Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

piotek 04.07.2015 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1406712)
Dzisiejszy sparing podobnie zresztą jak poprzedni wskazuje na to, że zawodnicy są pod formą jak również o braku zgrania w drugiej linii, co oczywiście da się akurat wytłumaczyć. Niestety to kolejne spotkanie, w którym widoczny jest brak jakości w drużynie, braku zawodnika, na którym można by było opierać grę w lidze. Ekstraklasa startuje za dwa tygodnie, bez wzmocnień na pozycji napastnika, skrzydłowego i lewego obrońcy (w przypadku odejścia Sadloka) wygląda to na dzień dzisiejszy bardzo mizernie. Do tego trzeba dodać, iż z DG77 i Sarkiego przez jakiś czas nie będziemy mogli korzystać.
Zastanawiam się widząc kolejny sparing, co oni trenują w ciągu tygodnia bo na prawdę albo to jest problem z głową albo z umiejętnościami, żeby robić wciąż te same błędy etc..

Albo po prostu są po ciężkich przygotowaniach...
Ktoś mądrze wstawił tutaj wyniki sparignów z pierwszej zimy Maaskanta. W dupę dostawaliśmy strasznie, a potem zdobyliśmy mistrzostwo. Poczekaj z biadoleniem do 5. kolejki, wtedy można będzie wyciągać wnioski.

siemstein 04.07.2015 12:28

Grę ogółu zespołu można bardzo łatwo wytłumaczyć. Są w fazie przygotowań, po ciężkich treningach kondycyjnych. Przygotowania są tak opracowywane, żeby drużyna złapała formę na początku rozgrywek. Spokojnie, bez przedwczesnych wniosków.

manson777 04.07.2015 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1406712)
Dzisiejszy sparing podobnie zresztą jak poprzedni wskazuje na to, że zawodnicy są pod formą jak również o braku zgrania w drugiej linii, co oczywiście da się akurat wytłumaczyć. Niestety to kolejne spotkanie, w którym widoczny jest brak jakości w drużynie, braku zawodnika, na którym można by było opierać grę w lidze. Ekstraklasa startuje za dwa tygodnie, bez wzmocnień na pozycji napastnika, skrzydłowego i lewego obrońcy (w przypadku odejścia Sadloka) wygląda to na dzień dzisiejszy bardzo mizernie. Do tego trzeba dodać, iż z DG77 i Sarkiego przez jakiś czas nie będziemy mogli korzystać.
Zastanawiam się widząc kolejny sparing, co oni trenują w ciągu tygodnia bo na prawdę albo to jest problem z głową albo z umiejętnościami, żeby robić wciąż te same błędy etc..

walą ćmagę
zaliczają panienki

cóż może innego robić kopacz :alleluja:

Merkury 04.07.2015 13:44

Po pierwszych 5 kolejkach będziemy wiedzieć na co możemy liczyć w zbliżającym się sezonie. Ja osobiście, w sytuacji braku pozyskania w miarę dobrego napastnika i skrzydłowego uważam, że czekać nas będzie walka o miejsce 9-12.

FraMat 04.07.2015 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1406720)
Po pierwszych 5 kolejkach będziemy wiedzieć na co możemy liczyć w zbliżającym się sezonie. Ja osobiście, w sytuacji braku pozyskania w miarę dobrego napastnika i skrzydłowego uważam, że czekać nas będzie walka o miejsce 9-12.

czyli jak rok i dwa lata wcześniej...
:D

Merkury 04.07.2015 14:49

W nadchodzącym sezonie walka o miejsca 9-12 są bardziej realne przy naszej aktualnej kadrze niż walka o europejskie puchary, u. Przed rokiem pisałem, że przy tak wąskiej kadrze nie ma szans na puchary i to się potwierdziło, ba nawet przewidziałem miejsce na koniec sezon. Obecnie kadra śmiem twierdzić jest jakościowo słabsza a jeżeli do końca okienka ktoś z niej ubędzie dajmy na to Sadlok będzie bardzo trudno.

Babba 04.07.2015 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1406728)
Przed rokiem pisałem, że przy tak wąskiej kadrze nie ma szans na puchary i to się potwierdziło

Brak Pucharów to wynik głupoty,a nie wąskiej kadry.

filemon 04.07.2015 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1406728)
Przed rokiem pisałem, że przy tak wąskiej kadrze nie ma szans na puchary i to się potwierdziło

Chyba właśnie słaby z ciebie wróżbita, bo do przedostatniej kolejki szansa na puchary była bardzo duża, co zupełnie nie współgra hasłu "nie ma szans na puchary", nawet jeśli finalnie ich nie osiągnęliśmy.

Merkury 04.07.2015 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1406734)
Chyba właśnie słaby z ciebie wróżbita, bo do przedostatniej kolejki szansa na puchary była bardzo duża, co zupełnie nie współgra hasłu "nie ma szans na puchary", nawet jeśli finalnie ich nie osiągnęliśmy.

Ile spotkań wygraliśmy w grupie mistrzowskiej? szansa na puchary była tylko matematyczna, inna sprawa że puchary w sytuacji kadrowej i finansowej Wiśle nie były potrzebne bo raz odeszło od nas wielu zawodników, przyszło jak na razie 3, może odejść Sadlok, jednocześnie klub musiałby się liczyć z wydatkiem na długie podróże i najem stadionu w czasie, w którym na stadion mało kto przyszedłby.

HEDu 04.07.2015 19:50

Widział ktoś jak zagrał Criv?

s1mone 04.07.2015 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1406736)
Ile spotkań wygraliśmy w grupie mistrzowskiej? szansa na puchary była tylko matematyczna, inna sprawa że puchary w sytuacji kadrowej i finansowej Wiśle nie były potrzebne bo raz odeszło od nas wielu zawodników, przyszło jak na razie 3, może odejść Sadlok, jednocześnie klub musiałby się liczyć z wydatkiem na długie podróże i najem stadionu w czasie, w którym na stadion mało kto przyszedłby.

Płodzisz takie brednie, że jak się to czyta to można się narazić na skręt jelita grubego.

A punktował nie będę, bo szkoda klawiatury.

siemstein 04.07.2015 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1406740)
Widział ktoś jak zagrał Criv?

Grał to za dużo powiedziane. Statystował. Król podania do tyłu. Niby miał dłuższą przerwę niż inni, ale tej techniki, o której pisali nie pokazał w ogóle

Marcin_fan 06.07.2015 21:16

Wybiera sie ktoś na 11 we środe na Zarabie na sparing ? Ja gdzieś tam będe chciał sie skitrać i obejrzeć ;]

stalsanok1946 07.07.2015 15:01

jutro gramy z Karvina, o której mecz i czy będzie transmitowany?

Marcin_fan 07.07.2015 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stalsanok1946 (Post 1407035)
jutro gramy z Karvina, o której mecz i czy będzie transmitowany?

Co do godziny to spójrz post wyżej i połącz fakty ;]
Edit: Co do transmisji to sie nie orientuje.

heoij 08.07.2015 12:58

Dzisiejszy sparing nie napawa optymizmem jeżeli chodzi o naszą młodzież. Szczególnie druga połowa to dramat. Paru zawodników zeszło, weszli młodzi i wszystko siadło ...

Pierwsza połowa mogła się podobać, szczególnie gra Sadloka który był według mnie najlepszy na boisku.

Cierzniak na początku trochę nerwowo, ale potem wszedł w mecz i zagrał dobre spotkanie.

Crivellaro nic specjalnego nie pokazał, taki nijaki :D

HEDu 08.07.2015 15:50

To zaczynamy ligę duetem napadziorów Boguski-Jankowski :D

piotek 08.07.2015 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1407112)
Dzisiejszy sparing nie napawa optymizmem jeżeli chodzi o naszą młodzież. Szczególnie druga połowa to dramat. Paru zawodników zeszło, weszli młodzi i wszystko siadło ...
D

W przerwie weszło 4 młodzieżowców (ponad 1/3 składu), a mecz konczyliśmy tylko trzema (Cierzniak, Boguski i Czekaj, który jest na etapie walki o pozycje trzeciego stopera), którzy mają doświadczenie w seniorskiej piłce. To się musi odbić na grze zespołu, więc nie rozpaczałbym. Wg mnie juniora powinno oceniać po tym, jak prezentuje się w otoczony seniorami.

sportnh 08.07.2015 17:01

witam, jak dzisiaj zagral niejaki Crivellaro? Prezentuje cos soba? drugi Melikson? :D

63.5 Kg 08.07.2015 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1407152)
witam, jak dzisiaj zagral niejaki Crivellaro? Prezentuje cos soba? drugi Melikson? :D

Trzeci....

UcheJ 08.07.2015 17:18

Napewno nie Melikson, przynajmniej narazie nie widac w nim nic naddzwyczajnego... zagral przecietnie i tyle.

s1mone 08.07.2015 19:52

Po oglądnięciu skrótu widać, że podobnie jak w fazie mistrzowskiej ciągnie naszą grę para Boguski - Jankowski. Czyli jedni z najbardziej wyszydzanych piłkarzy Wisły poprzedniego sezonu :)

Tylko Wisłaaaa:))

wiesniak842 08.07.2015 19:57

Tak ciągnęli, że jedna wygrana w siedmiu meczach była:D

KrzychooR 08.07.2015 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1407177)
Tak ciągnęli, że jedna wygrana w siedmiu meczach była:D

Cichooo... to stylicz sabotował ich gre ;)

s1mone 08.07.2015 21:04

No sorry, nie ich wina, że Stilić z Brożkiem nie trafili zupełnie z formą na rundę mistrzowską.

Jeżeli Jankes i Boguś się wyróżniają na plus na tle reszty przez ostatnie pół roku, to szczytem debilizmu jest ich krytyka. No ale uderz w stół :)))

luczyk 08.07.2015 21:16

A ten Chrapek non stop w Myślenicach, ktoś cos ?

wiesniak842 08.07.2015 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1407187)
No sorry, nie ich wina, że Stilić z Brożkiem nie trafili zupełnie z formą na rundę mistrzowską.

Jeżeli Jankes i Boguś się wyróżniają na plus na tle reszty przez ostatnie pół roku, to szczytem debilizmu jest ich krytyka. No ale uderz w stół :)))


Nawet nic nie musze pisac, sam siebie punktujesz:D

s1mone 08.07.2015 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1407192)
Nawet nic nie musze pisac, sam siebie punktujesz:D

Wrodzona ułomność czy nieumiejętność czytania ze zrozumieniem?

Z resztą nieważne. Dalej krytykuj naszych najlepszych grajków poprzedniej rundy.
I racja nie polemizuj, bo nie ma co polemizować z faktami. Przeanalizuj sobie kto miał największy udział w rundzie mistrzowskiej w zdobywaniu przez nas bramek (bramki/asysty/2 stopnia) i możemy zacząć dyskutować.

Bez pozdrowień.

jova 08.07.2015 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1407176)
Po oglądnięciu skrótu

Gdzie można obejrzeć skrót?
Edit: dzięki!

s1mone 08.07.2015 22:24

http://wisla.tv/sparing-wisla-krakow...-zywo-lip2015/

Tylko 1 bramki niestety nie ma, jakieś przycięcie i znikło 5 minut ;<

wiesniak842 08.07.2015 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1407197)
Wrodzona ułomność czy nieumiejętność czytania ze zrozumieniem?

Z resztą nieważne. Dalej krytykuj naszych najlepszych grajków poprzedniej rundy.
I racja nie polemizuj, bo nie ma co polemizować z faktami. Przeanalizuj sobie kto miał największy udział w rundzie mistrzowskiej w zdobywaniu przez nas bramek (bramki/asysty/2 stopnia) i możemy zacząć dyskutować.

Bez pozdrowień.

Faktycznie nie widzę sensu dalszej polemiki z Tobą, za to gorąco pozdrawiam.

fresh.cie 08.07.2015 22:42

s1mone, a druga bramka w której minucie filmu?

s1mone 09.07.2015 17:50

Z tego co pamiętam to jakoś 6 minut wcześniej niż awizowana - 23 albo 24 minuta filmu.

mitmichael 11.07.2015 18:27

No ostatni sparing wygrany, mozna czekac na mecz z Gornikiem. Jestem dobrej mysli

pax97 11.07.2015 18:31

Panowie jak dzisiaj zaprezentował się Krystian Kujawa ?

sawko 11.07.2015 18:34

Kto miał asysty przy naszych bramkach?

fansorina 11.07.2015 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sawko (Post 1407443)
Kto miał asysty przy naszych bramkach?

Brożek, Jankowski, Burliga

ciomborek8 11.07.2015 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pax97 (Post 1407442)
Panowie jak dzisiaj zaprezentował się Krystian Kujawa ?

Z początku dużą nerwowosc szczegolnie z przyjęciem i wprowadzaniem pilki . Nie wiem też ile jego winy przy bramce bo Rysiek mial pretensje lub chciał pouczyć na przyszlosc .

A co z Żemlo mało coś Kaziu daje mu pograc ?

jova 11.07.2015 19:07

Ten nasz, ponoć mocny, środek pola to na razie tak sobie wygląda. Popović raczej gra jak 8ka, a nie jak typowy ofensywny pomocnik/rozgrywający. Crivellaro za bardzo się nie wyróżnia. Z nowych chyba najlepsze wrażenie sprawia Cywka. Bez klasycznych skrzydłowych brakuje nam też dynamiki. No cóż... Pozostaje wierzyć, że chłopaki się z czasem rozkręcą. Dobrze, że przynajmniej Brożek wciąż potrafi wpakować piłkę do siatki.

R33 11.07.2015 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sawko (Post 1407443)
Kto miał asysty przy naszych bramkach?

Tu masz bramki:

1:0 Maciej Sadlok
https://youtu.be/6bV-ig_p5X0?t=51m44s

2:0 Paweł Brożek
https://youtu.be/6bV-ig_p5X0?t=52m50s

2:1 Francis Narh
https://youtu.be/6bV-ig_p5X0?t=59m5s

3:1 Paweł Brożek
https://youtu.be/6bV-ig_p5X0?t=1h32m27s


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl