Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

grzesiek632 17.02.2010 22:29

Kamson
a na co Ci ten Cypr? Toż to jakis puchar jest.. ja bym to wywalil
Siłą Bruggi jest to ze graja na własnym stadionie.. wiem ze to nie jest moze jakis super wymiernik.. ale przeczytaj: http://francja.goal.pl/index.php?dzi...artykul=164898

-----------------------------------------
Ja jutro gram za 80zł :

Hertha - Benfica 2

WislakWiDoK 17.02.2010 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 855955)
Justyna wygra 2 półfinał ? Tak. 1.80

No i na spokojnie siada.


Dałem rano że zdobędzie złoto. Bedzie cieżko ale szanse są.

El'kabat 17.02.2010 22:46

Finał sie rozegra chyba między Kowalczyk a Bjoergen,ze wskaznaniem wdg mnie na Bjoergen choc chcialbym inaczej :)

WislakWiDoK 17.02.2010 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 855969)
No i na spokojnie siada.


Dałem rano że zdobędzie złoto. Bedzie cieżko ale szanse są.

Było blisko. Brawo Justyna !

trial 17.02.2010 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 855745)
Zagrałem Bayern, NEC i Kowalczyk w TOP 3. Trial, życzę powodzenia ;)

Gratuluje:-D

pan Dudi 17.02.2010 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez trial (Post 855999)
Gratuluje:-D


Hehe, wzajemnie. :D

bartek89TS 17.02.2010 23:05

Kowalczyk 1-2
Newcastle-Coventry 1
Porto-Arsenal 1
Lorient-Bordeaoux 2

Lens-Brest 1

7dyszek przeszło koło nosa..
Kur.. mac !:evil:

El'kabat 17.02.2010 23:41

Jakies typy na noc ? Atlanta?
Na noc :
Clippers-Hawks

salek 18.02.2010 09:49

Spotkanie: Fulham FC- Szachtar Donieck
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: bet-at-home.com

Analiza:

W dniu dzisiejszym stawiam zdecydowanie na Fulham. Dla wielu jest pewnie niespodzianką ich tak daleka gra w Lidze Europejskiej- mnie to jednak nie zaskakuje. Fulham mimo licznych kontuzji uchodzi za faworyta potyczki z Szachatarem, ponieważ jest to na prawdę nieobliczalna drużyna. Pokazał to znakomicie choćby niedawny mecz z Manchesterem United, gładko wygrany przez londyńczyków 3-0. Zresztą ostatnie mecze The Cottagers świadczą jak najlepiej o tej drużynie i o jej sile na własnym boisku. Wygrana ligowa z Burnley 3-0 oraz pucharowa z Notts Country 4-0 muszą budzić respekt każdego rywala. Na niekorzyść londyńczyków przemawiają jendak kontuzje kilku ważnych zawodników- Dempseya, Koncheskiego i Zoltana Gera.

pan Dudi 18.02.2010 10:14

Fulham- Szachtar chyba pewniejszy typ, to że obie strzelą niż wygrana gospodarzy. Jak dla mnie Szachtar jest faworytem całych rozgrywek.


Ja na dziś zagrałem Rubin, AEL Limassol w pucharze Cypru, Shahar Peer (jak już są ci żydzi na świecie, to niech się do czegoś przydadzą :D ) i O. Rochusa.

LuKaS TSW 18.02.2010 10:42

taki na teraz:
Woodlands-Guoan 1 (l.singapurska)
Radwańska-Kulikova 1
Knowle J./Lindstedt-Ratiwatana S./Ratiwa 1

i liga europejska:
Panathinaikos-Roma obie strzelą
Twente-Werder obie strzelą
Ajax-Juventus 1x
Bilbao-Anderlecht 1x

Szarny 18.02.2010 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 856076)
Fulham- Szachtar chyba pewniejszy typ, to że obie strzelą niż wygrana gospodarzy. Jak dla mnie Szachtar jest faworytem całych rozgrywek.

Dokładnie. Dałem bezpiecznie na bramke Szachtara (1,32), bo nie wierze w Fulham. Do tego Lille musi strzelić w 1 połowie (1,95) i Hertha odpuścić sobie spotkanie z Benficą, chociaż ta i tak powinna sobie z nimi poradzić tak czy inaczej (2,15).

rocco_1906 18.02.2010 13:32

Ilya Kovalchuk strzeli bramkę.kurs 2,20

Kamson 18.02.2010 13:34

Brugge - Valencia 2
Hertha - Benfica 2
Kazan - Hapoel 1
Liverpool - Unirea 1

Za 21 do wygrania 131

I na drugim kuponie jeszcze sie na doubelka skusiłem

Lille - Fenerbahce 1
Atletico Madryt - Galatasaray 1

Za 20 do wygrania 59

BRTS39 18.02.2010 15:07

Jakiś pewniak na dzisiaj? z LE ? kto strzeli powyzej 2,5 bramki? wróżka potrzebna:D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 856076)
Fulham- Szachtar chyba pewniejszy typ, to że obie strzelą niż wygrana gospodarzy. Jak dla mnie Szachtar jest faworytem całych rozgrywek.


Ja na dziś zagrałem Rubin, AEL Limassol w pucharze Cypru, Shahar Peer (jak już są ci żydzi na świecie, to niech się do czegoś przydadzą :D ) i O. Rochusa.

Oni to tylko szkodę mogą Ci poczynić , czego oczywiście nie życzę.:D

LuKaS TSW 18.02.2010 15:30

Przedstawicielka narodu wybranego,przybliżyła Pana Dudiego do fortuny:D

bartek89TS 18.02.2010 15:30

Panathinaikos-AS Roma 2
Ajax-Juventus 1
Twente-Werder 2
Bilbao-Anderlecht 1
Hamburg-PSV X

za 2zł do wygrania 164

Lille-Fenerbahce 1
Fulham-Szachtar 1

Hertha-Benfica 1
Kopenhaga-Marseille 1


za 2zł do wygrania 103

Ajax-Juventus (2p) 0
Brugge-Valencia (2p) 2
Panathinaikos-Roma (2p) 2

Fulham-Szachtar (2p) 1

za 2zł do wygrania 74

DUEL
Villareal-Hamburg 1
Atletico Madryt-Lille 2
Werder-Roma 2

Benfica-Marseille 1

za 2zł do wygrania 62

Bez komentarza...

pan Dudi 18.02.2010 15:40

Rubin też na razie zgodnie z planem. Oby tak dalej ;)

Cytat:

Przedstawicielka narodu wybranego,przybliżyła Pana Dudiego do fortuny:D
Miałem lekką spinkę, bo chinka kreczowała i bałem się, że mi rozliczą po kursie 1.00, ale dzięki Bogu było inaczej. W ogóle teraz zdałem sobie sprawę, że dziś powierzyłem zarabianie pieniędzy kolejno żydówce, kacapom i kozojebcom :lol: Cóż, tak jak mówiłem- może się do czegoś przydadzą.


Edit: mam zajebiście mocne wrażenie, że Rochus udupi mi kupon... :[

Edit2: No i ****a wygląda na to, że wykrakałem.

mileniumm 18.02.2010 23:23

Do chu.. pana, nawet nie wspominajcie o tych dzisiejszych wynikach Ligi Europejskiej :/

1q2 19.02.2010 02:07

Ech , szkoda że ten Belg zjebał Ci kupon, tym bardziej że posiliłem się sugestią 'obie drużyny strzelą' w meczu Fulham z Szahtarem i szybko było po sprawie.
U mnie dzień/noc zacna ale z dużą dozą kasynowego hazardu - Obstawiłem na lajwie 3 tercje meczu USA z Norwegią - over 2.5....3 gole w ostatnie 5 minut w tym ostatni na 33 sek przed koncem...Obstawiłem też Kanadę ze Szwajcarią - gol między 1 a 9.59 - gol 9.21 - Nie żebym się chwalił instynktem bo to fart był i tyle;)

Na jutro nieśmiale proponuje puchar ligi fińskiej - mistrz HJK , kontra przeciętniak Mypa...coś w stylu wczorajszego pucharu Cypru..Oby wynik był taki sam;)

pan Dudi 19.02.2010 09:40

Jak widziałem co się święci w meczu tego zjeba, to postanowiłem troszkę poryzykować i puściłem kupon z samym curlingiem tuż przed snem... i proszę:

Cytat:

1. Rosja - Wielka Brytania
1.50
Wygrane

Vancouver 2010 - Curling - Women
Match Winner , Stawiasz na:2
Wynik: (3-10)

2. Dania - USA
1.50
Wygrane

Vancouver 2010 - Curling - Women
Match Winner , Stawiasz na:1
Wynik: (7-6)

3. Wielka Brytania - Dania
1.30
Wygrane

Vancouver 2010 - Curling - Men
Match Winner , Stawiasz na:1
Wynik: (9-6)

4. Norwegia - Szwajcaria
1.50
Wygrane

Vancouver 2010 - Curling - Men
Match Winner , Stawiasz na:1
Wynik: (7-4)

5. Szwecja - Chiny
1.32
Wygrane

Vancouver 2010 - Curling - Men
Match Winner , Stawiasz na:1
Wynik: (6-5)

Nie muszę chyba mówić, że nie mam pojęcia o tej dyscyplinie sportu, a stawiałem na tych, którzy wydają mi się bardziej flegmatyczni :lol:

Edit: O, i w konkursie Betsafe na facebooku wygrałem 40 za wytypowanie wyniku Sikory- 7 miejsce i 2 pudła. Przyznali mi nagrodę nawet mimo tego, że podałem złego maila- napisali do mnie, że nie mają tego maila w bazie kontaktów i żeby podesłać im poprawnego, z którego się rejestrowałem i przyznali nagrodę, z zastrzeżeniem, że to "ostatni raz" są tak pobłażliwi ;) . Zajebiście miło z ich strony. W ten właśnie sposób zdobywa się klientów. Jeśli kogoś urzekła moja historia :D i chciałby się tam zarejestrować, to niech mi na privie poda maila, to mu wyślę zaproszenie. ;]

maro olTSkul 19.02.2010 10:54

18/02/2010 Liverpool v Unirea Urziceni
(Wynik końcowy) Liverpool 1.33 Brak Wygrana
2 18/02/2010 Rubin Kazan v Hapoel Tel-Awiw
(Wynik końcowy) Rubin Kazan 1.50 Brak Wygrana
3 18/02/2010 Lille v Fenerbahce
(Wynik końcowy) Lille 2.00 Brak Wygrana
4 16/02/2010 Everton v Sporting
(Wynik końcowy) Everton 1.72 Brak Wygrana
5 17/02/2010 Bayern Monachium v Fiorentina
(Wynik końcowy) Bayern Monachium 1.53 Brak Wygrana

zakład za 7 zeta , wyjete 74.

fart :) , bo poziomu gry Liverpoolu i metrowego spalonego Klose przy golu dla Bayernu nie bedę komentować.

Na Fiorentine dobry kurs - grają z Livorno u siebie < ndz. >

Kamson 19.02.2010 10:59

Debrecen - Diosgyor 1 przełożony
Le Havre - Istres 1
Neustadt - Rapid W. 2

za 20 do wygrania 72

teraz patrze a tu Debrecen przełożony...
Co w takim wypadku robi STS? Trzeba czekać do rozegrania meczu czy policzą to po kursie 1.00?

I co myślicie o takim kuponie na jutro?
Cardiff - Barnsley 1
Newcastle - Preston 1
Waregem - Roeselare 1
Deportivo - Xerez 1
Betis - Albacete 1

L U Z N Y 19.02.2010 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 855106)
Co to za Pluszczenko?


Cytat:

Pierwotnie napisane przez d.j (Post 855110)
Łyżwiarstwo figurowe... chłop wraca po przerwie tylko po to żeby zdobyć złoto:-)

Musiałby chyba z 5 razy się wywrócić żeby go nie zdobyć...


A jednak nie zdobył.... popłynąłem z kasą ostro;/

pan Dudi 19.02.2010 12:12

Ja na szczęście zapomniałem o tym typie. :|

Speedy 19.02.2010 12:26

Myślę tak porządnie zagrać na weekend

Sobota
PSG - Toulouse 1 2,05
Deportivo - Xerez 1 1,5

Niedziela
Siena - Napoli 2 2,25
Atl. Bilbao - Teneryfa 1 1,75


i takie dla rozkminy:

Waalwijk - Heerenveen X 3,4


Waalwijk nie zremisowało ostatnich 24 meczy w lidze, a Heerenveen 14.
Na 19 meczy miedzy tymi drużynami padło 5 remisów, to nam daje średnio remis co czwarty mecz.
W czterech ostatnich meczach nie padł remis, więc najwyższa pora.

Werder Brema - Bayer Leverkusen 1 2,10

Bayer nie przegrał 22 ostatnich meczy w lidze, na wyjazdach mają bilans 4-7-0 i jako jedyni nie dostali na wyjeździe. Werder po fatalnym początku powoli się rozkręca, ostatnio wygrali 5-1 z Hannoverem, w LE rozegrali dobry mecz, przegrali dzięki dobrej postawie bramkarza Twente.

A jak to mówią, każda seria się kiedyś kończy:-P

piter116 19.02.2010 12:57

http://www.sport.pl/vancouver2010/1,...j_skoczni.html
Na bet-at-home da się jeszcze stawiać kto będzie lepszy Olli czy Romoeren :)

salek 19.02.2010 13:48

Moje typy na weekend na ligę angielską (kursy za bet-at-home.com):

Everton- Man Utd. 1X kurs 2,04

Jeśli Evertonowi uda się powstrzymać Rooneya wygrają. Everton jest na tyle nieobliczalny, że stać ich na conajmniej remis.

Arsenal- Sunderland 1 kurs 1,20

Tutaj faworyt jest jeden. Mimo, iż Arselal w tym sezonie nie gra nic wielkiego, dla Sunderlandu to co najmniej o dwie klasy za poważny rywal.

West Ham- Hull 1 kurs 1,70

Moim zdaniem West Ham musi zacząć wreszcie coś grać, a Hull to najlepsza okazja aby zacząć iść w górę tabeli.

Wolverhampton- Chelsea 2 kurs 1,3

Tutaj też nie ma wątpliwości kto jest faworytem. Choć znając ligę angielską, akurat w tym meczu upatrywałbym potencjalnej sensacji.

Portsmouth FC - Stoke City 1 kurs 2,30

Ostatni dzwonek dla Pompeys na walkę o utrzymanie i tylko dla tego daję 1- w tym meczu każdy wynik może paść.

Blackburn Rovers - Bolton Wanderers 1 kurs 1,95

Każdy inny wynik niż pewna wygrana Blackburn będzie niespodzianką.

Aston Villa - Burnley FC 1 kurs 1,35

Jak pokazuje ten sezon, na Villa Park rywale nie mają szans...

Fulham FC - Birmingham City 2 kurs 3,70

The Cottagers są po ciężkim meczu z Sahtarem, Birmingham ma nowego właściciela- piłkarze chcą się pokazać. Myślę, że stać ich na zwycięstwo w Londynie.


Manchester City - Liverpool FC 1x2

Najtrudniejszy mecz. Bo Liverpool gra w tym sezonie fatalnie, a z drugiej strony, to zawsze Liverpool. To samo tyczy się City.

Wigan Athletic - Tottenham Hotspur 1 kurs 3,45

Niespodzianki nie będzie- Tottenham znów nie wygra. Możliwy remis.

WislakWiDoK 19.02.2010 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez L U Z N Y (Post 856494)
A jednak nie zdobył.... popłynąłem z kasą ostro;/

nie tylko ty, dramat.

El'kabat 19.02.2010 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 856507)
Myślę tak porządnie zagrać na weekend

Sobota
PSG - Toulouse 1 2,05
Deportivo - Xerez 1 1,5

Niedziela
Siena - Napoli 2 2,25
Atl. Bilbao - Teneryfa 1 1,75

Speedy jezeli chcesz grac cos grubo to na pewno nie wygraną wyjazdową w lidze włoskiej po kursie 2,25.

Ja mam taka zasade,ze jezeli gram cos juz za stawke b.duza albo all-in to zawsze na gospodarza i uwazam,ze nie jest to zła zasada.Wyjazdy to loteria,nawet przy mocno oslabionych skladach/kontuzjach gospodarzy i innych cudach.

pan Dudi 19.02.2010 16:01

Racja. Zwłaszcza, że liga włoska jest przejebana, a Siena u siebie potrafi napsuć krwi dosłownie wszystkim. Mi ten remis RKC- Heerenveen się podoba i pomyślę nad tym typem na pewno.

Na wieczór zagrałem dubla Fortuna Dusseldorf i Genk.

Fuks 19.02.2010 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 856519)
http://www.sport.pl/vancouver2010/1,...j_skoczni.html
Na bet-at-home da się jeszcze stawiać kto będzie lepszy Olli czy Romoeren :)

przeciez i tak jak cos takiego postawisz, to ci zaklad cofną po konkursie, bo gosc nie wystartowal...

1q2 19.02.2010 17:59

No i na szczęście HJK wymęczyło;)
Na wieczór Graz-Salzburg(hokej) 2
Graz byłby faworytem, tyle że to ost. kolejka s.regularnego , mają pewne 1 miejsce a Salzburg by utrzymać drugie musi wygrać.

pan Dudi 19.02.2010 18:07

Obyś miał rację ;)


Edit: Ekhem... 1-0 :P


Edit2: Tośmy popłynęli panie kolego ;)


Edit3: Uff, dzięki Bogu Genk nie zawiódł i dzień na ładny plusik.

Kamson 19.02.2010 19:00

Gdzie moge znaleźć na kiedy przełożyli mecz Debreczyn - Diosgyor?

bula1010 19.02.2010 19:02

mam pytanie bo na tvp 2 jest relacja z super giganta około 21.15 a na bet at home jest że zakłady do 20.30 to od 20.30 się zacznie ??

bula1010 19.02.2010 19:03

dałem z głupoty Didier Cuche że wygra super gigant po kursie 4.00 i Justyne że wygra 1.95

rocco_1906 19.02.2010 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 856697)
mam pytanie bo na tvp 2 jest relacja z super giganta około 21.15 a na bet at home jest że zakłady do 20.30 to od 20.30 się zacznie ??

zaczyna sie od 20;30 a transmisja na eurosporcie ok. 20;22 :) wg ich programu

LuKaS TSW 19.02.2010 19:19

Kowalczyk-Smigun 1
Elche-Levante under 2,5

bula1010 19.02.2010 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 856711)
zaczyna sie od 20;30 a transmisja na eurosporcie ok. 20;22 :) wg ich programu

czyli na tvp 2 jest retransmisja tak ? ;p


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl