![]() |
Sprzedam:
BILETY NA COKE LIVE FESTIVAL 4 SZTUKI NA 11.08.2012 Odbiór w Krakowie, jestem mobilny więc nie ma problemu się jakoś dogadać, ewentualnie w centrum miasta. Cena 95 zł/sztuka. |
NOWY TELEFON E-71 / TV / Bez locka / 2 karty sim jednocześnie
Zapraszam: http://allegro.pl/show_item.php?item=2553595767 http://s6.ifotos.pl/mini/4f70b06fc_rqshnps.jpg |
Sprzedam!
KOSZULKA ADIDAS - BAYERN MONACHIUM http://allegro.pl/adidas-bayern-mona...580119450.html http://i50.tinypic.com/2nlvm0g.jpg KOSZULKA PUMA - FC KOLN - XL http://allegro.pl/fc-koln-puma-polst...582717394.html http://i48.tinypic.com/2qtwqjs.jpg |
Sprzedam bilet na COKE LIVE FESTIVAL na niedziele 12.08.2012.
Bilet elektroniczny. Cena 80 zł, kwestia dogadania całej reszty. PW oraz 783 223 430 |
http://allegro.pl/rashguard-manto-sm...544955997.html
Ostatnie godziny. |
Kupie bilet z meczu PP Luboński KS-Wisła Kr .Jan1
|
Kupie wiślacki zegar ścienny
|
|
|
|
3 Załącznik(ów)
Zmiana ceny koszulki reprezentacji Polski z autografami.. Sprzedam ją za 250 - 200 zł
|
Witam, zapraszam do zakupu 3 bardzo rzadkich smyczek Wisły. Możliwa zamiana za szal Śląska, ewentualnie jak ktoś ma na sprzedaż, pisać, chetnie odkupię.
http://allegro.pl/trzy-smycze-smycz-...560002419.html Zapraszam do licytacji. |
kupię lub przyjmę medale odznaki monety banknoty i inne
kupię telefon z androidem dotykowy - priv |
|
Kupię koszulki meczowe. Propozycje z cenami porszę na prv.
Szczególnie mile widziane Era Nike Total90, oraz nowy Adidas. :) |
Witam, na sprzedaż posiadam BARDZO RZADKI SZAL 85 LAT TS WISŁA 1991R.
http://allegro.pl/szalik-ts-wisla-kr...565227976.html Oraz komplet 2 innych szali : http://allegro.pl/szaliki-wisla-krak...565228152.html Zapraszam ! UNIKATY. GG:17757470, nie czekaj do ostatniej minuty, ktoś może Cie wcześniej uprzedzić ! |
Sprzedam czapeczkę Wisła Wieliczka zimowa czarna
oraz kierownicę PS3/PC Logitech Driving Force GT ! z gra Gran Turismo 5 na ps3 |
Kupię pamięć DDR2 2x2GB do 170zł
|
Smyczki anty pZPN+vlepki PNDK!
http://allegro.pl/smycze-anty-pzpn-p...568252410.html Zapraszam do kupna! |
Cytat:
|
Kupię medal/e Wisły Kraków.
Priv lub [email protected] |
Odkupię bilet z meczu Wisła Kr-GKS Bełchatów z 19.08.12r.Jan1
|
wynajmę mieszkanie 2 pokojowe, przystosowane dla 4 studentów. Kraków.
|
Sprzedam koszulkę Lechii Gdańsk 2008/09 - Paweł Nowak (22)
Koszulkę dostałem od Pawła Nowaka osobiście. Sprzęt firmy Jako, w sumie nie mam co opisywać, wszystko przedstawione na zdjęciach. Zdjęcia: https://picasaweb.google.com/zmijkat...66092550563314 http://www.wislakrakow.com/forum/pic...&pictureid=248 http://www.wislakrakow.com/forum/pic...&pictureid=247 Koszulka meczowa, gdy ją dostałem miała znaki używania w postaci kilku plam z boiskowej trawy ;) W tym momencie wyprana stanowi część mojej kolekcji koszulek :) Sprzedaje ponieważ zbieram na meczówkę z obecnego sezonu Wisełki :) Oferty na prv |
Sprzedam nową nienoszoną bluzę SERGIO TACCHINI!!
Nie sugerować się XXL(angielska rozmiarówka) jest to według mnie rozmiar L. http://i47.tinypic.com/2v7uh3c.jpg http://i48.tinypic.com/vmrolh.jpg http://i45.tinypic.com/2iqc102.jpg http://i48.tinypic.com/2gxqp0n.jpg http://i49.tinypic.com/2u56tt4.jpg |
Witam, mam do zaprezentowania 3 nowe gadżety dostępne w naszym sklepie internetowym Styl Trybun. Jest to koszulka Modern Gladiators przeznaczona dla patriotów lubiących odrobinę adrenaliny ;) Cena wraz z przesyłką wynosi tylko 45zł.
Zdjęcia: http://www.styltrybun.pl/files/przod_2.jpg http://www.styltrybun.pl/files/tyl_1.jpg Oprócz tego w naszej ofercie pojawiły się 2 smycze, jedna kibicowska a druga patriotyczna. Smycze są podszywane a ich cena to 15zł wraz z przesyłką. Zdjęcia: http://www.styltrybun.pl/files/1_1.jpg http://www.styltrybun.pl/files/1_1%5B1%5D.jpg Zamówienia można składać na naszej stronie internetowej: www.styltrybun.pl Oprócz tego zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na FB www.facebook.pl/styltrybun |
kupie tableta z wejsciem na karte sim
|
sprzedam 2 Bilety na koncert Coldplay w Warszawie. sektor V05 (wiec dosyc blisko sceny) - rząd 20, miejsca 541 i 542.
|
Sprzedam Nokie Lumie 800. Mam ją niecały miesiąc. Stan idealny. Dodatkowo: futerał, słuchawki, ładowarka(w tym kabel do komputera), krótka instrukcja. Czekam na oferty priv, kom. 601-592-582.
|
NOWY TELEFON E-71 / TV / Bez locka / 2 karty sim jednocześnie Zapraszam: http://allegro.pl/show_item.php?item=2553595767 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl