![]() |
Radek Majdan jeździ po Polsce i robi tournne po Carrefour 'ach dzisiaj odwiedził Zamość :D nie byłem, ale miałem się wybrać :P można pogadać z Radziem zrobić foto,strzelić gola i zagrać w Fifę
|
Cytat:
|
http://www.wartasieradz.pl/includes/...5/DSCF3973.JPG
Poszperałem trochę i się okazało, że Ibrahim gra teraz w Warcie Sieradz. Zdjęcie z meczu z 11 września, który wygrali 3:2 z Pilicą Przedbórz ;] |
Warta Sieradz-nieżle;)
Pamiętacie jak na niego wołali Polacy-Wiślacy na boisku? Niedziela bodajże:) Poligloci:) |
Cytat:
|
Junior Diaz (Club Brugge) – 90 min w wygranym 5:0 debiucie z Sportingiem Charleroi.
|
Sunday miał ten sam problem co Jirsak jak dla mnie. Potencjał był ale gdzieś był problem.
|
Wójtowicz: po cichu marzę o Wiśle Kraków
http://sandecja.pl/Community/51883,B...le_Krakow.html Ciekawy wywiad z "Wujem". Byłyby jaja, gdyby faktycznie został kiedyś trenerem Wisły. |
Cytat:
|
Bednarz ma nową posadę, komentator w TVN Turbo :lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
oni tam maja srednią 1 mecz na rok wiec wlasciwie to jest bez pracy :D ciekawe tez jak Diaz bedzie grywal w tym Brugge,tzn czy bedzie gral reguralnie . |
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.gazetawroclawska.pl/stron....html?cookie=1
Ptaszki ćwierkają, że u przyjaciół z Wrocławia po 30 latach znów nadejdzie czas Oresta |
Albo Bakero...
|
Borussia, która w ostatnim czasie gra świetnie wygrała dzisiaj z Kaiserslautern, aż 5 do 0!
Błaszczykowski wrócił do pierwszej jedenastki i wyprowadził akcję po której Borussia strzeliła bramkę na 5:0. Widać, że z meczu na mecz jest coraz lepiej. Dobrze spisał się Piszczek oraz Lewandowski który zdobył bramkę. To pokazuje, że Dortmund to odpowiednie miejsce dla polskich piłkarzy. Jakiś czas temu mówiło się o przyjściu Ludo - ja jestem za! W Lille ostatnio zalicza sporo asyst mimo to trener nie stawia na niego od pierwszych minut. Natomiast trener drużyny Błaszczykowskiego należy do jednych z najlepszych w swoim fachu, w Niemczech. Jestem pod wrażeniem tego co udało mu się osiągnąć z Borussią. |
http://www.legia.net/wiadomosci,3863...azl_prace.html
Ryszard Szul zakotwiczył u boku Stawowego w GKS Katowice. |
Kalu Uche strzelil juz 2 bramki w meczo z Deportivo, a dopiero 30 min.
|
Junior Diaz zagrał wczoraj od pierwszej minuty, na lewej obronie w przegranym ligowym meczu z Germinalem. Dostał też żółtą kartkę ;]
|
Własnie natknałałem sie na zapowiedz programu "niepokonani". Program prowadzi Krzysztof Ziemiec i zaprasza do niego ludzi ktorzy napotkali w swoim zyciou na jakies tragedie. W zapowiedzi pokazali Kube Blaszczykowskiego wiec mysle ze najblizszy program bedzie z Jego udziałem.
Data emisji to najblizsza soda 22:25. TVP 1 O a tutaj potwiedzenie: http://www.jakub-blaszczykowski.pl/news-278.html |
W związku z informacją jaką zapodał Jaroo1 jest wielka a nawet potężna prośba ode mnie i od innych którzy z różnych względów nie dadzą rady tego obejrzeć czy ktoś obeznany mógłby to nagrać i wrzucić gdzieś?
Z góry dziękuje! |
Tomasz Kulawik podobno w sobote w Niepołomicach na meczu Puszcza - Ruch WM choć nowym trenerem Puszczy zostal kto inny. Sebastian Janik wypożyczony z Wisły wpuszczony w pierwszej połowie "coś" pokazywał zwód,balans ciałem jakies podanie :P a poźniej "wyciął" na czerwień.
|
Cytat:
|
Jak podała stacja Orange Sport Info w dzisiejszym meczu z Realem Madryt zagra były Wiślak a obecnie gracz Auxerre Dariusz Dudka.
|
Do przerwy Auxerre remisuje z Realem 0:0, Dariusz oddał niezły strzał pod sam koniec I połowy.. swoją drogą miał lekką spinkę z Cristiano, ale to raczej Ronaldo coś mu tam powiedział, a Darek .... nie rozumiał i tak śmiesznie na niego patrzył, taka zdziwiona mina :)
btw to pewnie wielu z nas widziało darka przechodzącego obok nas gdzieś na rynku, a tu gość "gada " z CR7...sie świat zmienia.... |
Napinacie się, żeby taki Małecki uczył się języka obcego, a tu przykład Darka Dudki, który ma gdzieś francuski, nie zna go, a gra w Lidze Mistrzów przeciwko Realowi. Można? Można. A tak na poważnie to jak Masskant mówi że on lepiej zna polski, niż niektórzy piłkarze angielski, to aż przeraża. Kłania tu się profesjonalizm naszych piłkarzy.
|
Cytat:
Majdan, Baszczyński, Głowacki, Mijailović, Stolarczyk, Zieńczuk, Żurawski, Frankowski, czy Szymkowiak, a nawet Kłos czy Cantoro też grali przeciwko Realowi i zawodnikom typu Casillas, Salgado, Carlos, Figo, Bekcham, ZIdane, Raul czy Ronaldo, także wybierz się jutro na trening i poproś o autograf Żurawskiego i po wszystkim będziesz mógł z dumą obwieścić że stanąłeś przez Żurawskim, który grał przeciwko Realowi, albo jedz do Warszawy przejść się obok Majdana, czy do Gdańska obok Zienia czy do Białegostoku obok Frankowskiego, albo zaczekaj na mecz ze Śląskiem, Szymkowiak na pewno będzie chodził przy linii bocznej, może przejdzie obok Ciebie, ale trzeba byłoby się spytać czy gadali w ogóle z którymś z tych piłkarzy, bo jak gadał ktoś z Reaulem czy Beckhamem co ma żonę, która należała do grupy Spice Girls to będziesz czuć się o wiele bardziej spełnionym, swoją drogą , ciekaw jestem czy któryś z naszych zemdlał na ich widok, albo gdzieś w ukryciu bawili się w Renię Rączkowską :rotfl: , nie czuj się atakowany, tak mnie to rozśmieszyło że nie mogłem się powstrzymać, aaaa i nie jesteśmy pewien czy gadał z Cristano, może mu Cristano zabronił i nici z pełnej satysfakcji, a szkoda, bo miałby o czym opowiadać Dudka swoim wnukom |
No i Real wcisnął bramkę pod sam koniec , szkoda bo Auxerre dość fajnie i odważnie grało, mieli kilka dogodnych sytuacji, całą drugą połowę rozegrał Ireneusz. Dariusza trochę mniej było widać po przerwie, ale ogólnie występ może zaliczyć do udanych. Ogądałem ten mecz po hiszpańsku i komentatorzy nazywali Dariusza: " El Polaco Dudka":)
|
Marcelo gra reguralnie w PSV??
i jak mu tam idzie,aklimatyzacja itp???ktos cos wie :)? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl