![]() |
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...0eda0b2cc.html
Jak myślicie grać takie coś ? Czy może coś usunąć ? E: i poszło E2 : Kurde... znowu do tyłu ;/ Przez Espanyol. |
i tak to nic nie zmieni ale poloni bym nie dawał
|
Cytat:
Kupon w miarę ok, jeśli nie zawiodą Belgowie to wejdzie. Powodzenia. |
Girondins Bordeaux-Renes 1
Milan-Bari 1 AEK-Panathinakos 2 Podbeskidzie-Widzew 2 Deportivo-Villareal 2 kurs 37.80 za 3zł do wygrania 111zł |
Ajax - Den Haag 1
Kleybanova - Morita 1 Benfica - Leixoes wynik pierwszej polowy 1 Brigham Young Cougars - Colorado State Rams 1 Gael Monfils - Philipp Kohlschreiber1 Indiana Fever - Detroit Shock 1 Juventus - Bologna 1 Palmeiras - Atletico Paranaense 1 Phoenix Mercury - Los Angeles Sparks 1 Tennessee Volunteers - Ohio Bobcats 1 kurs 15.0 w nocy Chivas mi zayebal w ostatniej minucie, nie strzelajac karnego, dzisiaj Juve w ostatniej minucie tracac bramke ehh |
Hiszpania U20 - Nigeria U20 1
Manch. City - West Ham 1 Hiszpania gra siebie czy na wyjeździe?Jedna stronka pokazuje,że u siebie druga znowu,że na obczyźnie. Edit : ok dzięki,nie wiem czemu ale jakoś wydawało mi sie,że to to eliminacje dopiero ; ) |
Na wyjeździe.
Nigeria zresztą też ;) ... to są mistrzostwa w Egipcie. |
WiślakNH a od kiedy eliminacje grają zespoły z różnych kontynentów?;)
na dziś: Man City-WHU ilość goli mniej niż 2,5 Mlada Boleslav-Brno mniej niż 2,5 Bray-ST. Patrick,s więcej niż 2,5 za 10 zł do wygrania 66 zł Dudi ale ja tego nie napisałem żeby się nad nim znęcać,no a z barażami masz rację tak samo chyba później jest baraż pomiędzy ekipą z Ameryki Płd i drużyną z Azji,żebyś teraz Ty miał powody do satysfakcji :) kurde nic ciekawego z ligi mistrzów nie ma w tej kolejce,same niskie podchwytliwe kursy,jak narazie to mam tylko Barcelona 1 z hc i Real-Marsylia + 2,5 gola |
Cytat:
Już się nie znęcajcie nad chłopakiem bo się raz pomylił, ale żeby Tobie nie było za wesoło, to czy przypadkiem baraże do MŚ strefy Oceanii nie polegają na grze z którąś tam drużyną z Azji? No.:-p Dziś lekko na: Mon Sep 28 18:00:00 APEP Pitsilias - Omonia Nicosia Football 1st Division 1X2 1 9.50 A ManC- WHU jak dla mnie over. |
MC dziś bez Emmanuel Adebayor, Roque Santa Cruz, Robinho oraz Vincent Kompany.
Słówko apropo tenisa, warto zwrócić uwagę na Kimiko Date-Krumm. Kobitka ma 39 lat i do tenisa wróciła po sporej przerwie, ostatnio wygrała turniej w Seulu odprawiając po drodze m.in. Hantuchovą i Kirilienko a w tym momencie łomot od niej w Tokyo dostaje Aleksandra Wozniak. Errata, jednak 1-1 w setach Kimiko jednak przegrała mimo wygrania 1 seta. Zamierzam jednak ją obserwować w kolejnych turniejach. |
Dzisiaj strasznie słaba jest oferta, jedyny mecz jaki polecam to szwedzka piłka ręczna, stawiajcie na Redbergslids, kurs ok. 1.60 . Niedługo wrzucę analizę tego meczu.
E: Sorry, ale z braku czasu nie zdążyłem napisac tej analizy. ale typ oczywiście wszedł :) |
Uważajcie na tą nową babkę w Stsie na Królewskiej. Sprawdzajcie mecze jakie wklepuje, bo zdaża się jej pomylić...
|
Cytat:
nie moge sie jej doczekac juz ;) |
Cytat:
|
Tak, ale teraz jest jeszcze jedna :)
|
Opłaca się jutro na Liverpool stawiać czy może lepiej na Inter? Kurs na The Reds kuszący koło 1.9, a patrząc na grę Liverpoolu to powinni dać radę Fiorentinie...
|
a ja mam takie pytanie czy opłaca się zagrać Rangers-Sevilla ilość goli w pierwszej połowie mniej niż 1,5 ?
|
ja stawiam podporke na fiorentine :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Zastanawiam sie czy nie zagrać na wszystkie jutrzejsze mecze LM ilość goli w każdym meczu +1,5 |
BK Hacken - Orgryte 1
N.Wągrowiec - Lechia 2 S.St.Wola - Lech 2 GKP Gorzów - Legia 2 C. Budejovice - HC Karlovy 1 Sheffield UTD - Ipswich 1 Leeds - Carlisle 1 Bukmacher: Toto-mix Stawka: 5 zł Wygrana: 114.50 zł Na dzisiaj bez Ligi Mistrzów ;) wydaje mi się że niespodziankę sprawi dzisiaj Fiorentina i Unirea |
Debreceni - Lyon 2 1,45
CSKA Moskva - Besiktas 1 1,75 Bayern München - Juventus 1 2,00 --- AKO: 5,08 Stawka: 11,20 |
Jaki polecacie serwis internetowy do obstawiania(najlepiej taki w którym jest fajny gratis na począku)
|
ja na dziś z LM zagrałem:
Kazań-Inter x2 Barcelona-Dynamo 1 z HC Debrecen-Lyon- padnie Gol w 1 połowie Rangers-Sevilla mniej niż 1,5 gola w 1 połowie Fiorentina-Liverpool padnie gol w 1 połowie |
Cytat:
w expekt daja za to bonus 100% do 150, czy 250zl. ale musi to obrocic 3 razy, zeby moc wyplacic |
Moje dwa kupony na dziś:
1) Urugwaj - Uzbekistan U20 1- za grube pieniądze, to wejdzie 2) AC Fiorentina - Liverpool FC (Podwójna szansa) 1X Arsenal FC - Olympiakos Piraeus (0:1) (Handicap) 1 Crystal Palace - Sheffield Wednesday (Podwójna szansa) 1X Gonzalez M. - Brzezicki J.P. (Typ) 1 Salamanca C. - Avellan C. (Typ) 1 De Armas J. - Rivera-Aranguiz G. (Typ) 1 Gonzalez A. - Todero N. (Typ) 1 Echazu M. - Vivanco J.-S. (Typ) 1 AKO 15,91 Zacząłem ( znów ) grać jakieś 3-4 tygodnie temu. Niestety dzięki kwiatkom takie jak porażki w ostatnich tygodniach sióstr Williams, kreczu Petrovej w Quebec'u bodajże czy ostatniego popisu Juve jestem z kasą sporo do tyłu. Może to początek odrabiania strat :) Aha, gram w Bet at Home - a jakże, ale przyznam że ubogą mają ofertę. Teraz mają promocję na 350 zeta bonusu do 12 października, może się skuszę... |
1 kupon wszedł
Arsenal - Olympiakos (+1) 1 Barcelona - Dynamo K. (+1) 1 2 kupon zagrałem na wszystkie mecze LM +1,5 bramki w meczu tylko Barca-Dynamo +2,5 |
Cytat:
"bo kurs na barce +1,5 był 1.03" ;/ |
Wczoraj na plus dzięki Urugwajowi, drugi kuponik niestety odpadł, Gonzales i de Armas przegrali.
Na dziś takie wariactwo, AKO: 214,18 :) FC Bayern München - Juventus Turin (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 2 FC Girondins Bordeaux - Maccabi Haifa (0:1) (Handicap) 1 CSKA Moscow - Besiktas JK (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 2 Manchester United - VFL Wolfsburg (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 2 Real Madrid - Olympique Marseille (0:1) (Handicap) 1 FC Porto - Atletico Madrid (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 2 Newcastle United - Queens Park Rangers (Typ) 1 Nautico PE - Sao Paulo SP (Podwójna szansa) X2 Davydenko N. - Dent T. (Typ) 1 Brazylia U20 - Czechy U20 (Typ) 1 FK Chita - Anzhi Mahachkala (Typ) 2 Sibir Novosibirsk - Chernomorets Novorosiisk (Typ) 1 Gonzalez F. - Bopanna R. (Typ) 1 Melzer J. - Ilhan M. (Typ) 1 |
zagralem dzis
gornik zabrze 1 1,47 brazyliau20 1 1,48 @2,18 Manu 1 1,35 RealM 1 1,25 Chelsea 2 1,33 @2,24 oprocz tego za drobne radwanska Kawasaki x2 i Greul - Rochus over 22,5 gema |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl