Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Wojtas 08.06.2010 22:47

Nasi widac "cwiczyli forme na basenie albo na plazy,to sie nazywa plan przygotowan na Euro :)

szkoda mi tych co ludzą sie ze w 2012 bedzie dobrze.....

arth_ur 08.06.2010 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 910996)
Jednym z tych jak to nazwałeś debilnych komentatorów jest Jarek Krzoska z TVP Kraków, który był naszym rzecznikiem 2003 roku czy jakoś tak, także trochę szacunku, swój chłop.:-P

Ups to przypał z mojej strony, sorry nie wiedziałem. Co nie zmienia faktu że słuchać się ich nie da. No a wynik marzenie :/

jurukuru 08.06.2010 22:47

No pan Trzeciak to zdrowo pierd*li farmazony. Przecież momentami mam wrażenie, że w reprezentacji mamy nie zawodowych piłkarzy tylko kolesi, którzy w piłkę kopią dla dorywczego zarobku, a dodając jeszcze ten komentarz Trzeciaka.....

Koniec żenady:)

stawski 08.06.2010 22:49

O koniec! piłkaże sobie dziękują... Polacy głównie za to, że tylko tyle bramek dostali.

ToTylkoJa 08.06.2010 22:50

Mnie to zawsze rozbraja ta reklama po każdym meczu. Orange- sponsor naszej kadry a w tle słychać ''dziękujemy, dziekujemy'' :D dziękujemy za 6-0

stawski 08.06.2010 22:51

Dokładnie!

MaG* 08.06.2010 22:51

Jeszcze tylko walka o koszulki i do domu :)

For_FuN_ 08.06.2010 22:51

I taka jest prawda...nie ma co inwestowac w pilkarzy z polskiej ligii, to jest chyba jasne i dobitne po tym spotkaniu. Trzeciak dobrze, to podsumowal. Legia robi zaciag zagraniczny i ja tez jestem za tym...wole profesjonalistow, ktorzy beda sie przykladac do tego co robia, niz amatarow, ktorzy beda za to mowili o wielkiej milosci do klubu.

CO mowilem przed spotkaniem o tej obronie? Smuda, to samobojca, ze powolal takich pilkarzy.

Donki 08.06.2010 22:53

Po tym meczu są tez pozytywy:
-wiemy że można sie poniecać grą przeciwnika przez 93 minuty(Trzeciak)
-Lewandowski wkoncu strzelił gola dobremu zespołowi - SZACUNEK !!

koyoot 08.06.2010 22:54

Hiszpania pokazala nam w ktorej lidze jestesmy.

Najbardziej smiesza mnie ci ktorzy uwazaja ze Kupno sadloka do Wisly nic nie da bo dzisiaj zagral slabo. Blagam was. Mierzmy sily na zamiary, zeby kupic kogokolwiek na poziomie tych pilkarzy ktorym dzisiaj probowalismy stawic colo musielibysmy miec budzet porownywalny z budzetem ManCity.

Żmijka 08.06.2010 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 911070)
Po tym meczu są tez pozytywy:
-wiemy że można sie poniecać grą przeciwnika przez 93 minuty(Trzeciak)
-Lewandowski wkoncu strzelił gola dobremu zespołowi - SZACUNEK !!

Cos przegapiłam? :D

BTW, widzę że Wisłę uważasz za słaby zespół ... ciekawie.

Vashut 08.06.2010 22:55

heh, to polowanie na koszulki to naprawdę śmieszne było- kamera pokazała jak do Fabregasa podbiegło od razu trzech naszych- m.in Sobiech i Rybus

KOMINEK 08.06.2010 22:56

Mimo wszysko obciach tyle dostać
a Smuda chyba Małego nie lubi

flamengista 08.06.2010 22:56

Moim zdaniem brakuje w studiu Skorży i jego kultowego zdania:

Cytat:

Wypada tylko przeprosić kibiców
Ale i tak Engel z Gmochem leją miód na moje zbolałe, polskie serce:-D

PS. "odwrotna Samosierra" - szacun, Panie Jacku.

wolfy 08.06.2010 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 911070)
-Lewandowski wkoncu strzelił gola dobremu zespołowi - SZACUNEK !!

Że co?
Z dobrym zespołem? Dobry zespół nie dostaje 0:6 na luzie.

szlaQ 08.06.2010 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vashut (Post 911074)
heh, to polowanie na koszulki to naprawdę śmieszne było- kamera pokazała jak do Fabregasa podbiegło od razu trzech naszych- m.in Sobiech i Rybus

W sumie się im nie dziwie .... młode chłopaki...chcą mieć koszulkę jakiegos prawdziwego piłkarza ...

dynek.pl 08.06.2010 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 911069)
I taka jest prawda...nie ma co inwestowac w pilkarzy z polskiej ligii, to jest chyba jasne i dobitne po tym spotkaniu. Trzeciak dobrze, to podsumowal. Legia robi zaciag zagraniczny i ja tez jestem za tym...wole profesjonalistow, ktorzy beda sie przykladac do tego co robia, niz amatarow, ktorzy beda za to mowili o wielkiej milosci do klubu.

CO mowilem przed spotkaniem o tej obronie? Smuda, to samobojca, ze powolal takich pilkarzy.

Nie bardzo rozumiem co i kogo proponujesz ?
Arbolede ? Choto ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 911075)
Mimo wszysko obciach tyle dostać
a Smuda chyba Małego nie lubi

mysle, ze Maleckiego nie da sie lubic

Vashut 08.06.2010 23:00

uważam podobnie jak kilka osób powyżej, to był dla Hiszpanów generalny sprawdzian, należało spodziewać się, że będą w formie, ale taki wynik to jednak może nie kompromitacja ale wielka klęska

medyk 08.06.2010 23:00

najgorszy wynik od 50lat.. obraz tego gdzie jestesmy a rybus reszta chłopcow bedzie co miala powrzucac na fotke

Donki 08.06.2010 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 911077)
Że co?
Z dobrym zespołem? Dobry zespół nie dostaje 0:6 na luzie.

O sorki:P
Lewandowski wkoncu strzelił gola w meczu z dobrym rywalem :-p

wolfy 08.06.2010 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 911079)
mysle, ze Maleckiego nie da sie lubic

Znasz go?




No to już wiemy, kto jest winien temu blamażowi. To Patryk zepsuł atmosferę z zespole:lol:

Vashut 08.06.2010 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szlaQ (Post 911078)
W sumie się im nie dziwie .... młode chłopaki...chcą mieć koszulkę jakiegos prawdziwego piłkarza ...


tak, ale ich entuzjazm i tak zwana "podnieta" każe przypuszczać, że na boisku mysleli tym już od kilkunastu minut, jeśli nie od chwili wyjścia na boisko..

też brakowało Małego.. szkoda, że nie pokręcił trochę na skrzydle, myslę, że mógł zagrać nie gorzej niż jeden z najlepszych naszych piłkarzy dziś obok Kuby- czyli Peszko.

RAFi89 08.06.2010 23:05

A ja powiem że dobrze się stało że doszło do tego spotkania, trochę zimnej wody na głowy przede wszystkim naszych zawodników się przyda, może przynajmniej kilku z nich uświadomi sobie na jakim poziomie się znajdują. I tak jak ktoś wspomniał to już nie chodzi tylko o technikę ale fizycznie od nich odstawaliśmy strasznie. Nasi momentami odbijali się od Hiszpanów którzy atletami nie są.

For_FuN_ 08.06.2010 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 911079)
Nie bardzo rozumiem co i kogo proponujesz ?
Arbolede ? Choto ?

Golanski/Kowalczyk - Zewlakow, Glowacki - Piotr Brozek(pod koniec sezonu zlapal forme i popelnial mniej bledow od Gancarczyka) <== tak powinna wygladac formacja obronna w tym spotkaniu. Nie gwarantowaloby to napewno utraty mniejszej ilosci goli, ale pilkarze przynajmniej zasluzyli na powolanie. Augustyna mozna bylo tez sprobowac(jesli nie ma kontuzji), bo w tej Serie A zbieral pochlebne recenzje.

murray 08.06.2010 23:06

Białas po meczu Legia - Wisła zapytany po co wprowadził Koseckiego i innych młodych powiedział: "Chciałem, żeby zobaczyli jak wiele im brakuje do poziomu Ekstraklasy". Cóż, teraz Polacy mogą zobaczyć jak wiele im brakuje do geniuszów futbolówki. Nie przywiązuję wielkiej wagi do wyniku, cieszę się, że Polska mogła zagrać z tak dobrym zespołem. Szkoda, że padł 6 gol, bo Krzoska chciał coś powiedzieć na temat meczu z Włochami, że może się nie odbyć, bo cośtam. Pewnie chodziło o sprawę naszego stadionu.
Powracając do samego meczu to oczywiście trudno cokolwiek dobrego powiedzieć na temat gry Polaków z oczywistej przyczyny. Ale wszystko ma swoje drugie dno. Jak mówił Szpakowski, to tylko fragment większej całości. Z mojej strony mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o reprezentację pod wodzą Smudy jestem optymistą. Z meczu na mecz będzie coraz lepiej i w końcu osiągniemy jakiś poziom. Kilkakrotnie Krzoska z Trzeciakiem mówili (pomimo paru głupich tekstów), że polska ekipa jest w przebudowie, w trakcie wymiany pokoleń. Co więcej, jedenastka, która wyszła na stadion w Murcii to nie był pierwszy granitur. Bo zamiast Wojtkowiaka powinien grać Piszczek, Nowak zastępował Jelenia, Peszko Obraniaka, a na lewej obronie nominalnie gra Kowalczyk. Nie powinno się wyciągać wniosków, jeszcze dwa lata do Euro i do tego czasu da się stworzyć drużynę, która wstydu nie przyniesie.

kreseq 08.06.2010 23:06

Juz widze jak Malecki kreci na skrzydle...wrecz wkreca w murawe obroncow Hiszpani :D

Zostalismy zjedzeni i zaden Jelen czy inny Obraniak czy Malecki tego by nie zmienil.

Grala 1 liga z IV liga okregu jakies miesciny w Mozambiku.

Jestesmy w ciemnej dupie i przynajmniej mozna sie z tych kalek posmiac.

Teraz wracamy na stare smieci... Jeden 4 miliony odpocznie, drugi wsadzi foci na fejsbuka a jeszcze inny bedzie darl twarz nawet jak nie zagral :D

LuKiTS89 08.06.2010 23:07

A mnie się mimo wszystko podobała gra Błaszczykowskiego Rybusa, Sobiecha i Peszki czasem Murawskiego i Kuszczaka. Błaszczu jak to Błaszczu robi kawał roboty nawet z taką potęgą pcha się szarpie i sie nie pieprzy. Jeśli chodzi o Rybusa to widac było że przynajmniej się starał walczył to samo Sobiech. Jeśli chodzi o Lewandowskiego to nie ma porównywac co jego umiejętności z Franka czy Żurawia bo po prostu oni umieli sie znalezc w kazdej sytuacji. Co do Peszki pokazuje chłopak że powinen iśc do jakiegoś dobrego klubu zagranicznego bo mimo wszystko pokazał że walczy. Jeśli chodzi o Kuszczaka nie winie go za żadną bramkę bo nie miał szans z takimi strzałami jak Torresa Villi czy Fabregasa, bo jeśli się ma obronę w Manchesterze w postaci Vidica Ferdinanda a mając obronę w postaci Sadloka czy Żewłakowa w reprze to nawet Casillas by szmaty puszczał
Nie mówie że Ci piłkarze zagrali super i w ogóle ale widac było że walczyli, że chcą grac że się nie boją

felipe 08.06.2010 23:08

Czego wy się spodziewaliście, ze takie zaskoczenie ?

Jest po prostu dramat jesli chodzi o potencjał ludzki. I tyle.
Glik ma zatrzymać Ville ? Murawski zneutralizować Inieste? Błaszczykowski wkręcić Puyola?


Cóż więcej się rozwodzić nad tym meczem.

bridgeburner 08.06.2010 23:10

Jak my docelowo chcemy cos osiągnąć z takim rywalem
to trzeba wystawić 8 obronców i grac dzide na Jelenia
A Smuda próbował dalekiego pressingu, linia obrony grała wysoko,
próbowalismy łapać na spalone i odsłonięto boki boiska
do tego wystawiając 5 ultraofensywnych kopaczy
To sobie Hiszpanie pohasali jak im zostawiono pas lotniczy wolnej przestrzeni

KoPer 08.06.2010 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 911092)
Juz widze jak Malecki kreci na skrzydle...wrecz wkreca w murawe obroncow Hiszpani :D

Zostalismy zjedzeni i zaden Jelen czy inny Obraniak czy Malecki tego by nie zmienil.

Grala 1 liga z IV liga okregu jakies miesciny w Mozambiku.

Jestesmy w ciemnej dupie i przynajmniej mozna sie z tych kalek posmiac.

Teraz wracamy na stare smieci... Jeden 4 miliony odpocznie, drugi wsadzi foci na fejsbuka a jeszcze inny bedzie darl twarz nawet jak nie zagral :D

No właśnie ... Jesli by nic nie zmienił a gorzej i tak już być nie mogło to czemu chłopakowi nawet kwadransu nie dać pograć? Jak już był na tym zgrupowaniu pojechał do tej Hiszpanii ... Myślę, że Smuda by nic nie stracił na tym.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl