![]() |
http://iv.pl/images/81656180877834436765.jpg
Potwierdzenie jak byk ;) |
to tutaj rzeczywiście jest stwierdzenie wprost, wcześniej widziałem nie wprost i już myślałem, że chcą nam jakiegoś wała zrobić ;)
|
Cytat:
|
No nie bardzo, no chyba, że mówisz o wyjazdowych białych z takim paskiem to byłyby fajne, ale domowe tylko czerwone! :)
|
Z oficjalnego na fb Wisły:
Nam się bardzo podobają, ocenić będzie można już w sobotę. ;) Pozdrawiamy |
Cytat:
https://d-nm.ppstatic.pl/k/r/27/5f/4...jpg?1420066800 |
Wiesz, kiedyś to było kiedyś, nawet reklama na koszulkach Unimila była a smok wawelski wyglądał jak Velociraptor :D
|
Cytat:
Jako drugie (po niewielkich modyfikacjach) to bym widział takie. Podobają mi się: http://www.designfootball.com/design...xterieur-26939 BTW. Nie wiem na ile to są prawdziwe doniesienia, ale jeżeli Legia ma mieć takie stroje to ostro zjechali w dół z wzorem :D http://www.designfootball.com/design...os=2&width=200 |
Ten smok to chyba straszył dzieci w przerwie :-D:-D:-D
|
Przez ostatnią godzinę robiłem szpiegostwo na google szukając nowego wzoru, kilka moich informacji i opinii:
*wzór pewnie będzie nowy, gdyż zagraniczne sklepy wysprzedają po dobrych pieniądzach model 2015/2016 - około 30 euro, swoją drogą chyba się skuszę *te sklepy wysprzedają te koszulki jako model (w tytule) 2016/2017, różnic żadnych w koszulkach nie dostrzegłem a i opis wskazuje że to stary model - taki se "chłyt marketingowy" *z drugiej strony dziwi mnie, że jeszcze nowego wzoru nie będzie na necie. Szczególnie biorąc pod uwagę, że podobno koszulki mają być od razu w sprzedaży. Coś mi tu się dziwne wydaje, żaden azjata jeszcze ich nie sprzedaje, kompletnie nikt, a nie ukrywajmy że nowy wzór w tajemnicy to sobie może Real czy inny Manchester trzymać, nikt by z Wisły nikogo nie ciągał za "przedwczesną publikację". *większość koszulek europejskich drużyn dupy nie urywa w mojej ocenie, więc pewnie będzie coś typu koszulki Benfici *jednak widzę pewną nadzieję (zapewne złudną) w tym, że może jednak Klub coś wykombinował, jakiś wzór na 110 lecie, dość dużo ostatnio jest tekstów na stronie o 110 leciu, więc może, może? Choć pewnie chodzi tylko i wyłącznie o to , że negocjowali z Adidasem do ostatniej chwili :D |
Cytat:
|
^^ gdyby tak było to aż by się prosiło o prezentację. Nie mówię o jakieś wielkiej, kosztownej. Ale chociaż takiej elitarnej dla dziennikarzy w pawilonie medialnym. Tak żebym idąc na mecz w sobotę już wiedział jaki produkt mogę kupić...
|
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142...GHito6vIek.jpg
bida z nędzą... poprzednie dużo lepsze (zakładając że to nie fake) |
I na przykład do tego niebieskie getry.
|
Cytat:
W przypadku poprzedniego modelu przeciek pojawił się na kilka tygodni przed oficjalną prezentacją, obecnie nie ma go w ogóle. Poczekajmy |
kończąc temat przypuszczeń co do koszulek z mojej strony taka ciekawa teoria.
w 2015/16 w 99% koszulki mieliśmy zgodne z Aberdeen - idąc tym samym tokiem myślenia w tym roku będziemy mieli takie coś :): http://www.footballkitnews.com/wp-co...ip-2016-17.jpg |
Biało- czerwone paski- chyba jajca se robisz.
|
Przecież nie muszą być biało-czerwone paski. Koszulka może być cała czerwona. Btw. koszulka wygląda bardzo dobrze.
|
Cytat:
Pan od Jomy nic nie wie? W dupie był i gówno widział? |
Brawo, wyładowałeś swoje emocje. To możesz być z siebie dumny, zaliczyłeś kolejny wpis, obrazujący swój poziom.
Nowe koszulki to koszt 259 zl, potwierdzone przez rzecznika, czyli zostaje po staremu. |
W sumie można by chyba pod Białą Gwiazdą wyszyć złote 1906-2016 na rocznicę.
Mały zabieg, a dużo by dał, ja osobiście bym znowu kupił taką koszulkę :) |
Cytat:
|
Jeżeli coś na 110 lecie to może będzie to Condivo 16 ale z białym kołnierzem, który będzie imitował polo jak mieli za dawnych czasów.
|
|
http://charytatywni.allegro.pl/koszu...grafy-i3375863
Trochę nie w temacie nowych koszulek, ale może ktoś zechce wspomóc i zakupi koszulkę naszego reprezentanta. (jeśli zły temat, to proszę o przeniesienie) |
W Ekstraklasie to jednak pracuje banda kretynów: http://sklep.slaskwroclaw.pl/media/c...14luc_4892.jpg
Oni nie potrafią zrozumieć, że te logo na przodzie koszulki tylko oszpeca? Ludzie już mieli dosyć tego paskudnego różowego prostokąta T-mobile a teraz będą mieli paskudny prostokąt z logiem lotto. Czcionkę zmienili, ale ten syf zostawili, debile. |
Logo Lotto paskudne, ale przez to rzuca się w oczy... chyba o to chodziło ;)
|
T-Mobile też się rzucał w oczy a nawet bardziej, nie zmienia to jednak faktu, iż jest to nieestetyczne. Jesteśmy chyba jedyną ligą, która ma takie coś na koszulkach. Głupi sądziłem, że skoro zmienili już czcionkę to pójdą w pełny profesjonalizm i wzorem innych lig dadzą normalne plakietki z lextry, a tu taka kicha wyszła.
|
a mnie to Lotto najważniejsze to jest, żeby Wisełka wygrywała.
|
Pewnie będziemy mieli ten sam model co Śląsk, tylko bez pasków.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl