Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Franeklowcabramek 13.07.2016 19:48

http://iv.pl/images/81656180877834436765.jpg
Potwierdzenie jak byk ;)

bonawentura 13.07.2016 21:55

to tutaj rzeczywiście jest stwierdzenie wprost, wcześniej widziałem nie wprost i już myślałem, że chcą nam jakiegoś wała zrobić ;)

Stelio 13.07.2016 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafguz (Post 1443029)
Nowe koszulki zapewne nie będą się wiele różnić od tej (za wyjątkiem loga i niebieskich wstawek na rękawach)

http://i.imgur.com/R5KlOBA.jpg?1

Szczerze mówiąc to z niebieskimi wstawkami byłby kocur, a co byście powiedzieli gdybyśmy dostali podobny projekt do śląska tylko z niebieskim paskiem na środku? ;)

Franeklowcabramek 13.07.2016 23:29

No nie bardzo, no chyba, że mówisz o wyjazdowych białych z takim paskiem to byłyby fajne, ale domowe tylko czerwone! :)

sayek89 14.07.2016 01:04

Z oficjalnego na fb Wisły:

Nam się bardzo podobają, ocenić będzie można już w sobotę. ;)
Pozdrawiamy

Stelio 14.07.2016 02:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1443065)
No nie bardzo, no chyba, że mówisz o wyjazdowych białych z takim paskiem to byłyby fajne, ale domowe tylko czerwone! :)

Niby tak, ale z drugiej strony nie zawsze tak było :D

https://d-nm.ppstatic.pl/k/r/27/5f/4...jpg?1420066800

Franeklowcabramek 14.07.2016 08:20

Wiesz, kiedyś to było kiedyś, nawet reklama na koszulkach Unimila była a smok wawelski wyglądał jak Velociraptor :D

cancer 14.07.2016 08:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafguz (Post 1443029)
Nowe koszulki zapewne nie będą się wiele różnić od tej (za wyjątkiem loga i niebieskich wstawek na rękawach)

http://i.imgur.com/R5KlOBA.jpg?1

A mnie nie przekonuje ten niebieski pasek, jakoś jak już mają być mega proste i estetyczne to bym wolał białe paski z boku, nawet bez białego paska na końcu rękawa :)

Jako drugie (po niewielkich modyfikacjach) to bym widział takie. Podobają mi się:

http://www.designfootball.com/design...xterieur-26939

BTW. Nie wiem na ile to są prawdziwe doniesienia, ale jeżeli Legia ma mieć takie stroje to ostro zjechali w dół z wzorem :D

http://www.designfootball.com/design...os=2&width=200

Pero 14.07.2016 09:43

Ten smok to chyba straszył dzieci w przerwie :-D:-D:-D

Marcinkrakwoj 14.07.2016 10:12

Przez ostatnią godzinę robiłem szpiegostwo na google szukając nowego wzoru, kilka moich informacji i opinii:

*wzór pewnie będzie nowy, gdyż zagraniczne sklepy wysprzedają po dobrych pieniądzach model 2015/2016 - około 30 euro, swoją drogą chyba się skuszę

*te sklepy wysprzedają te koszulki jako model (w tytule) 2016/2017, różnic żadnych w koszulkach nie dostrzegłem a i opis wskazuje że to stary model - taki se "chłyt marketingowy"

*z drugiej strony dziwi mnie, że jeszcze nowego wzoru nie będzie na necie. Szczególnie biorąc pod uwagę, że podobno koszulki mają być od razu w sprzedaży. Coś mi tu się dziwne wydaje, żaden azjata jeszcze ich nie sprzedaje, kompletnie nikt, a nie ukrywajmy że nowy wzór w tajemnicy to sobie może Real czy inny Manchester trzymać, nikt by z Wisły nikogo nie ciągał za "przedwczesną publikację".

*większość koszulek europejskich drużyn dupy nie urywa w mojej ocenie, więc pewnie będzie coś typu koszulki Benfici

*jednak widzę pewną nadzieję (zapewne złudną) w tym, że może jednak Klub coś wykombinował, jakiś wzór na 110 lecie, dość dużo ostatnio jest tekstów na stronie o 110 leciu, więc może, może? Choć pewnie chodzi tylko i wyłącznie o to , że negocjowali z Adidasem do ostatniej chwili :D

Revolver 14.07.2016 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinkrakwoj (Post 1443087)

*jednak widzę pewną nadzieję (zapewne złudną) w tym, że może jednak Klub coś wykombinował, jakiś wzór na 100 lecie, dość dużo ostatnio jest tekstów na stronie o 110 leciu, więc może, może? Choć pewnie chodzi tylko i wyłącznie o to , że negocjowali z Adidasem do ostatniej chwili :D

Tak, ale czekają jeszcze na fax, a sprawa ma się rozwiązać do meczu z Pogonią.

Pero 14.07.2016 11:21

^^ gdyby tak było to aż by się prosiło o prezentację. Nie mówię o jakieś wielkiej, kosztownej. Ale chociaż takiej elitarnej dla dziennikarzy w pawilonie medialnym. Tak żebym idąc na mecz w sobotę już wiedział jaki produkt mogę kupić...

inspektor erektor 14.07.2016 11:40

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142...GHito6vIek.jpg




bida z nędzą... poprzednie dużo lepsze (zakładając że to nie fake)

sayek89 14.07.2016 11:43

I na przykład do tego niebieskie getry.

krzaq12 14.07.2016 12:21

Cytat:

bida z nędzą... poprzednie dużo lepsze (zakładając że to nie fake)
To tylko przypuszczenia, nikt z nas nie zna wyglądu nowy koszulek, ponieważ nie ma żadnych przecieków.
W przypadku poprzedniego modelu przeciek pojawił się na kilka tygodni przed oficjalną prezentacją, obecnie nie ma go w ogóle. Poczekajmy

Marcinkrakwoj 14.07.2016 12:42

kończąc temat przypuszczeń co do koszulek z mojej strony taka ciekawa teoria.

w 2015/16 w 99% koszulki mieliśmy zgodne z Aberdeen - idąc tym samym tokiem myślenia w tym roku będziemy mieli takie coś :):

http://www.footballkitnews.com/wp-co...ip-2016-17.jpg

kornd 14.07.2016 12:59

Biało- czerwone paski- chyba jajca se robisz.

hawaiisurfer 14.07.2016 13:43

Przecież nie muszą być biało-czerwone paski. Koszulka może być cała czerwona. Btw. koszulka wygląda bardzo dobrze.

ABGwislakABG 14.07.2016 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1443100)
To tylko przypuszczenia, nikt z nas nie zna wyglądu nowy koszulek, ponieważ nie ma żadnych przecieków.
W przypadku poprzedniego modelu przeciek pojawił się na kilka tygodni przed oficjalną prezentacją, obecnie nie ma go w ogóle. Poczekajmy

Jak to nie ma?

Pan od Jomy nic nie wie?

W dupie był i gówno widział?

krzaq12 14.07.2016 14:14

Brawo, wyładowałeś swoje emocje. To możesz być z siebie dumny, zaliczyłeś kolejny wpis, obrazujący swój poziom.

Nowe koszulki to koszt 259 zl, potwierdzone przez rzecznika, czyli zostaje po staremu.

Kac 14.07.2016 14:53

W sumie można by chyba pod Białą Gwiazdą wyszyć złote 1906-2016 na rocznicę.

Mały zabieg, a dużo by dał, ja osobiście bym znowu kupił taką koszulkę :)

rafguz 14.07.2016 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez inspektor erektor (Post 1443097)

bida z nędzą... poprzednie dużo lepsze (zakładając że to nie fake)

to tylko moje przypuszczenia, do nowej koszulki Adidasa Condivo 16 dodałem Gwiazdę, logo TF i zmieniłem kolor wstawek na rękawach z czarnego na niebieski.

Alonso19 14.07.2016 16:05

Jeżeli coś na 110 lecie to może będzie to Condivo 16 ale z białym kołnierzem, który będzie imitował polo jak mieli za dawnych czasów.

Patrvk 14.07.2016 20:26

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...oszulke_wisly/

Jeśli ktoś jecze nie widział

grogoriogreg 14.07.2016 21:18

http://charytatywni.allegro.pl/koszu...grafy-i3375863

Trochę nie w temacie nowych koszulek, ale może ktoś zechce wspomóc i zakupi koszulkę naszego reprezentanta.
(jeśli zły temat, to proszę o przeniesienie)

Alonso19 15.07.2016 16:45

W Ekstraklasie to jednak pracuje banda kretynów: http://sklep.slaskwroclaw.pl/media/c...14luc_4892.jpg
Oni nie potrafią zrozumieć, że te logo na przodzie koszulki tylko oszpeca? Ludzie już mieli dosyć tego paskudnego różowego prostokąta T-mobile a teraz będą mieli paskudny prostokąt z logiem lotto. Czcionkę zmienili, ale ten syf zostawili, debile.

gypsy 15.07.2016 18:00

Logo Lotto paskudne, ale przez to rzuca się w oczy... chyba o to chodziło ;)

Alonso19 15.07.2016 18:21

T-Mobile też się rzucał w oczy a nawet bardziej, nie zmienia to jednak faktu, iż jest to nieestetyczne. Jesteśmy chyba jedyną ligą, która ma takie coś na koszulkach. Głupi sądziłem, że skoro zmienili już czcionkę to pójdą w pełny profesjonalizm i wzorem innych lig dadzą normalne plakietki z lextry, a tu taka kicha wyszła.

Franeklowcabramek 15.07.2016 19:10

a mnie to Lotto najważniejsze to jest, żeby Wisełka wygrywała.

sayek89 15.07.2016 19:33

Pewnie będziemy mieli ten sam model co Śląsk, tylko bez pasków.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl