Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

bebeto 16.09.2010 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 981139)
Juventus slaby ale czy to sie komus podoba czy nie ten wynik przejdzie do historii polskiej pilki.
Szacunek.
Dobrze w kontekscie prestizu naszej ligi - zresztą nasze zwyciestow na Bułgarskiej będzie lepiej smakować :)
Nie zazdroszczę Lechitom tego 3:3 i chwil radości jakie teraz mają (przypomina sie nasz remis w Rzymie) ale
zazdroszczę im takeigo gracza jak Rudnevs, a z Węgier przeciez blizej do Krakowa niz Poznania :)
Ten gosc jest lepszy nie Lewandowski.

Święte słowa.

Dubi 16.09.2010 20:00

jaki mam stosunek do Poznaniaków taki mam, ale z wynikiem 3-3 z Juventusem robi wrażenie i naprawdę, robią to , czego Wisła w niedalkiej przeszłosci w swych najlepszych latach nie potrafiła wykonać.

Buziek_LG 16.09.2010 20:00

A mnie zastanawia co Lech/Amica zrobi z reklamami na koszulkach Juve gdy ci będą grali w Polsce, zaryzykują możliwość grzywny czy dadzą walkowera?

Mario Nh 16.09.2010 20:00

Tottenham też był słaby jak nigdy.
Skoro po wpadkach wiele rozpisujemy się o tym, że polska liga to dno...
Polska liga wcale nie jest taka słaba :P

Kondipr 16.09.2010 20:01

Brawo Lech! Dobry mecz i kolejne pkt. do rankingu krajowego.

igortsw 16.09.2010 20:01

Ogólnie po bramce na 3:2 nie wierzyłem że Lech jest wstanie jeszcze coś wykombinować, Rudnevs oddał uderzenie życia.

Juve może nie w pełni formy, ale zaimponowali mi stałymi fragmentami gry. Dokładność Del Piero + wysocy skoczni zawodnicy i na tym dzisiaj opierała się gra Juventusu.

My mieliśmy swoje 5 minut po 1:0 z Barceloną, Lech ma swoje, po remisie z Juve.

palikot 16.09.2010 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 981139)
Juventus slaby ale czy to sie komus podoba czy nie ten wynik przejdzie do historii polskiej pilki.
Szacunek.
Dobrze w kontekscie prestizu naszej ligi - zresztą nasze zwyciestow na Bułgarskiej będzie lepiej smakować :)
Nie zazdroszczę Lechitom tego 3:3 i chwil radości jakie teraz mają (przypomina sie nasz remis w Rzymie) ale
zazdroszczę im takeigo gracza jak Rudnevs, a z Węgier przeciez blizej do Krakowa niz Poznania :)
Ten gosc jest lepszy nie Lewandowski.

Zycze wam 5 porażek w następnych meczach... posmakujecie sobie...

fanfan 16.09.2010 20:01

Szacun .Gdyby nie Kotor i Maniek mogliby wygrać ale i tak jestem zaskoczony. Myślałem że Amica dostanie kilka brameczek do koła i pozamiatane a jednak ten sport jest nieprzewidywalny .

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 981123)
wystarczy ze nastukają punkcików dla Wisły za rok

Punkcików na fazę grupową LM jeszcze długo Polskie drużyny nie nastukają (obym się mylił) a za rok to Wisła może mieć problemu z rozstawieniem we wcześniejszych fazach i może być ciężej niż w poprzednich dwóch sezonach.

zim zum 16.09.2010 20:01

My za to mamy Żurawskiego i Riosa i żyjmy dalej, że Rios zrobił dobry drybling.....za to inni robią to co do napastnika należy.

bebeto 16.09.2010 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Buziek_LG (Post 981148)
A mnie zastanawia co Lech/Amica zrobi z reklamami na koszulkach Juve gdy ci będą grali w Polsce, zaryzykują możliwość grzywny czy dadzą walkowera?

Możesz przetłumaczyć??

0 22 16.09.2010 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 981151)
Ogólnie po bramce na 3:2 nie wierzyłem że Lech jest wstanie jeszcze coś wykombinować, Rudnevs oddał uderzenie życia.

Ja też nie, dlatego że wyszedłem z założenia, że polskie ekipy nie podnoszą się w sytuacji, gdy miały korzystny wynik na wyjezdzie i potem przegrywają. Zazdroszcze euforii Kartoflom na trybunach.

Przypomina mi się Norwegia Polska 2-3 i Portugalia Polska 2-2


Bebeto - mają Bet and Clica, a to zakazane zgodnie z tuskową ustawą hazardową. Ale o ile mnie pamięc nie myli to kiedyś Milan grał z Bayernem bez takiej reklamy, bo w Bawarii jest cos takiego zakazane - coś w ten deseń.

zim zum 16.09.2010 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Buziek_LG (Post 981148)
A mnie zastanawia co Lech/Amica zrobi z reklamami na koszulkach Juve gdy ci będą grali w Polsce, zaryzykują możliwość grzywny czy dadzą walkowera?

a co to ma do tego ?

Nowohucki 16.09.2010 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 981127)
Brawo! Absolutnie fantastyczny wynik. Ci ktorzy pisza, ze Juve jest slabe...co powiedza o Lechu? Przeciez w ostatnich spotkaniach poznaniacy grali fatalnie.

Kotorowski zawalil napewno 2 bramki, a co do strzalu Del Piero to 50/50...bez bramkarza nie da sie wygrywac na tym poziomie.

Gratulacje.

Moim zdaniem zawalił tylko 2. Pierwsza to ewidentny błąd Arboledy i Kotorowski nie wiedział co się dzieje... Z racji że bramki z dupy to uważam że remis to wynik oddający sytuację. Trzecia bramka to trudno mi ocenić ale klasowy bramkarz by pewnie wyciągnął.

Sędzia 16.09.2010 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 981132)
Gardze nimi, ale są jedyną drużyna, która w ostatnich 2-3 latach pokazuje cokolwiek z druzynami, których nazwy coś mówią. 3-3 na Juve, z hattrickiem napastnika to tytaniczny wynik jak na nasz pesudofutbol.

Bez przesady, Wisła wygrała nie tak znowu dawno z Barceloną drugi mecz. Fakt, że ten wynik nie dawał nam awansu nie przeszkadza stwierdzeniu, że i Wisła pokazała w tym meczu "cokolwiek".

Titto 16.09.2010 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 981139)
zazdroszczę im takeigo gracza jak Rudnevs, a z Węgier przeciez blizej do Krakowa niz Poznania :)
Ten gosc jest lepszy nie Lewandowski.

Racja, Rudnevs jest świetny jak tak dalej pójdzie to już w zimowym okienku może opuścić poznań i odejść do jakiegoś bardzo silnego klubu. Fajnie jakby udało się nam wytropić kogoś jego pokroju. Z Riosa będziemy mieli duży pożytek powinniśmy go wykupić mimo to nie jest to typowy snajper, a takiego nam potrzeba...

dynek.pl 16.09.2010 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 981157)
Możesz przetłumaczyć??

rowniez prosze

0 22 16.09.2010 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sędzia (Post 981161)
Bez przesady, Wisła wygrała nie tak znowu dawno z Barceloną drugi mecz. Fakt, że ten wynik nie dawał nam awansu nie przeszkadza stwierdzeniu, że i Wisła pokazała w tym meczu "cokolwiek".

Sranie w banie, tu jest pierwszy mecz, o coś. Tamto było prawie jak u nas Arsenal.

bebeto 16.09.2010 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 981165)
Sranie w banie, tu jest pierwszy mecz, o coś. Tamto było prawie jak u nas Arsenal.

Prawie robi wielką różnicę. My Barcelony nie zapraszaliśmy.:-P

Buziek_LG 16.09.2010 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 981157)
Możesz przetłumaczyć??

A ustawy o zakazie reklamowania stron bukmacherskich już nie ma?

Titto 16.09.2010 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 981165)
Sranie w banie, tu jest pierwszy mecz, o coś. Tamto było prawie jak u nas Arsenal.

Ja się pytam w ogóle, co na tym forum robi kibic Legii ?

szlaQ 16.09.2010 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 981165)
Sranie w banie, tu jest pierwszy mecz, o coś. Tamto było prawie jak u nas Arsenal.

Od czasu naszego 3-3 z Lazio pierwszy taki mecz dla Polskiej piłki klubowej :]

dawidTS 16.09.2010 20:08

Kotorowski po tym meczu to powinien bronić ale krzyża !

Mahazel888 16.09.2010 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Buziek_LG (Post 981148)
A mnie zastanawia co Lech/Amica zrobi z reklamami na koszulkach Juve gdy ci będą grali w Polsce, zaryzykują możliwość grzywny czy dadzą walkowera?

Teoretycznie to urzad celny powinien im kare wlepic za reklamowanie bukmacherki.

Wasiu 16.09.2010 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 981168)
Ja się pytam w ogóle, co na tym forum robi kibic Legii ?

Mowi prawde ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szlaQ
Od czasu naszego 3-3 z Lazio pierwszy taki mecz dla Polskiej piłki klubowej :]

W miedzyczasie byl jeszcze Groclin.
Nie robmy z siebie nadetych bufonow. Zagrali bardzo dobry mecz, zasluzyli na ten punkt, na obecna chwile sa o wiele lepsi. Czas dziala na nasza korzysc, trzeba wierzyc w coraz lepsza gre i ze to my za rok bedziemy sie tak cieszyc.

Hrluc 16.09.2010 20:11

No,ładnie.Możemy pozazdrościć.

Donki 16.09.2010 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 981168)
Ja się pytam w ogóle, co na tym forum robi kibic Legii ?

A co to jest zabronione, aby kibic innej drużyny wypowiadał się na forum ?

tofik 16.09.2010 20:12

Nienawidzę ich, ale to jedyna drużyna, która w ostatnich latach gra regularnie w pucharach przy tym się nie kompromitując. A czasem nawet robiąc wynik ponad standard naszej ligi. I za to brawo. Tyle im trzeba oddać.

orzeu 16.09.2010 20:12

Poczekam jeszcze z godzine. Bedzie wiecej banow do rozdania dla "fanow polskiej pilki i rankingow".
Bylo proszone tysiac razy. Bylo apelowane dziesiec tysiecy razy. Bylo zakazywane milion razy. Teraz bedzie banowane skoro macie to w dupie, nie czytacie i nie stosujecie sie do ustalen.
Bany beda do czasu odpadniecia Amiki z pucharow wiec modlcie sie ci ktorzy bany dostana zeby z grupy nie wyszli bo inaczej macie odpoczynek od forum do lutego :)

Za dyskusje i komentarze odnosnie tej decyzji, ktora sami wymusliscie pare tygodni temu i ordynarnie ja teraza ignorujecie bany beda dwa razy dluzsze.
Uznanie dla wyniku owszem, euforia - nie bedzie tutaj tolerowana bo oznacza to ze ktos pomylil strone internetowa.

Buziek_LG 16.09.2010 20:13

No i właśnie to mnie zastanawia czy zaryzykują grzywnę czy odpuszczą ten mecz
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ustawa o grach chazardowych
"Art. 110a. § 1. Kto, wbrew przepisom ustawy, zleca lub prowadzi reklamę lub promocję gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych lub gier na automatach, umieszcza reklamę takich gier lub zakładów lub informuje o sponsorowaniu przez podmiot prowadzący działalność w zakresie
takich gier lub zakładów, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych.

§ 2. Tej samej karze podlega kto czerpie korzyści z reklamy lub promocji gier cylindrycznych, gier w karty,
gier w kości, zakładów wzajemnych lub gier na automatach zlecanych lub prowadzonych wbrew
przepisom ustawy, z umieszczania reklamy wbrew przepisom ustawy albo informowania o sponsorowaniu
przez podmiot prowadzący działalność w zakresie takich gier lub zakładów."

Teoretycznie zgodnie z ustawą Lech/Amica może zostać wykreślony z rejestru sądowego. Jak dla mnie bardzo ciekawa sytuacja ;]

bebeto 16.09.2010 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 981176)
A co to jest zabronione, aby kibic innej drużyny wypowiadał się na forum ?

Kiedy on bzdury pisze.
Nie prawdę.

kreseq 16.09.2010 20:14

Widze ze znowu sie zaczyna...

Juve jest teraz w slabej formie, kazdy kto interesuje sie Serie A wie o co chodzi. Nie zmienia to jednak faktu ze Lech zagral kapitalny mecz, mimo ze w obronie sporo bledow ale Juve nie umialo z tego skorzystac.

Gdyby Lech gral z takim zebem i zaangazowaniem w lidze, to mogliby zdemolowac wiekszosc zespolow.

Meczu z Barcelona nie ma co porownywac bo to totalnie inna sytuacja. Ten wynik ma znaczenie w koncowym rozrachunku , tamten nie mial.

Pytanie sie co robia kibice Legii na forum Wisly nadaje sie do Lapu Capu :) Nie wszedzie kolego jest kacik wzajemnej adoracji :)

Brawo dla Lecha za gre do konca i ladny wynik.

Elendil 16.09.2010 20:15

nie cierpię tych Kartoflarzy, ale kuźwa zazdroszczę im mądrego zarządu, który z głową buduje drużynę. Gdyby mieli solidnego, zagranicznego szkoleniowca, to w ekstraklasie na większość spotkań mogliby wystawiać drugi skład.

0 22 ma rację, tamten mecz z Barcą był już o pietruszkę. Owszem, zagraliśmy tego dnia kapitalnie, ale... no właśnie, ale nie zagraliśmy tak na Camp Nou.

johny96 16.09.2010 20:17

kreseq, sprawdź za oknem czy nie pada deszcz . . . co do meczu, manuel uwaźaj arboleda powinien dać sobie spokój z piłką.

bebeto 16.09.2010 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 981187)
nie cierpię tych Kartoflarzy, ale kuźwa zazdroszczę im mądrego zarządu, który z głową buduje drużynę. Gdyby mieli solidnego, zagranicznego szkoleniowca, to w ekstraklasie na większość spotkań mogliby wystawiać drugi skład.

0 22 ma rację, tamten mecz z Barcą był już o pietruszkę. Owszem, zagraliśmy tego dnia kapitalnie, ale... no właśnie, ale nie zagraliśmy tak na Camp Nou.

Tak samo liczył się do rankingu jak ten dzisiejszy Juve-Lech.

0 22 16.09.2010 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 981183)
Kiedy on bzdury pisze.
Nie prawdę.

Polemizuj z tą 'nie prawdą' albo zbastuj. Nawet Twoi kumple po szalu się ze mną zgadzają.

Maciuś 16.09.2010 20:19

Macie gdzies wszystkie bramki z tego meczu?

-Goral- 16.09.2010 20:22

Rudnevs z całym szacunkiem to do Lewandowskiego trochę mu brakuje. Po prostu mu mecz wyszedł.

Lech niech gra, niech walczy dalej, niech nawet awansuje. Ważne, żeby w lidze był wypruty.

kreseq 16.09.2010 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 981192)
kreseq, sprawdź za oknem czy nie pada deszcz . . . co do meczu, manuel uwaźaj arboleda powinien dać sobie spokój z piłką.

Nie rozumiesz ze mozna miec swoje zdanie i licza sie fakty?

Ja nie lubie Lecha ale gratuluje im dobrego meczu, walki do konca i wywiezionego punktu.
Nie chce by wygrywali i pieli sie w gore, ale umiem docenic cos czego nie ma ani Wisla ani Legia w tej chwili.
Chcialbym zeby spadli z ligi ale umiem docenic ze jako JEDYNI nie kompromituja sie w pucharach.
Uwazam ze zyja w innym swiecie, media sie spuszczaja nad ich gra a Borek chyba ma kaplicze z koziolkami i herb Lecha wytatuowany na posladku, ale umiem zauwazyc ze kupili sensownego napastnika ktory nie kopie sie po czole.

Moglbym wymieniac tak bez konca tylko po co ?

Tak bardzo niektorzy nienawidza przeciwnika ze obiektywizmu nie ma w nich za grosz a kazda wygrana/sukces/punkt druzyny przeciwnej obsmiewaja jakby to ich druzyna byla lepsza.

Troszke dystansu do swiata/siebie/klubow i wiecej realnej oceny meczu/sytuacji/gry.

Maciejj 16.09.2010 20:23

wynik robi wrażenie
a gra całkiem całkiem i przyjemna dla oka:-)

bebeto 16.09.2010 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 981195)
Polemizuj z tą 'nie prawdą' albo zbastuj. Nawet Twoi kumple po szalu się ze mną zgadzają.

Już pisałem,My Barcy nie zapraszaliśmy,więc nie porównuj meczu z Arsenalem:shock:.Drugie zdanie mnie zawstydziło:D.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl