![]() |
|
|
- Dlaczego każda baba ma zimną dupę?
- Bo ma rozdarte futro. :lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
|
|
Przed stadionem Cracovii stoi wielka grupa pejsów czekając na mecz
Nagle zza rogu wybiega jakiś koleś i krzyczy: - Jeden Wiślak najebie dziesięciu żydkom! Tamci patrzą, poszło dziesięciu za winkiel. Nie wracają, nie wracają, wybiega ten sam koleś: - Jeden Wiślak najebie dwudziestu żydkom! Trochę się zdenerwowali, zebrali dwudziestu większych. Długi czas ich nie ma, wybiega Wiślak: - Jeden Wiślak najebie pięćdziesięciu żydkom! Grupa totalnie się w****iła, zebrali stu największych i najsilniejszych i wysłali by zabić. Mijają minuty, nic się nie dzieje. Nagle zza rogu wypełza jeden żydek cały poobijany i drze się na całe gardło: - Kur*aaa, ich jest dwóch! |
Na dyskotece bawi się wiślak w koszulce " Pejsy mają trzy problemy "
Podchodzi do niego konkretny pasiak i mówi -masz przej.ebane Wiślak na to -widzisz, to jest wasz pierwszy problem. Wszystko bierzecie do siebie, ciągle reagujecie agresją, nawet jak nie ma powodu - no to zobaczymy...- na to pasiak i za telefon. Wychodzi Wiślak przed lokal a tam już kilkunastu kolesi na niego czeka. - To jest wasz drugi problem, nie potraficie załatwić sprawy po męsku jeden na jeden tylko zawsze zbieracie bandę nawet jak macie przewagę. - No to po tobie psie... na to pasiaki i wyjmują kosy. To jest właśnie wasz trzeci problem.- mówi wiślak wyciągając klamkę- na strzelaninę przychodzicie z nożami... |
|
http://i47.tinypic.com/a2xetx.jpg wielka przyjaźń Athletico z Ruchem:D flaga Ruchu znajduje się na sektorze Athletico:P
|
wojtala, nie ma się co podniecać. zdarza się. po czasie flaga zawisła w normalnej pozie. http://i46.tinypic.com/23ht95e.jpg
żeby nie było off top od 0;40 - Viking :) http://www.youtube.com/wa...kI4&feature=fvw |
|
No to chwila prawdy panowie... http://quiz.ownia.pl/gej
|
Cytat:
Ten lepszy :D |
Cytat:
Znajdź 3 różnice http://www.arpegio.pl/z3.htm |
|
Zabójczy komentarz http://www.waszapilka.pl/youtube
|
|
|
http://www.joemonster.org/filmy/2149...em_we_Wloszech dla mnie to jest miazga :D
|
Nie wiem czy było:
http://www.youtube.com/watch?v=dmI8erYq3Lk "Będzie epicko", "after w Hadesie" i "spoko, że ugotowaliście glony" |
|
|
Cytat:
Piękna sprawa.:lol: :lol: :lol: |
http://wadowice24.pl/na-luzie/ciekaw...stal-pilkarzem może nie śmieszne ale myslę że dość ciekawe
|
|
http://www.maxior.pl/film/138286/Now..._reprezentacji moze Wisła powinna sie nim zainteresowac ;))
|
Cytat:
http://mistrz2planu.pl/img/386.jpg http://mistrz2planu.pl/img/385.jpg http://demotywatory.pl/uploads/12499...iuSmietana.jpg |
http://www.youtube.com/watch?v=c_VKYCNS6N4 101 Dalmatyńczyków - Parszywa 15.
:D dobra przeróbka bez ivony ;] |
Japończycy opracowali dyski twarde o nieskończonej pojemności.
Do sprzedaży trafią jak skończą formatować pierwszą partię!! |
Siedzi facet w barze i pije piwo, niby nic się niedzieję...spogląda w prawo a
tam na końcu baru niezła laska. Facet patrzy i myśli "niezła laska" :D "Kurde, podejdę i zagadam, no taka sztuka, taka okazja, prawie sami w barze... idę...". I już ma wstać i myśli "No ale co ja mam powiedzieć, tylko się wygłupie, zrobię z siebie debila, laska mnie wyśmieje i dzień do dupy". Wypił więc piwo i prosi barmana o następne...pije...patrzy a ONA dalej tam siedzi...sama aż się prosi żeby do niej zagadać. Wypił piwo i znów myśli "Nie no taka sztuka, no kobieta marzenie, no okazja na wyciągnięcie dłoni, idę, zagadam na pewno coś wymyśle". I już miał do niej podejść ale znów pojawiły się wątpliwości, co powiedzieć, że się wygłupi itp. więc został przy piwie. Wypił zamówił następne...pije...a w myślach tylko "jedno" we krwi już 3 piwa, nabrał animuszu...mówi do siebie " Idę, raz kozie śmierć, jak nie pójdę będę sobie w brode pluł...coś się na miejscu wymyśli..." Wstaje, patrzy...a kobiety już nie ma... Siada zrezygnowany "No taka okazja, a ja taki głupi zamiast iść od razu, sama ze mną...nie no, trzeba było zagadać..." Zasmucony, rozżalony zamawia czwarte piwo...tak na pocieszenie...pije, sączy przeżywając porażkę, zerka w prawo...a tam...tak to ONA wychodzi z kibla...i siada przy barze. "Nie no teraz to znak od Boga, idę, coś na pewno powiem ale szansy nie zmarnuje" Jak pomyślał tak zrobił... Bierze piwo, podchodzi do kobiety, (jedna ręka na bar, podpiera sobie głowę, w drugiej ręce piwo) uśmiecha się i pyta luzacko... "...I co srałaś?" |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl