Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Franeklowcabramek 09.07.2016 21:57

Oficjalnie: Nowa czcionka Ekstraklasy
https://twitter.com/_Ekstraklasa_/st...62772032475136

krzaq12 10.07.2016 14:59

Nie lubię ich, gardzę amicą wręcz, ale nowe koszulki od NIKE to jest P-E-T-A-R-D-A :)


https://pbs.twimg.com/media/CnAgP9jXEAEET6O.jpg

Franeklowcabramek 10.07.2016 15:22

To fakt, chyba najładniejsze (zaraz po naszych) koszulki w ekstraklasie :)

fialo 10.07.2016 17:31

No jak na moje to są turbochujowe :D

Rustin 10.07.2016 17:36

Ładne, aż się boję co u nas wymyślili, już mogli zostawić tegoroczne.

R33 10.07.2016 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1442837)
No jak na moje to są turbochujowe :D

Dla mnie jak wyżej, tandeta straszna.

Alonso19 10.07.2016 19:39

To jest katalog na dodatek nike jeszcze tak zrobiło, że domową (Striped Division II), wyjazdową (Striker IV biało-niebieski) Lecha oraz domową Zagłębia (Striker IV pomarańczowo-czarno-biały) wycofało z Polskiego rynku tak aby były to ekskluzywne stroje dla tych drużyn, czytaj inaczej: czystej takiej koszulki nie dostaniesz (pozostałe kolorystyki tak).

szprotson 10.07.2016 22:01

katalog nie katalog wygladają o kilka klas lepiej niz szmata z newbalance.
Przykładowo nowa Lecha kosztuje 219 a to gówno Lechii ktore wyglada jakby nawet herb kluby był nadrukowany kosztuje 179....
Ciekawe kiedy u Nas coś ruszy, Ślask ma prezentacje we wtorek.

krzaq12 10.07.2016 22:38

U nas, jeśli wierzyć rzecznikowi, pierwszy raz nowy komplet zobaczymy w sobotę na R22.

Alonso19 11.07.2016 00:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1442863)
katalog nie katalog wygladają o kilka klas lepiej niz szmata z newbalance.
Przykładowo nowa Lecha kosztuje 219 a to gówno Lechii ktore wyglada jakby nawet herb kluby był nadrukowany kosztuje 179...

Jest ładna to się zgodzę, ładniejsza od Lechii to też się zgodzę. Swoją drogą to trochę dziwne, że Lech ma ponoć jedną z najlepszych umów tego typu w Polsce a mimo to po dwóch sezonach nadal dostają czysty katalog zamiast dedyka.
Tak jeszcze w ramach ciekawostki to czysta koszulka tego typu co ma Lech kosztuje od 90 do 110zł, wyjazdowa (i przy okazji domowa Zagłębia) jest jeszcze tańsza bo od 70 do 90zł.

olek0 12.07.2016 14:11

Firma adidas pozostanie sponsorem technicznym Wisły Kraków. Nowa umowa Białej Gwiazdy z polskim i światowym liderem rynku futbolowego dotyczy zarówno pierwszej drużyny, jak i zespołu rezerw oraz ekipy juniorów starszych krakowskiego klubu.

....

O kolejnych efektach współpracy tych dwóch uznanych piłkarskich marek kibice Wisły Kraków przekonają się już przy okazji pierwszego meczu Białej Gwiazdy na stadionie przy Reymonta.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

gypsy 12.07.2016 14:26

Trochę tego żałuję, że klub nie ogarnął jakiejś prezentacji nowych strojów, tak jak to powinno być robione. Z wizerunkowego i marketingowego punktu widzenia byłoby to bardzo na plus. Wrzucenie nowych koszulek cichaczem na piłkarzy jest słabe. Ale to tylko pokazuje, w jakim momencie się teraz Wisełka znajduje, niestety.

Franeklowcabramek 12.07.2016 14:32

może trener Wdowczyk nie chciał burzyć przygotowań do meczu z Pogonią i nie zgodził się na taką prezentację, piłkarze wróciliby późno do domu a wiadomo jak teraz ważny jest odpoczynek. Co się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;)

Kac 12.07.2016 15:06

Chciałbym żeby zostały koszulki z poprzedniego sezonu, lepszych raczej nie dostaniemy.

cinekw 12.07.2016 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kac (Post 1442963)
Chciałbym żeby zostały koszulki z poprzedniego sezonu, lepszych raczej nie dostaniemy.

Zgoda, zazwyczaj koszulki mieliśmy zmieniane co 2 sezony, zdziwiłem się, że w tym dostaniemy nowe, być może nowa polityka adidasa? Tak czy inaczej ciężko będzie o ładniejsze niż były w tym sezonie.

szprotson 12.07.2016 20:20

Imho, Wks najfajniejsze koszulki stan na dzis ;)

heoij 12.07.2016 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1442958)
może trener Wdowczyk nie chciał burzyć przygotowań do meczu z Pogonią i nie zgodził się na taką prezentację, piłkarze wróciliby późno do domu a wiadomo jak teraz ważny jest odpoczynek

Ty tak na serio?

...

Franeklowcabramek 12.07.2016 20:53

nie, ale jak można wytłumaczyć brak prezentacji? :D

R33 12.07.2016 21:13

Np. że po prostu się jej nie opłaca robić co pokazały wcześniejsze. (w sensie nie przyniosły klubowi zysków)

krzaq12 12.07.2016 21:36

Wg mnie jak do tej pory amica ma najfajniejsze koszulki, wks bardzo estetyczne ale mnie nie zachwycily. Zresztą nie od dziś wiadomo ze nike przoduje jesli chodzi o design. Miejmy nadzieje ze nasze nowe trykoty będą równie dobre jak obecne.

cancer 13.07.2016 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1442986)
Wg mnie jak do tej pory amica ma najfajniejsze koszulki, wks bardzo estetyczne ale mnie nie zachwycily. Zresztą nie od dziś wiadomo ze nike przoduje jesli chodzi o design. Miejmy nadzieje ze nasze nowe trykoty będą równie dobre jak obecne.

Lech dodatkowo fajnie je zaprezentował na filmiku. WKS też spoko opcja, całkiem fajne mieli te koszulki do wyboru, ciekawe jak to będzie wyglądało w rzeczywistości. Wg mnie to jak już mają się zmienić nasze koszulki do dostaniemy coś jak United (ciemniejszy i jaśniejszy czerwony), ale pewnie inaczej ułożone i na bank z pasami z boku, a nie na rękawie.

rafguz 13.07.2016 15:19

Nowe koszulki zapewne nie będą się wiele różnić od tej (za wyjątkiem loga i niebieskich wstawek na rękawach)

http://i.imgur.com/R5KlOBA.jpg?1

Alonso19 13.07.2016 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cancer (Post 1443013)
Lech dodatkowo fajnie je zaprezentował na filmiku. WKS też spoko opcja, całkiem fajne mieli te koszulki do wyboru, ciekawe jak to będzie wyglądało w rzeczywistości.

Proszę bardzo: https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/fc/c9...jpg?1468358230 wygląda świetnie poza położeniem loga na 70-lecie (które jest podyktowane dziwami miteama). W sumie z tych wszystkich koszulek, które mieli do wyboru to wybrali najładniejsze.

dj_ibutti 13.07.2016 16:25

Ta, biało-czerwony szlaczek do jaj...

szprotson 13.07.2016 17:29

oj tam do jaj - to jest czepialstwo biorąc pod uwage ze piłkarz wchodząc na boisko ma obowiązek włożyć koszulke do spodenek. No chyba ze spodenki masz na jajach a nie na biodrach.
To 70 lecie to na pierwszy rzut oka myślałem ze znak wodny na zdjeciu, ale juz rzecznik zapowiedział że mają poprawić.
Jak nie poprawią to żenada i każda w lidze lepsza, nawet Lechii.

Franeklowcabramek 13.07.2016 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafguz (Post 1443029)
Nowe koszulki zapewne nie będą się wiele różnić od tej (za wyjątkiem loga i niebieskich wstawek na rękawach)

http://i.imgur.com/R5KlOBA.jpg?1

Wow! Gdyby takie były to byłoby mistrzostwo świata! Nawet ten niebieski pasek by pasował na rękawie no i to logo Telefonika także bo dobrze się kojarzy (Umbro i dwa razy mistrzostwo Polski) Narobiłeś mi smaka.

bonawentura 13.07.2016 18:33

Skąd pewność, że będą nowe koszulki?

krzaq12 13.07.2016 18:43

Zostało to potwierdzone przez naszego rzecznika.

bonawentura 13.07.2016 19:06

No ale powiedział ktoś gdzieś wprost, że będą te koszulki? Bo przepraszam, ale enigmatyczne stwierdzenie, że "o kolejnych efektach współpracy przekonamy się na pierwszym meczu przy R22" dla mnie nie jest jednoznaczne z tym, że będą nowe koszulki.

Patryk_185 13.07.2016 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1443051)
No ale powiedział ktoś gdzieś wprost, że będą te koszulki? Bo przepraszam, ale enigmatyczne stwierdzenie, że "o kolejnych efektach współpracy przekonamy się na pierwszym meczu przy R22" dla mnie nie jest jednoznaczne z tym, że będą nowe koszulki.

Tak :D Będą będą


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl