Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

WISŁAZWE 19.02.2010 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 856694)
Gdzie moge znaleźć na kiedy przełożyli mecz Debreczyn - Diosgyor?


Z tego co znalazłem to 26.02.2010

ebi 19.02.2010 22:18

cos na noc z nba ? :P

mileniumm 19.02.2010 22:32

Genk, jednak siadł, a już myślałem, że nie dadzą rady. Jeszcze tylko Justynka 1-3 i będzie ok. Co panowie na jutro proponujecie? :-)

LuKaS TSW 19.02.2010 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 856716)
Kowalczyk-Smigun 1
Elche-Levante under 2,5

No i elegancko:)
Na noc 1 tercje na Czechów i Finów oraz Charlotte-Cleveland 2 w NBA

trial 20.02.2010 00:21

Newcastle United - Preston North End 1 1,50
NEC Nijmegen - FC Groningen 1 2,40
Kilmarnock FC - St. Mirren 1 1,95
Moim zdaniem najciekawsze propozycje na jutro.

Dorzucić jeszcze można:
Borussia Dortmund - Hannover 1 1,40
Deportivo La Coruna - CD Xerez 1 1,50
Troszkę razi w oczy, że sami gospodarze:D

1q2 20.02.2010 01:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 856642)
Obyś miał rację ;)

.

Musiałem łyknąć coś mocniejszego przed wejściem do tego tematu :lol:
Masakra.
Też Genk + totalnie fuksiarskie 2-1 La Havre uratowało mi dziś dupę.

Na dziś Pelicans z Ilves na przełamanie:lol: - Mecz outsiderów - gospodarze mają jeszcze szanse na awans do czołowej 10tki - goście praktycznie nie - byle nie skończyło się 0-6;)

pan Dudi 20.02.2010 14:24

Ja po wczorajszym fuksie z Genk (wyszedłem z psem przy stanie 0-1 w****iony na maxa, ale wróciłem i szok :D ), wypłaciłem prawie całą kasę, bo grałem to va banque i miałem depresję straszną przy tym 0-1. Postanowiłem nie kusić losu, wypłaciłem i zostawiłem sobie 30. 20 przejebałem w nocy na nba :lol: a 10 zainwestowałem dziś w długi kupon:

Cytat:

1. FSV Mainz - VfL Bochum
2.00
2010-02-20 15:30
Piłka Nożna - Niemcy - 1. Bundesliga
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1
2. Hamburger SV - Eintracht Frankfurt
1.50
2010-02-20 15:30
Piłka Nożna - Niemcy - 1. Bundesliga
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1
3. Sturm Graz - Mattersburg
1.38
2010-02-20 18:00
Piłka Nożna - Austriacka Bundesliga
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1
4. Kavala - Xanthi
2.15
2010-02-20 15:45
Piłka Nożna - Liga grecka
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1
5. St Johnstone - Rangers
1.44
2010-02-20 13:45
Piłka Nożna - Szkocka Premier League
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2
6. NAC Breda - FC Utrecht
2.00
2010-02-20 18:45
Piłka Nożna - Holenderska Casino Eredivisie (1 Liga)
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1
7. Nottingham Forest - Middlesbrough
1.95
2010-02-20 16:00
Piłka Nożna - Coca Cola Championship
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1
8. FC Brasov - Unirea Alba Iulia
1.35
2010-02-20 12:30
Piłka Nożna - Romania Divizia A
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

LuKaS TSW 20.02.2010 15:24

Ja na dziś takie coś:
La Coruna-Xerez 1
Guimaraes-Leixoes 1
St. Etienne-Montpellier 1

kurs 4,98 zagrane za 25 zł

Kamson 20.02.2010 15:45

Cardiff - Barnsley 1
Newcastle - Preston 1
Waregem - Roeselare 1
Deportivo - Xerez 1
Betis - Albacete 1

za 27zł do wygrania 207.20

...grubo weszło :D

I jako, że ostatnio mam złą passe to trzeba ją przerwać... kupon rozpaczy :D
Arsenal - Sunderland 1
Austria W. - Austria K. 1
Barcelona - Santander 1
Basel - Aarau 1


za 23zł do wygrania aż 40 ;)

Vashut 20.02.2010 17:52

nie ruszałem Diabłów, HSV i Bayernu więc myślałem że dalsza część dnia będzie udana dla faworytów.. Newcastle jak zwykle siadło ale Leeds to jakieś skaranie boskie- drugi mecz pod rząd przegrywają na Elland Road i z czym oni chcą do Championship?

Speedy 21.02.2010 00:20

Cytat:

Sobota
PSG - Toulouse 1 2,05
Deportivo - Xerez 1 1,5

400 --->1200 :-)

Niedziela
Siena - Napoli 2 2,25
Atl. Bilbao - Teneryfa 1 1,75


i takie dla rozkminy:

Waalwijk - Heerenveen X 3,4


Werder Brema - Bayer Leverkusen 1 2,10

Karny w 84 min dla Heerenveen pogrzebał szanse.. ale było blisko :)

Jak odradzacie Napoli to może zagram na Fiorentine. Jednak mam takie przeczucie, że Napoli to wygra.
Po remisie Interu można się jeszcze skusić na Milan, Rome czy Juve.

1q2 21.02.2010 01:34

U mnie dziś - klęska po całości niestety.Przysłowiowy **** w dupę dla żałosnej Steauy - jakoś nie chcę mi się wierzyć by ten mecz był czysty.
Szacun dla Murinio - co prawda wtopiłem na nim 100(postawiłem na Sampdorię po 2 czerwieni dla Interu), ale ten koleś jest niezniszczalny - to już chyba sto pięćdziesiąty któryś mecz ligowy u siebie - którego nie przegrał

El'kabat 21.02.2010 11:26

Na dzis tripel :

Psv z handi -1
Ajax 1
Aran Pineto - Acqua Paradiso Gabeca Montichiari -1,5 seta

P.S
Wie ktos z Was kiedy startuje liga estońska ?

Kamson 21.02.2010 11:33

Dziś ostatni raz daje na kupon więcej niż 3 mecze...:)

Aston Villa - Burnley 1
Marsylia - Nancy 1
Bilbao - Tenerife 1

Real M. - Villareal 1
Palermo - Lazio 1
Roma - Catania 1


za 20 do wygrania 211

Qendo 21.02.2010 12:04

wlasnie powiedzcie mi w okolicy nie mam zadnych zakladów gdzie mógbym typować
jakie strony polecacie?

Fuks 21.02.2010 12:36

to nie ten temat, ale ja polecam najbardziej bet365 (swietne live) i betsson, nie polecam bwin.
co do typow, mam juz kupony po 4 typy kazdy, na ktorych weszły juz po dwa, pozostały mi Aston Villa i Bilbao na jednym, Marsylia i Roma na drugim, jak to wejdzie to naprawde bedzie dobrze, wtedy moze cos zagram jeszcze na Real za wieksza stawke

lukas(z)1906 21.02.2010 13:38

Aston Villa - Burnley 1
Marsylia - Nancy 1
Bilbao - Tenerife 1
za 70 do wygrania 208

LuKaS TSW 21.02.2010 14:34

Hearts-Hamilton 1
Murcia-Numancia 1
Bala Town-Llanelli 2
za 25 zł do wygrania 160 zł

Bari-Milan 2
Como-Alessandria 1
Paok-Panathinaikos X
za 15 zł do wygrania 205 zł

Fuks 21.02.2010 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 857459)
co do typow, mam juz kupony po 4 typy kazdy, na ktorych weszły juz po dwa, pozostały mi Aston Villa i Bilbao na jednym, Marsylia i Roma na drugim, jak to wejdzie to naprawde bedzie dobrze

weszło wszystko :D

mileniumm 21.02.2010 19:14

Zna ktoś może wynik przełożonego meczu w 2 lidze Holenderskiej: Cambuur - Top Oss ? z góry dzięki

a co dziś to puściłem taki:
Cagilari - Parma 1 - siadło
AS Roma - Catania 1 - siadło
Aston Villa - Burnley 1 - siadło
FC Porto - Braga 1 kurs 1,85
Rosja - Czechy 1 kurs 1,75
zobaczymy jak to będzie ;-)

Scorpion7ABG 21.02.2010 19:42

Macie jakieś pewne typy na jutro? Bo niestety 100zl w plecy przez Osasune a pasowałoby chociaż część odrobić przed LM i LE:/

LuKaS TSW 21.02.2010 19:47

Na jutro to najrozsądniej chyba takie coś:
Valencia 1
Anorthosis 1
Fenerbahce 1

To spotkanie dziś odwołane z walijskiej,policzą po kursie 1.0?

Speedy 21.02.2010 20:07

Cytat:

Jak odradzacie Napoli to może zagram na Fiorentine. Jednak mam takie przeczucie, że Napoli to wygra.
Po remisie Interu można się jeszcze skusić na Milan, Rome czy Juve.
Jednak opłacało się was posłuchać. Podziękował panowie :p

Cytat:

Juve, Fiorentina, Aston Villa

200 --->800

Fuksem ale sie udało :-D

Cytat:

Bilbao, Osasuna, Bayer

300 ---> 0

drugi troche gorzej...


Myśle jeszcze aby dziś zagrać Milan i Porto


Widze, że niedziela dała zarobić :)


edit
zagrałem delikatnie:
Bari - Milan 2
Porto - Sporting 1
Rennes - Lille obie strzelą
Kanada - USA powyżej 5,5

Maxior 21.02.2010 20:12

Real też powinien wygrać;)

Kamson 21.02.2010 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 857429)
Dziś ostatni raz daje na kupon więcej niż 3 mecze...:)

Aston Villa - Burnley 1
Marsylia - Nancy 1
Bilbao - Tenerife 1

Real M. - Villareal 1
Palermo - Lazio 1
Roma - Catania 1


za 20 do wygrania 211

Pięknie! :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 857648)
Na jutro to najrozsądniej chyba takie coś:
Valencia 1
Anorthosis 1
Fenerbahce 1

To spotkanie dziś odwołane z walijskiej,policzą po kursie 1.0?

Ja zamiast Anorthosisu zagram chyba lige argentyńską:
Estudiantes - Huracan 1 (1.70)

Odwołane mecze większość buków liczy po 1.00 jeśli nie zostaną rozegrane do 3 dni po pierwszym terminie.

LuKaS TSW 21.02.2010 22:58

to nawet jak policzą po kursie 1.0 to i tak na plus dzisiejszy dzień:)

Rocco, Małkin dziś szaleje :P

El'kabat 21.02.2010 23:32

Real pieknie,udalo sie odrobic straty i na 0 dzis ;/

Gra ktos z Was kursy w okolicach 1.03-1.10 max live ? Chodzi mi o obstawianie live wiekszych kwot po takich kursach,wiadomo liczba bramek itp itd

Ja z ciekawosci,przed rozpoczęciem takiego grania na poważnie zacząłem grać na betsafe live i założyłem sobie,że jeżeli dojde do 30 zakładów wygranych pod rząd to zaczne. Jak na razie jest 23,wiec jeszcze 7 i gramy..

Wiadomo ktoś może napisac,ze przy stawce 1000,wygrywamy tylko 40 czy 50zł ,a mozemy stracic wszystko.Ale to taka technika skalpowania ,po 3-4 zaklady dziennie max i idzie sie do przodu. Jakas Wasza opinia ?

MasterCarl 21.02.2010 23:51

ja uważam że nie ma sensu taka gra, podałeś przykład że za 1000zł stawiasz i wygrywasz ok. 50 zł. W przypadku przegrania takiej sumy musisz trafić ok. 20 kuponów co nie zawsze musi być takie łatwe i oczywiste. Mimo wszystko ja bym odradzał ale może ktoś tak gra i mu wychodzi :)

El'kabat 22.02.2010 00:05

Master ja pewnie w koncu sie skusze grac w ten sposob to opisze swoje wrazenia ;)

No racja,ale tak jak w giełdzie,im wiekszy kapitał tym mniejsze ryzyko,w bukmacherce jest podobnie.
Ci co graja za 10 zl,puszczaja kupon z 5 czy 7 zakladami i łudzą sie,ze byc moze im wejdzie.Inny puszcza kupon za 2000 zł z ako 1.3,tez liczy na szczescie ale ma znacznie wieksze szanse,zeby wygrac.
Tak czy siak,w najblizszym badz dalszym czasie opisze swoje wrazenia z tego systemu.

1q2 22.02.2010 01:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 857764)
Jakas Wasza opinia ?

Ja bym się bał tak grac bo jedna szybka wtopa - tysiak w plecy i trza mieć drugiego by się odkuć - a wtedy presja przeogromna a i ilość trafień bez wtopy większa.
Nie wiem czy nie lepszym wyjściem są single po 1.1-1.3, tyle że pewnie z max 2, 3 w tygodniu - bardzo dobrze przemyślane(bo wiadomo że współczynniki nie są często wyznacznikiem łatwości/trudności trafienia).
Pewnie też trzeba by odrzucić piłkę bo w niej przypadki są stosunkowo często.
Ale próbuj i zdawaj relację;)

ps
Dziś przy dużej dozie szczęścia odkułem wczorajsze niepowodzenia ale do pełni szczęścia potrzebuje jeszcze jednego meczu:>

Daja`n 22.02.2010 08:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 857764)
Real pieknie,udalo sie odrobic straty i na 0 dzis ;/

Gra ktos z Was kursy w okolicach 1.03-1.10 max live ? Chodzi mi o obstawianie live wiekszych kwot po takich kursach,wiadomo liczba bramek itp itd

Ja z ciekawosci,przed rozpoczęciem takiego grania na poważnie zacząłem grać na betsafe live i założyłem sobie,że jeżeli dojde do 30 zakładów wygranych pod rząd to zaczne. Jak na razie jest 23,wiec jeszcze 7 i gramy..

Wiadomo ktoś może napisac,ze przy stawce 1000,wygrywamy tylko 40 czy 50zł ,a mozemy stracic wszystko.Ale to taka technika skalpowania ,po 3-4 zaklady dziennie max i idzie sie do przodu. Jakas Wasza opinia ?

Masz we mnie sojusznika w takim graniu bo ja też tak gram i przynosi to większy efekt niż kupony.Teraz gram na Bet365 i średnio dziennie wyciągam między 10-20zł.Jak to się mówi lepszy rydz niż nic.Gram na live tylko czy w meczu padnie więcej bramek niż 0,5 zawsze gram że padnie więcej.Jeszcze czasami gram tenis przy wyniku 5-1 na wygrany set.

Kordel_Walker 22.02.2010 09:54

Mam pytanie - koleś popłynął 7000zł na pokerze i trochę na meczach. Teraz chce zagrać 7000zł na bwin na dwa mecze o kursach ok. 1,5 = 2,0...żeby wyjść na zero i kończy z hazardem:) Czy w bwin jest możliwość zagrania takiej kwoty na dwa mecze i nie bedzie problemów z wypłatą?

El'kabat 22.02.2010 09:56

Oczywiscie,ze jest ;) Jeśli tylko ma prawdziwe konto/skan dowodu to bez problemu wyplaca :) Moga mu nalozyc limit jak ich mocno ogra,ale wyplacic wyplaci ;)

Daja'n to sie ciesze,ze jest jeszcze ktos kto w ten sposob gra. Over 0,5 tez fajna sprawa,do tego undery 4,5 i 3,5 w polowie meczu i w trakcie ;)

Fuks 22.02.2010 12:01

Bez obrazy, ale jezeli komus taki sposob grania przynosi wiekszy zysk niz kupony, to musial byc raczej slaby w typowaniu do tych kuponow. Mozna zarobic duzo wiecej stawiając na single po normalnych kursach, niz bawic sie w ryzykowanie 1000 zł na kurs 1,01. Dla mnie to troche parodia, bo jak cos nie wejdzie to jest sie tylko i wylacznie w plecy. A jak dasz 10 singli po 100 zł to spokojnie jestes do przodu i to całkiem sporo.

Szarny 22.02.2010 12:10

El'kabat i Daja'n - ekstremalne macie to podejście do bukmacherki :-)

Ja już jakiś czas stosuję pewną strategię, o której opowiadał mi kiedyś kumpel.

Zasada jest prosta. Gram generalnie duble i trójki, czasem 4,5 zdarzeń dla zabawy albo jakieś systemy firmowe. To co wpadnie to ok - jest na plus. Ale jeżeli zdarzy się, że jakiś kupon popsuje mi np. jeden zespół, to gram w nastepnym meczu tą drużyne dobierając stawkę do kursu, tak aby zwróciło mi się to co straciłem przez tą drużynę. Dla przykładu:

W ten weekend wtopiłem 30 zł na jednym dublu przez Zaragossę i 20 zł w jednej trójce przez Rapid Wiedeń. Tak więc, w przyszłej kolejce zagram dwa single - dam w meczu Getafe-Zaragossa 7zł na 2 po kursie 4,30 i na Rapid w meczu z Salzburgiem 9 zł, kurs 2,35. Oczywiście na dublach i trójkach jakie zagram nie będę grał tych meczów, na Zaragossie i Rapidzie po prostu spróbuje się odkuć, żeby nie były mi nic "winne".

Jeżeli te drużyny znowu nie wygrają to doliczam te 7 i 9 zeta do tego co już mi "wiszą" i w następnym tygodniu znowu tak dobieram stawkę do kursu na te zespoły, żeby wyjść na prostą.

W teorii taka strategia gry zawsze daje zysk, w praktyce - można zwątpić, kiedy drużyna ma serię bez zwycięstwa (Juve) :lol:. Generalnie odgrywając się na zespołach należy unikać gry na outsajderów ligowych (tendencja do dłuuugich serii bez zwycięstwa) i na tych, na których zawsze są małe kursy (Barca, Real, Chelsea).

Nie wiem, pewnie to nic odkrywczego, taka gra, ale polecam stosować tą zasadę. Bo jak pisałem na dłuższą metę - to co stracisz to prędzej czy później odrobisz grając single, a to co wpadnie w dublu, trójce itp to czysty zysk.

rocco_1906 22.02.2010 12:22

Skoki,drużynówka:

Finlandia - Polska
kurs: 1,97

licze na błysk Orłów :D

LuKaS TSW 22.02.2010 12:33

Rocco,to mnie tym zainspirowałeś i poszedł typ na:
Polska-Słowenia 1 1,62
i drugi kupon solo:
Kaiserslautern-St Pauli 1 2,3

pan Dudi 22.02.2010 12:36

Już druga osoba z tym typem. W Finlandii nie skacze Ahonen podobno, więc zwycięstwo (z Finami oczywiście) naszych orłów wydaje się możliwe.

rocco_1906 22.02.2010 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 857877)
Już druga osoba z tym typem. W Finlandii nie skacze Ahonen podobno, więc zwycięstwo (z Finami oczywiście) naszych orłów wydaje się możliwe.

dokładnie. http://skijumping.pl/wiadomosci/1158...h-dla-Ahonena/ . zostaje im nie majacy jaj Hautamaeki,bedacy pod formą Olli,Keituri i ktos tam jeszcze.Nam metry bedzie robic Adam,do tego licze na rowne skoki Huli i Stocha.wiec jesli Rutkowski nie zdupcy to powinno wejsc :D

Fuks 22.02.2010 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szarny (Post 857866)
Jeżeli te drużyny znowu nie wygrają to doliczam te 7 i 9 zeta do tego co już mi "wiszą" i w następnym tygodniu znowu tak dobieram stawkę do kursu na te zespoły, żeby wyjść na prostą.

to zwykla progresja, grasz na druzyne az sie przełamie. Inny wariant to granie na remis tej druzyny. Do tego trzeba miec czasami cierpliwosc i troche kasy. Chyba ze gra sie za małe stawki.
O wiele lepszym rozwiazaniem do twojego systemu gry (dwa - trzy zdarzenia na kupon) byloby granie kontrami. Przynajmniej ja to tak nazywam i tak robie. Najczesciej gram single, ale jak postawie cos z 3 czy 4 zdarzeniami na kupon to potem pilnuje wyniku.

Przyklad mojego kuponu z tego weekendu:


Wydarzenie
Kurs
Data
1. Aston Villa - Burnley 1.40
Stawiasz na:1
Wynik: (5-2)
2. Genoa - Udinese 1.90
Stawiasz na:1
Wynik: (3-0)
3. Deportivo La Coruña - Xerez 1.52
Stawiasz na:1
Wynik: (2-1)
4. Ath. Bilbao - Tenerife 1.70
Stawiasz na:1
Wynik: (4-1)

AKO 6.87, postawilem za 15 zł.

I tak, pierwszy mecz Deportivo z Xerez, bylo juz 2:0 po 7 minutach, wiec nic nie stawialem, bo nie wierzylem ze Xerez moze cos ugrac.
Potem mecz Genoa - Udinese - przy wyniku 2:0 dalem X2 na Udinese za 1 zł. Kurs był juz na tyle wysoki, ze gdyby Udinese zremisowalo to zwrocilaby mi sie wlasciwie cala stawka.
Kolejny mecz Villa - Burnley - tu zaczelo sie od 0:1, ale potem przy 2:1 kurs na Burnley znow byl wysoki, wiec znowu za 1zł zagralem X2.
No i byla sytuacja ze weszły mi 3 mecze z 4, mozliwy zysk z tego kuponu to było 88 zł (minus te 2 zł ktore postawilem na X2) wiec postawilem za 8 zł na X2 teneryfe przed meczem. Jakikolwiek wynik by nie padl , bylbym albo na plus. albo na zero.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl