Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Tylko_Wisła! 27.09.2009 15:06

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...0eda0b2cc.html

Jak myślicie grać takie coś ? Czy może coś usunąć ?


E: i poszło

E2 : Kurde... znowu do tyłu ;/ Przez Espanyol.

farciarz 27.09.2009 16:11

i tak to nic nie zmieni ale poloni bym nie dawał

felipe 27.09.2009 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farciarz (Post 797730)
i tak to nic nie zmieni ale poloni bym nie dawał

Polonia z podpórką wejdzie raczej spokojnie. Ja bym nawet czystą "jedynke" dawał.
Kupon w miarę ok, jeśli nie zawiodą Belgowie to wejdzie. Powodzenia.

bula1010 27.09.2009 18:00

Girondins Bordeaux-Renes 1
Milan-Bari 1
AEK-Panathinakos 2
Podbeskidzie-Widzew 2
Deportivo-Villareal 2

kurs 37.80 za 3zł do wygrania 111zł

gianbuffon 27.09.2009 21:17

Ajax - Den Haag 1
Kleybanova - Morita 1
Benfica - Leixoes wynik pierwszej polowy 1
Brigham Young Cougars - Colorado State Rams 1
Gael Monfils - Philipp Kohlschreiber1
Indiana Fever - Detroit Shock 1
Juventus - Bologna 1
Palmeiras - Atletico Paranaense 1
Phoenix Mercury - Los Angeles Sparks 1
Tennessee Volunteers - Ohio Bobcats 1

kurs 15.0

w nocy Chivas mi zayebal w ostatniej minucie, nie strzelajac karnego, dzisiaj Juve w ostatniej minucie tracac bramke ehh

WiślakNH 28.09.2009 10:54

Hiszpania U20 - Nigeria U20 1
Manch. City - West Ham 1

Hiszpania gra siebie czy na wyjeździe?Jedna stronka pokazuje,że u siebie druga znowu,że na obczyźnie.

Edit : ok dzięki,nie wiem czemu ale jakoś wydawało mi sie,że to to eliminacje dopiero ; )

felipe 28.09.2009 11:03

Na wyjeździe.
Nigeria zresztą też ;)


... to są mistrzostwa w Egipcie.

LuKaS TSW 28.09.2009 11:57

WiślakNH a od kiedy eliminacje grają zespoły z różnych kontynentów?;)

na dziś:
Man City-WHU ilość goli mniej niż 2,5
Mlada Boleslav-Brno mniej niż 2,5
Bray-ST. Patrick,s więcej niż 2,5

za 10 zł do wygrania 66 zł

Dudi ale ja tego nie napisałem żeby się nad nim znęcać,no a z barażami masz rację tak samo chyba później jest baraż pomiędzy ekipą z Ameryki Płd i drużyną z Azji,żebyś teraz Ty miał powody do satysfakcji :)

kurde nic ciekawego z ligi mistrzów nie ma w tej kolejce,same niskie podchwytliwe kursy,jak narazie to mam tylko Barcelona 1 z hc i Real-Marsylia + 2,5 gola

pan Dudi 28.09.2009 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 798002)
WiślakNH a od kiedy eliminacje grają zespoły z różnych kontynentów?;)


Już się nie znęcajcie nad chłopakiem bo się raz pomylił, ale żeby Tobie nie było za wesoło, to czy przypadkiem baraże do MŚ strefy Oceanii nie polegają na grze z którąś tam drużyną z Azji? No.:-p

Dziś lekko na:

Mon Sep 28 18:00:00 APEP Pitsilias - Omonia Nicosia
Football
1st Division
1X2
1

9.50


A ManC- WHU jak dla mnie over.

iiYama 28.09.2009 13:17

MC dziś bez Emmanuel Adebayor, Roque Santa Cruz, Robinho oraz Vincent Kompany.

Słówko apropo tenisa, warto zwrócić uwagę na Kimiko Date-Krumm. Kobitka ma 39 lat i do tenisa wróciła po sporej przerwie, ostatnio wygrała turniej w Seulu odprawiając po drodze m.in. Hantuchovą i Kirilienko a w tym momencie łomot od niej w Tokyo dostaje Aleksandra Wozniak.

Errata, jednak 1-1 w setach

Kimiko jednak przegrała mimo wygrania 1 seta. Zamierzam jednak ją obserwować w kolejnych turniejach.

konrad1991tsw 28.09.2009 14:31

Dzisiaj strasznie słaba jest oferta, jedyny mecz jaki polecam to szwedzka piłka ręczna, stawiajcie na Redbergslids, kurs ok. 1.60 . Niedługo wrzucę analizę tego meczu.

E: Sorry, ale z braku czasu nie zdążyłem napisac tej analizy. ale typ oczywiście wszedł :)

Ral 28.09.2009 16:52

Uważajcie na tą nową babkę w Stsie na Królewskiej. Sprawdzajcie mecze jakie wklepuje, bo zdaża się jej pomylić...

Johnny B 28.09.2009 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 798070)
Dzisiaj strasznie słąba jest oferta, jedyny mecz jaki polecam to szwedzka piłka ręczna, stawiajcie na Redbergslids, kurs ok. 1.60 . Niedługo wrzucę analizę tego meczu.



nie moge sie jej doczekac juz ;)

rocco_1906 28.09.2009 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ral (Post 798138)
Uważajcie na tą nową babkę w Stsie na Królewskiej. Sprawdzajcie mecze jakie wklepuje, bo zdaża się jej pomylić...

na Królewskiej?? ja tam kojarze tylko tą młodą brunetke:D i taką jedną nieco starszą. i obie są w porządku:)

Ral 28.09.2009 18:59

Tak, ale teraz jest jeszcze jedna :)

wislabielany 28.09.2009 21:16

Opłaca się jutro na Liverpool stawiać czy może lepiej na Inter? Kurs na The Reds kuszący koło 1.9, a patrząc na grę Liverpoolu to powinni dać radę Fiorentinie...

LuKaS TSW 28.09.2009 21:20

a ja mam takie pytanie czy opłaca się zagrać Rangers-Sevilla ilość goli w pierwszej połowie mniej niż 1,5 ?

Robbie92 28.09.2009 21:28

ja stawiam podporke na fiorentine :D

wislabielany 28.09.2009 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 798285)
ja stawiam podporke na fiorentine :D

Aż tak pewny jesteś tego :D ?

WiślakNH 28.09.2009 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 797984)
Hiszpania U20 - Nigeria U20 1
Manch. City - West Ham 1

Weszło.

Zastanawiam sie czy nie zagrać na wszystkie jutrzejsze mecze LM ilość goli w każdym meczu +1,5

Verinho 29.09.2009 12:19

BK Hacken - Orgryte 1
N.Wągrowiec - Lechia 2
S.St.Wola - Lech 2
GKP Gorzów - Legia 2
C. Budejovice - HC Karlovy 1
Sheffield UTD - Ipswich 1
Leeds - Carlisle 1
Bukmacher: Toto-mix
Stawka: 5 zł
Wygrana: 114.50 zł
Na dzisiaj bez Ligi Mistrzów ;) wydaje mi się że niespodziankę sprawi dzisiaj Fiorentina i Unirea

MCX 29.09.2009 12:32

Debreceni - Lyon 2 1,45
CSKA Moskva - Besiktas 1 1,75
Bayern München - Juventus 1 2,00
---
AKO: 5,08
Stawka: 11,20

KosaPS 29.09.2009 17:17

Jaki polecacie serwis internetowy do obstawiania(najlepiej taki w którym jest fajny gratis na począku)

LuKaS TSW 29.09.2009 18:24

ja na dziś z LM zagrałem:
Kazań-Inter x2
Barcelona-Dynamo 1 z HC
Debrecen-Lyon- padnie Gol w 1 połowie
Rangers-Sevilla mniej niż 1,5 gola w 1 połowie
Fiorentina-Liverpool padnie gol w 1 połowie

gianbuffon 29.09.2009 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KosaPS (Post 798561)
Jaki polecacie serwis internetowy do obstawiania(najlepiej taki w którym jest fajny gratis na począku)

polecam betclick lub expekt. w tym pierwszym zwracaja Ci kase za pierwszy zaklad do 55zl. czyli rejestrujesz sie, wplacasz kase, min chyba 40zl i stawiasz zaklad do 55zl. jak wygrasz - kasa Twoja, przegrasz, to zwracaja. nie ma zadncyh haczykow, minimlanych kursow, czy cos. jedynie, to pojedyncze zdarzenie musi miec 3 opcje wyniku, czyli 1 X 2. nie dotyczy wielokrotnych.
w expekt daja za to bonus 100% do 150, czy 250zl. ale musi to obrocic 3 razy, zeby moc wyplacic

iiYama 29.09.2009 19:21

Moje dwa kupony na dziś:

1) Urugwaj - Uzbekistan U20 1- za grube pieniądze, to wejdzie

2) AC Fiorentina - Liverpool FC (Podwójna szansa) 1X
Arsenal FC - Olympiakos Piraeus (0:1) (Handicap) 1
Crystal Palace - Sheffield Wednesday (Podwójna szansa) 1X
Gonzalez M. - Brzezicki J.P. (Typ) 1
Salamanca C. - Avellan C. (Typ) 1
De Armas J. - Rivera-Aranguiz G. (Typ) 1
Gonzalez A. - Todero N. (Typ) 1
Echazu M. - Vivanco J.-S. (Typ) 1

AKO 15,91

Zacząłem ( znów ) grać jakieś 3-4 tygodnie temu. Niestety dzięki kwiatkom takie jak porażki w ostatnich tygodniach sióstr Williams, kreczu Petrovej w Quebec'u bodajże czy ostatniego popisu Juve jestem z kasą sporo do tyłu. Może to początek odrabiania strat :)

Aha, gram w Bet at Home - a jakże, ale przyznam że ubogą mają ofertę. Teraz mają promocję na 350 zeta bonusu do 12 października, może się skuszę...

WiślakNH 29.09.2009 21:40

1 kupon wszedł
Arsenal - Olympiakos (+1) 1
Barcelona - Dynamo K. (+1) 1

2 kupon zagrałem na wszystkie mecze LM +1,5 bramki w meczu tylko Barca-Dynamo +2,5

Speedy 29.09.2009 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 798702)

2 kupon zagrałem na wszystkie mecze LM +1,5 bramki w meczu tylko Barca-Dynamo +2,5

Zagrałem identycznie...

"bo kurs na barce +1,5 był 1.03" ;/

iiYama 30.09.2009 06:33

Wczoraj na plus dzięki Urugwajowi, drugi kuponik niestety odpadł, Gonzales i de Armas przegrali.

Na dziś takie wariactwo, AKO: 214,18 :)

FC Bayern München - Juventus Turin (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 2
FC Girondins Bordeaux - Maccabi Haifa (0:1) (Handicap) 1
CSKA Moscow - Besiktas JK (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 2
Manchester United - VFL Wolfsburg (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 2
Real Madrid - Olympique Marseille (0:1) (Handicap) 1
FC Porto - Atletico Madrid (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 2
Newcastle United - Queens Park Rangers (Typ) 1
Nautico PE - Sao Paulo SP (Podwójna szansa) X2
Davydenko N. - Dent T. (Typ) 1
Brazylia U20 - Czechy U20 (Typ) 1
FK Chita - Anzhi Mahachkala (Typ) 2
Sibir Novosibirsk - Chernomorets Novorosiisk (Typ) 1
Gonzalez F. - Bopanna R. (Typ) 1
Melzer J. - Ilhan M. (Typ) 1

ramon01 30.09.2009 07:45

zagralem dzis

gornik zabrze 1 1,47
brazyliau20 1 1,48
@2,18

Manu 1 1,35
RealM 1 1,25
Chelsea 2 1,33
@2,24

oprocz tego za drobne radwanska Kawasaki x2 i Greul - Rochus over 22,5 gema


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl