![]() |
Kamson
a na co Ci ten Cypr? Toż to jakis puchar jest.. ja bym to wywalil Siłą Bruggi jest to ze graja na własnym stadionie.. wiem ze to nie jest moze jakis super wymiernik.. ale przeczytaj: http://francja.goal.pl/index.php?dzi...artykul=164898 ----------------------------------------- Ja jutro gram za 80zł : Hertha - Benfica 2 |
Cytat:
Dałem rano że zdobędzie złoto. Bedzie cieżko ale szanse są. |
Finał sie rozegra chyba między Kowalczyk a Bjoergen,ze wskaznaniem wdg mnie na Bjoergen choc chcialbym inaczej :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Hehe, wzajemnie. :D |
Kowalczyk 1-2
Newcastle-Coventry 1 Porto-Arsenal 1 Lorient-Bordeaoux 2 Lens-Brest 1 7dyszek przeszło koło nosa.. Kur.. mac !:evil: |
Jakies typy na noc ? Atlanta?
Na noc : Clippers-Hawks |
Spotkanie: Fulham FC- Szachtar Donieck
Typ: 1 Kurs: 2,30 Bukmacher: bet-at-home.com Analiza: W dniu dzisiejszym stawiam zdecydowanie na Fulham. Dla wielu jest pewnie niespodzianką ich tak daleka gra w Lidze Europejskiej- mnie to jednak nie zaskakuje. Fulham mimo licznych kontuzji uchodzi za faworyta potyczki z Szachatarem, ponieważ jest to na prawdę nieobliczalna drużyna. Pokazał to znakomicie choćby niedawny mecz z Manchesterem United, gładko wygrany przez londyńczyków 3-0. Zresztą ostatnie mecze The Cottagers świadczą jak najlepiej o tej drużynie i o jej sile na własnym boisku. Wygrana ligowa z Burnley 3-0 oraz pucharowa z Notts Country 4-0 muszą budzić respekt każdego rywala. Na niekorzyść londyńczyków przemawiają jendak kontuzje kilku ważnych zawodników- Dempseya, Koncheskiego i Zoltana Gera. |
Fulham- Szachtar chyba pewniejszy typ, to że obie strzelą niż wygrana gospodarzy. Jak dla mnie Szachtar jest faworytem całych rozgrywek.
Ja na dziś zagrałem Rubin, AEL Limassol w pucharze Cypru, Shahar Peer (jak już są ci żydzi na świecie, to niech się do czegoś przydadzą :D ) i O. Rochusa. |
taki na teraz:
Woodlands-Guoan 1 (l.singapurska) Radwańska-Kulikova 1 Knowle J./Lindstedt-Ratiwatana S./Ratiwa 1 i liga europejska: Panathinaikos-Roma obie strzelą Twente-Werder obie strzelą Ajax-Juventus 1x Bilbao-Anderlecht 1x |
Cytat:
|
Ilya Kovalchuk strzeli bramkę.kurs 2,20
|
Brugge - Valencia 2
Hertha - Benfica 2 Kazan - Hapoel 1 Liverpool - Unirea 1 Za 21 do wygrania 131 I na drugim kuponie jeszcze sie na doubelka skusiłem Lille - Fenerbahce 1 Atletico Madryt - Galatasaray 1 Za 20 do wygrania 59 |
Jakiś pewniak na dzisiaj? z LE ? kto strzeli powyzej 2,5 bramki? wróżka potrzebna:D
Cytat:
|
Przedstawicielka narodu wybranego,przybliżyła Pana Dudiego do fortuny:D
|
Panathinaikos-AS Roma 2
Ajax-Juventus 1 Twente-Werder 2 Bilbao-Anderlecht 1 Hamburg-PSV X za 2zł do wygrania 164 Lille-Fenerbahce 1 Fulham-Szachtar 1 Hertha-Benfica 1 Kopenhaga-Marseille 1 za 2zł do wygrania 103 Ajax-Juventus (2p) 0 Brugge-Valencia (2p) 2 Panathinaikos-Roma (2p) 2 Fulham-Szachtar (2p) 1 za 2zł do wygrania 74 DUEL Villareal-Hamburg 1 Atletico Madryt-Lille 2 Werder-Roma 2 Benfica-Marseille 1 za 2zł do wygrania 62 Bez komentarza... |
Rubin też na razie zgodnie z planem. Oby tak dalej ;)
Cytat:
Edit: mam zajebiście mocne wrażenie, że Rochus udupi mi kupon... :[ Edit2: No i ****a wygląda na to, że wykrakałem. |
Do chu.. pana, nawet nie wspominajcie o tych dzisiejszych wynikach Ligi Europejskiej :/
|
Ech , szkoda że ten Belg zjebał Ci kupon, tym bardziej że posiliłem się sugestią 'obie drużyny strzelą' w meczu Fulham z Szahtarem i szybko było po sprawie.
U mnie dzień/noc zacna ale z dużą dozą kasynowego hazardu - Obstawiłem na lajwie 3 tercje meczu USA z Norwegią - over 2.5....3 gole w ostatnie 5 minut w tym ostatni na 33 sek przed koncem...Obstawiłem też Kanadę ze Szwajcarią - gol między 1 a 9.59 - gol 9.21 - Nie żebym się chwalił instynktem bo to fart był i tyle;) Na jutro nieśmiale proponuje puchar ligi fińskiej - mistrz HJK , kontra przeciętniak Mypa...coś w stylu wczorajszego pucharu Cypru..Oby wynik był taki sam;) |
Jak widziałem co się święci w meczu tego zjeba, to postanowiłem troszkę poryzykować i puściłem kupon z samym curlingiem tuż przed snem... i proszę:
Cytat:
Edit: O, i w konkursie Betsafe na facebooku wygrałem 40 za wytypowanie wyniku Sikory- 7 miejsce i 2 pudła. Przyznali mi nagrodę nawet mimo tego, że podałem złego maila- napisali do mnie, że nie mają tego maila w bazie kontaktów i żeby podesłać im poprawnego, z którego się rejestrowałem i przyznali nagrodę, z zastrzeżeniem, że to "ostatni raz" są tak pobłażliwi ;) . Zajebiście miło z ich strony. W ten właśnie sposób zdobywa się klientów. Jeśli kogoś urzekła moja historia :D i chciałby się tam zarejestrować, to niech mi na privie poda maila, to mu wyślę zaproszenie. ;] |
18/02/2010 Liverpool v Unirea Urziceni
(Wynik końcowy) Liverpool 1.33 Brak Wygrana 2 18/02/2010 Rubin Kazan v Hapoel Tel-Awiw (Wynik końcowy) Rubin Kazan 1.50 Brak Wygrana 3 18/02/2010 Lille v Fenerbahce (Wynik końcowy) Lille 2.00 Brak Wygrana 4 16/02/2010 Everton v Sporting (Wynik końcowy) Everton 1.72 Brak Wygrana 5 17/02/2010 Bayern Monachium v Fiorentina (Wynik końcowy) Bayern Monachium 1.53 Brak Wygrana zakład za 7 zeta , wyjete 74. fart :) , bo poziomu gry Liverpoolu i metrowego spalonego Klose przy golu dla Bayernu nie bedę komentować. Na Fiorentine dobry kurs - grają z Livorno u siebie < ndz. > |
Debrecen - Diosgyor 1 przełożony
Le Havre - Istres 1 Neustadt - Rapid W. 2 za 20 do wygrania 72 teraz patrze a tu Debrecen przełożony... Co w takim wypadku robi STS? Trzeba czekać do rozegrania meczu czy policzą to po kursie 1.00? I co myślicie o takim kuponie na jutro? Cardiff - Barnsley 1 Newcastle - Preston 1 Waregem - Roeselare 1 Deportivo - Xerez 1 Betis - Albacete 1 |
Cytat:
Cytat:
A jednak nie zdobył.... popłynąłem z kasą ostro;/ |
Ja na szczęście zapomniałem o tym typie. :|
|
Myślę tak porządnie zagrać na weekend
Sobota PSG - Toulouse 1 2,05 Deportivo - Xerez 1 1,5 Niedziela Siena - Napoli 2 2,25 Atl. Bilbao - Teneryfa 1 1,75 i takie dla rozkminy: Waalwijk - Heerenveen X 3,4 Waalwijk nie zremisowało ostatnich 24 meczy w lidze, a Heerenveen 14. Na 19 meczy miedzy tymi drużynami padło 5 remisów, to nam daje średnio remis co czwarty mecz. W czterech ostatnich meczach nie padł remis, więc najwyższa pora. Werder Brema - Bayer Leverkusen 1 2,10 Bayer nie przegrał 22 ostatnich meczy w lidze, na wyjazdach mają bilans 4-7-0 i jako jedyni nie dostali na wyjeździe. Werder po fatalnym początku powoli się rozkręca, ostatnio wygrali 5-1 z Hannoverem, w LE rozegrali dobry mecz, przegrali dzięki dobrej postawie bramkarza Twente. A jak to mówią, każda seria się kiedyś kończy:-P |
http://www.sport.pl/vancouver2010/1,...j_skoczni.html
Na bet-at-home da się jeszcze stawiać kto będzie lepszy Olli czy Romoeren :) |
Moje typy na weekend na ligę angielską (kursy za bet-at-home.com):
Everton- Man Utd. 1X kurs 2,04 Jeśli Evertonowi uda się powstrzymać Rooneya wygrają. Everton jest na tyle nieobliczalny, że stać ich na conajmniej remis. Arsenal- Sunderland 1 kurs 1,20 Tutaj faworyt jest jeden. Mimo, iż Arselal w tym sezonie nie gra nic wielkiego, dla Sunderlandu to co najmniej o dwie klasy za poważny rywal. West Ham- Hull 1 kurs 1,70 Moim zdaniem West Ham musi zacząć wreszcie coś grać, a Hull to najlepsza okazja aby zacząć iść w górę tabeli. Wolverhampton- Chelsea 2 kurs 1,3 Tutaj też nie ma wątpliwości kto jest faworytem. Choć znając ligę angielską, akurat w tym meczu upatrywałbym potencjalnej sensacji. Portsmouth FC - Stoke City 1 kurs 2,30 Ostatni dzwonek dla Pompeys na walkę o utrzymanie i tylko dla tego daję 1- w tym meczu każdy wynik może paść. Blackburn Rovers - Bolton Wanderers 1 kurs 1,95 Każdy inny wynik niż pewna wygrana Blackburn będzie niespodzianką. Aston Villa - Burnley FC 1 kurs 1,35 Jak pokazuje ten sezon, na Villa Park rywale nie mają szans... Fulham FC - Birmingham City 2 kurs 3,70 The Cottagers są po ciężkim meczu z Sahtarem, Birmingham ma nowego właściciela- piłkarze chcą się pokazać. Myślę, że stać ich na zwycięstwo w Londynie. Manchester City - Liverpool FC 1x2 Najtrudniejszy mecz. Bo Liverpool gra w tym sezonie fatalnie, a z drugiej strony, to zawsze Liverpool. To samo tyczy się City. Wigan Athletic - Tottenham Hotspur 1 kurs 3,45 Niespodzianki nie będzie- Tottenham znów nie wygra. Możliwy remis. |
Cytat:
|
Cytat:
Ja mam taka zasade,ze jezeli gram cos juz za stawke b.duza albo all-in to zawsze na gospodarza i uwazam,ze nie jest to zła zasada.Wyjazdy to loteria,nawet przy mocno oslabionych skladach/kontuzjach gospodarzy i innych cudach. |
Racja. Zwłaszcza, że liga włoska jest przejebana, a Siena u siebie potrafi napsuć krwi dosłownie wszystkim. Mi ten remis RKC- Heerenveen się podoba i pomyślę nad tym typem na pewno.
Na wieczór zagrałem dubla Fortuna Dusseldorf i Genk. |
Cytat:
|
No i na szczęście HJK wymęczyło;)
Na wieczór Graz-Salzburg(hokej) 2 Graz byłby faworytem, tyle że to ost. kolejka s.regularnego , mają pewne 1 miejsce a Salzburg by utrzymać drugie musi wygrać. |
Obyś miał rację ;)
Edit: Ekhem... 1-0 :P Edit2: Tośmy popłynęli panie kolego ;) Edit3: Uff, dzięki Bogu Genk nie zawiódł i dzień na ładny plusik. |
Gdzie moge znaleźć na kiedy przełożyli mecz Debreczyn - Diosgyor?
|
mam pytanie bo na tvp 2 jest relacja z super giganta około 21.15 a na bet at home jest że zakłady do 20.30 to od 20.30 się zacznie ??
|
dałem z głupoty Didier Cuche że wygra super gigant po kursie 4.00 i Justyne że wygra 1.95
|
Cytat:
|
Kowalczyk-Smigun 1
Elche-Levante under 2,5 |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl