![]() |
fart tych s****ysynów się chyba nie skończy...
|
Wichniarek zszedl dlatego, bo Zielinski kazal pilnowac wyniku(nie chodzilo o kwestie kondycyjne, zwlaszcza u faceta, ktory praktycznie cala kariere spedzil w Niemczech).
|
Lech po tym zwycięstwie może za bardzo uwierzyć w siebie . Mogą przecenić swoje możliwości . Ale gra ofensywna Kolejorza jest za bardzo uzależniona od Wichniarka.
|
Cytat:
|
chłopaki mimo wszystko wiem że ich nie nawiedzimy ale cieszmy się przynajmniej z tych punktów do rankingu
|
Cytat:
Było się śmiać z Levadi rok temu... I jeszcze jedno, u nas przy dogrywce, na Reymonta byłoby piekło, a u nich... :) |
Znowu komentatorzy mówili o zaskoczeniu, szoku i niedowierzaniu, że Azerbejdzan nas jedzie. Jak ja lubie co roku słuchać. Polskie komentarzyny i piłkarzyny nigdy się nie nauczą, że sami są ogórkami i dopóki się nie wezmą do roboty to ich miejsce jest wśród innych ogórków jak Azerbejdzan czy Estonia.
|
DO TYCH CO KIBICUJĄ POZnan* w pucharach europejskich:
Zejdźcie na ziemię. Jeżeli "oni" będą grać jakimś mega-giga fartem w LM to Wisła przez dłuższy czas jak i inne polskie kluby będą finansowo, a co za tym idzie piłkarsko za FC POZnan* kilka lat do tyłu. Jeżeli wytryśnie pyrom ta gigantyczna kasa jak na polskie warunki z LM to balon w mediach i całym piłkarsko nie zorientowanym świecie będzie pompowany 100X bardziej niż w tym roku. Jedynym słusznym klubem, który ma - i zagra, w lidze mistrzów w nowożytnej erze będzie WISŁA KRAKÓW. Na szczęście LM kuchenką nie grozi w tym roku, więc armagedon nas nie czeka. :] |
Wygląda na to, że przygoda Lecha w LM zakończy się na Sparcie. Nie powiem, że mnie to nie cieszy. W Poznaniu sa mistrzami PR-u, opakowali g.... w sreberko i większość mediów to kupiła. Po tamtym sezonie w mediach była taka atmosfera: dobrze, że Wisła nie zdobyła mistrzostwa, bo wreszcie Lech awansuje do LM. Teraz wszyscy mają okazję trochę ochłonąć....
|
Amica nawiazala do tradycji pojedynkow polsko-azerskich. Hutnik wbil 9goli, Widzew 8, i oni znowu 9. Brawo! Tak trzymac.
|
Wynik niestety najgorszy z możliwych z tego względu, że teraz Sparta pomyśli, że gra z ogórkami, którzy męczyli się z jakimiś leszczami i najzwyczajniej w świecie ich zlekceważą i w tym niestety upatruję szansę Kuchennych.
Jak to teraz liczy się do rankingu? Policzą jako remis czy zwycięstwo Amiki? |
Cytat:
|
Lech Poznan druzyna mistrza Polski po heroicznym boju, gryzieniu trawy, serii rzutow karnych, bohaterskiej postawie bramkarza, grajac bez napastnikow wyeliminowala triumfatora ostatnich rozgrywek...naszpikowana gwiazdami wielka druzyne ... INTERNAZIONALE....BAKU...zwyciezce ligi Azerskiej:D:D
|
|
Cytat:
A to dlaczego mam być zawistny i życzyć im jak najgorzej. Pieniądze niczego nie znaczą. Teraz mieli 5 milionów euro i kogo kupili. I nagle myślisz że będą mieli 7 milionów i zrobią świetne interesy. Można zagrać w LM żle wydać zarobione pieniądze i będzie po sukcesie. Niedawno kluby Rumunskie grały w LM, póżniej nakupiły szrou za dużą kasę - Golański, Grzzelak - i gdzie dzis są. |
Lech ma od mnie zajebi*** okejke. Teraz liczę na dobry kurs u bukmachera na Pragę w okolicach 1.70...Przynajmniej szukam pozytywów ;)
|
Najgorszy możliwy wynik. Ten wynik może spowodować że Rutkowski się ocknie z tego trasnferowego letargu i sypnie groszem byle szybko wzmocnić zespół. Już lepszym byłbym łatwy awans Lecha co tylko potwierdziłoby słuszną drogą obraną przez właścicieli Lecha.
|
Cytat:
Albo za rok będziesz płakał na tym forum, że Lech wydał 5 mln Euro na transfery a Wisła ściąga darmowych kopaczy z Bałkanów. Albo będziesz junior memberem na forum http://forum.wiaralecha.pl/ |
Cytat:
a ja myslałem ze to się liczy jako całość:P |
Oj ciężko będzie miała Amica ze Spartą. Arboleda i Stilić kontuzjowani. Może Tshibamba troche poszarpie
|
Żebyśmy za 2 tygodnie po Azerach nie płakali:). Pod warunkiem oczywiście, że jutro klepniemy awans.
Mecze z Interem to kompromitacja Amicy. Prawdę mówiąc nie sądzę jednak żeby Sparta się po nich przejechała. Forma Amicy będzie pewnie szła w górę i najpewniej Czesi awansują po w miarę wyrównanych meczach. Czego oczywiście im z całego serca życzę:). |
Jestem zawiedziony.Gdzieś mam te punkty niby dla Polskiej piłki.Co nam z tego że kiedyś byśmy mogli mieć tam 10 miejsce i 2 miejsca w LM jak równie dobrze mógłby tam grać jakiś Ruch itd. Sami musimy pracować na własne konto.Nie potrafię darzyć sympatią wroga...Zwłaszcza który rok temu o podobnej porze drwił z nas i naszej porażki z Levadią!Z taką grą to Sparta ich zje.Śmiali się z naszej polityki transferowej tymczasem po oddaniu Lewandowskiego praktycznie się nie wzmocnili.Grać na własnym stadionie bez napastnika to absurd.A kibice "najlepsi w Polsce" gwiżdżący na własnych piłkarzy bezcenne.Miałem nadzieję że ten pompowany balonik wreszcie pęknie...Cóż zaczekajmy tydzień...; )
|
Cytat:
|
Cytat:
dobrze piszesz oby te azerki za dwa tygodnie nie narobily nam strachu co dzisiaj POZnaniokom ziemniokom... |
Cytat:
I jak można im kibicować? Amica POZnań* |
Cytat:
Mam nadzieje że Nasi piłkarze też to oglądali i jutro będzie izi 3-0 ... PS. na weszło już ładnie dzisiejszy "sukces" Leszka podsumowali |
Powiem Wam tyle - nasza piłka to taki jeden WIELKI paradoks, że nie zdziwię się, jak najsłabsza piłkarsko ekipa w ostatnich 10-ciu latach czyli Lech wejdzie w tym roku do tej LM. U nas niczego nie można wykluczyć.
|
Stało sie najlepiej. Lech sie skompromitował na oczach połowy Europy. Pokazał że mistrza w tym roku nie bedzie, chyba ze w przyszlym w 1 lidze. I polski zespół z LM rozegra jeszcze 4 spotkania i może uciułaja jakiś punkt.
|
Cytat:
|
Mecz dla Kuchennych z gatunku tych ze trzeba sie pózniej po nim czerwienic .Ze wstydu
Pilka jednak dzis tak sie wyrównała ze nie widac kto dzis walczył o LM ,majac spory budzet . Bez Lewandowskiego POZnan traci 60-70% ,bo on praktycznie pakowal wszytko co mu Peszko wystawił dzis tego juz nie ma to i juz gra inna zobaczymy jak zagraja ze Spartą ale to raczej Czesi sa faworytem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl