![]() |
Oficjalnie: Nowa czcionka Ekstraklasy
https://twitter.com/_Ekstraklasa_/st...62772032475136 |
Nie lubię ich, gardzę amicą wręcz, ale nowe koszulki od NIKE to jest P-E-T-A-R-D-A :)
https://pbs.twimg.com/media/CnAgP9jXEAEET6O.jpg |
To fakt, chyba najładniejsze (zaraz po naszych) koszulki w ekstraklasie :)
|
No jak na moje to są turbochujowe :D
|
Ładne, aż się boję co u nas wymyślili, już mogli zostawić tegoroczne.
|
Cytat:
|
To jest katalog na dodatek nike jeszcze tak zrobiło, że domową (Striped Division II), wyjazdową (Striker IV biało-niebieski) Lecha oraz domową Zagłębia (Striker IV pomarańczowo-czarno-biały) wycofało z Polskiego rynku tak aby były to ekskluzywne stroje dla tych drużyn, czytaj inaczej: czystej takiej koszulki nie dostaniesz (pozostałe kolorystyki tak).
|
katalog nie katalog wygladają o kilka klas lepiej niz szmata z newbalance.
Przykładowo nowa Lecha kosztuje 219 a to gówno Lechii ktore wyglada jakby nawet herb kluby był nadrukowany kosztuje 179.... Ciekawe kiedy u Nas coś ruszy, Ślask ma prezentacje we wtorek. |
U nas, jeśli wierzyć rzecznikowi, pierwszy raz nowy komplet zobaczymy w sobotę na R22.
|
Cytat:
Tak jeszcze w ramach ciekawostki to czysta koszulka tego typu co ma Lech kosztuje od 90 do 110zł, wyjazdowa (i przy okazji domowa Zagłębia) jest jeszcze tańsza bo od 70 do 90zł. |
Firma adidas pozostanie sponsorem technicznym Wisły Kraków. Nowa umowa Białej Gwiazdy z polskim i światowym liderem rynku futbolowego dotyczy zarówno pierwszej drużyny, jak i zespołu rezerw oraz ekipy juniorów starszych krakowskiego klubu.
.... O kolejnych efektach współpracy tych dwóch uznanych piłkarskich marek kibice Wisły Kraków przekonają się już przy okazji pierwszego meczu Białej Gwiazdy na stadionie przy Reymonta. Biuro Prasowe Wisły Kraków SA |
Trochę tego żałuję, że klub nie ogarnął jakiejś prezentacji nowych strojów, tak jak to powinno być robione. Z wizerunkowego i marketingowego punktu widzenia byłoby to bardzo na plus. Wrzucenie nowych koszulek cichaczem na piłkarzy jest słabe. Ale to tylko pokazuje, w jakim momencie się teraz Wisełka znajduje, niestety.
|
może trener Wdowczyk nie chciał burzyć przygotowań do meczu z Pogonią i nie zgodził się na taką prezentację, piłkarze wróciliby późno do domu a wiadomo jak teraz ważny jest odpoczynek. Co się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;)
|
Chciałbym żeby zostały koszulki z poprzedniego sezonu, lepszych raczej nie dostaniemy.
|
Cytat:
|
Imho, Wks najfajniejsze koszulki stan na dzis ;)
|
Cytat:
... |
nie, ale jak można wytłumaczyć brak prezentacji? :D
|
Np. że po prostu się jej nie opłaca robić co pokazały wcześniejsze. (w sensie nie przyniosły klubowi zysków)
|
Wg mnie jak do tej pory amica ma najfajniejsze koszulki, wks bardzo estetyczne ale mnie nie zachwycily. Zresztą nie od dziś wiadomo ze nike przoduje jesli chodzi o design. Miejmy nadzieje ze nasze nowe trykoty będą równie dobre jak obecne.
|
Cytat:
|
Nowe koszulki zapewne nie będą się wiele różnić od tej (za wyjątkiem loga i niebieskich wstawek na rękawach)
http://i.imgur.com/R5KlOBA.jpg?1 |
Cytat:
|
Ta, biało-czerwony szlaczek do jaj...
|
oj tam do jaj - to jest czepialstwo biorąc pod uwage ze piłkarz wchodząc na boisko ma obowiązek włożyć koszulke do spodenek. No chyba ze spodenki masz na jajach a nie na biodrach.
To 70 lecie to na pierwszy rzut oka myślałem ze znak wodny na zdjeciu, ale juz rzecznik zapowiedział że mają poprawić. Jak nie poprawią to żenada i każda w lidze lepsza, nawet Lechii. |
Cytat:
|
Skąd pewność, że będą nowe koszulki?
|
Zostało to potwierdzone przez naszego rzecznika.
|
No ale powiedział ktoś gdzieś wprost, że będą te koszulki? Bo przepraszam, ale enigmatyczne stwierdzenie, że "o kolejnych efektach współpracy przekonamy się na pierwszym meczu przy R22" dla mnie nie jest jednoznaczne z tym, że będą nowe koszulki.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl