Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

brylant17 19.09.2010 19:00

Radek Majdan jeździ po Polsce i robi tournne po Carrefour 'ach dzisiaj odwiedził Zamość :D nie byłem, ale miałem się wybrać :P można pogadać z Radziem zrobić foto,strzelić gola i zagrać w Fifę

wislak68 19.09.2010 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 983136)
Pewnie i to się przełożyło na jego grę. Co do techniki-zgadzam się, pamiętam co robił w meczu z Polonią w Warszawie, jak na tamte czasy świetnie to wyglądało. Tyle,że za rzadko tak grał.

Grał bardzo dobrze. Do momentu aż odniósł kontuzje. Potem pojechał do Nigerii na wakacje i złapał malarię (taka była przynajmniej informacja oficjalna). I było po zawodniku. Był ulubieńcem Smudy (chyba dlatego w pewnym momencie znalazł się w Lubinie).

IncognitoTSW 20.09.2010 17:57

http://www.wartasieradz.pl/includes/...5/DSCF3973.JPG
Poszperałem trochę i się okazało, że Ibrahim gra teraz w Warcie Sieradz. Zdjęcie z meczu z 11 września, który wygrali 3:2 z Pilicą Przedbórz ;]

yoda79 20.09.2010 18:04

Warta Sieradz-nieżle;)
Pamiętacie jak na niego wołali Polacy-Wiślacy na boisku?
Niedziela bodajże:) Poligloci:)

ypeeh 21.09.2010 06:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 983691)
Warta Sieradz-nieżle;)
Pamiętacie jak na niego wołali Polacy-Wiślacy na boisku?
Niedziela bodajże:) Poligloci:)

A nie śpiewano czasem na trybunach ""blady" Sunday"? :D Kibice = fani U2.

Semper Fidelis 1985 21.09.2010 12:49

Junior Diaz (Club Brugge) – 90 min w wygranym 5:0 debiucie z Sportingiem Charleroi.

Marszałek 21.09.2010 13:14

Sunday miał ten sam problem co Jirsak jak dla mnie. Potencjał był ale gdzieś był problem.

farben 21.09.2010 14:59

Wójtowicz: po cichu marzę o Wiśle Kraków

http://sandecja.pl/Community/51883,B...le_Krakow.html

Ciekawy wywiad z "Wujem". Byłyby jaja, gdyby faktycznie został kiedyś trenerem Wisły.

JrQ- 21.09.2010 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 984174)
Wójtowicz: po cichu marzę o Wiśle Kraków

http://sandecja.pl/Community/51883,B...le_Krakow.html

Ciekawy wywiad z "Wujem". Byłyby jaja, gdyby faktycznie został kiedyś trenerem Wisły.

Póki co, to mógłby nam podesłać paru młodych ciekawych zawodników :-D

Witoldon 21.09.2010 17:56

Bednarz ma nową posadę, komentator w TVN Turbo :lol:

yoda79 21.09.2010 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ypeeh (Post 983943)
A nie śpiewano czasem na trybunach ""blady" Sunday"? :D Kibice = fani U2.

Możliwe,ale mi chodziło o to,że nasi piłkarze na boisku krzyczelii do niego Niedziela:) Sentyment mam do tego faceta, potrafił zagrać z fantazją i niekonwencjonalnie.

Wojtas 21.09.2010 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witoldon (Post 984316)
Bednarz ma nową posadę, komentator w TVN Turbo :lol:



oni tam maja srednią 1 mecz na rok wiec wlasciwie to jest bez pracy :D

ciekawe tez jak Diaz bedzie grywal w tym Brugge,tzn czy bedzie gral reguralnie .

1q2 21.09.2010 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 984101)
Junior Diaz (Club Brugge) – 90 min w wygranym 5:0 debiucie z Sportingiem Charleroi.

Diaz już w uefie, w zeszłym tygodniu, zagrał cały mecz.

Semper Fidelis 1985 22.09.2010 09:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 984475)
Diaz już w uefie, w zeszłym tygodniu, zagrał cały mecz.

Chodzi o debiut w lidze nie pucharach

IncognitoTSW 22.09.2010 17:34

http://www.gazetawroclawska.pl/stron....html?cookie=1
Ptaszki ćwierkają, że u przyjaciół z Wrocławia po 30 latach znów nadejdzie czas Oresta

rozan 22.09.2010 17:41

Albo Bakero...

Titto 22.09.2010 21:19

Borussia, która w ostatnim czasie gra świetnie wygrała dzisiaj z Kaiserslautern, aż 5 do 0!
Błaszczykowski wrócił do pierwszej jedenastki i wyprowadził akcję po której Borussia strzeliła bramkę na 5:0. Widać, że z meczu na mecz jest coraz lepiej. Dobrze spisał się Piszczek oraz Lewandowski który zdobył bramkę. To pokazuje, że Dortmund to odpowiednie miejsce dla polskich piłkarzy. Jakiś czas temu mówiło się o przyjściu Ludo - ja jestem za! W Lille ostatnio zalicza sporo asyst mimo to trener nie stawia na niego od pierwszych minut. Natomiast trener drużyny Błaszczykowskiego należy do jednych z najlepszych w swoim fachu, w Niemczech. Jestem pod wrażeniem tego co udało mu się osiągnąć z Borussią.

Grisza1 24.09.2010 15:15

http://www.legia.net/wiadomosci,3863...azl_prace.html

Ryszard Szul zakotwiczył u boku Stawowego w GKS Katowice.

kpn 26.09.2010 16:29

Kalu Uche strzelil juz 2 bramki w meczo z Deportivo, a dopiero 30 min.

michalo28 27.09.2010 12:37

Junior Diaz zagrał wczoraj od pierwszej minuty, na lewej obronie w przegranym ligowym meczu z Germinalem. Dostał też żółtą kartkę ;]

Jaroo1 27.09.2010 16:33

Własnie natknałałem sie na zapowiedz programu "niepokonani". Program prowadzi Krzysztof Ziemiec i zaprasza do niego ludzi ktorzy napotkali w swoim zyciou na jakies tragedie. W zapowiedzi pokazali Kube Blaszczykowskiego wiec mysle ze najblizszy program bedzie z Jego udziałem.
Data emisji to najblizsza soda 22:25. TVP 1

O a tutaj potwiedzenie:
http://www.jakub-blaszczykowski.pl/news-278.html

Robert_wislak 27.09.2010 22:30

W związku z informacją jaką zapodał Jaroo1 jest wielka a nawet potężna prośba ode mnie i od innych którzy z różnych względów nie dadzą rady tego obejrzeć czy ktoś obeznany mógłby to nagrać i wrzucić gdzieś?

Z góry dziękuje!

__Cobra__ 28.09.2010 07:10

Tomasz Kulawik podobno w sobote w Niepołomicach na meczu Puszcza - Ruch WM choć nowym trenerem Puszczy zostal kto inny. Sebastian Janik wypożyczony z Wisły wpuszczony w pierwszej połowie "coś" pokazywał zwód,balans ciałem jakies podanie :P a poźniej "wyciął" na czerwień.

Blaszczu16 28.09.2010 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 987510)
Własnie natknałałem sie na zapowiedz programu "niepokonani". Program prowadzi Krzysztof Ziemiec i zaprasza do niego ludzi ktorzy napotkali w swoim zyciou na jakies tragedie. W zapowiedzi pokazali Kube Blaszczykowskiego wiec mysle ze najblizszy program bedzie z Jego udziałem.
Data emisji to najblizsza soda 22:25. TVP 1

O a tutaj potwiedzenie:
http://www.jakub-blaszczykowski.pl/news-278.html

Dzięki wielkie za tą informację. Na pewno obejrzę program Krzysztofa Ziemca, w którym bohaterem będzie Kuba. Oglądałem "Niepokonanych" z udziałem ojca Skolimowskiej. Bardzo poruszający program. Szkoda że trwa tylko z 20 minut.

martinius028 28.09.2010 19:12

Jak podała stacja Orange Sport Info w dzisiejszym meczu z Realem Madryt zagra były Wiślak a obecnie gracz Auxerre Dariusz Dudka.

filoo 28.09.2010 20:34

Do przerwy Auxerre remisuje z Realem 0:0, Dariusz oddał niezły strzał pod sam koniec I połowy.. swoją drogą miał lekką spinkę z Cristiano, ale to raczej Ronaldo coś mu tam powiedział, a Darek .... nie rozumiał i tak śmiesznie na niego patrzył, taka zdziwiona mina :)
btw to pewnie wielu z nas widziało darka przechodzącego obok nas gdzieś na rynku, a tu gość "gada " z CR7...sie świat zmienia....

Blaszczu16 28.09.2010 20:48

Napinacie się, żeby taki Małecki uczył się języka obcego, a tu przykład Darka Dudki, który ma gdzieś francuski, nie zna go, a gra w Lidze Mistrzów przeciwko Realowi. Można? Można. A tak na poważnie to jak Masskant mówi że on lepiej zna polski, niż niektórzy piłkarze angielski, to aż przeraża. Kłania tu się profesjonalizm naszych piłkarzy.

aNouc 28.09.2010 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filoo (Post 988054)
btw to pewnie wielu z nas widziało darka przechodzącego obok nas gdzieś na rynku, a tu gość "gada " z CR7...sie świat zmienia....


Majdan, Baszczyński, Głowacki, Mijailović, Stolarczyk, Zieńczuk, Żurawski, Frankowski, czy Szymkowiak, a nawet Kłos czy Cantoro też grali przeciwko Realowi i zawodnikom typu Casillas, Salgado, Carlos, Figo, Bekcham, ZIdane, Raul czy Ronaldo, także wybierz się jutro na trening i poproś o autograf Żurawskiego i po wszystkim będziesz mógł z dumą obwieścić że stanąłeś przez Żurawskim, który grał przeciwko Realowi, albo jedz do Warszawy przejść się obok Majdana, czy do Gdańska obok Zienia czy do Białegostoku obok Frankowskiego, albo zaczekaj na mecz ze Śląskiem, Szymkowiak na pewno będzie chodził przy linii bocznej, może przejdzie obok Ciebie, ale trzeba byłoby się spytać czy gadali w ogóle z którymś z tych piłkarzy, bo jak gadał ktoś z Reaulem czy Beckhamem co ma żonę, która należała do grupy Spice Girls to będziesz czuć się o wiele bardziej spełnionym, swoją drogą , ciekaw jestem czy któryś z naszych zemdlał na ich widok, albo gdzieś w ukryciu bawili się w Renię Rączkowską :rotfl: , nie czuj się atakowany, tak mnie to rozśmieszyło że nie mogłem się powstrzymać, aaaa i nie jesteśmy pewien czy gadał z Cristano, może mu Cristano zabronił i nici z pełnej satysfakcji, a szkoda, bo miałby o czym opowiadać Dudka swoim wnukom

filoo 28.09.2010 21:51

No i Real wcisnął bramkę pod sam koniec , szkoda bo Auxerre dość fajnie i odważnie grało, mieli kilka dogodnych sytuacji, całą drugą połowę rozegrał Ireneusz. Dariusza trochę mniej było widać po przerwie, ale ogólnie występ może zaliczyć do udanych. Ogądałem ten mecz po hiszpańsku i komentatorzy nazywali Dariusza: " El Polaco Dudka":)

Wojtas 28.09.2010 22:49

Marcelo gra reguralnie w PSV??

i jak mu tam idzie,aklimatyzacja itp???ktos cos wie :)?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl