![]() |
Cytat:
Wiesz ja trenerom w Polsce i zawodnikom a także działaczom nie wierzę bo to amatorszczyzna a nie profesjonalizm tak się składa.... co mógł zobaczyć Prezes i trener w sparingu czego ja nie potrafiłem dostrzec... Niech sobie testują takich zawodowców tylko niech potem nie płaczą jak dostaniemy w cztery litery od Litwinów..... |
Szybko moi panstwo tracicie nadzieje, oj szybko...
EOT... |
Hmmm... Mamy 21 czerwca... Równo tydzień temu piłkarze i trenerzy spotkali się po urlopach... Czyli wypadałoby, aby w klubie pojawili się jacyś nowi zawodnicy... Narazie jedynym transferem do klubu jest bramkarz Jovanić (zaprezentowany oficjalnie 13 czerwca)... 14 czerwca na oficjalnej stronie pojawiły się informacje o nieprzedłużaniu umów z Marcinem Juszczykiem, Mariuszem Jopem, Konradem Gołosiem oraz Issa Ba. A także o zakończeniu wypożyczeń Pablo Alvarez'a oraz Georgi'a Hristov'a. W tym samym czasie pojawia się informacja o powrocie z wypożyczenia do Piasta Gliwice Mateusza Kowalskiego.To można zapisać na plus jeśli chodzi o politykę transferową... Ale przychodzi 15 czerwiec i klub informujeo odejściu Arkadiusza Głowackiego... Jednego z najlepszych obrońców Ekstraklasy... Żywej legendy Wisły... Kapitana i serca drużyny... Pogodziłbym się z tym gdyby w ten sam dzień zaprezentowano jego następce, a tu minął prawie tydzień a o nowym stoperze nie słychać...
|
Nie zdziwiłbym się, gdyby te kilka nowych twarzy, pojawilo sie na dzien przed wyjazdem do Niemiec.
Moja opinia jest taka (byla taka sama przed przeciekami maci0sa, zbymaka i prasy) - zeby do klubu nie dolaczylo kilku nowych zawodnikow (nie wazne czy za gotowke czy z wolnych) musialaby sie stac jakas katastrofa. Nie wierze ze pan Cupiał zatrudnialby pana Basałaja po to, by ten kierowal imitacja klubu pilkarskiego. |
Cytat:
|
Dzięki Zbymak za trochę optymizmu
|
Cytat:
|
Nie widziałem chłopa na żywo,ale ten cały Alemao to się prędzej nadaje do budki z zapiekankami na Kazimierzu niż do profesjonalnego grania w piłkę.
Podstawowa sprawa.To że transfery będą,to nie ulega żadnej watpliwości. Na zdrowy chłopski rozum.Kadra jest w tej chwili bardzo szczuplutka,tak więc innej opcji nie ma. Lepiej się zawczasu nie podpalać transferem byle jakim,lepiej zaczekać aż trafią się jakieś perełki. Chociaż w kontekście naszej gry w LE pasowałoby działać z nieco większą dynamiką. A ten chłopak z rezerw Barcy jest naprawdę zajebisty.Ostatnio widziałem go "live"...Jak na polską ligę to byłaby petarda. Ale jest chyba musztarda po objedzie jako że Barca B awansowała.Soriano byłby potężnym wzmocnieniem. |
Cytat:
|
Cytat:
I proszę nie mówić,że jest taka sama sytuacja jak co pół roku bo tak nie jest. Pozdro dla normalnych.:P |
Cytat:
Ty i maci0s staliście się ważnymi częściami sezonu transferowego. Sporo ludzi (w tym ja) Wam po prostu uwierzyło. Mam nadzieję, że tym razem będziemy świadkami spektakularnych, wartościowych transferów. Jeśli jednak skończy się jak zwykle - będzie bolało jak nigdy. M.in. dzięki wam. Na razie sprawa wygląda tak, że po paru waszych wpisach na forum powiało optymizmem i czytając posty można odnieść wrażenie, że ludzie nie zastanawiają się (wyjątkowo) CZY będą transfery ale JAKIE one będą. A prawda jest taka, że póki co sprzedaliśmy jednego z najlepszych(jeśli nie najlepszego) obrońców ligi a sprowadziliśmy bramkarza (jakości póki co niewiadomej). Tak jak mówię -> lepiej, żeby wasze optymistyczne proroctwa się spełniły, bo rozbudzona a zawiedziona nadzieja boli najbardziej... |
Prawda jest taka że całą karuzele mocno podkręciło ITI, które teoretycznie nie potrzebowało pośpiechu bo do sezonu mają prawie całe 2 miesiące w przeciwieństwie do nas, bo my teoretycznie zaczynamy za niecałe 4 tygodnie a skład trzeba jakoś ułożyć i zgrać więc czas nas goni. Osobiście wydaje mi się że przed pierwszym meczem musimy kupić co najmniej napastnika. Ale żeby starać się pograć coś dalej trzeba co najmniej 2-3 mocne transfery który zwiększą moc i głębię zespołu. Co do sprawy pucharów to wierzę że i bez wzmocnień powinniśmy dać radę pojechać Litwinów ale nie daj boże Pawła znowu coś chwyci i jesteś głęboko w D...
Dodatkową dochodzą dwa inne aspekty stadion dodatkowa motywacja do włodarzy trzeba błysnąć jakimiś transferami żeby przyciągnąć widzów i pokazać że Wisła nadal chce świecić i nie rezygnuje z dominacji w Polsce. Inna sprawa że jak już się zdążyliśmy przyzwyczaić ostatnimi czasy dobre ruchy transferowe u nas nie istnieją, więc musimy zarówno liczyć na odwrócenie losu jak i na to że Boss znowu się na coś nie zirytuje i nie "pieprznie" w stół zamykając wszelkie rozmowy... Nam kibicom pozostaje tylko czekać wierzyć i kupić "przepyszne karneciki" wspierając naszą Wisełkę na dobre i na złe. |
Być może Lech jest równie aktywny jak i my teraz. Ale z tego co wiem, to oni mają kadrę w porządku, a Kiełba, którego chcieli to sobie pozyskali. . .
Nie patrzmy na Lecha, a bardziej na Legie, bo zaraz zacznę żałować, że to nie my tak całkiem "zmaściliśmy" sezon, bo może teraz byłyby generalne porządki. :/ |
Nie zgodzę się że Lech ma kadrę w porządku wręcz przeciwnie dla nich strata Lewego i Peszko może okazać się dramatem, ci dwaj zawodnicy robili z nich drużynę która cokolwiek mogła zdziałać, więc ciekawi mnie jak oni poradzą sobie w nowej rzeczywistości
|
Muszę stanąć w obrnie zbymaka i maci0sa. Mam wrażenie, że dzięki nim mamy bezpośredni wgląd na to jak trudne, w wypadku ubogich klubów na dorobku, mogą być negocjacje transferowe.
Zakładam, że ta dwójka ma dobre intencje i jak tylko wypływa jakiś wiarygodny news, to się z nami nim dzielą. Niestety rozmowy między klubami są bardzo długotrwałe i jak się okazuje często kończą się fiaskiem. Tak jak wcześniej napisałem- ja pozostaje optymistą. Ufam nowemu zarządowi, wierząc, że chłopcy staną na wysokości zadania. |
Cytat:
Ja tam nie mam nic do Zbymaka i Maci0sa. Robili fajną robotę z naszego pkt widzenia. Dla klubu to moze byly nienajlepsze skutki... cóż. |
Grzegorzowi Baranowi kończy się kontrakt, nie chce go przedłużyć... to dla nas idealna okazja do tego by mieć dobrej klasy defensywnego pomocnika, który był sercem środka pola Ruchu...29 meczy w minionym sezonie i do tego wszystkie w pełnym wymiarze czasowym! Ma 27 lat... czyli mielibyśmy defensywnego pomocnika na lata! Sobol wieczny nie będzie niestety, a już teraz miałby godnego następce! Brać GO!
http://transfermarkt.de/de/grzegorz-...ler_37145.html http://www.sport.pl/sport/1,65025,80...zcza_Ruch.html Baran opuszcza Ruch... |
takk takk^^wielka klasa
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Pierwsza runda z Kosowskim - naprawdę wyśmienita, potem cały czas regres niestety...... |
Trwa to tak długo bo my negocjujemy z zawodnikami o odpowiedniej klasie piłkarskiej potwierdzonej w meczach ligowych i reprezentacyjnych. Wartościowego zawodnika nie jest łatwo przekonać do gry w takiej lidze jak polska. Testy prawego obrońcy z Brazylii nie oznaczają że kwestia obsady prawej strony obrony jest już zamknięta. Można wkrótce spodziewać się kolejnych zawodników.
Oby wszystkie plany transferowe o których wiem sprawdziły się a wtedy odzyskanie tytułu jak i lepsze wyniki w pucharach będą kwestią czasu... Negocjujemy z dwoma napastnikami, trzema obrońcami, trzema pomocnikami - Głowackiego z racji tego że za pół roku kończy karierę Cleber i prawdopodobnie odejdzie Marcelo musi zastąpić nie jeden a przynajmniej dwóch równorzędnych środkowych obrońców - co pół roku robić rewolucję w obronie (samobójstwo).... Jedno nazwisko które pojawiło się ostatnio na tapecie to zasłona dymna..... Proszę nie pytać o konkrety bo to nie ja negocjuję i za zawodników płacę... Niektórzy co chcieli zabłysnąć na forum swego czasu spowodowali przynajmniej w dwóch wypadkach, że transfery oddaliły się w czasie i nie wiadomo czy do nich dojdzie... |
Cytat:
|
Zawodnicy z Ruchu Chorzów to jest Sobiech i Sadlok byli jedynie rezerwowa opcją dla zagranicznych graczy - swoją drogą temat ich transferu do Wisły zakończył się dużo wcześniej jak podają media....
|
Orientuje się ktoś czy w najbliższym czasie jest zaplanowana jakaś konferencja?
|
Cytat:
A tak na serio to pewnie władze Wisły nie wiedzą kiedy będzie konferencja, wszystko zależy od tego jak potoczą się rozmowy z kandydatami do gry z Białą Gwiazdą na piersi. |
Cytat:
|
zbymak a wiesz może coś na temat transferów soory że tak ciągne za język ale podobno można ich się spodziewać nawet przed wyjazdem na zgrupowanie do Niemiec
|
Cytat:
|
Cytat:
|
zbymak, napisz po prostu -" szykuje się transfer na taką i taką pozycje" bez nazwisk i dokładnych sum.
|
Cytat:
|
ale wiesz zbymak mógłbyś powiedzieć chociaz czy mozemy sie czegos spodziewac w najblizszym czasie:)
|
tak bólu głowy z powodu niespełnionych oczekiwań transferowych xD
|
A moze poprostu nie ma informacji ...ciezko zrozumiec...:foch:
|
Cytat:
|
Poczekamy jeszcze trochę zobaczymy kto mial racje
|
Nie przesadzajcie, ze przez zbymaka i maciosa nam sie transfery skomplikowały, bo jezeli by tak to działało to Legia nikogo by nie sprowadziła, bo o kazdym ich transferze bylo "glosno". Chlopaki maja informacje z pierwszej reki i to raczej pewne, bo nie maja zadnego interesu aby kłamac. Co wiedza i chca to napisza i tyle.
Zeby było na temat teraz to dodam, ze bardzo sie ciesze, ze temat Sobiecha i Sadloka upadł, bo 1mln euro za ktoregos z nich to o polowe tej kwoty za duzo. Jezeli Sobiech strzeli w nastepnym sezonie ~13 bramek mozna w niego zainwestowac ale 500tys euro a nie 1mln. |
transfery beda bo za cicho jest! Basalaj nie przychodzil tu zeby sie osmieszac moim zdaniem kogos nam za niedlugo przedstawi!!! Cierpliwosc cnota Wislakow:)
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl