovem powinny się prezentować naprawdę dobrze.

Edit: A Pietrzak faktycznie bardzo pozytywnie zaskoczył, ma dobry przegląd pola i "czuje" grę. Jeżeli to potwierdzi w kolejnych meczach to będzie z niego pociecha

Paweł 26.01.2016 21:18

Paradoksalnie może się okazać, że po raz kolejny kupując lewego obrońcę... zostaniemy bez lewego obrońcy (tzn. z samym Sadlokiem),

Guerrier przychodził jako lewy obrońca i nie trzeba było dużo czasu, żeby zorientować się, że należy go trzymać jak najdalej od obrony. Tragiczny obrońca, (a w formie) bardzo dobry skrzydłowy.

Czy Pietrzak skończy jako środkowy pomocnik? Jeśli będzie grał tak jak dzisiaj, to nie mam nic przeciwko. Trzeba wziąć pod uwagę, że jeśli mamy grać dwoma napastnikami, to w środku pola nie będzie miejsca dla typowej "10". Sam Mączyński jako defensywny pomocnik to byłoby samobójstwo. Raczej będzie to "8"&"8" lub "6"&"8".

Ogryzek 26.01.2016 21:23

Jak tu przeczytałem Balashow i Pietrzak będą wzmocnieniem. Miło czytać takie informacje. Wlało się trochę optymizmu. Jeszcze jakiś dobry rozgrywający za Crivellaro i będzie dobrze.

GonzoNS 26.01.2016 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1427314)
Paradoksalnie może się okazać, że po raz kolejny kupując lewego obrońcę... zostaniemy bez lewego obrońcy (tzn. z samym Sadlokiem),

Guerrier przychodził jako lewy obrońca i nie trzeba było dużo czasu, żeby zorientować się, że należy go trzymać jak najdalej od obrony. Tragiczny obrońca, (a w formie) bardzo dobry skrzydłowy.

Czy Pietrzak skończy jako środkowy pomocnik? Jeśli będzie grał tak jak dzisiaj, to nie mam nic przeciwko. Trzeba wziąć pod uwagę, że jeśli mamy grać dwoma napastnikami, to w środku pola nie będzie miejsca dla typowej "10". Sam Mączyński jako defensywny pomocnik to byłoby samobójstwo. Raczej będzie to "8"&"8" lub "6"&"8".



Bury, Jovic, Bartosz
Trzech prawych w jednym momencie nie będzie nam raczej potrzebnych, także w momencie absencji (odejścia) Sadloka jeden będzie sie musiał uczyć grac na lewej stronie.


Aaaaaaaaaa zapomniałem, jest jeszcze Tomek Cywka :)

Szajba_ 26.01.2016 22:37

skrót dzisiejszego sparingu:
https://www.youtube.com/watch?v=959ie77xf-E

wolfu 27.01.2016 12:52

00:30, Małeckiemu się Apoel włączył... :) podanie Pietrzaka przy bramce Balashova - czapki z głów. Miejmy nadzieję, że limit "babolów" Głowackiego na tę rundę został wykorzystany

funkykoval 27.01.2016 14:58

Oglądając mecz to mam wrażenie, że Sadlok robi wszystko, aby uznano go za mało przydatnego i uzyskać zgodę na transfer gdziekolwiek..... Koleś powinien pobiegać przez parę kolejek na boiskach III ligowych może wtedy się ogarnie..... Balaszow to niezły wybór, przede wszystkim w polu karnym nie zastanawia się nad tym co zrobić z piłką, oby w lidze pokazał swoją wartość, bo pamiętam, że w sparingach latem ciekawie prezentował się Cywka, a co było później wszyscy iemy

brylant17 27.01.2016 15:27

Podejrzewam,że Sadloka nikt nie chce a może? (to już nie Legia :-/ ) zamknie jadaczkę i będzie potulny jak baranek.Był bliski rozwiązania umowy,ale się nie udało pewnie miał ofertę z Legii a teraz cisza.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl