![]() |
Nasi widac "cwiczyli forme na basenie albo na plazy,to sie nazywa plan przygotowan na Euro :)
szkoda mi tych co ludzą sie ze w 2012 bedzie dobrze..... |
Cytat:
|
No pan Trzeciak to zdrowo pierd*li farmazony. Przecież momentami mam wrażenie, że w reprezentacji mamy nie zawodowych piłkarzy tylko kolesi, którzy w piłkę kopią dla dorywczego zarobku, a dodając jeszcze ten komentarz Trzeciaka.....
Koniec żenady:) |
O koniec! piłkaże sobie dziękują... Polacy głównie za to, że tylko tyle bramek dostali.
|
Mnie to zawsze rozbraja ta reklama po każdym meczu. Orange- sponsor naszej kadry a w tle słychać ''dziękujemy, dziekujemy'' :D dziękujemy za 6-0
|
Dokładnie!
|
Jeszcze tylko walka o koszulki i do domu :)
|
I taka jest prawda...nie ma co inwestowac w pilkarzy z polskiej ligii, to jest chyba jasne i dobitne po tym spotkaniu. Trzeciak dobrze, to podsumowal. Legia robi zaciag zagraniczny i ja tez jestem za tym...wole profesjonalistow, ktorzy beda sie przykladac do tego co robia, niz amatarow, ktorzy beda za to mowili o wielkiej milosci do klubu.
CO mowilem przed spotkaniem o tej obronie? Smuda, to samobojca, ze powolal takich pilkarzy. |
Po tym meczu są tez pozytywy:
-wiemy że można sie poniecać grą przeciwnika przez 93 minuty(Trzeciak) -Lewandowski wkoncu strzelił gola dobremu zespołowi - SZACUNEK !! |
Hiszpania pokazala nam w ktorej lidze jestesmy.
Najbardziej smiesza mnie ci ktorzy uwazaja ze Kupno sadloka do Wisly nic nie da bo dzisiaj zagral slabo. Blagam was. Mierzmy sily na zamiary, zeby kupic kogokolwiek na poziomie tych pilkarzy ktorym dzisiaj probowalismy stawic colo musielibysmy miec budzet porownywalny z budzetem ManCity. |
Cytat:
BTW, widzę że Wisłę uważasz za słaby zespół ... ciekawie. |
heh, to polowanie na koszulki to naprawdę śmieszne było- kamera pokazała jak do Fabregasa podbiegło od razu trzech naszych- m.in Sobiech i Rybus
|
Mimo wszysko obciach tyle dostać
a Smuda chyba Małego nie lubi |
Moim zdaniem brakuje w studiu Skorży i jego kultowego zdania:
Cytat:
PS. "odwrotna Samosierra" - szacun, Panie Jacku. |
Cytat:
Z dobrym zespołem? Dobry zespół nie dostaje 0:6 na luzie. |
Cytat:
|
Cytat:
Arbolede ? Choto ? Cytat:
|
uważam podobnie jak kilka osób powyżej, to był dla Hiszpanów generalny sprawdzian, należało spodziewać się, że będą w formie, ale taki wynik to jednak może nie kompromitacja ale wielka klęska
|
najgorszy wynik od 50lat.. obraz tego gdzie jestesmy a rybus reszta chłopcow bedzie co miala powrzucac na fotke
|
Cytat:
Lewandowski wkoncu strzelił gola w meczu z dobrym rywalem :-p |
Cytat:
No to już wiemy, kto jest winien temu blamażowi. To Patryk zepsuł atmosferę z zespole:lol: |
Cytat:
tak, ale ich entuzjazm i tak zwana "podnieta" każe przypuszczać, że na boisku mysleli tym już od kilkunastu minut, jeśli nie od chwili wyjścia na boisko.. też brakowało Małego.. szkoda, że nie pokręcił trochę na skrzydle, myslę, że mógł zagrać nie gorzej niż jeden z najlepszych naszych piłkarzy dziś obok Kuby- czyli Peszko. |
A ja powiem że dobrze się stało że doszło do tego spotkania, trochę zimnej wody na głowy przede wszystkim naszych zawodników się przyda, może przynajmniej kilku z nich uświadomi sobie na jakim poziomie się znajdują. I tak jak ktoś wspomniał to już nie chodzi tylko o technikę ale fizycznie od nich odstawaliśmy strasznie. Nasi momentami odbijali się od Hiszpanów którzy atletami nie są.
|
Cytat:
|
Białas po meczu Legia - Wisła zapytany po co wprowadził Koseckiego i innych młodych powiedział: "Chciałem, żeby zobaczyli jak wiele im brakuje do poziomu Ekstraklasy". Cóż, teraz Polacy mogą zobaczyć jak wiele im brakuje do geniuszów futbolówki. Nie przywiązuję wielkiej wagi do wyniku, cieszę się, że Polska mogła zagrać z tak dobrym zespołem. Szkoda, że padł 6 gol, bo Krzoska chciał coś powiedzieć na temat meczu z Włochami, że może się nie odbyć, bo cośtam. Pewnie chodziło o sprawę naszego stadionu.
Powracając do samego meczu to oczywiście trudno cokolwiek dobrego powiedzieć na temat gry Polaków z oczywistej przyczyny. Ale wszystko ma swoje drugie dno. Jak mówił Szpakowski, to tylko fragment większej całości. Z mojej strony mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o reprezentację pod wodzą Smudy jestem optymistą. Z meczu na mecz będzie coraz lepiej i w końcu osiągniemy jakiś poziom. Kilkakrotnie Krzoska z Trzeciakiem mówili (pomimo paru głupich tekstów), że polska ekipa jest w przebudowie, w trakcie wymiany pokoleń. Co więcej, jedenastka, która wyszła na stadion w Murcii to nie był pierwszy granitur. Bo zamiast Wojtkowiaka powinien grać Piszczek, Nowak zastępował Jelenia, Peszko Obraniaka, a na lewej obronie nominalnie gra Kowalczyk. Nie powinno się wyciągać wniosków, jeszcze dwa lata do Euro i do tego czasu da się stworzyć drużynę, która wstydu nie przyniesie. |
Juz widze jak Malecki kreci na skrzydle...wrecz wkreca w murawe obroncow Hiszpani :D
Zostalismy zjedzeni i zaden Jelen czy inny Obraniak czy Malecki tego by nie zmienil. Grala 1 liga z IV liga okregu jakies miesciny w Mozambiku. Jestesmy w ciemnej dupie i przynajmniej mozna sie z tych kalek posmiac. Teraz wracamy na stare smieci... Jeden 4 miliony odpocznie, drugi wsadzi foci na fejsbuka a jeszcze inny bedzie darl twarz nawet jak nie zagral :D |
A mnie się mimo wszystko podobała gra Błaszczykowskiego Rybusa, Sobiecha i Peszki czasem Murawskiego i Kuszczaka. Błaszczu jak to Błaszczu robi kawał roboty nawet z taką potęgą pcha się szarpie i sie nie pieprzy. Jeśli chodzi o Rybusa to widac było że przynajmniej się starał walczył to samo Sobiech. Jeśli chodzi o Lewandowskiego to nie ma porównywac co jego umiejętności z Franka czy Żurawia bo po prostu oni umieli sie znalezc w kazdej sytuacji. Co do Peszki pokazuje chłopak że powinen iśc do jakiegoś dobrego klubu zagranicznego bo mimo wszystko pokazał że walczy. Jeśli chodzi o Kuszczaka nie winie go za żadną bramkę bo nie miał szans z takimi strzałami jak Torresa Villi czy Fabregasa, bo jeśli się ma obronę w Manchesterze w postaci Vidica Ferdinanda a mając obronę w postaci Sadloka czy Żewłakowa w reprze to nawet Casillas by szmaty puszczał
Nie mówie że Ci piłkarze zagrali super i w ogóle ale widac było że walczyli, że chcą grac że się nie boją |
Czego wy się spodziewaliście, ze takie zaskoczenie ?
Jest po prostu dramat jesli chodzi o potencjał ludzki. I tyle. Glik ma zatrzymać Ville ? Murawski zneutralizować Inieste? Błaszczykowski wkręcić Puyola? Cóż więcej się rozwodzić nad tym meczem. |
Jak my docelowo chcemy cos osiągnąć z takim rywalem
to trzeba wystawić 8 obronców i grac dzide na Jelenia A Smuda próbował dalekiego pressingu, linia obrony grała wysoko, próbowalismy łapać na spalone i odsłonięto boki boiska do tego wystawiając 5 ultraofensywnych kopaczy To sobie Hiszpanie pohasali jak im zostawiono pas lotniczy wolnej przestrzeni |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl