![]() |
Cytat:
Ktoś mądrze wstawił tutaj wyniki sparignów z pierwszej zimy Maaskanta. W dupę dostawaliśmy strasznie, a potem zdobyliśmy mistrzostwo. Poczekaj z biadoleniem do 5. kolejki, wtedy można będzie wyciągać wnioski. |
Grę ogółu zespołu można bardzo łatwo wytłumaczyć. Są w fazie przygotowań, po ciężkich treningach kondycyjnych. Przygotowania są tak opracowywane, żeby drużyna złapała formę na początku rozgrywek. Spokojnie, bez przedwczesnych wniosków.
|
Cytat:
zaliczają panienki cóż może innego robić kopacz :alleluja: |
Po pierwszych 5 kolejkach będziemy wiedzieć na co możemy liczyć w zbliżającym się sezonie. Ja osobiście, w sytuacji braku pozyskania w miarę dobrego napastnika i skrzydłowego uważam, że czekać nas będzie walka o miejsce 9-12.
|
Cytat:
:D |
W nadchodzącym sezonie walka o miejsca 9-12 są bardziej realne przy naszej aktualnej kadrze niż walka o europejskie puchary, u. Przed rokiem pisałem, że przy tak wąskiej kadrze nie ma szans na puchary i to się potwierdziło, ba nawet przewidziałem miejsce na koniec sezon. Obecnie kadra śmiem twierdzić jest jakościowo słabsza a jeżeli do końca okienka ktoś z niej ubędzie dajmy na to Sadlok będzie bardzo trudno.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Widział ktoś jak zagrał Criv?
|
Cytat:
A punktował nie będę, bo szkoda klawiatury. |
Cytat:
|
Wybiera sie ktoś na 11 we środe na Zarabie na sparing ? Ja gdzieś tam będe chciał sie skitrać i obejrzeć ;]
|
jutro gramy z Karvina, o której mecz i czy będzie transmitowany?
|
Cytat:
Edit: Co do transmisji to sie nie orientuje. |
Dzisiejszy sparing nie napawa optymizmem jeżeli chodzi o naszą młodzież. Szczególnie druga połowa to dramat. Paru zawodników zeszło, weszli młodzi i wszystko siadło ...
Pierwsza połowa mogła się podobać, szczególnie gra Sadloka który był według mnie najlepszy na boisku. Cierzniak na początku trochę nerwowo, ale potem wszedł w mecz i zagrał dobre spotkanie. Crivellaro nic specjalnego nie pokazał, taki nijaki :D |
To zaczynamy ligę duetem napadziorów Boguski-Jankowski :D
|
Cytat:
|
witam, jak dzisiaj zagral niejaki Crivellaro? Prezentuje cos soba? drugi Melikson? :D
|
Cytat:
|
Napewno nie Melikson, przynajmniej narazie nie widac w nim nic naddzwyczajnego... zagral przecietnie i tyle.
|
Po oglądnięciu skrótu widać, że podobnie jak w fazie mistrzowskiej ciągnie naszą grę para Boguski - Jankowski. Czyli jedni z najbardziej wyszydzanych piłkarzy Wisły poprzedniego sezonu :)
Tylko Wisłaaaa:)) |
Tak ciągnęli, że jedna wygrana w siedmiu meczach była:D
|
Cytat:
|
No sorry, nie ich wina, że Stilić z Brożkiem nie trafili zupełnie z formą na rundę mistrzowską.
Jeżeli Jankes i Boguś się wyróżniają na plus na tle reszty przez ostatnie pół roku, to szczytem debilizmu jest ich krytyka. No ale uderz w stół :))) |
A ten Chrapek non stop w Myślenicach, ktoś cos ?
|
Cytat:
Nawet nic nie musze pisac, sam siebie punktujesz:D |
Cytat:
Z resztą nieważne. Dalej krytykuj naszych najlepszych grajków poprzedniej rundy. I racja nie polemizuj, bo nie ma co polemizować z faktami. Przeanalizuj sobie kto miał największy udział w rundzie mistrzowskiej w zdobywaniu przez nas bramek (bramki/asysty/2 stopnia) i możemy zacząć dyskutować. Bez pozdrowień. |
Cytat:
Edit: dzięki! |
http://wisla.tv/sparing-wisla-krakow...-zywo-lip2015/
Tylko 1 bramki niestety nie ma, jakieś przycięcie i znikło 5 minut ;< |
Cytat:
|
s1mone, a druga bramka w której minucie filmu?
|
Z tego co pamiętam to jakoś 6 minut wcześniej niż awizowana - 23 albo 24 minuta filmu.
|
No ostatni sparing wygrany, mozna czekac na mecz z Gornikiem. Jestem dobrej mysli
|
Panowie jak dzisiaj zaprezentował się Krystian Kujawa ?
|
Kto miał asysty przy naszych bramkach?
|
Cytat:
|
Cytat:
A co z Żemlo mało coś Kaziu daje mu pograc ? |
Ten nasz, ponoć mocny, środek pola to na razie tak sobie wygląda. Popović raczej gra jak 8ka, a nie jak typowy ofensywny pomocnik/rozgrywający. Crivellaro za bardzo się nie wyróżnia. Z nowych chyba najlepsze wrażenie sprawia Cywka. Bez klasycznych skrzydłowych brakuje nam też dynamiki. No cóż... Pozostaje wierzyć, że chłopaki się z czasem rozkręcą. Dobrze, że przynajmniej Brożek wciąż potrafi wpakować piłkę do siatki.
|
Cytat:
1:0 Maciej Sadlok https://youtu.be/6bV-ig_p5X0?t=51m44s 2:0 Paweł Brożek https://youtu.be/6bV-ig_p5X0?t=52m50s 2:1 Francis Narh https://youtu.be/6bV-ig_p5X0?t=59m5s 3:1 Paweł Brożek https://youtu.be/6bV-ig_p5X0?t=1h32m27s |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl