Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

jurukuru 08.06.2010 22:13

Ojjjjjj 4-0


ps. My mamy obronę czy gramy 10 pomocnikami + bramkarz?

dj_ibutti 08.06.2010 22:15

Mógł PZPN zaoszczędzić kasy i wstydu i wysłać do Hiszpanii maila o spocone koszulki zawodników ich kadry... w końcu po to tam pojechaliśmy.

KOALIK 08.06.2010 22:15

Mam nadzieję, że Hiszpanie strzelą jeszcze kilka bramek. Może to niektórych ostudzi...

someonewisp 08.06.2010 22:22

A ja zastanawiam się dlaczego nie gra Małecki czy Sobiech? Po cholerę ich brał na zgrupowanie?

stawski 08.06.2010 22:24

Pamiętam, jak siadałem przed telewizorem przed meczem z Portugalą w Chorzowie. Po poprzednich kiepskich meczach nie robiłem sobie nadziei na wygraną, ale liczyłem na walkę. W meczu o punkty jednak gra sięinaczej. Ale nie łudźmy się, gdyby to był mecz o punkty taksamo byśmy przegrywali.
Potrzeba nam 5 lat na wdrożenie PRAWDZIWEGO systemu szkolenia młodzieży i 15 żeby zobaczyć jego efekty...
O! Wszedł Torres! wprowadźmy drugiego bramkarza :)

wisl@k_TS 08.06.2010 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 911016)
Mam nadzieję, że Hiszpanie strzelą jeszcze kilka bramek. Może to niektórych ostudzi...

Ale po co? Przecież większość tutaj się wypowiadających typowało 4 lub 5 goli dla Hiszpanii. Po prostu gramy z topową drużyną i mamy czarne na białym gdzie my gdzie oni.

JacaTS 08.06.2010 22:27

A tam, budowa systemu szkolenia. Wizja utopijna :-) Ja bym predzej optymizm opieral na dzieciakach emigrantow, bo inaczej caly czas bedziemy zgarniac po piatce od topowych druzyn.

stawski 08.06.2010 22:31

Dżizas, ale rzeź....

Pawel.Busko 08.06.2010 22:33

A jak tam nasi kibice? Słychać ich coś?

harthausen 08.06.2010 22:34

przynajmniej możemy sobie Trzeciaka do woli posłuchać. Tyle ma do powiedzenia....

Wojtas 08.06.2010 22:35

Trzeciak musi miec cos z głową :)

on caly czas liczy ze Polska jeszcze cos pokaze :)

For_FuN_ 08.06.2010 22:36

Nie chce nawet wymieniac nazwisk reprezentantow, ktorzy grali w latach '90 i na poczatki XXIw., gdzie ich nastepcy? Gdzie nastepcy Krzynowka(ogromnego twardziela, faceta z jajami), Kosowskiego(wielkie serce i wielka przebojowosc, odwaga), Zurawskiego?? To jest poprostu masakra...

flamengista 08.06.2010 22:36

Gdyby Hiszpanie grali dzisiaj na 100%, to nie byłoby dwucyfrówki. Oni po prostu przekręciliby licznik.

Ale podobnie wygląda ten mecz jak nasz pierwszy z Barcą.

medyk 08.06.2010 22:36

wazne ze z san marino nam poszło i była dwucyfrówka!

dj_ibutti 08.06.2010 22:37

Boże tylko nie kupujmy tego Sadloka... ja bym zagrał podobnie.

Kluvi 08.06.2010 22:37

ogladam mecz na iraqGoals i nawet naszej falgo poprawnie nie dali ;/ kwa to przez te zasrane rekawki ;/ nie ma to jak miec flage Monako ;/

_ukoL 08.06.2010 22:38

No ale wyjdzie Jaca i powie, że jestem antypolski i wszystkich i wszystko krytykuję. A co tu chwalić? To, że nie bali się wyjść? Wstydu tylko narobili. Szkoda tych chłopców, bo co mieli zrobić? Nie umieją lepiej grać...ale nie zwalnia to z krytyki. :-)

irman 08.06.2010 22:40

Ja wiem, że Hiszpania, że Iniesta, że Mistrzowie Europy, ale takiej kompromitacji w wykonaniu naszej repry sobie nie przypominam. Wstyd i hańba. W sumie bardzo udana seria meczy towarzyskich. Zero zwycięstw, zero goli, pogrom z Hiszpanią.

A Kuszczak na tej bramce to chyba tylko do wyciągania piłek z siatki służy.

ToTylkoJa 08.06.2010 22:40

Polska jak Pudzian, za wcześnie porwali się z motyką na słońce

pawelwislak 08.06.2010 22:40

Mam nadzieje że ten mecz jednoznacznie pokazuję że SUPER piłkarze jak Sadlok to nie jest żadne wzmocnieni on jest mega przeciętny tu nie chodzi nawet o umięjetności co o jakiś zmysł taktyczny, przecież on nam nigdy Głowy, czy Marcelo nie zastąpi śmiem twierdzić że gdyby tam Cleber był to byśmy przegrali może 3 bramkami to jest chyba najsłabsza obrona jaką widziałem w reprezentacji.

iiYama 08.06.2010 22:40

Jasna dupa ...

Na hiszpańskiej TVE nawet naszą flagę z odwróconymi barwami prezentują :/

jurukuru 08.06.2010 22:41

Zastanówmy się kogo wystawiliśmy na obronie w dzisiejszym meczu. Z takim rywalem potrzeba kolesi z jajami i dużym ograniem.

stawski 08.06.2010 22:42

O! Sobiech sobie strzelił. Szkoda że po gwizdku. Czekam na złote myśli Smudy po meczu.
A Trzeciak właśnie mówi że Hiszpańskie media mają manięwielkości, nie doceniająrywali i nas też nie doceniali :D k*r*a leżę i kwiczę....

Arturo Qr2nów 08.06.2010 22:44

11 światowej klasy graczy, przeciwko jednemu solidnemu, acz wyróżniającemu się średniakowi (na chwile obecną). Wynik do przewidzenia. To, co jednak najbardziej wkur-wia to to, że to zwykli goście (może trochę ciemniejsi) wywodzący się od pasterzy owiec i arabów - żadni bogowie. Gdyby Hiszpanie musieli, to bez problemu klepnęli by nam dwucyfrówkę.

harthausen 08.06.2010 22:44

jeden tekst Trzeciaka fajny:
Cytat:

to dzieje się za prędko, nasi nie są przyzwyczajeni, by w meczach akcje rozgrywały się tak szybko

Pan Jotka 08.06.2010 22:45

Uuuuuups. Pomyliłem sie o jednego gola. Marca zmieni tytuły: 6-0 Graaaaande Espana :)

JacaTS 08.06.2010 22:45

Ale ja Ci, synek, nigdy nie probowalem odebrac prawa do krytyki. Wrecz przeciwnie, smiej sie ile tylko wejdzie z nieudolnosci i *******owatosci Wojtkowiaka, Sadloka, Glika, Smolarka, Krzynowka czy kogokolwiek tylko chcesz. Nie godze sie tylko na jakiekolwiek kiepskiej masci docinki nt. naszego kraju i nieracjonalnych podniet z kazdej kolejnej bramki Hiszpanow.

stawski 08.06.2010 22:45

Trzeciak ma same fajn teksty!

KoPer 08.06.2010 22:45

po co Smuda brał na to zgrupowanie Małeckiego? Ile w sumie zagrał? 5 minut ?

Kluvi 08.06.2010 22:45

Spójrzcie jak nasi się poruszają.. im się nie chce grać i to ma być postawa reprezentanta Polski? ;/;/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl