![]() |
Ojjjjjj 4-0
ps. My mamy obronę czy gramy 10 pomocnikami + bramkarz? |
Mógł PZPN zaoszczędzić kasy i wstydu i wysłać do Hiszpanii maila o spocone koszulki zawodników ich kadry... w końcu po to tam pojechaliśmy.
|
Mam nadzieję, że Hiszpanie strzelą jeszcze kilka bramek. Może to niektórych ostudzi...
|
A ja zastanawiam się dlaczego nie gra Małecki czy Sobiech? Po cholerę ich brał na zgrupowanie?
|
Pamiętam, jak siadałem przed telewizorem przed meczem z Portugalą w Chorzowie. Po poprzednich kiepskich meczach nie robiłem sobie nadziei na wygraną, ale liczyłem na walkę. W meczu o punkty jednak gra sięinaczej. Ale nie łudźmy się, gdyby to był mecz o punkty taksamo byśmy przegrywali.
Potrzeba nam 5 lat na wdrożenie PRAWDZIWEGO systemu szkolenia młodzieży i 15 żeby zobaczyć jego efekty... O! Wszedł Torres! wprowadźmy drugiego bramkarza :) |
Cytat:
|
A tam, budowa systemu szkolenia. Wizja utopijna :-) Ja bym predzej optymizm opieral na dzieciakach emigrantow, bo inaczej caly czas bedziemy zgarniac po piatce od topowych druzyn.
|
Dżizas, ale rzeź....
|
A jak tam nasi kibice? Słychać ich coś?
|
przynajmniej możemy sobie Trzeciaka do woli posłuchać. Tyle ma do powiedzenia....
|
Trzeciak musi miec cos z głową :)
on caly czas liczy ze Polska jeszcze cos pokaze :) |
Nie chce nawet wymieniac nazwisk reprezentantow, ktorzy grali w latach '90 i na poczatki XXIw., gdzie ich nastepcy? Gdzie nastepcy Krzynowka(ogromnego twardziela, faceta z jajami), Kosowskiego(wielkie serce i wielka przebojowosc, odwaga), Zurawskiego?? To jest poprostu masakra...
|
Gdyby Hiszpanie grali dzisiaj na 100%, to nie byłoby dwucyfrówki. Oni po prostu przekręciliby licznik.
Ale podobnie wygląda ten mecz jak nasz pierwszy z Barcą. |
wazne ze z san marino nam poszło i była dwucyfrówka!
|
Boże tylko nie kupujmy tego Sadloka... ja bym zagrał podobnie.
|
ogladam mecz na iraqGoals i nawet naszej falgo poprawnie nie dali ;/ kwa to przez te zasrane rekawki ;/ nie ma to jak miec flage Monako ;/
|
No ale wyjdzie Jaca i powie, że jestem antypolski i wszystkich i wszystko krytykuję. A co tu chwalić? To, że nie bali się wyjść? Wstydu tylko narobili. Szkoda tych chłopców, bo co mieli zrobić? Nie umieją lepiej grać...ale nie zwalnia to z krytyki. :-)
|
Ja wiem, że Hiszpania, że Iniesta, że Mistrzowie Europy, ale takiej kompromitacji w wykonaniu naszej repry sobie nie przypominam. Wstyd i hańba. W sumie bardzo udana seria meczy towarzyskich. Zero zwycięstw, zero goli, pogrom z Hiszpanią.
A Kuszczak na tej bramce to chyba tylko do wyciągania piłek z siatki służy. |
Polska jak Pudzian, za wcześnie porwali się z motyką na słońce
|
Mam nadzieje że ten mecz jednoznacznie pokazuję że SUPER piłkarze jak Sadlok to nie jest żadne wzmocnieni on jest mega przeciętny tu nie chodzi nawet o umięjetności co o jakiś zmysł taktyczny, przecież on nam nigdy Głowy, czy Marcelo nie zastąpi śmiem twierdzić że gdyby tam Cleber był to byśmy przegrali może 3 bramkami to jest chyba najsłabsza obrona jaką widziałem w reprezentacji.
|
Jasna dupa ...
Na hiszpańskiej TVE nawet naszą flagę z odwróconymi barwami prezentują :/ |
Zastanówmy się kogo wystawiliśmy na obronie w dzisiejszym meczu. Z takim rywalem potrzeba kolesi z jajami i dużym ograniem.
|
O! Sobiech sobie strzelił. Szkoda że po gwizdku. Czekam na złote myśli Smudy po meczu.
A Trzeciak właśnie mówi że Hiszpańskie media mają manięwielkości, nie doceniająrywali i nas też nie doceniali :D k*r*a leżę i kwiczę.... |
11 światowej klasy graczy, przeciwko jednemu solidnemu, acz wyróżniającemu się średniakowi (na chwile obecną). Wynik do przewidzenia. To, co jednak najbardziej wkur-wia to to, że to zwykli goście (może trochę ciemniejsi) wywodzący się od pasterzy owiec i arabów - żadni bogowie. Gdyby Hiszpanie musieli, to bez problemu klepnęli by nam dwucyfrówkę.
|
jeden tekst Trzeciaka fajny:
Cytat:
|
Uuuuuups. Pomyliłem sie o jednego gola. Marca zmieni tytuły: 6-0 Graaaaande Espana :)
|
Ale ja Ci, synek, nigdy nie probowalem odebrac prawa do krytyki. Wrecz przeciwnie, smiej sie ile tylko wejdzie z nieudolnosci i *******owatosci Wojtkowiaka, Sadloka, Glika, Smolarka, Krzynowka czy kogokolwiek tylko chcesz. Nie godze sie tylko na jakiekolwiek kiepskiej masci docinki nt. naszego kraju i nieracjonalnych podniet z kazdej kolejnej bramki Hiszpanow.
|
Trzeciak ma same fajn teksty!
|
po co Smuda brał na to zgrupowanie Małeckiego? Ile w sumie zagrał? 5 minut ?
|
Spójrzcie jak nasi się poruszają.. im się nie chce grać i to ma być postawa reprezentanta Polski? ;/;/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl