![]() |
Sprzedam Plyty :
1. Dj Soina "Kreci Mnie Vinyl" 2. Wice Wersa " The Best Of" 3. 101Decybeli "Pomiedzy Bitami" |
Kupię smyczki Śląska Wrocław oraz Lechii Gdańsk, dobrze zapłacę, na wymianę posiadam smyczkę Wisły FC Juszczyn, GG : 17757470, PW.
|
|
Sprzedam plakat drużynowy Wisły z sezonu 08/09 z podpisami zawodników, prawdziwy unikat! Kontakt [email protected] CENA 40 zł
http://www.wislakrakow.com/forum/att...6&d=1339447898 http://www.wislakrakow.com/forum/att...7&d=1339447908 http://www.wislakrakow.com/forum/att...8&d=1339447917 |
SPRZEDAM ROUTER NETGEAR N300 - JWNR2000 ! NOWY ! GWARANCJA 24 MIESIĄCE! CENA 80zł! PILNE !
|
100 tysięcy wejść na TWÓJ SERWIS / SKLEP / FORUM
http://allegro.pl/show_item.php?item=2511045193 za jedyne 3 zł ZYSKAJ ODWIEDZINY i UŻYTKOWNIKÓW! |
Gdyby ktoś potrzebował wszelkiej maści towar począwszy od żarówek, świetlówek, bateryjek, opraw, rozdzielnic, łączników, gniazdek kończąc na kablach i przewodach niech się zgłosi na PRIV. Ogólnie cokolwiek co dotyczy tematyki energoelektrycznej.
Oferuję dobre ceny, jakby ktoś chciał możliwość sprzedaży na fakturę. |
|
Sprzedam taki oto klimatyzator:
http://allegro.pl/klimatyzator-sharp...486949361.html UWAGA Aukcja nie jest moja!! Sprzedam taniej niż na allegro !! Nowy nieużywany w pudełku. Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę o priv. Odnośnie ceny to sądzę że się dogadamy! |
Witam, zamienię poniższe odznaki i smycze na smyczki bądź szale : Lechii, Śląska lub klubów polskich (kolekcjonerstwo) PW .
http://i49.tinypic.com/zjtmkz.jpg + http://i45.tinypic.com/2l9o6yh.jpg + http://i47.tinypic.com/jl2aup.jpg Zapraszam. |
http://allegro.pl/mega-paka-m-l-adid...516975748.html
Bluzy koszule i polowki Nike Adidas Umbro House Armani |
|
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...Biala_Gwiazda/
Sprzedam 2 takie smyczki, nowe - 10 zł za sztukę. priv |
|
|
z.a.m.i.a.n.a Sony Xperie P i Playstation 3 slim 250gb na Iphone 4s
OPIS TELEFONU pochodzi z dystrybucji orange kupiony 16 czerwca włączony po raz pierwszy w lipcu 17 . Kupione etui za 35 zł ochronne, folia na ekranie , stan jak nowy , wszystkie akcesoria jakie daje producent . faktura vat i karte gwarancyjna w zestawie OPIS PLAYSTATION 3 slim 250gb W zestawie kontroler MOVE + kamera GRY: Fight Night Champion , fifa 12 , Gran turismo 5 stan płyt lustro jak nówki kabel HDMI , dualshock 3 , kabel ładujący , Pilot Sony, pudełko |
|
Witam, chciałbym prosić o pomoc. Jakiś czas temu kupiłem na allegro wlepki(Unia T., Karpaty K. i Glinik G.) od typa od Was z ekipy, od początku był mały problem, bo typ odpisywał po kilku dniach, ale wysłałem mu pieniądze, nie była to duża kwota, bo 20zł, ale liczy się sam fakt, bo wlepki były unikatowe i chciałbym je odzyskać, czy mógłby ktoś pomóc? Ja na priv bym podał dane tej osoby, byłbym bardzo wdzięczny. Kilka osób mi poleciło to forum i powiedzieli, że pewnie ktoś pomoże. Z kibicowskim pozdrowieniem!
|
|
Sprzedam 4 gry na Ps3 (dochód idzie na wyjazd do Wrocławia na 4 rundę i na mecze Wisły w najbliższej rundzie)
a do sprzedania mam: Test Drive Unlimited 2, Assasin's creed 2 i brotherhood i Call of Duty Black ops ceny do uzgodnienia ale tak w granicach 40-50 zł odbiór na hali |
Siemano !
Sprzedam moja Honde Civic z silnikiem B16a2, auto posiadam od 2 lat i nie sprawilo mi wiekszych problemow. http://img513.imageshack.us/img513/8...6459459667.jpg Uploaded with ImageShack.us Nizej podaje link do aukcji, tam jest dokladniejszy opis auta. http://allegro.pl/show_item.php?item=2528976311 Kontakt telefoniczny 514-510-191 lub przez maila [email protected] Cena jaka mnie interesuje to 14,000 zl. Pozdrawiam ! |
W sprzedaży gadżety Polonii Przemyśl.
Smycze http://i47.tinypic.com/33cordf.jpg Szale http://i49.tinypic.com/2v8s8w9.jpg więcej info GG 8993923 |
Chętnie kupię lub przyjmę za darmo, jeśli chce się ktoś pozbyć, różnego rodzaju monety.
Pisać na PW, jeśli ktoś będzie zainteresowany. |
|
Witam! Poszukuję biletów z następujących meczów:
Wisła Kraków – Wisła Płock 13.08.2006 Wisła Kraków – Wisła Płock 28.08.2004 Wisła Kraków – Wisła Płock 09.11.2002 Wisła Kraków – Petrochemia Płock 95/96 Jeśli ktoś posiada któryś z podanych biletów to byłbym bardzo wdzięczny za wiadomośc |
Odzież Manto,zapraszam !
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2132712 |
Sprzedam oryginalną koszulkę UMBRO z logiem Bet-at-home, biała, bez nazwiska, rozmiar M, stan idealny
http://pics-2.hub30.com/107/106921_s.jpg |
PROPORCZYK UNII TARNÓW:
http://srvimg01.tablica.pl/images_ta...e-kolekcje.jpg a) na PW b) na email - [email protected] c) na gg - 4559012 d) na tel - 509301825 CO DO CENY TO NA PEWNO SIĘ DOGADAMY :) |
SPRZEDAM - wszystkie ubrania nowe z metkami - w 100% oryginały:
1. Spodnie dresowe LONSDALE - rozm. XL - cena 70 zł http://i46.tinypic.com/33dgt2c.jpg 2. Koszulka Everlast - rozm. L, XL, XL, XXL - cena 50 zł http://i48.tinypic.com/16gwqpg.jpg 3. Koszulka Everlast - rozm. XL - cena 50 zł http://i48.tinypic.com/qs5cnn.jpg 4. Koszulka Everlast - rozm. L, XL, XXL - cena 50 zł http://i47.tinypic.com/2hhk7d3.jpg 5. Koszulka Everlast - rozm. L, XL - cena 50 zł http://i50.tinypic.com/263v5o8.jpg 6. Koszulka Everlast - rozm XL - cena 50 zł http://i46.tinypic.com/anknrb.jpg 7. Koszulka Everlast - rozm. L,XL - cena 50 zł http://i48.tinypic.com/35n678h.jpg 8. Koszulka Everlast - rozm XL, cena 50 zł http://i49.tinypic.com/15hijno.jpg 9. SPRZEDANE 10. Koszulka Everlast - rozm. XL, cena 50 zł http://i47.tinypic.com/2ii8q45.jpg 11. Koszulka Everlast - rozm. XL,XL cena 50 zł http://i45.tinypic.com/2nqt836.jpg 12. Koszulka Everlast - rozm XL - cena 50 zł http://i47.tinypic.com/34pf5ll.jpg 13. Koszulka Everlast - rozm L, L, XL, cena 50 zł http://i46.tinypic.com/ra801v.jpg 14. Koszulka Everlast, rozm. L, cena 50 zł http://i48.tinypic.com/2e2jjhv.jpg 15. Koszulka Everlast, rozm. L, XL, cena 50 zł http://i48.tinypic.com/zt9gjk.jpg 16. Koszulka Lonsdale - rozm. L - cena 50 zł http://i47.tinypic.com/2vxhc9s.jpg 17. Koszulka Lonsdale - rozm L - cena 50 zł http://i45.tinypic.com/23vxkw4.jpg 18. Sprzedane 19. Koszulka Lonsdale - rozm. L, XL - cena 50 zł http://i45.tinypic.com/2z6dv03.jpg 20. Polówka Lonsdale - rozm L, XL cena 60 zł http://i46.tinypic.com/2hrd35x.jpg 21. Polówka Lonsdale - rozm. XL, cena 60zł http://i45.tinypic.com/w99qw2.jpg identyczna jak ta również z nadrukami w kolorze fioletowym w rozmiarze L -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- JAKBY KTOŚ BYŁ ZAINTERESOWANY ZAPRASZAM NA PRIV ! :) |
przedam plyty :
1.dj soina 2.wice wersa 3.101decybeli 1.koszulka definicja pene 2.gra na ps3 sainst row 2 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl