![]() |
Niestety, ale nie jestem w stanie sobie wyobrazić obecnej Wisły, wyciągającej ze stanu 0:2 na 3:2 na wyjeździe skoro z tą samą ekipą kilka dni wcześniej przegrywamy u siebie 1:3. A tu co by nie mówić grajki chociaż żelowane pączki pokazali, że jak potrafią się wk..wić to stać ich na rozwalenie Lechii w Gdańsku. Moze to ta zapowiedź o karze wielkości 3-krotnej pensji tak ich zapaliła ? Jeśli tak to może spróbować to samo z naszymi ? Skoro prośby i groźby nie pomagają to uderzenie po kieszeni może zdziałąć cuda.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Inna sprawa, że kolejnego meczu Legia już nie wygra. Wydaje mi się, że to jednorazowy zryw. Niezależnie od tego, z kim grają w następnej kolejce. |
Iwański zapieprzał na 100% , zresztą cała drużyna zapieprzała.
Wniosek taki ,że jak się chce to można. Problem tylko w tym ,że gwiazdorzy musieli dostać mocnego kopa w dupę ,żeby zacząć walczyć. U nas po wpadce z Levadią determinacja też była ogromna ale starczyła tylko na 3-4 mecze. A walka musi być w każdym spotkaniu. |
Cytat:
|
Każdy wynik będzie dobry dla nas. (jesli dzis wygramy).
|
Co z tego ,że zapieprzali skoro umiejętności jak na lekarstwo. Taka gra to nic nadzwyczajnego, tym bardziej na tle średniaka ligowego. Ale nasza liga jest właśnie taka,że tylko biegasz i już wygrywasz.
Tylko bieganie i już mega mecz. Jeju,jakie mamy marne wymagania dotyczące tej ligi. |
Nie sądziłem, że to kiedyś napiszę. Dawidowski w takiej formie przydałby się Wiśle.
|
Poprostu niektorzy nie lubia Wojtka Kowalczyka i celowo przekrecaja jego slowa...manipulacja to malo powiedziane. Ja mam do niego ogromny sentyment, bo to moj idol z dziecinstwa(mimo, ze Legionista), razem z Juskowiakiem...na takich 2 napastnikow bedziemy czekac jeszcze 10-20 lat, a jednoczesnie to dwaj najbardziej niewykorzystani pilkarze w ostatnim 20-leciu(postawilbym jeszcze przy nich Tomka Frankowskiego, ktory powinien byc regularnym kadrowiczem od '98r.).
|
For_FuN_ dobrze mówi. Troszkę nie obiektywnie mówicie o nim. Patrzcie na niego jako nie piłkarza Legii a Polskiego piłkarza, który umiejętnosci miał ogromne, choc nie wykorzystane w pełni... A, że miał problemy innego rodzaju to nawet nie powinno się wspominac. Ważne, że wyszedł z tego.
|
Jestem w szoku czytajac to co napisaliscie. Na poczatku myslalem, ze For Fun robi sobie jaja.
Co do niewykorzystania - coż musicie wziać pod uwage, że Kowalczyk złamał noge (o ile mnie pamiec nie myli - dwa razy) w kluczowym momencie kariery. To sie musialo odbić. Do tego mimo wszystko o rok za wczesnie wyjechal - pogralby w L moze zalapal sie w LM. Ale ze wzgledu na katastrofe finansową wyjechal wczesniej. Co do picia - w ksiazcie wiele razy opisywal jak pil w lidze polskiej (mecz z ŁKS pod wplywem itp). Dlatego gdy pisze, ze w Betisie nie pil, bo nie mial z kim itp to mu wierze (no bo czemu mialby ukrywac cos takiego skoro nie ukrywal w czesci o grze u nas?). Tak samo jak mu wierze gdy pisze, ze staral sie najmocniej jak umial by zostac gwiazda ligi hiszapnskiej. Nie zostal, bo jak sam pisze - byl za slaby. Plus te czynniki ktore wymienilem wyzej. Jak sie mocniej zastanowie to od jego czasow taka kariere jak on na zachodzie zrobil (Juskowiak - wiadomo - ale to bylo w tym samym czasie + Kosecki, plus bramkarze) Jeleń (podejrzewam, ze zrobi wieksza), moze Żurawski - choć w słabszej lidze, ewentualnie Mięciel miał dobry sezon w grecji, ale to slabsza liga, Błaszczykowski, Wałdoch i Hajto i pewnie jeszcze jakis Bąk i ktos o kim zapomnialem. Czołówka piłkarzy lat 90tych i przełomu wieku. I to absolutna. |
Obecnie mocne pozycje zagranica maja Kuba Błaszczykowski, jak jest zdrowy to zawsze gra i oczywiscie Irek Jelen, szkoda mi troche ze go ciagle kontuzje przesladuje, jestem przekonany gdyby nie kontuzje to on 15-20 bramek strzelalby w lidze francuskiej co rok,
Teraz podczas okienka bedzie mial ciezki orzech do zgryzienia, gdyz moze zostac w Auxerre ( bo maja wielkie szanse zakwalifikowac sie europejskich pucharow, w Auxerre ma pewne miejsce, jest gwiazda) albo moze sprobowac przejsc do lepszego klubu moze Bordeaux badz inny klub. |
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...9e20&_ticrsn=5
Józef Wojciechowski zapowiedział zwolnienie Bakero i oddanie walkowerem wszytskich meczy od konca rundy jeżeli Polonia przegra z Arką! Po 20 minutach czarne koszule ogarnia czarna rozpacz. 1-0 dla Arki :P |
Bakero leci...a Wojciechowski dostaje za swoje...
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.soccer-live.pl/index.php?...how_all&no=918 |
A niech się wycofuje, nikogo nie interesuje zdziecinniały frustrat i jego zabawki.
|
chyba sie nie wycofa bo Polonia wyrównała
|
Mecz się jeszcze nie skończył. Ten facet gotów za 5 minut zwolnić Bakero, następnie go znowu zatrudnić na 5 minut przed końcem. Podobnie z wycofywaniem się. Nawet jak Groclin wygra ten mecz, to po następnym może mu się odwidzieć.
|
no to super biznesman i mezczyzna z tego Wojciechowskiego. Jeszcze niedawno czytałem ze jak Polonia sie utrzyma to w przyszlym sezonie wydadza na transfery nawet kilka mln Euro... a teraz ten cep mowi ze jak spadna to odchodzic, ucieka jak szczur z tonaceg o okretu uhaha
Ale coz tak to bywa jak jakis baran ktory wie jak sie dorobic kasy poskradal wszystkie zmysly i mysli ze kasa to wszystko, ze to IQ, ze to madrosci i zmysl. No bo przeciez ojciechowski wie jak zbudowac wielki klub, wie jak go trenowac i w ogole jest najmadrzejszy - szkoda ze tylko on ma o sobie takie mniemanie a nie ludzie o nim. Czlowiek calkowicie sie zblaznil. A co do gry Polonistow to nie dziwilbym sie ze specjalnie graja slabo oby tylko uciec z tego klubu. Poje.. prezes, brak boisk do trenowania, malo kibicow. Grac w Polonii to tak jak byc w piekle... |
Dyskopolo 2:1...
|
Hhehehe. 2:1 dla Polonii.Frustrat chyba już przygotowuje oświadczenie dla prasy,iż to jego zasugerowane zmiany dały taki efekt :)
|
Zmiana wyniku i humoru?
u-la-la... Gołębiowski na 2:1 dla Polonii/Groclinu! Chyba się chłopaki z Konwiktorskiej na dobre wystraszyły piłkarskiego bezrobocia, i gra ruszyła (wcześniej nieuznany gol dla Arki, tego skubańca :) , który i nam strzelił). Jeśli utrzymają ten wynik, to może jednak Wojciechowski "zainwestuje te miliony" ? Osobiście bardzo wątpię. Dobrze, że to nie Wisełka na takiego :evil: za właściciela.
|
W tym roku lecą z ligi Cracovia i Arka, wiec siła rzeczy Polonia się utrzyma.
|
Cytat:
|
Wisła i tak z Polonią wygra, ale nie ma to znaczenia dla Polonii. Dla nich liczyć się będzie bezpośredni bilans z Arką na koniec.
|
Cytat:
|
Teraz się śmieszniejszy mecz zaczyna.Wita nas lajkonik itd. Oj będzie dwa do jaja dla Ruchu.
edit: No i już widać. Stadion nabity, że hej. Będzie znowu widzów około dziesięciu tysięcy. Błyskawicznie trzeba wikipasy uzupełnić. |
No to obie drużyny z Warszawy się w tej kolejce przełamały. Polonia teraz znów jest w grze o utrzymanie i na pewno będzie gryźć trawę w meczu z nami na Konwiktorskiej. Trochę nam to nie na rękę, no ale jak się chce być mistrzem Polski to takie wyzwanie nie może paraliżować zawodników. Powinno mobilizować.
|
haha faktycznie nabity stadion. Ale jestem pewien że będzie informacja o 4000 ;]
|
Cytat:
|
1:0 dla Ruchu
|
Cytat:
|
Może nie tak że kibicujmy Ruchowi, bo tak nie jest. Raczej napisałbym ,że kibicujemy spadkowi Cracovii .
|
Ja tam kibicuje Ruchowi. Lepiej żeby się niebiescy kompromitowali w pucharach niż legia...;/ Może zagrają bez kompleksów.
|
Happy league
Jak dla mnie, ta liga z dnia na dzień jest coraz bardziej zabawna.
- Polonia Bytom wygrywa z Legią, by w następnej kolejce wtopić z Piastem; - Arka Gdynia wygrywa z nasza Wisełką, by parę rund później przegrać w Polonią W.; - jutro do pełni szczęścia brakuje tylko, żeby Odra wygrała z Amicą Poznań. Potem Wodzisław może sobie nawet przegrywać w Gliwicach. A co! :-p Jeśli pasy przegr(yw)ają z Ruchem, to tym lepiej. Tabela zdecydowanie ciekawiej się (za)prezentuje, i drużyny walczące o uniknięcie spadku będą mogły łatwiej ich przeskoczyć. Nie sądzę bowiem, aby np. w Gliwicach czy Białymstoku ktoś się łudził, że im "podarują" ekstraklasę w przyszłym sezonie, jak pewnego klubowi, kosztem ŁKS-u. |
mecz meczowi nierówny.. nic w tym dziwnego, mozna wygrac z Barcelona by 3 dni pozniej zremisowac z Odra
|
Cytat:
|
Cytat:
coby nie nabijac. Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl