![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Moim zdaniem gdyby Brożek grał w Dortmundzie to prezeentował by sie lepiej od Lewandowskiego który gra bardzo przecietnie. Lewandowski jest strzasznie wolny, a do tego na piec sytuacji wykorzysta jedną. |
Cytat:
Jest Wilk który w tej marności zwanej "reprezentacją" z pewnością by się wyróżniał in plus. Popieram zdanie tofika, mamy materiał jaki mamy, jedyne co nam pozostaje to czekać na zdolniejsze pokolenie. Zainteresowanie piłką wśród dzieciaków jest, co widać chociażby na boiskach przed blokami, obleganych przez dzieciarnie od rana do wieczora. |
Cytat:
Chcesz wiedzieć skąd to ciągłe narzekanie na trenerów a nie piłkarzy? Bo jednak co parę lat, trafia się nam paru piłkarzy o klasie powiedzmy "średniej europejskiej". A trenera który osiągnąłby coś w Europie nie mieliśmy chyba nigdy. To jest największy polski problem. Jedynym rozpoznawalnym trenerem w Europie jest Kasperczak, a i to tylko dlatego że trenerki uczył się we Francji. A piłkarzy w ciągu ostatnich lat mieliśmy wielu. Zresztą o czym my mówimy. Można zrozumieć 0:5 z Hiszpanią, bo oni są w stanie pokonać każdego w takim rozmiarze. Ale z Litwą? Drużyną z kraju mniejszego od małopolski*, gdzie gwiazdą jest zawodnik Widzewa Łódź?! Piszesz, że nie ma trzonu kadry - ale to właśnie jest wina trenera! W każdym meczu gramy innym składem, trener nie potrafi wskazać na rok przed mundialem choć dwóch trzech graczy na których chce opierać skład. Taki Maaskant już po miesiącu w Wiśle powiedział, że kapitan Sobolewski może być jako jedyny pewny miejsca w "11"... |
Cytat:
|
Gdzie te czasy, gdy nawet niektórzy regularni gracze klubów zachodnich lub królowie strzelców polskiej ekstraklasy nie mieli z miejsca powołań do kadry?
|
Cytat:
|
Cytat:
Ponadto w kadrze wielkiej ilości szans nie dostawalii wybijający się zawodnicy polskiej ligi, jak choćby Kazimierz Moskal, Tomasz Kulawik, Grzegorz Pater, Robert Dymkowski, Maciej Stolarczyk, Zbigniew Robakiewicz, Maciej Szczęsny, Mariusz Śrutwa. A dzisiaj? Powołania rozdaje się za frajer piłkarzom takim jak Kucharczyk, Salamon, Krychowiak, Małkowski czy inne wynalazki. Wcześniej trzeba było się solidnie napocić i w przypadku napastników sporo bramek nastrzelać, żeby znaleźć się w kadrze ( a i tak nie zawsze to skutkowało powołaniem). |
Cytat:
:rotfl: Ktoś tam gdzieś wyżej wypisywał, że nasi piłkarze grają w niejednokrotnie najlepszych zachodnich klubach. Też nie potrafię zrozumieć wobec tego, gdzie leży problem. Pewnym jest jednak, że dużo w tym winy Smudy i ogólnego burdelu wokół PZPN. |
http://www.weszlo.com/news/6561
Dopóki takie wywiady nie pokażą się w PS czy w telewizji, będziemy dalej babrać się w bagnie. |
Cytat:
Cytat:
Dokładnie! To też było dobre, jak go naprostował Kowalczyk. :rotfl: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak, tylko że równie dobrze coś takiego mógł powiedzieć ktoś inny. Ja się z Tomaszewskim zgadzam w tym przypadku. Chodziło mi o treść wypowiedzi, nie o tego, kto ją wygłosił. Nie ma takiego sposobu prowadzenia wywiadów i takich odpowiedzi w mainstreamowych mediach. W blasku fleszy, czy tuszu drukarskiego wielu sili się na polityczną poprawność i ucieka od zdecydowanych słów. A tylko takie pomogą odczarować złą rzeczywistość. |
Cytat:
Boruc* Piszczek-Głowa-Jodłowiec-Boenish Błaszczykowski-Matuszczyk-Obraniak-Małecki Roger Lewandowski Klasycznego 4-4-2 Smudy grać się raczej nie da, ale 4-5-1 z cofniętym Rogerem jako fałszywym napastnikiem - można grać bez problemu. Do tego w odwodzie: Szczęsny, Rzeźniczak, Sadlok, Wilk/Borysiuk, Peszko, Jeleń/Brożek. To jest ów trzon kadry, nie trzeba być geniuszem by dojść do takiego wniosku. Prochu się nie wymyśli, tyle że nie ma sensu ciągle mieszać w składzie. Trzeba wreszcie zgrywać zespół i promować ofensywny styl. Praktycznie na każdą pozycję jest po 2 w miarę przyzwoitych kopaczy, tylko na lewej obronie jest kłopot. Boenish dopiero wraca po kontuzji, nie wiem co ew. z Wasilewskim. * nie lubię gościa, ale jest jedynym bramkarzem na odpowiednim poziomie grającym regularnie w klubie |
Taki skład kiedykolwiek wystąpił ? Nie oglądam teraz meczów kopaczy, ale to są jakieś wypociny. A jesli by się tak przydarzyło, że zblizona do twojej kadra wystąpi to i tak byłby skład by rozegrac 3 mecze, nic nie pokazać i do widzenia. Kto tu niby ma zrobić różnicę. Za mały potencjał.Piłkarze o podobnych, a może wyższych umiejetnościach reprezentowali nas na poprzednich turniejach, i ciężko im było sklecić jakiekolwiek ofensywne akcje.Co się zmieniło ? Na euro przyjadą zespoły lepiej operujące piłką, taktycznie i fizycznie na wyższym poziomie. I takich grajków jak Kuba będzie tam pięciu, sześciu w każdym zespole. I gra na powaznie, nie pierdzenie w sparingach.Ja nie wiem jak można dalej kłapać o tym samym i nie uczyć sie z doświadczeń lat minionych. Wystarczy trzeźwo spojrzeć na stan polskiej piłki i umiejętności tych piłkarzy.
|
Za Weszło z FB:
Miłego końca weekendu, bo jutro może wybuchnąć bomba wokół kadry. Spory syf, sporo osób zostanie ubabranych gównem. Ciekawe o co chodzi? |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Alkoafera kolejna
|
Ktoś Smudzie flachę buchnął? To niewychowane gówniarze, zero szacunku dla trenera :).
|
ponoć piłkarze się zabawiali z panienkami
|
Weszło! Musimy wam wyjawić jedno. Znamy wszystkie szczegóły tej sprawy od kilku dni. Rozmawialiśmy na ten temat z samymi zamieszanymi przed meczem z Litwą i jeszcze po nim. Zdecydowaliśmy się ich nie ujawniać, bo uważamy, że boisko i całą resztę należy rozgraniczyć, a wyrzucenie najlepszych piłkarzy z reprezentacji niczego dobrego nie przyniesie... Ale widać, nie jedyni dostaliśmy to info.
Weszło! A chodzi oczywiście o gang-bang. http://www.facebook.com/permalink.ph...d=150194924769 |
Cytat:
|
http://www.fakt.pl/Bunga-bunga-wykon...y,99666,1.html
Ciekawe :D. Ale Smuda nic nie mówił o seksie przed meczami. |
Cytat:
Napisali, że część z pierwszego składu odwiedziła dom dziecka, a reszta - sześciu - burdel. Moje pytanie, wie ktoś, którzy odwiedzili dzieci? Na pewno gdzieś o tym pisali.. BTW, dobrze, że Dyzma Małego nie powołał do tego szamba :) |
Ciekawią nazwiska oraz reakcja Franza S. Nie chcę tu tworzyć historii spiskowych, ale wygląda na to, że nie zależy im na umieraniu za trenera, a może to swego rodzaju "solidaryzowanie się" z Borucem, Małeckim i innymi :rotfl:
Jedno nie ulega wątpliwości - niestety z inteligencją to co poniektórym reprezentantom nie po drodze. Mając pieniądze, sławę i będąc reprezentantem polski wyrabiają sobie taką opinię i robią wszystko, żeby tylko to przekreślić. |
Rozłazi się to wszystko Franzowi...może niektóre grajki chcą go wywalić przez robienie takich numerów.
Może też (a raczej na pewno) jeszcze ktoś inny to wszystko nakręca... bo w rezultacie nie pozostaje nic innego jak skasować gościa, który nie ma wyników + nie daje żadnych nadziei na progres + nie panuje nad grupą nawet o tyle żeby chłopcy się bawili w taki sposób żeby to nie wyszło na światło... Wydawałoby się, że każdemu powinno się chcieć zagrać w finałach ME u siebie, a tu nieustający smród... nic się nie klaruje, a wręcz przeciwnie... Duża bida... co będzie musiało się stać żeby udało nam się wyjść z grupy??? |
to nie złe jaja
a Franek Smuda mówił że ma samych spokojnych,grzecznych graczy którzy tylko mysla o trenowaniu a tu mu taki psikus wywineli... |
Co ciekawe to chyba tylko onet, narazie napisał o tym z tych głównych portali (nie licze zapowiedzi weszło). Też to troche dziwne bo zapowiada się grubsza sprawa.
|
Cytat:
Z drugiej strony jakby moim szefem był Smuda, a przełożonym szefa Lato, to też bym to .......ił pewnie z góry na dół. Oczywiście w ich (piłkarzy) pracy jest też aspekt reprezentowania narodu, ale mimo wszystko... Cytat:
P.s. Polecam, tekst trafny, o dziwo z onetu: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rep...wiadomosc.html |
Cytat:
weszlo podrzucilo temat do faktu (maja w tym swoj interes) i dlatego nikt nie chce o tym pisac |
Cytat:
|
I wychodzi kolejny raz, ze Smuda to facet pozbawiony jaj. Pilkarze go nie szanuja(i sie im nie dziwie) i takie sa tego efekty. Ilu pilo przy pierwszej "aferze'(bo to nie bylo nic zlego, skoro pili PO zgrupowaniu...ale Dyzma chcial zrobic pokazowke i polecial z tym do mediow po miesiacu :D)? 10-11 chlopa...a Smuda ukaral tylko dwoch ;). Facet nie panuje nad tym, co dzieje sie w reprezentacji i juz z tego powodu powinien byc wypier... na zbity pysk, o poziomie gry i postepach nawet nie wspominam.
|
Cytat:
|
Odnośnie siły naszej reprezentacji, bardzo ciekawie ujął to Boniek:
"Żeby prognozować, musielibyśmy mieć 25 piłkarzy na zbliżonym poziomie. A my musimy myśleć, co będzie robiło trzech Polaków w Dortmundzie, czy będą grali, czy nie, czy ktoś złapie kontuzje. W bramce mamy dwóch czy trzech bramkarzy. Jeśli się okaże, że ani Szczęsny, ani Fabiański nie są podstawowymi bramkarzami, albo są kontuzjowani i że Błaszczykowski naciągnął mięsień, że Jelenia bolą plecy, to mamy inną reprezentację. " http://www.weszlo.com/news/6501 |
Cytat:
Mnie inna sprawa ciekawi. Czy Smudę zwolnią przed Euro. To jest dla mnie smaczek. Jeśli dobrze kojarzę betonowi z pzpn nie uśmiechało się go zatrudniać, ale ulegli presji mediów i kibiców (akcja koniec pzpn te klimaty) Teraz atmosfera wokół kadry zaczyna się robić co raz gorsza i być może ci, którzy domagali się jego nominacji teraz doprowadzą do jego zwolnienia. |
W połowie Boniek ma rację. Bo żeby tak było jak on pisze musi być jeszcze trener,który ich odpowiednio ustawi i zmotywuje. Obecnie reprezentacja nie ma trenera, to jest problem. Patrzmy na to wszystko trzeźwym okiem. Może Klopp z Borussi rozrysuje jakieś ustawienia,schematy dla naszej kadry. Piłkarze muszą sami coś wymyślić aby nie było mega lania w każdym meczu. Cokolwiek.
Uważałem,że jak mamy Euro to ładnie się do nich przygotujemy. Wystawimy wszystko co mamy najlepsze i chociaż przez 45 minut nawiążemy walkę z jakimś renomowanym rywalem. Że coś pokażemy,bo siłą rzeczy na gospodarzach będą zwrócone przez pewien czas oczy. Może jakiś dwóch młodziaków zaprezentuje się szerszej publiczności,że naprawdę coś będziemy usiłowali pokazać. No cóż,sami sobie odebraliśmy jakiekolwiek szanse na starcie robiąc trenerem Smudę.Ten człowiek ma problemy aby coś składnie powiedzieć, a co dopiero dowodzić grupą ludzi,dając im jakieś wskazówki. Euro to poważna impreza, gdzie przyjeżdżają ekipy walczyć na 100 procent, gdzie rodzą i gasną gwiazdy. Tymczasem my pokazujemy,że ta impreza nam lata tak naprawdę. Sami postanowiliśmy być poza nią,zanim ona się rozpoczęła. Szkoda. Z drugiej strony jak dokończą wszystkie stadiony,to mogą nam je odebrać. |
Cytat:
1) zwolnią Smudę to prasa z nimi pojedzie że podjęli złą decyzję o wyborze Frania i teraz to już jest za późno + będą mu musieli wypłacić kontrakt do końca co ich zaboli. 2) pozostawią Smudę to prasa z nimi pojedzie że nic nie robią. Lato jak usłyszy, że ma dwa wyjścia: jedno złe, drugie niedobre to pomyśli że wcale nie chce wychodzić. I nic nie zrobi. A jego doradcy od PR doradzą mu, żeby wymyślił temat zastępczy a tutaj pomysł sam się narodził i jest znakomity: klubowi chuligani chcą zniszczyć Euro! Spokojnie, na tym wątku dojadą do Euro a po klęsce kadry odtrąbią sukces w postaci braku burd i tasaków na stadionach. Sukces? Sukces. To i premia się należy. |
Cytat:
Dziwne, ze jakos pilakrzom Lecha to nie przeszkadzalo kiedy wychodzili z grupy w pucharze UEFA. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl